BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu #654586 przez kika1985
Hej
U nas w nocy dwie pobudki :D

Koticz ma wpisane zielone :/

Mamcia ja uważam ze Laura jest podobna do tescia :/ a najbardziej do Dominika ;)

Aksa trzymam kciuki

Dziś ma przyjść położna , muszę chałupę ogarnąć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654591 przez Paulina 77
hej :)
ufolka ja kupiłam w zwykłym butiku bluzke, spodnice i żakiet. Tę sukienke z intetnetu odesłałam z powrotem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654594 przez koticz
Witam piękne panie!!!

Kika dzięki za odp,zawsze się zastanawiałam co sie wpisuje w dowód w takim przypadku :) i jak patrzyłam na Twoje foty na fb to też zauważyłam,że Laurka do brata podobna :)

Ufolka ano oblechy,jak to zwierzęta :dry: ale za nic bym się ich nie pozbyła,oni jak moi syneczkowie są :cheer:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Panika a jak tam z Twoją świrką?Nadal co dzięń wisi Ci na karku?





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654600 przez Panika992
ufolka ja kupilamsobie sukieneczke. Taka zwiewna w kolorze kanarkowym.

Bry.
U nas pobudka o 2 i 5. I wstaliismy przed 8 bo niemilosiernie Olek marudzil. Cos glowa mnie pobolewa, ale to chyba po wczorajszym sloncu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654604 przez koticz
My to chrzcić będziemy chyba dopiero we wrześniu :ohmy: sama już nie wiem kiedy!Wszystko przez ten ślub chrzestnej.Wiem jakie to obciążenie dla jej kieszeni więc chyba jednak zrobimy chrzciny po jej ślubie.Najbardziej by nam pasowało teraz zrobić chrzest w tym samym miesiącu co jest jej ślub :dry: no ale przecież jej tego nie zrobie a w dodatku jej inna chrześnica ma Komunię w najbliższy weekend...
I myślę,żeby na chrzciny iść w tej samej sukience którą kupię na ślub do niej :) już mam upatrzoną





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654614 przez kika1985
Koticz ja jestem leworęczna i nie mam żadnych trudności ;)

A my na to wesele w czerwcu chyba nie pójdziemy bo mala nie tyka butelki :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654638 przez 25malinka
hej dziewczyny!!!

Od rana słonecznie,wczoraj byłyśmy sporo na dworku :)

My chcieliśmy robić chrzciny w czerwcu,ale dowiedziałam się ze u nas chci się w 1 i 3 niedziele,w pierwsza nie chce a w 3 nie zrobimy bo brat S który ma isc na chrzestnego ma akurat wesele u jego dziewczyny siostry,wiec odpada,zostaje lipiec,pierwsza niedziela wypada 7 lipca,Natalia będzie miała akurat równe 4 miesiące :)

A mam pytanie czy wasze maluchy kaszla czasem? bo Natalia pokasływała jakiś czas byliśmy 2 razy już u lekarza i osłuchowo nic,gardło czyste i dr powiedziała,ze ona nie widzi zadnej infekcji,ze może to być od zakrapiania noska,moze ja drapac w gardle i kaszle,albo tez od sliny,bo zauwazylam,ze ostatnio slini się bardzo i tak jakby zachlysnela się ta slina,tenp nie ma,jje normalnie,jest radosna od rana,teraz spi sobie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654646 przez Lafi
Doberek, wczoraj nie umiało mi dodac posta na forum wkurzyłam sie.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kika twoja siostra moze byc siadkiem chrztu do tego potrzebujesz drugiego chrzestnego. Zalezy od ksiedza, tak mi mówił znajmowy ksiadz.

Jade ustalic menu na chrzciny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654647 przez patrycja85
hej laski

u nas chyba ten trzeci skok rozwojowy-mały w jednej chwili zaczyna strasznie krzyczeć a oczy ma takie jakby się bał. zgadza się z objawami skoku bo teraz dzieciaczki zaczynają dostrzegać szczegoły i mogą się ich bać.
we wtorek byliśmy na drugim szczepieniu-mały był dzielny:) ja jakoś nie przeżywam tego tak jak Wy. no szkoda mi go ale jakoś wiem że trzeba i się nie rozczulam.

koticz-ja też zauważyłam że Ignaś jakoś lepiej radzi sobie lewą rączką i tez w pierwszej chwili pomyślałam że będzie mańkutem:) Ignas ma tą samą matę co Jagodka ale średnio się nią interesuje póki co. na początku jakoś bardzej, łapał małpkę i próbował wsadzić do buzi a teraz nie chce leżeć. podpytaj Jagódki jak go zachęcić do zabawy:))

Aksa-trzymam kciuki

miłego dnia cioteczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #654657 przez andzia_zg
Hej laseczki :-)

Dzionek zapowiada sie ładnie a ja znów będę się kisić w domu bo czekam na listonosza.
Przyszedł juz stół na chrzciny, zastawa stołowa i ubranko na chrzest dla Wojtusia. Czekam jeszcze na obrusy.

Malinka Wojtek tez czasem pokaszluje jak dużo bryka. Ja mysle, że to ta ślina, bo bardzo się ślini

kika i xxElaElaEexx ale fajne zdjęcia dałyście na facebook'u :lol:

Normalnie się Wam wstawiały na facebook'u zdjęcia? Bo ja od 2 dni próbuje dodac zdjęcie Wojtka i za chiny nie moge, bo mi wyskakuje jakiś dziwny komunikat :dry:

Co do ubrania na chrzest to nie mam kompletnie nic. Najchętniej kupiłabym jakąś elegancką sukienkę ale one są zapinane z tyłu lub boku i jakby mi przyszło nakarmić małego to musiałabym się rozebrac do połowy więc odpada :dry:
Dlatego muszę kupić jakąś spódnicę i do tego moze białą bluzkę. Tylko jak tu 5 sklepów na krzyż to ciekawe czy coś na siebie dostanę, bo tu większość ciuchów na starsze babki albo na nastolatki.

koticz tez bym sie wkurzyła... kurde a co to za różnica czy ktos pisze prawą czy lewą ręką... niech pisze tą ktora wygodniej...

Co do maty to mój Wojtek ma taką prostą, granatową, bez zabawek po chrześnicy. Podoczepiałam na tym pałąku zabawki, bo nic nie było i Wojtek je lubi bardziej niż zabawki an karuzeli. Cały dzień leży na macie, na macie też śpi i widać, że bardzo lubi tu leżeć bo jak rano przekładam go z łóżeczka na mate to az się śmieje jak widzi, że zaczepiam zabawki. W łóżeczku śpi tylko w nocy





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654667 przez kika1985
Ładu chrzestny juz wybrany tylko o tym nie wie :P a jeśli nasz ksiądz się nie zgodzi pójdę do innego kosciola :/

Andzia ja wstawiłam zdjęcie z telefonu i nie było problemu
Patrycja juz druga szczepionka wie ale ten czas leci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654675 przez Lafi
Kika pewnie wiem ze w mojej parafi tez nie chca tak robic, to jeździ sie gdzie indziej :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654687 przez ufolka
Dobry !
Ni chcę się chwalić ale u nas już w nocy nie ma pobudek :P od 22 do 5-6 śpi :) mam nadzieję że po tym wpisie jej się nie odmieni, bo zauważyłam taką zależność :angry:

Ela moja Oliwka też mi nie pasuje do żadnej "Strony". Jak ktoś sie pyta do kogo podobna to mówię że do ojca i matki :P

Aksa u nas też czasami skóra czerwona pod paszkami spróbuję z mąką

Paulina ja też tę bluzkę odsyłam co kupiłam :S

Koticz no rozumiem, mój piesto pchlarz, liże się po jajkach no ale i tak go przytulam od czasu do czasu :P teksty o leworęczności też słyszałam, od teściowej, od mamy, ale ja mówiłam że leworęczni to artyści więc nic nie będę przekładać i już. Pozatym dzieci do pewnego wieku są oburęczne :)

Kika ja Amelce jak chciałąm przemycić butelkę to na śpiocha karmiłam, tzn ja nie bo odemnie nie chciała, ale Rafał albo moja mama, jak gdzieś wychodziłam z Rafałem to jak tylko zbliżała się pora karmienia a mała jeszcze drzemała to wtedy hyc butlę :) no i jadła tak po paru próbach

Ania ja też bym bluzkę chciała, ale mam problem bo na cyckach mi się zawsze rozchodzi :angry:

Malinka moja też kaszle, zwłaszcza jak ją podniosę do góry to wtedy pokasłuje troszkę, a ślini się strasznie też, tylko że nie ciągle ale tak od czasu do czasu jakby, czasami aż ma taką pianę na ustach hehe


też bym chciała sukienkę, ale mam grube nogi i nic z tego ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654703 przez kika1985
ufolka nie wiem może za jakiś czas spróbuje znowu ale ona nie wie coz nią robić, smok tak samo nie da rady przemycić bo dziwną ma minę i mieli językiem wypychając

a ja nogi to mam w miare ale za to ramiona jak u pudziana, wczoraj mierzyłam śliczne sukienki bez ramion no i porażka B) dól mi nie pasuje do góry ciała, no i te wielkie cyce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654710 przez Panika992
koticz swirka lekko sie uspokoila. Ale w sobote wyjezdzajna tydzien;) yeah!!
andzia ja mam kiecke zapinana z tylu. I pierdziele to, i tak przy ludziach nie karmie.

My sie szykujemy na spacerek, znow sie poopalam;);

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl