BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu #646680 przez natka1985
koticz u nas tak samo, mała prawie cały dzień spała, a po przebudzeniu się cieszyła, aż jej temperaturę sprawdzałam kilka razy :) oj, codziennie może tak być. Teraz leży w łóżeczku i rozmawia z zabawkami na karuzelce, W je lody, a mnie szlag trafia, bo muszę w końcu zgubić kilka kg :(

miłej i spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646685 przez Panika992
aksa lepiej skonsultuj mleko z lekarzem. Po co eksperymentowac na malym brzuszku? Ja dokarmialam. W 1m-cu Bebilonem, bo tak w szpitalu doradzila polozna.

kikaznam ten bol!! Kupilam ostatnio sobie stanik. Mierzylam w sklepie 75e, bylo ok. A teraz cyce mi wypadaja i suty mi wypadaja!! Masakra!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646689 przez Panika992
natka pozwol sobie na odrobine luksusu;P haha

koticz a ja znow zapombialam zadzwonic do gina i sie zapisac. Skleroza.

Jutro idziemy na 10.15 do lekarza pogadac o braku kupki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646715 przez Depeche
Kika no coz, wspolczuje . Laura sliczna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #646769 przez Waszka87
Hej kochane!

AKSA ja mam Bebilon Comfort od dzisiaj po konsultacji z doktorka bo mały miał śluz w kupie po piersi i wszystkie objawy nietolerancji laktozy. Zawsze od 16 do 20 wrzeszczał czyt. miał kolke a dzisiaj jak ręką odjął i ładna kupkę robi gaworzy śmieje się i ładnie je to mleko. Smak ma lepszy od nan1 przynajmniej dla mnie ale mały chętnie je to mleko. Jest mały myk, mleko trzeba wcześniej zrobić i odczekać 10 minut żeby się dobrze rozpyscila glukoza i wymieszać ponownie i nic się nie przytyka.
Tomek robił codziennie kupę ale zawsze się męczył a dzisiaj po kąpieli na luzie narobil ;-)

Mu dzisiaj byliśmy na szczepieniu jakiś poszli malutki miał gorączkę lekka ale przeszło po lekach i zjadł i śpi.

Jutro idę na Full pedicure ;-) bo nie mogę już ogarnąć moich stop po ciazy


Aaaa no i bioderka są w porządku ;-)

Ile podajecie ml wody/herbatki dzieciom karmionym mm?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646861 przez koticz
witam panie

waszka ja podaje tyle herbatki ile ma ochote wypic czasami wypija 100 czasem 50 a teraz od kilku dni nic

my jutro mamy szczepienie





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646865 przez Waszka87
T krztusi sie woda i herbatka, wypija w porywach 10-20, próbowałam innych butelek, może muszę kupić "wolny" smoczek? Ale on jest chyba od 6 mca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #646876 przez Depeche
Hej
Moj jak mu podaje herbetke to sie chce udusic. Laura to nie pila, ale chlala jak zulica te herbatki, a ten cyca tylko. W nocy mialam szok pokarmowy, cycka mi rozwalic chcialo. Pewnie dlatgo,ze dzis maly zamiast 5 razy obudzil sie raz o 2 W zasadzie to sie nieobudzil, tylko ja wstalam i go na spiocha przstawilam zeby mi to sciagnac. W zyciu mi wkladki nie przemokly, a jednak to mozliwe. PEwnie sie cioteczek wczoraj wystraszyl i spal jak zabity. Tak jak pisalam, moja babcia, gdy tylko wyszlam na sekunde do kuchni probowala wyjac malego z lozeczka. Ku.wa ma prawie 9 lat, chodzic nie moze , a pcha sie do noszenia dzieci. Nie zdazyla wziac, ale sie tak darlam , maly sie wystraszyl, ale nie wiem czy tego, ze sie darlam, czy ze go brala na rece, aon taki cycus mamy. Jak mnie wkurwia takie podejscie. Jak mnie denerwuje takie cos. Jak tak mozna, matka sie odwroci, a ta bierze na rece, co spadnie jej, zabije sie i bedzie udawala , ze to nie ona.... Ja pierdole ale jestem zla.

A co do macierzynskiego to u mnie ani widu, ani slychu. Nic mi nie przelali.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646880 przez natka1985
hej


ALE SŁONKO OD RANA B)

Panika ja na taki luksus to sobie całą ciążę pozwalałam :blink: jutro 8 tyg po porodzie, a mnie ludzie nadal w kolejkach przepuszczają pierwszą do kasy :P
daj znać, co powie pediatra
Zosia też od przedwczoraj bez kupy :ohmy:

Waszka87 ja podaję Zosi wodę zawsze przed jedzeniem, zeby chociaż kilka łyków złapała


:angry: do zus-u nie mogę się dodzwonić, a konto pustoszeje, pewnie z pracy późno mnie zgłosili :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646883 przez lusiaczek82
cześć dziewczyny piszecie o różnych mm ja osobiście mogę polecić hipp bio combiotic poleciła mi go położna bo mały miał problemy z kupą i wogóle z brzuszkiem po nan a teraz jest super i wydaje mi się że się opłaca bo taka duża puszka 800g kosztuje 40zł
młody by ciągle jadł na jeden posiłek zjada 150ml kurcze mam nadzieję że nie za dużo...
pogoda się super zrobiła to wychodzimy co chwile na pole ale już mi kręgosłup siada od wnoszenia i wynoszenia wózka choć nie jest ciężki ale zawsze to pare kilo mój też lubi pić hebatkę a jakie ma bąki po niej to szok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646890 przez natka1985
Depeche ja już w ciąży głośno mówiłam, co mogą inni, a czego nie :) i jak coś idzie nie po mojej myśli, to też mówię od razu, w końcu to moja córcia... Ale rzeczywiście do niektórych nie dociera, ale wystarczy na dłuższy czas zerwać kontakt, żeby mieli czas na przemyślenie...
Widzę, że mamy ten sam problem z macierzyńskim ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646892 przez aksa
bry

w piatek idziemy na szczepienie to zapytam o to mleko..

dziewczyny chyba dostalam okresu :( z 10 dni temu przestalam plamic a dzis tskie cos, to mozliwe?? nie za wczesnie? do gin dopiero mialam isc...mozna tamponow uzywac?? w sumie cc mialam..

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646894 przez natka1985
lusiaczek82 napisał:

cześć dziewczyny piszecie o różnych mm ja osobiście mogę polecić hipp bio combiotic poleciła mi go położna bo mały miał problemy z kupą i wogóle z brzuszkiem po nan a teraz jest super i wydaje mi się że się opłaca bo taka duża puszka 800g kosztuje 40zł
młody by ciągle jadł na jeden posiłek zjada 150ml kurcze mam nadzieję że nie za dużo...
pogoda się super zrobiła to wychodzimy co chwile na pole ale już mi kręgosłup siada od wnoszenia i wynoszenia wózka choć nie jest ciężki ale zawsze to pare kilo mój też lubi pić hebatkę a jakie ma bąki po niej to szok



no i zaczęłam się zastanawiać nad zmianą mleka :) rzeczywiście cena kusi, ja za bebilon comfort 400 g płacę 30 zł, na miesiąc wydajemy ok.250 zł na razie, a Zosia będzie jadła coraz więcej. może spróbuję jej mieszać, bo boję się o ten jej mały brzusio
Zocha po 90 ml zjada, czasami 120

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646897 przez natka1985
aksa napisał:

bry

w piatek idziemy na szczepienie to zapytam o to mleko..

dziewczyny chyba dostalam okresu :( z 10 dni temu przestalam plamic a dzis tskie cos, to mozliwe?? nie za wczesnie? do gin dopiero mialam isc...mozna tamponow uzywac?? w sumie cc mialam..


ja używam, też po cc, ale nie wiem czy powinnam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646912 przez Agnieszka86
hej,
od wczoraj nareszcie w domu! Myślałam, że coś nadrobię i napiszę więcej, ale Zosiak się budzi... zdążyłam tylko pranie rozwiesić. Mamy remont wiec jest ogólny rozgardiasz, ale będę się starała zaglądać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl