BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu #646915 przez Agnieszka86
oo...coś mała ucichła w łóżeczku... może śpi dalej:) Ja już po pierwszej miesiączce po porodzie. Była głupia. Długo krwawiłam i dość obficie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646916 przez Lenucha217
lusiaczek my tez huzywamy hipp bio i jestesmy zadowoleni. ja wody daje 2X dziennie po 20

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646917 przez Agnieszka86
Lenucha217 napisał:

lusiaczek my tez huzywamy hipp bio i jestesmy zadowoleni. ja wody daje 2X dziennie po 20


u nas z piciem masakra. Wody nie chce, nic nie chce! Kupiłam herbatkę hipp, wypiła mi raz 85 ml!! szok, a teraz znowu grymasi i łaskawie wypija po 20 ml.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646939 przez andzia_zg
Ale sie ciesze ze na razie nie musze dokarmiac Wojtka mm bo jak czytam jakie macie jaja z doborem mleka to normalnie zaczynam lubic moje cycki za to ze daja mleko. A jesli chodzi o okres to jeszcze nie dostalam ale czytalam ze jesli karmi sie tylko piersia to okresu moze nie byc przez caly okres karmienia. Wiec po cichu na to licze :P Wiekszosc ciazy bez wkladki ani rusz to chociaz teraz moznaby troche odpoczac :P





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646948 przez andzia_zg
A jakie herbatki podajecie do dopajania? Bo ja mysle czy nie podawac Wojtkowi czasem wody bo teraz jest bardzo cieplo i wiadomo ze chce sie pic,a jakbym tak podawala co chwile cyca to mlody mi by sie calkiem rozregulowal bo do tej pory mamy stale godziny karmienia i cycuś jest co ok 2,5-3 godz a jak mlody jest na dworze to na bank chce sie mu pic i zastanawiam sie czy mozna dopajac przy cycu.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646980 przez mamcia2013
Aga super ze juz w domku :)

Andzia zapytaj pediatre o dopajanie przy cycu.Ja daje albo wode, albo koperkowa z hipp.

Kika urocza Laura, a Ty laska ;)

Ja daje bebiko. Pediatra mowila zeby sprobowac dac bebiko ha ale nie wiem czy takie jest bo maly moze miec sklonnosci do alergii.

U mnie kasy z zusu tez nadal brak..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #647004 przez Agnieszka86
Koticz czy Jagódka po antybiotykoterapii miała rozregulowany cylk odddawania kupek? Bo u nas było coś, co ja myślałam, że jest biegunką czy coś, ale lekarki obejrzały kupę i stwierdziły, że jest ok (jest częściej niż normalnie tylko mała i trochę śluzowata) i kazały podawać probiotyk. Dzisiaj zrobiła już 2 takie małe, ale twardsze i bez śluzu (wczoraj dostała probiotyk i nie miała już wieczorem antybiotyku). Ciekawa jestem, czy u Was (czyt. u Jagody) też były jakieś zmiany w tym obszarze.

Powiem Wam, że przez to że Zosia się tak pochorowała i że trafiłyśmy do szpitala, czuję się taka mocniejsza-wiem jak wygląda kaszel u takiego malucha, jak jej pomóc, kiedy nie umie sobie poradzić z kaszlem...poczułam się prawdziwą mamą. Stres straszny o małą, żeby tylko duszności nie mała... masakra. No i czekanie, aż sam organizm zwalczy wirusa...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647006 przez Panika992
Bry
aksa moze z tamponami poczekaj, az gin stwierdzi, ze jest tam juz ok, ze to nie krwawienie pologowe jeszcze. Czasem tak sie zdarza.
Wczoraj zamiast Chodakowskiej poprzytulalismy sie z K.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


My do lekarza nie poszlismy, dzwonili z przychodni ze pani doktor sie pochorowala, nie chce ryzykowac. Pozbieramy sie i chybana spacer pojdziemy, bo znow cieplutko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #647010 przez andzia_zg
Dziewczyny jakiego kremu uzywacie do smarowania buzi maluszka? Bo ja do tej pory uzywalam Bambino pielegnacyjnego ale cos slabo nawilza i sie malemu troche luszczy skora na buźce. A czego Wy uzywacie? Do ciala uzywam mleczka pielegnacyjnego z Hippa i fajnie nawilza. Nawet posmarowalam nim te suche miejsca na glowce i troche pomoglo. Zastanawiam sie czy mozna to mleczko stosowac tez na buźke bo na opakowaniu nie jest napisane.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647031 przez Agnieszka86
andzia_zg napisał:

Dziewczyny jakiego kremu uzywacie do smarowania buzi maluszka? Bo ja do tej pory uzywalam Bambino pielegnacyjnego ale cos slabo nawilza i sie malemu troche luszczy skora na buźce. A czego Wy uzywacie? Do ciala uzywam mleczka pielegnacyjnego z Hippa i fajnie nawilza. Nawet posmarowalam nim te suche miejsca na glowce i troche pomoglo. Zastanawiam sie czy mozna to mleczko stosowac tez na buźke bo na opakowaniu nie jest napisane.


ja używam kremu bambino.

Wpoiłam w ZOsiaka 50 ml herbatki, ładnie wypiła, wydawałoby się, że chce jeszcze, ale zrobiłam 50. Potem radośnie w łóżeczku kopała na widok karuzelki i innych bajerów, podchodzę patrzę, a podusia mokra! Wszystko zwróciła, zawsze tak jest jak pokopie nóżkami :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647040 przez Panika992
andzia ja tez bambino. A jak wychodzimy tersz to krem z filtrem 50 z pharmaceris, bo jest bardzo mocne slince.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647057 przez andzia_zg
No ja na dwor to uzywalam krem na każda pogodę z Nivea ale teraz jak bede w piatek na zakupach to musze juz kupic krem ochronny na słońce, bo rzeczywiście bardzo mocno grzeje.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647065 przez AniaCzajka
Ja do buzi Franka używam Emolium - krem, tak mi pediatra zalecił bo Franio ma suchą skórę na buźce i takie aż chropowate plamki mu się robiły a po emolium przeszło, a teraz muszę kupić jakiś krem z filtrem bo słońce coraz mocniejsze.

A tak w ogóle pozdrawiamy z zasmarkanego domu ;/ wszyscy mają gila a ja to już mega bo jestem alergikiem a teraz pyłki szaleją ;/

A co do przepajania to Franek pije około 30 ml tak z 3 razy dziennie herbatki z kopru albo samej wody przegotowanej, podawałam mu rumianek ale mu chyba nie smakuje, a co do jedzenia je tak od 90 do 120ml co 3 -4 godziny w nocy rzadziej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647170 przez kika1985
hej

u nas dzis lampa:p


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ide zaraz z mala na spacer, juz dzis bylymsy na dzialce na 1,5 godziny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647265 przez andzia_zg
My juz po spacerku. Dziś tak gorąco, że szok. Nie wiedziałam jak ubrać małego bo niby ukrop ale wieje wiaterek i czasem powieje mocno. Wiec ubrałam małego w body z długim rękawem i na to bluzeczke i było ok. Miał ciepły karczek ale nie gorący i sobie smacznie spał.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl