BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu #653875 przez xxElaElaEeexx
kika1985 napisał:

hej

nocka ok,w lozeczku pierwszy sen do polnocy przespany :) dobre i to ;P

lafi koleznka naprawde super postapila, podziwiam takich ludzi

moja Laura jeszcze sie nie przekrec, kiedy moze zaczac to robic? mam sie martwic?


Nie przejmuj się.Maja też się jeszcze nie przekręca. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653884 przez kika1985
ai jeszcze sie zastanawiam kiedy małą do spacerówki przenieść bo jest taka duża że zaraz z niej wyrośne B) :cheer: dziecko gigant :lol:

chyba za jakieś miesiąc, dwa będzie już za mała hhehe oby nie wcześniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653885 przez kika1985
xxElaElaEeexx napisał:

kika1985 napisał:

hej

nocka ok,w lozeczku pierwszy sen do polnocy przespany :) dobre i to ;P

lafi koleznka naprawde super postapila, podziwiam takich ludzi

moja Laura jeszcze sie nie przekrec, kiedy moze zaczac to robic? mam sie martwic?


Nie przejmuj się.Maja też się jeszcze nie przekręca. :)


właśnie wyczytałam w necie że około 3 miesiąca dzieci mogą się przekręcać przypadkowo , więc mamy czas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653898 przez Paulina 77
Hej Laski,
mój też już dawno się przekręca z brzucha na plecy, ale.... to dlatego, że po jakimś czasie słabnie mu rączka, na której się opiera, ugina ją i siłą ciężaru ciała (7 kg) się przekręca na plecy :lol: więc się nie martwcie. A ja Wam wiecie czego zazdroszczę? Że Wasze dzieci tak głośno się śmieją i chichrają, a mój się uśmiecha, troszkę kwiczy i robi "hy, hy" :lol: ach, my matki...
Andzia, a nie próbowałaś Tormentalum (nie tormentiol)przy każdym przewijaniu? U mnie i u Michała goił i działa przeciwbólowo.
Aga zdrówka CI życzę i żeby Ci ktoś pomógł w opiece nad Zosią, dopóki nie wydobrzejesz :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653940 przez ufolka
Aniu podrośnie troszkę i takie kupy ostre się skończą, a termentiol próbowałaś? biedny ten Twój Wojtuś
Lafi dobrze że to mleko krowie pomogło. Gratki koleżance :)
Panika w tym domu na pewno się napatrzyłaś ;/ strasznie ciężkie to życie już od chwili narodzin dla niektórych
Kika, moja też się nie przekręca, ee przynajmniej nam z łóżka nie zlecą :P a jakie rozmiarowo ubranka zakłądasz młodej?
Koticz mi jak płacze to nie kładę, Amelki też nie kładłam i normalnie się rozwija
włosy wypadają bo w ciąży przez hormony nie wypadały, to teraz te wszystkie musza wypaść, gdzieś przeczytałam to, bo mi też strasznie lecą ;/
Paulina termentiolu lepiej używac doraźnie, bo ma kwas borowy dla niemowląt niewskazany
a co do chusteczek to teraz kupiłam rossmanowskie, niebieskie i białe i w ogóle nie używam kremów po nich, nie ma takiej potrzeby po pupa ładna, no w szoku jestem :P

u nas fajna pogoda, mała już się troszkę opaliła :) pleśniawek nie mogę do końca wyleczyć !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #653962 przez Depeche
Hej
My juz po. Dzielny chlop z tego mojego syna. Tata przyjechal ze wsparciem, ale dalabym rade sama, krzyczal malo tylko przy kluciu. Potem poszedl spac, nawet bez cyca. Byly dwa wklucia, bo pneumokoki przy nastepnej wizycie. Mal wazy 5,100 i duzy z niego chlopak, jak to wszyscy mawiaja. Teraz przyszlam na zupe, mlody lezy na macie, ale jakos kontaktu zlapac ze zwierzakami nie moze, bo sie drze. Zrobie mu na wszelki wypadek oklady z sody. Potem chyba znowu pojde polazic.

Andzia, a ja mam masc posladkowa. Lekarka w przychodni bez niczego przepisala i zrobili w aptece, rewelacja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653967 przez Paulina 77
ufolka napisał:

Paulina termentiolu lepiej używac doraźnie, bo ma kwas borowy dla niemowląt niewskazany
a co do chusteczek to teraz kupiłam rossmanowskie, niebieskie i białe i w ogóle nie używam kremów po nich, nie ma takiej potrzeby po pupa ładna, no w szoku jestem :P

u nas fajna pogoda, mała już się troszkę opaliła :) pleśniawek nie mogę do końca wyleczyć !!

ufolka właśnie napisałam Andzi, żeby nie używać tormentiolu tylko tormentalum, one mają inny skład i inaczej działają. Mój pediatra nam to polecił i tylko na tym jedziemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653968 przez mamcia2013
Hej, u nas ładnie ale wieje :)

Ufolka,Depeche wczoraj dałam małemu nystatyne a dzisiaj juz nie ma plesniawek :)

AniaCz słodki brzdac :)

Kika hahha ja tez myslalam o spacerowce dla mojego giganta :D :D

Depeche zuch chłopak :) mi nie kazała robic okładu z sody jesli nic sie nie dzieje.

Ja jeszcze nie planowałam chrztu :cheer: :cheer: co za łeb ze mnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653976 przez mamcia2013
Dorian kończy dzisiaj 2 miesiące :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654004 przez kika1985
Ufolka różnie niktore 62 na styk nosi 68 ale jak jej kupiłam ostatnio w pepco body na krótki rękaw na 68 to takie tylko tylko :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654068 przez koticz
w biedronie ładne body maja,ale od rozmiaru 68 w góre





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654123 przez koticz
Mam do Was pytanko obcinałyście już dzieciom paznokietki u stópek?Bo Jagoda ma takiej samej długości jak po porodzie...

A zmienił się już kolor oczu Waszym maluchom???





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654132 przez andzia_zg
Dziewczyny dzięki za rady w sprawie pupki :-) dziś pół dnia wietrzymy i juz jest troszkę lepiej. A Wojtek daje mi znać kiedy rąbie w pieluchę, bo wydaje wtedy takie charakterystyczne krzyki i od razu wtedy go przewijam. Pampersów idzie mi tona ale ważniejsza pupka małego.

koticz ja juz 2 razy obcinałam małemu paznokietki u stópek (w tym jeden raz dziś) Na początku rosły mu tak po skosie te paznokietki i mu wrastały u duzych palców ale masowałam je i dzieki temu ta skóra sie odsunęła od paznokcia i wtedy dopiero obcięłam na równo i juz nic nie wrasta.

mamcia gratulacje dla Doriana :-)
Fajnie, że pozbyliście się już plesniawek :-)

Depeche Kubuś i tak był dzielny.W końcu ktoś mu wbijał wielka igłę w nogę i ramię...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #654246 przez Depeche
Andzia, mojemu wbijali w uda oba.

Mamcia, a u mojego to nie plesniawka, tylko jakis kaszak ( skad moglm wiedziec). Dobrze, ze mu tylko tym tantum psikalam, a nie znecalam sie nad nim czyms innym.

Koticz, obcinalam tylko u najwiekszych paluchow u stop. Reszta jakby jeszcze nie rosnie, wiec chyba tak ma byc. U rak mu bardzo rosna. No i co do oczu, to tak, moj maly ma juz brązowe oczka.

Mata z Fisher Price zafascynowala Laure, siedzi pod tym parasolem co wygrywa piosenki i zachowuje sie prawie jak niemowle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #654256 przez koticz
depeche a która ta mate masz?

Moja mała własnie usnela fuck bede musiala przesunac kapiel i sen nocny :huh:

Jagoda ma niebieskie ale takie jak zachmurzone niebo super sa i wlasnie sie zastanawiam czy jej sie zmienia.Ja mam niebieskie a J piwne.Włosy jej jasnieja,raczej czarnych nie bedzie miec tylko cos miedzy brazem a ciemnym bladem...ciekawe


a feeeeeee jaga ulala na macie i teraz mój kocur zlizuje te wymiotki :cheer:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl