BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu #646063 przez natka1985
Przypomniało mi się :) Wchodzę wczoraj wieczorem do apteki, a tam, jak zwykle kolejka, ale tragedii nie ma, dwa okienka działają dwie Panie przede mną. Zwolniło się okienko, a Panie mnie przepuszczają, myślę sobie pewnie czekają na kogoś, a nie w kolejce stoją. Niestety stały nadal, myślały chyba, że w ciąży jestem :P Jak dureń stałam przed tym okienkiem i nie mogłam się wysłowić, że coś na gorączkę dla dziecka potrzebuję, tak mi się śmiać chciało :laugh: A jak im musiało być głupio jak usłyszały, że ja po leki dla 7 tygodniowego dziecka przyszłam :lol:

Przed wczoraj dostałam okresu. Po cc można tampony nosić ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #646068 przez andzia_zg
patrycja Wojtkowi gile siedziały w środku. Samo wydostawało sie tylko po kichnięciu. A jak ściągaliśmy frida to wyłaziły gęste glutki. Pomagało właśnie kropienie wodą morską bo rozpuszczały te babole i łatwiej było wtedy je wyciągnąć frida.

Panika dzieki za info do serduszka :-)
Kurcze ale Ty się masz z tą kupą.... strasznie długo tak bez kupy... :-( a próbowałas podawać rano przed jedzeniem na głodniaka czystą wodę? Woda może by troszkę "pogoniła" kupkę...

natka zaraz Cię dopisze do listy porodów :-) A jak ogólnie czuje się Zosia po szczepieniu?

Dziewczyny a Wy robicie ten zestaw ćwiczeń Chodakowskiej?





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646080 przez natka1985
andzia_zg napisał:

patrycja Wojtkowi gile siedziały w środku. Samo wydostawało sie tylko po kichnięciu. A jak ściągaliśmy frida to wyłaziły gęste glutki. Pomagało właśnie kropienie wodą morską bo rozpuszczały te babole i łatwiej było wtedy je wyciągnąć frida.

Panika dzieki za info do serduszka :-)
Kurcze ale Ty się masz z tą kupą.... strasznie długo tak bez kupy... :-( a próbowałas podawać rano przed jedzeniem na głodniaka czystą wodę? Woda może by troszkę "pogoniła" kupkę...

natka zaraz Cię dopisze do listy porodów :-) A jak ogólnie czuje się Zosia po szczepieniu?

Dziewczyny a Wy robicie ten zestaw ćwiczeń Chodakowskiej?


Marudna troszkę, w nocy miała temper. 37,9, dałam jej czopek, rano miała 37,1. Byle szmer usłyszy i zaczyna płakać, chyba jej się przypomina ten ból. Ale po przebudzeniu mordka się jej cieszy, więc chyba jest ok :)

Dzięki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646090 przez andzia_zg





[*] Aniołek 10.2014
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #646094 przez andzia_zg
Natka mozesz tu dodac jakieś Zdjęcie Zosi :-)
www.zapytajpolozna.pl/120-i-iii/567061-m...jecia-maluszkow.html

A masz konto na Facebook'u?

Dobrze, że Zosia nie dostala wysokiej gorączki i ze czopek pomógł :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646106 przez Panika992
natkatemp 37 to normalna temp niemowlaka. Dopiero powyzej 38 podaje sie czopek. Lekarka Ci nie mowila?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646122 przez natka1985
panika mówiła, ale ten jeden stopień do 38 trochę mnie przeraził i bałam się, że jeszcze jej podskoczy, a ja będę spała w najlepsze... ale to chyba jej nie zaszkodzi ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646134 przez Panika992
natka nie powinno zaszkodzic.

Dzisiaj mam wolne;) K powiedzial, ze sam zrobi obiad jak wroci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646149 przez natka1985
patrycja 85 jak byłam z Zosią u ortopedy, to zapytał czy czasami układa się w taką fasolkę, powiedział, żeby pójść z tym do neurologa, nie miałam pojęcia, że to może świadczyć o jakiejś nieprawidłowosci, jeszcze nie byłyśmy, ale zamierzamy sie wybrać

andzia mam konto na fb :)z chęcią dołączę do Waszej super grupy :)

panika Zosia przez dwa tyg. nie robiła sama kupy, a jesteśmy na mm, nawet dostałyśmy skierowanie do gastrologa, ale udało się po podawaniu espumisanu czasami jak widzę, że się męczy, codziennie daję jej też po 3 kropelki biogaji, a przed jedzeniem trochę wody, no i masaże jej robię brzuszka i czasami pani dr kazała oliwką odbycik posmarować, bo myślałam, że to zaparcia, żeby lekko poszło :)
mojek koleżanki synek ma 2,5 roku i do tej pory robi jedna kupę na tydzień i też od 1 miesiąca jest na mm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646165 przez Panika992
Ale Olek jest na cycu. Brzusio ma masowany, lezy na brzuszku. Poza tym brzusio jest miekki i pruka tez normalnie. I co dwa dni dostaje Acidolac.
Za chwile nakarmie malego i pojdziemy na spacerek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646181 przez andzia_zg
natka wysłałam ci wiadomosc na priv z moim kontem do facebook'a





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #646196 przez aksa
heh chce zmienić mleko z tego hipp ha i tak czytam i myslę o bebilon comfort - dla maluchów o skłonnościach do bólów brzuszka ma któraś to mleko??

ale teraz znowu czytam ze podaje się to comfort jak jest podejrzenie nietolerancji laktozy czy alergii a młody raczej nie ma ....

więc może zwykły bebilon 1 ??

zakręciłam się i nie mam pojęcia co mu kupić :huh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646206 przez Lafi
Aksa my miałysmy, ale młodą normlanie po nim przeczyszczało, przeszłam na nan i jest w miare ok, mam jeszcze pół puszki, a samkuje okropnie masakra i źle sie rozmieszuje i potem smoczek przytyka - ale kto wie wam bedzie moze pasowac kazdy szkrab jest inny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646220 przez aksa
nan mielismy jako pierwsze - bardzo go brzuszek bolał, właśnie boję się że po tym comfort może go przecZyszczać ehhh tyle tego że szok

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646242 przez natka1985
aksa napisał:

heh chce zmienić mleko z tego hipp ha i tak czytam i myslę o bebilon comfort - dla maluchów o skłonnościach do bólów brzuszka ma któraś to mleko??

ale teraz znowu czytam ze podaje się to comfort jak jest podejrzenie nietolerancji laktozy czy alergii a młody raczej nie ma ....

więc może zwykły bebilon 1 ??

zakręciłam się i nie mam pojęcia co mu kupić :huh:


ja daję zosi bebilon comfort i jestem zadowolona, ale rzeczywiście czasami źle się miesza i zatyka smoczek, bo jest gęściejsze niż inne, ale zosi pomaga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl