BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu #648646 przez koticz
Aga Jagoda po wyjściu ze szpitala miała jeszcze ze 3dni biegunkę a potem przeszła na mm i kupa nie pojawiła się przez tydzień :dry:

My jutro idziemy na szczepienie i biorę 5w1 i tyle.Moja pediatra zaleca pneumo tylko wtedy gdy w domu jest starsze dziecko bo może coś przywlec z przedszkola,a na rota nie szczepię bo Jagoda lubi sobie ulać,po wodzie czy herbatce.

Moja pije bebiko





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648666 przez wiewiorka
AniaCzajka napisał:

wiewiorka napisał:

Agnieszka86 napisał:

kurcze, martwią mnie trochę te jej kupki. Robi około 5 dziennie (w nocy nie),a jest na mm, więc to dużo. Ale myślę, że to po antybiotyku, boję się, żeby się nie odwodniła bo pić nie bardzo chce. dzisiaj dałam jej 50 ml herbatki posłodzonej i wypiła na szczęście. Lekarki kazały iść do domu, jak o tej kupce wspomniałam no i ten probiotyk jej podawać. Nie jest to typowa-ostra biegunka, bo kupki nie są co godzinę czy jakoś tak, ale co 3 mniej wiecej.
Miała któraś z doświadczonych już mam, taką sytuację po antybiotykoterapii??


ja ! wrociłam ze szpitala i po trzech dniach znów zielone kupy i biegunka.Mi lekarze mówili, że bo antybiotyku mogą być przez jakiś czas zielone.Jeszcze po probiotyku tak może byc.No ale ja się jeszcze naczytałam, że po rotawirusie może być przez jakiś czas nietolerancja laktozy wiec kupiłam specjalne mleko i juz po drugiej porcji kupy żólte
Słyszałyscie coś o mleku firmy Enfamil?



mój Franio pije mleko Emfamil


ktore dokladnie i ile placisz za nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648689 przez Waszka87
Kurde Kurde dziewczynki!
W ciągu 2 tyg próbuje już 3 mleko teraz Bebilon 1 ma ktoras z was?do tego BioGaia zobaczymy, takie ma kolki i tak cisnie kupke ze aż mi żal

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648695 przez wiewiorka
Waszka a jakie już testowałaś?Ja dziś bede testować Enfamil Peremium. Wczesniej mialam z tej samej firmy inne mleko i kolek nie bylo ale jak kupy robi to robi sie troche czerwony i stęka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648726 przez Kinga2424
Waszka87 napisał:

Kurde Kurde dziewczynki!
W ciągu 2 tyg próbuje już 3 mleko teraz Bebilon 1 ma ktoras z was?do tego BioGaia zobaczymy, takie ma kolki i tak cisnie kupke ze aż mi żal


Moja Paulinka od początku jest dokarmiana Bebilonem. Na szczęście nie ma kolek. Czuje się dobrze. Położna poradziła mi by smarować trzema palcami w około pępuszka maleństwa maścią majerankową. Smaruje ją tak po kilka minut dziennie i chyba jej to pomaga. Gdy strasznie płacze, to daje jej kilka kropel espumisanu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #648735 przez Waszka87
Wiewiórka najpierw był nan1 później Bebilon Comfort i teraz zwykły Bebilon 1. Po nam były nawet lepsze kupy ale strasznie je dusił męczył się ale robił 4-5 dziennie lecz ze śluzem. Po tym Comfort sraczka woda zielona śmierdząca poza tym rozpuszczalo się długo i była panika z głodu, dziwne to Comfort. Mam nadzieję ze Brmebilon 1 w połączeniu z BioGaja dadzą rade i wyreguluja wszystko ładnie. Tylko w tym mam nadzieję. Nie jest zle bo on kupy robi ale dość brzydkie i meczy się pomimo ze twarde nie są.

A czy ta biogajapomaga na kolki?

Dziewzyny robicie zawsze świeże mleko czy przechowujecie w lodówce i raz odgrzewacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648755 przez Kinga2424
Waszka87 napisał:

Dziewzyny robicie zawsze świeże mleko czy przechowujecie w lodówce i raz odgrzewacie?[/quote]

Ja robię zawsze świeże mleko:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648766 przez Waszka87
Aksa mi na gorączkę pani doktor poleciła krople Pedicetamol, działają szybko i maja fajny zakraplacz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648768 przez wiewiorka
Waszka87 napisał:

Wiewiórka najpierw był nan1 później Bebilon Comfort i teraz zwykły Bebilon 1. Po nam były nawet lepsze kupy ale strasznie je dusił męczył się ale robił 4-5 dziennie lecz ze śluzem. Po tym Comfort sraczka woda zielona śmierdząca poza tym rozpuszczalo się długo i była panika z głodu, dziwne to Comfort. Mam nadzieję ze Brmebilon 1 w połączeniu z BioGaja dadzą rade i wyreguluja wszystko ładnie. Tylko w tym mam nadzieję. Nie jest zle bo on kupy robi ale dość brzydkie i meczy się pomimo ze twarde nie są.

A czy ta biogajapomaga na kolki?

Dziewzyny robicie zawsze świeże mleko czy przechowujecie w lodówce i raz odgrzewacie?


Świeże i wyklewam po godzinie jak nie zje. Wode w butelce w podgrzewaczu sie wczesniej grzeje.Enfamil chwile potrzasne i juz rozpuszone. Ani jednej grudki jeszcze nie miałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648772 przez Kinga2424
Wiewiorka: Ja robię tak samo jak Ty tylko z Bebilonem1 i też bez grudek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648778 przez mamcia2013
hej

my dzis na szczepieniu bylismy, maly płakał jak go babka kuła a ja razem z nim. Ale nie było najgorzej. Goraczki jak na razie nie ma, troszke pomarudzil ale jest ok, oby w nocy tez tak bylo.

Gosia Jak super ze w domku jestescie. Tyle przetrwaliscie to przetrwacie jeszcze wiecej. :kiss:

Waszka ja robie tak jak Wiewiorka. Bebiko tez sie fajnie rozpuszcza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648791 przez koticz
Ło fak ja tam nie robię zawsze świerzego :dry: walę na raz ze 90ml bo tyle zazwyczaj zjada i jak nie zje to podaję jej to przy następnym karmieniu,ale zawsze sprawdzam czy się nie skisiło...no a jak jesteście długo na dworze to co robicie?Bo my czasem łazimy kilka godzin...





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648805 przez wiewiorka
ja biore butle z cipla woda w takiej torbie termicznej i osobno w pudeleczku odmierzona porcje.na jaka temperature podgrzewacie wode i jaka porcje?Szymon zazwyczaj zjada 120 wg tego do pisza na opakowaniu to porcja na 4 tygodnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648847 przez natka1985
cześć

u nas pobudka o 6. przez ten upał nic się nie chce... o 21 chodzę spać, bo taka padnięta jestem...

Zosia znowu nie robi kupy :( zastanawiam się czy nie wpłynęły na to szczepionki albo ten czopek na gorączkę, ale chyba powinien odwrotnie zadziałać. W środę tak się męczyła, że pomogłam jej czopkiem glicer., zrobiła po nim mega kupę, ale w połowie mocno zbitą. I znowu czekamy. Stęka,stęka i na stękaniu się kończy :angry:

ja przegotowuję sobie wcześniej wodę, a później podgrzewam

jak wychodzę na dłużej, to robię tak jak wiewiórka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648857 przez mamcia2013
Czesc, my juz na nogach jak zwykle od 6 :D

dzisiaj na bioderka zasuwamy :)
u nas pada (w koncu) bo nie szlo wytrzymac z ta duchota.

Milego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl