BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 tygodni temu #608511 przez kika1985
wiewiorka napisał:

kika1985 napisał:

Dziewczyny wasze dzieci lubią kąpiele ? Bo nasza malutka ciągle płacze a kapie ją ja jestem delikatna , ruchy sa spokojne a ona płacze , zmieni się to ?


Jezu to moje drugie dziecko a ja nic nie wiem :/


Szymon uwielbia, głowe ma zanurzoną do uszek w wodzie??


Tak czasami nawet uszy jej się zamocza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608513 przez kika1985
Hej

U nas nocka taka sobie mala obudziła siw koło 1 i coś jej nie pasowało zasnela koło 2 i koło 5 obudziła się znowu i nie mogła zasnąć


Dziś przyjdzie moja mama ja wykąpać zobaczymy jak będzie

Panika ja kapie a maz małej główkę myje i zagaduje ale ona się drze przestaje jak ja zawine w ręcznik to jest chwilą ciszy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608514 przez ufolka
Dzień Dobry :)

U mnie Amelka gorączkuje i wczoraj wymiotowała, znów się boję :angry:

Kika ja suchą skóre smarowałam maścią cholesterolową, przy Amelce pediatra mi poleciła i teraz też się sprawdziła, smarowałam 2-3 razy dziennie, nóżki, boczek i brzuszek przy każdym przewijaniu bo tam najgorzej schodziła, no i 2 dni i po sprawie było. Współczuję wizyty, ja zapowiedziałam że wizyty po świętach, na razie tylko jedna kuzynka była z dziećmi, ale mała widziała może przez 5 min bo wyniosłam do łóżeczka :) u mnie obie płakały bo woda za ciepła była, spróbuj obniżyć temp o parę stopni, albo przykryj pieluszką tetrową jak kąpiesz i polewaj ciągle. A kąpiesz trzymając na gąbce czy na ręku?

Andzia ja bym zabrała się i pojechała sama do dom chyba.. w ogóle nie wyobrażam sobie zresztą takiej sytuacji, u mnie R. by tak nie zrobił bo bym go chyba zaszczekała przy wszystkich :dry: a świrka wiedziała że wy z maleństwem to nie mogła nagrzać w domu? niepoważna jakaś :S u mnie ta kreska prawie niewidoczna się zrobiła, a w nocy karmię wtedy, jak mała wstanie :) na początku max co 3 godz się budziła, a teraz różnie, zazwyczaj śpi 5-6 godz a potem co 2-3 się budzi

Vernix kopę lat :) słodziutki synek :kiss:

Koticz trzeba trzymać jeszcze główkę, to tylko tak się wydaje, nie wiadomo kiedy może się machnąć im

ciekawe jak tam Kinga

Amelka dostałą od zajączka pianinko i teraz ciągle wydziera się po swojemu do mikrofonu, nauczyła się go włączać bo oczywiście R. wczoraj pokazał niechcąco i budzi mi ciągle małą a nie mam serca jej go zabrać bo jest chora..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608518 przez Panika992
Hej. U nas noc w miare ok. Nad ranem bylo gorzej, bo krzyczal w nieboglosy, ale sytuacja opanowana. Tylko ja jakas nieprzytomna. Jem kanapki z jogurtem i pije kawe...

kinga my tu kciuki trzymamy. Oby tam sie cos ruszylo;)

Zapytam jeszcze raz, jak tam wasze blizny po nacinaniu krocza? Widac je?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #608519 przez andzia_zg
ufolka to długo Ci mała przesypia w nocy. Ja dziś próbowałam karmić co 4 godz to jak przystawiłam małego po tych 4 godz do cyca to myślałam, że mi go rozszarpie tak był głodny i jadł tylko 8 minut, a zanim sie przyssał to nieźlke sie rzucał przy cycu i wymachiwał rączkami. Tą pierwsza przerwę 4 godzinna jakoś spokojnie przespał,ale ta druga przerwa to juz było dla niego za długo i potem oczy jak 5zł i do rana juz nie spał.

Ciekawe jak Kinga...

Dziewczyny smarujecie czymś blizny po CC?





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608522 przez katarzyna1702
kika1985 napisał:

Hej

U nas nocka taka sobie mala obudziła siw koło 1 i coś jej nie pasowało zasnela koło 2 i koło 5 obudziła się znowu i nie mogła zasnąć


Dziś przyjdzie moja mama ja wykąpać zobaczymy jak będzie

Panika ja kapie a maz małej główkę myje i zagaduje ale ona się drze przestaje jak ja zawine w ręcznik to jest chwilą ciszy


Kika owińcie Małą w pieluszkę terową i delikatnie polewajcie wodą. Nie dozna takiego szoku u Nas zadziałało za pierwszym razem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #608523 przez ufolka
może przyda się, stronka do dobrania odpowiedniego rozmiaru stanika : www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/pytania.php?pod=95&w=120

będę kupować na allegro stanik z alles mama kupował ktoś??

Panika ja nie zaglądałam ostatnio ale dziś zajrzę :laugh:

Ania moja też ma napady jakieś głodu czasami, potrafi co 10 min jeść.. aż nie mam czym karmić ją i się wkurza jak już dwie mi opróżni piersi i wtedy płacze i marudzi to smoka daję i za 10 min znów do piersi i wtedy na spokojnie już. Mi Amelka po paru tygodniach też ładnie w nocy spała, no i z Oliwią też chyba tak będzie, ja nocą nie rozbudzam, mam lampkę zapaloną, wszystko na spokojnie, jak zaczyna tylko marudzić to od razu wstaję, nie pozwalam żeby się mocno wkurzyła :P jak karmię także to karmienie to na śpiocha, jak u jednej tak i u drugiej zaczyna być na szczęście :) chyba że muszę przewinąć, wtedy już się rozbudzi, tak rano miałam dziś :) Ty od początku często karmiłaś, więc teraz jak chcesz wydłużyć to stopniowo, nie od razu tylko najpierw 15 min parę razy a potem co 10 min zwiększaj. A może Wojtek potrzebuje często jeść ? nasze mleko jest lekkostrawne , żołądki dzieciaczków malutkie, zresztą piersią karmi się na żądanie, chyba że maluch non stop wisi, u mojej kuzynki tak było, nie mogła się ruszyć bo on płakał bo chciał ssać, ona nie chciała smoka dawać więc ciągle z nim przy cycku siedziała :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608530 przez Panika992
ufolkaja wczoraj przegladalam. Ale na moj rozmiar (75f) nie ma nic;((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #608533 przez ufolka
Panika992 napisał:

ufolkaja wczoraj przegladalam. Ale na moj rozmiar (75f) nie ma nic;((


proszę :) allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-mama-...75f-i3119629284.html

allegro.pl/listing.php/search?string=75F..._id=12905508&order=t
allegro.pl/listing.php/search?string=75f...d=16124281&country=1

nosice miękkie czy półusztywniane??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608537 przez Panika992
ufolka wielkie dzieki. Nie wiem jak wczoraj szukalam;/
Ja po domu nosze taki sportowy, bo latwo wyciagnac piers do karmienia. A teraz szukam ladnego jakiegos na wyjscie, zeby nie dyndaly;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608540 przez andzia_zg
A jak to jest z rozmiarami w tej firmie? Bo tez bym z chęcia kupiła taki stanik ale boje sie ze wydam tyle kasy a rozmiar okaże sie zły :/ :unsure:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #608542 przez ufolka
Andzia tam są tabelki, trzeba się pomierzyć i dopasować, stronkę podałam orientacyjną z doborem rozmiaru, a tych staników nigdy nie miałam ale tak mam dość tych sportowych właśnie i zwykłych bawełnianych że zaryzykuję, najwyżej będę wymieniać..

Panika jeszcze dwa linki dodałam

ja to się boję że mi zwisy takie zostaną, zastanawiam się nad usztywnianym częściowo


porównując rozmiar ze stronki z doborem a z tabelkami z allegro to zupełnie inne rozmiarówki wychodzą..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608555 przez patrycja85
hej
mój B dziś po 5tygodniowym urlopie wrócił do pracy. nie pomogło nawet moje błagalne 'nie zostawiaj mnie z nim':))) Ignaś od 3 dni jest małym terrorystą. zachrypł tak że wczoraj pojechaliśmy z nim do lekarza:/ tak więc dzis pierwszy raz jestem z małym sama cały dzień. zapowiada się ciekawie zwłaszcza ze głowa mi pęka.

dzieciaczki wasze śliczne:)

a główki trzymajcie im jeszcze bo dopiero ok 3 miesiąca są w stanie same utrzymac.

jeśli chodzi o kąpiele to nasz się na maxa uspokaja-robimy mu wieczorne spa:) najlepiej uspokaja się właśnie w wanience albo w foteliku do auta:) też płakał przy wyjmowaniu z wody ale to dlatego że B chcąc żeby małemu nie bylo zimno przenosił go szybko na ręcznik. jak zmieniliśmy strategię i przenosimy go wolniutko to nie płacze. a kąpiecie przed karmieniem? bo wiadomo że glodne dziecko to wnerwione dzieco-my kąpiemy tak godz po jedzeniu.

andzia-blizna po cc może boleć ok poł roku. oprócz blizny po cc mam na brzuchu jeszcze kilka szyć i wiem że blizny dlugo mogą boleć. moja nie boli i wygląda bardzo ładnie. a naciągneli mi brzuch tak ze jest bardziej płaski niż przed ciążą:) bliznę psiukałam octeniseptem i myłam szarym mydłem biały jeleń.

czy waszym dzieciom karmionym piersią też się tak często ulewa??? ja się zastanawiam żeby kupić ten zagęszczacz do pokarmu-stosuje któras?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608557 przez Gosia27
Andzia ja samruję 2x dziennie biliznę maścią COntratybex (jest już nie widoczna, strupy odpadły i nie jest taka tak blizna pogrubiała) noszę też pas i zaczynam powoli ćiwczyć, nie codziennie bo trochę boli od środka brzuch ale co drugi dzien}. A od przyszlego tyg joga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608559 przez kika1985
Kasia tak używam pieluszkę tetrowa owijam mala i polewam woda żeby było jej ciepło

Jeśli chodzi o Blizne na kroczu to ja mam jeszcze te rozpuszczalne szwy i nie wiem jak będzie wyglądać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl