BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu #648133 przez Agnieszka86
malinkaja mam taka samą sytuację jak Ty, podobno ma mi pieniądze wypłacać teraz ZUS, jeszcze nie dostałam nic.

Hej,
Zosia śpi właśnie, jeszcze furczy na nosku, ale po chorobie kaszel może się utrzymywać do miesiąca, to takie furkanie pewno też.
Zosiak zrobił dzisiaj kupkę, ale później niż ostatnio i ponoć ładną ( ;) ) teściowa z nią była akurat, bo ja na zakupy pojechałam i zgłosić małą do opłaty za śmieci.
Kurde, przez ten szpital przepadł nam termin bioderek :/ następny mamy na 16 lipca (!?) muszę szukać czegoś prywatnie, żeby szybciej było, bo ona ma już 10 tygodni! A co do wagi to już 5230 mamy:)
o, obudziła się i nawołuje mnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648144 przez 25malinka
aga ja też właśnie jeszcze nic nie mam,dzis może pojade później do Zusu żeby się dowiedzieć jak to jest,bo jeszcze nie składaliśmy o becikowe,a potrzebne będzie zaswiadczeniez zusu o macierzyńskim

Jak objawiała się choroba u Zosi???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648219 przez kika1985
Laura w 6 tygodni przybrala 1,8 kg na cycu :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #648231 przez Agnieszka86
malinka trochę charczała w nocy, tak inaczej niż zwykle i zaczęła pokaszliwać. Ja jako matka-panikara pojechałam z nią na IP bo to sobota była. Jak ją badali to osłuchowo było jeszcze ok, potem wirus się rozwinął:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648236 przez andzia_zg
koticz własnie tak dziś robiłam jak robilam obiad dla P. Jak młody zaczynam mnie nawoływac to wołałam do niego z kuchni :P po jakims czasie przychodzilam szybko do pokoju, dawałam smoka i szłam dalej robić. Wojtek jak sie złosci bądz tęskni to tak strasznie sobierusza raczkami po twarzy, aż się drapie i wtedy mu wylatuje smoczek i wtedy tak strasznie go szuka, że dalej az sie drapie rączkami po twarzy

A Wojtek nabył wczoraj nową umiejętność... mój mały cwaniak nie lubi leżeć na brzuchu.... wczoraj jak go kładlismy to hyc... i juz na plecach... i tak za każdym razem... a jak sie cieszył jak już wylądował na plecach... aż nagrałam filmik :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648242 przez Agnieszka86
kurcze, martwią mnie trochę te jej kupki. Robi około 5 dziennie (w nocy nie),a jest na mm, więc to dużo. Ale myślę, że to po antybiotyku, boję się, żeby się nie odwodniła bo pić nie bardzo chce. dzisiaj dałam jej 50 ml herbatki posłodzonej i wypiła na szczęście. Lekarki kazały iść do domu, jak o tej kupce wspomniałam no i ten probiotyk jej podawać. Nie jest to typowa-ostra biegunka, bo kupki nie są co godzinę czy jakoś tak, ale co 3 mniej wiecej.
Miała któraś z doświadczonych już mam, taką sytuację po antybiotykoterapii??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648245 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648303 przez wiewiorka
Agnieszka86 napisał:

kurcze, martwią mnie trochę te jej kupki. Robi około 5 dziennie (w nocy nie),a jest na mm, więc to dużo. Ale myślę, że to po antybiotyku, boję się, żeby się nie odwodniła bo pić nie bardzo chce. dzisiaj dałam jej 50 ml herbatki posłodzonej i wypiła na szczęście. Lekarki kazały iść do domu, jak o tej kupce wspomniałam no i ten probiotyk jej podawać. Nie jest to typowa-ostra biegunka, bo kupki nie są co godzinę czy jakoś tak, ale co 3 mniej wiecej.
Miała któraś z doświadczonych już mam, taką sytuację po antybiotykoterapii??


ja ! wrociłam ze szpitala i po trzech dniach znów zielone kupy i biegunka.Mi lekarze mówili, że bo antybiotyku mogą być przez jakiś czas zielone.Jeszcze po probiotyku tak może byc.No ale ja się jeszcze naczytałam, że po rotawirusie może być przez jakiś czas nietolerancja laktozy wiec kupiłam specjalne mleko i juz po drugiej porcji kupy żólte
Słyszałyscie coś o mleku firmy Enfamil?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648312 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny

Dawno mnie tu nie było. Malutka w dzień prawie wcale nie śpi. Teraz udało mi się ją uśpić, więc szybko weszłam na forum. Na pewno Was nie nadrobię.

Paulinka szybko rośnie, przybiera na wadzę. Wczoraj minęło 5 tygodni od momentu jej przyjścia na świat. W poniedziałek mieliśmy małe zamieszanie. Malutka po jedzeniu zaczęła się mi dusić. Jechaliśmy szybko na pogotowie, ale na szczęście wszystko dobrze się potoczyło. Dobrze, że mieszkam blisko szpitala. Paulinka w moim odczuciu rośnie jak na drożdżach i jest z dnia na dzień śliczniejsza i jeszcze bardziej kochana.

Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze.

Serdecznie Was pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648314 przez Kinga2424
Dziewczyny pewnie w większości jesteście już po szczepieniach. My mamy 16 maja. I do teraz nie wiem jak ja szczepić. Starą metodą, czy nową (płatną). Czy mogłybyście mi doradzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648328 przez Kinga2424
Przepraszam za moje zdjęcie w emblemacie, ale nie umiem go zmienić. Jakieś błędy mi wyskakują:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648343 przez xxElaElaEeexx
hej :)

Moja mała zasnęła wczoraj o 20 i obudziła się na karmienie o 3.30 i 7.30,ale pospaliśmy jeszcze w trójkę do 10 :lol:
Dziś znowu jest marudna i nie wiem czy przez tą pogodę :unsure: Czy ma ten skok rozwojowy?
Zaliczyliśmy już godzinny spacerek ,ale jest taka parówa na zewnątrz,że z powrotem do domu musiałam psa wieść pod wózkiem,bo położył się na chodniku i nie miał siły dalej iść :lol:

Ja jestem okropną matką,bo nie nosze mojej małej,bo chyba bym sobie rady z nią nie dała jak nauczyła bym ją ciągle na rękach nosić .Nosze ją tylko czasem i żeby jej się odbiło.Ale mąż znowu lubi ją nosić i muszę się z nim kłócić. :S I bądź tu człowieku konsekwentny. :blush:

Obiadek mam ugotowany.Mała zasnęła-ciekawe na jak długo :unsure:
I mam chwilę dla siebie :silly:

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648346 przez Lafi
Gosiu codziennie myslałam o was - super ze jestescie w domku jakos dasz rade:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648349 przez Panika992
Jeee kupa. Po 8 dniach. Obsrane cale jajka, brzuch,nogi. Musialam go w zlewie kapac. Masakra. Na dworzu chyba z50st, wiec maly na ktotkie nozki i krotki rekawek, bezskarpetek a i tak czerwony jak burak i rozgrzany. Masakkra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648350 przez andzia_zg
Kinga my szczepiliśmy 5w1 + rotawirusy i pneumokoki

Gosia jesteście juz w domu a to oznacza, że z malutką jest coraz lepiej :-) To na pewno jest bardzo trudny dla Was czas, bo Zosia wymaga poświęcenia dużo uwagi ale zaprocentuje to na przyszłość. Zosia gdyby mogła już by Ci powiedziała jak wiele Ci zawdziecza, te zarwane noce, czuwanie nad nią. Z każdym dniem będzie coraz lepiej. to naprawdę dużo Cie kosztuje ale daje efekty. jesteśmy z Tobą :kiss:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl