BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #608351 przez 25malinka
hej dziewczyny!!!


Spóżnione ale szczere ŻYCZE WAM WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!!!
Nie zaglądałam bo jakoś nie było kiedy,dzięki za rady odnośnie piersi,masowałam rozgrzewałam,a i tak bolały i w nocy mialam masakryczna goraczke,rano juz przeszlo troche bo meczylam piersi laktatorem,wczoraj mialam jeszcze goraczke 37,7 i pojechalismy na pogotowie,przepisali mi antybiotyk,wiec narazie nie bede małej dawała wogóle mojego mleka bo mam go brac przez tydzien,oprócz tego okłady zimne i odciąganie mleka

Jutro mamy wizyte u neonatologa,jestem ciekawa coo powie,czy mala nie za duzo wazy,bo w wiekszosci jedziemy na mm,wogole to caly czas się prezy i mamy problem ze zrobieniem kupki,zastanawiam się czy to mleko jest dobre bo daje jej Nan i może trzeba będzie zmienic na jakies inne,krople ktore mam bioGaia nie daja rady,wczoraj kupilam Infacol bo koleżanka poleciła i narazie daje jej przed kazdym posilkiem,zobaczymy czy przyniosa jakis efekt


Tak wogóle gratulacje,kolejnym mamusiom

Zdj dzieciaczków sliczne

Co do swojego wyglądu to też nie czuje się najlepiej,wszystko sprzed ciązy praktycznie przyciasne,albo na styk wchodzi,wogóle masakra,tzreba będzie się wziąsc za siebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608360 przez kika1985
A ja jestem cala w rozstepach myślałam ze tylko ten nad kolanem z tylu nogi mi wyłazi ale mam dużo więcej nowych najwięcej na biodrach :( maz mnie pociesza ale ja czuje się zle

Dziś się wjurzylam bo przyjechała moja mama na tydzień żeby mi pomoc ( choć uważam ze niepotrzebnie bo sami dajemy rade dobrze a ona może mi mala tylko rozpiescic na rękach) i zwaliła mi się z nią i jej facetem cala rodzina : siostra jej maz i dziecko, ciocia , druga ciocia z synem wszyscy na raz !!!! 8 osób plus nasza czwórka no masakra każdy mala chciał trzymać ona w szoku tylko się patrzyła na szczęście podiedzieli z pol godziny tylko no ale mój maz wkurzony ze tyle osób na raz
Moja mana nie myśli :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608364 przez kika1985
Dziewczyny wasze dzieci lubią kąpiele ? Bo nasza malutka ciągle płacze a kapie ją ja jestem delikatna , ruchy sa spokojne a ona płacze , zmieni się to ?


Jezu to moje drugie dziecko a ja nic nie wiem :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608375 przez Panika992
kika my kapiemy malego razem. Ja z nim romawiam i trzymam za raczke a maz kapie. Jestesmy przy tym bardzo powolni i delikatni. Co do rozstepow to ja wygladam jakbym popekala. Az beczec mi sie chce.

Dziewczyny jak tam wasze blizny po nacieciu? U mnie juz prawie nic nie widac. Patrzylam dzisiaj i nawet nie wiedzialam gdzie to jest. A tak na oko smaruje sie tam czasem kremem bepanthen.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608383 przez koticz
Cześć!!!

Kika ja smaruję małą mleczkiem dla niemowląt z nivea,polecam też zrobienie krochmalu i dolanie troszkę do kąpieli.Jeśli Ci mała płacze w trakcie to może się boi,możesz ją wkładać buzią w dół żeby widziała co ją czeka :) podobno to pomaga ja moją małą kładę na gąbce takiej dla dzieci i jest cudnie,mała uwielbia się kąpać


Malinka polecam okład z liści białej kapusty: zimne z lodówki rozbić lekko tłuczkiem żeby póściły sok i okładać całe piersi,wymieniać okłady przy okazji ściągania mleka śmierdzi kapuchą ale jest skuteczne :)





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608393 przez mamcia2013
Vernix,Panika dzięki za przepisy, chyba wypróbuję :)

A mój Dorian coś ciężko zasypia. Po kąpaniu dałam mu mleka a on mnie ożygał. Nie wiem co mu jest. Na szczęście usnął.

Kika mój mały też wyje w kąpieli. Tzn jak go delikatnie wkladam do wanienki to nie ale później już tak. Tak samo przy przebieraniu jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608404 przez wiewiorka
kika1985 napisał:

Dziewczyny wasze dzieci lubią kąpiele ? Bo nasza malutka ciągle płacze a kapie ją ja jestem delikatna , ruchy sa spokojne a ona płacze , zmieni się to ?


Jezu to moje drugie dziecko a ja nic nie wiem :/


Szymon uwielbia, głowe ma zanurzoną do uszek w wodzie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608407 przez wiewiorka
weszłam na forum i widze, że Depche urodziła :)) Gratulacje.
Wiedziałam, że przegapię ten moment. Wiadomo jak poród ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608408 przez koticz
Aaaa i jeszcze zwróćcie uwagę na temperaturę...Jagoda nie lubi za ciepłej wody na szkole rodzenia mówili żeby woda miała 37-40st a Jagoda ma wodę max 32 bo inaczej jest dla niej za gorąca...


Paulina i samą wodą tylko myjesz te krosty???Mi dr kazała myć ten trądzik oceniseptem i smarowac sudocremem i tak też robię ale cholerka jedne krosy znikają i zaraz wychodzą nowe....





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608410 przez koticz
wiewiorka napisał:

weszłam na forum i widze, że Depche urodziła :)) Gratulacje.
Wiedziałam, że przegapię ten moment. Wiadomo jak poród ??


dwa porody najpierw normalie i podobno było ok do przejścia ale potem tętno Kuby zaczęło wariować i zrobili CC o ile dobrze pamiętam....
Szymek tzryma juz sam głowę,tak że mu nie trzeba wcale podtrzymywać???Bo nie wiem ile dzieci mają jak zaczynają same trzymać??...





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608412 przez 25malinka
kika1985 napisał:

Dziewczyny wasze dzieci lubią kąpiele ? Bo nasza malutka ciągle płacze a kapie ją ja jestem delikatna , ruchy sa spokojne a ona płacze , zmieni się to ?


Jezu to moje drugie dziecko a ja nic nie wiem :/

[/i]


Natalia też lubi się kapac,leży spokojnie a jak ja wyciągamy z wody to placze,hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608415 przez wiewiorka
koticz napisał:

wiewiorka napisał:

weszłam na forum i widze, że Depche urodziła :)) Gratulacje.
Wiedziałam, że przegapię ten moment. Wiadomo jak poród ??


dwa porody najpierw normalie i podobno było ok do przejścia ale potem tętno Kuby zaczęło wariować i zrobili CC o ile dobrze pamiętam....
Szymek tzryma juz sam głowę,tak że mu nie trzeba wcale podtrzymywać???Bo nie wiem ile dzieci mają jak zaczynają same trzymać??...



nie trzyma jeszcze i raczej predko nie bedzie bo lezac na brzuszku za długo w górze nie utrzymuje.

Depche się umęczyła :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608477 przez Natalia1991
Monia ze szpitala ost wlkp odzial patologi pokoju „5”
jestem na dole w pokoju 4 urodziłam 1.04.13 o 15;38
zapraszam jutro:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #608479 przez andzia_zg
Jeśli chodzi o blizne po CC to moja jest ciagle widoczna. Mam wrazenie ze zle mnie pozszywali bo tak jak z lewej strony jest dosc gladko tak z prawej strony pod blizna jest takie zgrubienie jakby zlapali za duzo skory a nad blizna mam taka gorke. Dodatkowo wlasnie z prawej strony jak nacisne nad blizna to mnie boli. Moj m sie na mnie zlosci bo mowi ze wymyslam i ze przeciez to byla operacja wiec ma prawo bolec tylko ze jakos z lewej strony jest ok a z prawej boli. Nawet nie wiem komu to pokazac zeby zobaczyl jak to wyglada... jak u małego był pediatra to tylko zapytał czy blizna nie ropieje, ale zobaczyć nie chciał :S no i wokół blizny na maksa mi schodzi skóra...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #608481 przez andzia_zg
A jesli chodzi o kapiele to moj Wojtek bardzo je lubi. Gorzej jak wyciagamy go z wanienki to trzesie sie jak galareta mimo ze w pokoju jest goraco bo grzejemy farelka

Dziewczyny jak długie przerwy w jedzeniu robicie w nocy?





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl