BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 4 miesiąc temu #647301 przez Panika992
A my jednak odwiedzilusmy pania doktor. W 2 tyg przybral.rowno 400g. Juz jest 5060. Co do kupek, to wszystko ok. Moze nawet 2 tyg nie robic, bo wszystko pieknie, baki puszcza, siku robi i brzusio mieciutki. Takze nie ma o co sie martwic. Najwazniejsze, ze uslyszalam to od pani doktor.
U nas upal, maly ma tulko husteczke na uszy, a glowka i tak spocona.
A i Olus bardzo lubi pania doktor, bo zawsze jest u niej usmiany.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647407 przez Depeche
andzia_zg napisał:

Dziewczyny jakiego kremu uzywacie do smarowania buzi maluszka? Bo ja do tej pory uzywalam Bambino pielegnacyjnego ale cos slabo nawilza i sie malemu troche luszczy skora na buźce. A czego Wy uzywacie? Do ciala uzywam mleczka pielegnacyjnego z Hippa i fajnie nawilza. Nawet posmarowalam nim te suche miejsca na glowce i troche pomoglo. Zastanawiam sie czy mozna to mleczko stosowac tez na buźke bo na opakowaniu nie jest napisane.

Z Nivea jest taki krem z filtrechyba 50, podobny ale tanszy jest z tego Rossmanowskiego Babydream, mam go od zeszlego roku, jest jeszcze w terminie i tym bede oboje smarkowac.
Aksa, to moze byc okres, karmienie piersia wcale nie chroni nas przed zajsciem, niektore dostaja wczesnie okresu ( patrz moja bratowa, karmila tylko piersia, miala tez cc i dwa m-ce po cc dostala). Ciekawe jak bedzie u mnie, po malej dostalam w 4 m-cu. Oby tym razem nie tak szybko.
Kupilam sobie bluzke, dobrze , ze moge oddac - walen w paski, tak to podsumuje. Masakra!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647410 przez Depeche
kika1985 napisał:

hej

u nas dzis lampa:p


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ide zaraz z mala na spacer, juz dzis bylymsy na dzialce na 1,5 godziny


Z naszymi sprawami dokladnie tak samo ;-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647545 przez aksa
bylismy na bioderkach wszystko ok, maly byl grzeczny teraz siedzi gada i puszcza bąki ;p

Depeche Kika u mnie to samo co u was, więc 'smutna' wirtualna piąteczka..

młody przespał 4h niedawno wstał teraz się boje że nie uśnie wcześniej jak o 22 :cheer:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647566 przez xxElaElaEeexx
Hej :)

My dziś byliśmy na spacerku,potem ugotowałam obiad,mąż poszedł do pracy a my znowu na spacerek.U nas też straszny upał od rana.Teraz przeszła już 2 burza :dry: O jak mnie głowa boli -zwariować idzie.Nie wiem czy mała burzy się boi ,bo tak strasznie płakała,że nie szło jej uspokoić .W końcu zasnęła jak bujałam ją w nosidełku :) I śpi.

Jestem w szoku,bo dziś całą noc przespała :ohmy: Obudziła się dopiero o 5.50 :)

Ja karmie piersią co 3,4 godziny.I od kilku dni też podaje jej herbatkę koperkową z hippa.Strasznie jej smakuje i z chęcią wypija 80-100ml.I purka ją po tej herbatce.Ale jak pytałam pani doktor mówiła,że nie trzeba dopajać -ale jest tak gorąco ,że moim zdaniem powinna więcej pić, a przecież jej to nie zaszkodzi. :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647579 przez Lafi
A ja dzis piewrszy raz zostawiłam małą - mama zaproponowała ze sie nia zajmie a ja mam zajechac sobie na zakupy, ale powiem wam ze chodziłam po mieście i nie umiałam sie zorganizować, małek kupiłam sliczna czapeczke i kapelusik na lato:)
Wikoria wypija mleczka 60 - 70, wasze tak duzo, a ja zas sie zastanawiam czy nie za mało.
Obsypało mnie na rekach - mam uczulenie na pierwsze słońce masakra
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agnieszka super ze juz jestescie w domku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #647603 przez kika1985
Hej

My dziś byliśmy na trzech spacerach ale mala marudna bo te krosty nie przeszły wręcz się nasiliły i chyba ja swędzą bo trze główka na boki :/ jadę w piątek do lekarza bo długo to trwa a nabialu nie jem ponad tydzień i chyba to coś innego

Jutro h nas ma być 28 stopni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647640 przez Depeche
Ha a ja zmusilam mojego "dziada malego" do wypicia tego mleka z Hippa. Na slacerze wypil, ale jaki wsciekly byl. ZObaczymy jaka bedzie reakcja, nie wiem czy bac sie nocy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647646 przez aksa

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647658 przez Panika992
My dzis znow prawie caly dzien ma dworku, bo taki upal. Jak jutro tak bedzie, to chyba tylko ramperek malemu zaloze.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dzis pierwszy raz karmilam publicznie. W przychodni maly wyl z glodu, wiec musialam. Schowalam sie z boczku, przykrylam pielucha i dalam cyca. Niekomfirtowa sytuacja:/ ale taka potrzeba byla.
Ide wziasc zimniutki prysznic i ogladac film;) a i wygazowalam sobie okocim radler, fajnie chlodzi;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647824 przez Unbreakable
Hej Kobitki;)
i znów nie było mnie tak dawno, że nie mam szans nadrobić i nie wiem co u Was słychać...
Byłam dziś odebrać wyniki Lenki i wreszcie spadła bilirubina, ale hemoglobina jest coraz gorsza pomimo podawania żelaza i kwasu foliowego :/ strasznie się boję, ale w piątek idziemy do lekarza.

Ile Wasze Maluchy śpią w ciągu dnia? Lena śpi bardzo mało... kilka razy po 10, czasami 15 minut. Jest strasznie marudna i niewyspana. Martwi mnie jeszcze, że nawet w nocy nie zasypia głeboko, rzuca się po łóżeczku, pręży i coś tam sobie mamrocze. Ostatnio zaburczało mi brzuchu i ją to obudziło:/
Wczoraj na drugą miesięcznicę Mała dostałą huśtawkę i.. ją olała :/ nie ma to jak wyrzucić prawie 700 zł w błoto. Mam nadzieję, że jej się odmieni i raczy pohuśtać w niej swoją szanowną dupkę;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647893 przez aksa
bry

księciunio od 4 nie raczył usnąć, teraz śpi ale jak długo to potrwa to tylko on raczy wiedzieć

Unbreakable mój mały też nie sypa za badzro w dzień, ma takie 15min i się budzi, ostatnio zdarza mu się spać coraz dłużej po cichu liczę na to że jakoś się normuje i będzie miał swoje stałe pory spanka nie tylko w nocy

dziewczyny pomocy!! młody uspokaja się tylko u mnie na rękach taki maminsynek się zrobił rany,,m jak go bierze to jak mu się znudzi to ryk i za nic go nie może uspokoić wymusza żebym ja go wzięła, moja mama to już lepiej nie mówić ryczy zaraz po chwili jak jest u niej na rękach - a jak byłam w szpitalu to u niej tak ładnie się wyciszał i usypiał...
macie jakieś sposoby żeby nauczyć malucha bycia nie tylko u mamy??

nie budzi się więc spróbuje się przespać..

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #647919 przez Depeche
aksa napisał:

bry

księciunio od 4 nie raczył usnąć, teraz śpi ale jak długo to potrwa to tylko on raczy wiedzieć

Unbreakable mój mały też nie sypa za badzro w dzień, ma takie 15min i się budzi, ostatnio zdarza mu się spać coraz dłużej po cichu liczę na to że jakoś się normuje i będzie miał swoje stałe pory spanka nie tylko w nocy

dziewczyny pomocy!! młody uspokaja się tylko u mnie na rękach taki maminsynek się zrobił rany,,m jak go bierze to jak mu się znudzi to ryk i za nic go nie może uspokoić wymusza żebym ja go wzięła, moja mama to już lepiej nie mówić ryczy zaraz po chwili jak jest u niej na rękach - a jak byłam w szpitalu to u niej tak ładnie się wyciszał i usypiał...
macie jakieś sposoby żeby nauczyć malucha bycia nie tylko u mamy??

nie budzi się więc spróbuje się przespać..


Mam, drastyczny... wsadzic do lozeczka, bedzie sie darl, az sie znudzi. Dzieci to male terrosrysty, mowi matka, ktora sama dala sie sterroryzowac i to drugiemu!

Czesc dziewczyny
wpadla zobaczyc co i jak, bo prasowanie czeka :-(

Unbreakable, trzymam kciukasy za Lenke, niefajna sprawa z tymi wynikami. Moj spi tylko na dworzu, w domu drze sie, ale usnac nie moze. Doslownie z rana to zapier.alam, zeby sie ogarbac i na dwor, a u mnie alergia, wiec po parku chodze jak zombie kichajacy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647921 przez lusiaczek82
cześć dziewczyny a ja mam pytanie do mam które już chrzciły swoje maleństwa ile dałyście księdzu za chrzest co łaska czy jest jakiś cennik bo dzisiaj wybieramy się z mężem ale nie wiem na ile mam się przygotować :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #647923 przez kika1985
Hej

U nas w nocy tylko 3 pobudki :P

Unbrekable trzymam kciuki

Aksa h mnie to samo najgorzej na spacerze bo też ja muszę bujać jak się obudzi i drze


lusiaczek mi się wydaje ze co laska w końcu chrzci się na normalnej mszy ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl