BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 10 miesiąc temu #654275 przez kika1985
koticz napisał:

Mam do Was pytanko obcinałyście już dzieciom paznokietki u stópek?Bo Jagoda ma takiej samej długości jak po porodzie...

A zmienił się już kolor oczu Waszym maluchom???


moja ma takie same nie obcinałm , i drapie mnie po cyckach albo brzuchu jak sie nad nia nachylam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #654279 przez kika1985
koticz napisał:





a feeeeeee jaga ulala na macie i teraz mój kocur zlizuje te wymiotki :cheer:



feeeeeeeee B)

moja Laura ma niebieskie, ja mam zielone z sebek ma jedno zielone a jedno niebieskie więc nie wiem jakie będzie miała:P Dominik ma zielone :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #654280 przez kika1985
koticz fajny masz dziś dzień 1 rok 1 miesiąc i 1 dzień po ślubie :lol: :lol: :lol: :lol:


zostawiłam dziś Laure z ebkie i pojechalam do galerii , kupilam spódnice, klapki i tusz :) tyyyyyyyyyyyylko dla siebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #654297 przez mamcia2013
Koticz ja obcinałam u duzego palucha :D a oczy ma niebieskie ciemniejsze takie.

Depeche to ten kaszak tak jak plesniawki wyglada? Bialy nalot i kropki? Czym to zmywasz??


A do kogo sa podobne wasze dzieci?? Bo mój do mnie bardziej i mojej rodziny :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #654316 przez Agnieszka86
Hej,
nigdy nie nadrobienia tego co naskrobalyscie kiedy mnie nie było na forum.
U mnie walka z gorączka trwa cały dzień, angina ropna mnie dopadła.
Zosia właśnie krzyczy w drugim pokoju, bo tam jej kąpiel się odbywa, a ja staram się do niej nie zbliżać, chociaż wczoraj musiałam ją uśpić, bo potrzebowała mamy zwyczajnie i płakała bardzo, a u mnie na rękach jak ręką odjął...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #654340 przez koticz
kika o faktycznie i 333dni do kolejnej rocznicy :)
Fajne ma S oczy...syn mojej znajomej ma jedno niebieskie a drugie pół niebieskie i pół brązowe,super to wygląda...

Moja młoda juz po kąpieli i po bajeczce,dostała całuska i poszłam sobie a ona usypia sama :)

mamcia wszyscy mówią,że Jagoda jest do mnie lub do mojej mamy podobna,ja tam nie widzę jakiegoś wielkiego podobieństwa...usta i dziurkę w brodzie ma takie jak ja i mój tata,ale włosy ma ciemniejsze i lekko jej się kręcą tak jak J.Nogi ma na beczce prostowane jak ja(ale licze,że jednak jej się wyprostują i będzie mieć nóżki po tatusiu :) )





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #654341 przez Panika992
Maly juz zasypia. Dzisiaj byly 3 spacerki, opieklam sobie dekold i ramiona.
aga wspolczuje choroby:/ ciezko by mi bylo byc z dala od malego. Kuruj sie.
koticz Olkowi cos nie rosna pazurki u stopek. Raz jednego obcielam a reszta krotka. A oczka niebieskie, ale tak zostana chyba bo oboje mamy niebieskie.
Kosmetyczka mi powiedziala, ze "swierze" rozstepy mozna usunac;) mikrodermabrazja+kwas
Mozna tez sprobowac w domu gruboziarnisty peeling z cukru i kawy, do tego czeste masaze lub kupic peeling z kwasem w hurtowni kosmetycznej. Do tego cos na b... ale qwa nie pamietam co to bylo.
Minelo 10tyg, a ja dzis dostalam brunatne krwawienie... oby to nie byl poczatek okresu, bo szlag mnie trafi!! A jesli nie to, to od czego to?:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #654351 przez andzia_zg
koticz napisał:

a feeeeeee jaga ulala na macie i teraz mój kocur zlizuje te wymiotki :cheer:

Nic sie nie zmarnuje hihi :woohoo: :woohoo: :woohoo:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #654415 przez natka1985
koticz ja raz obcięłam, bo się zadzierały. Zosia ma oczka niebieskie, po tacie, jak się urodziła były takie grafitowe, teraz są jaśniejsze

mamcia Zosia jest do taty podobna, a ja mam nadzieję, że chociaż kolor włosów jej się zmieni i będzie miała czarne po mnie

aga dobrze, że masz kogoś do pomocy; śpij dużo, regeneruj siły

panika ja na jakimś forum przeczytałam, że krem z pharmaceris na rozstępy jest dobry, podobno nawet te stare ładnie wybiela i zmniejsza, nie próbowałam, ale chyba się podejmę tego zadania i przetestuję go :blink:


Padam na cyce, a mój kręgosłup... szkoda gadać. Mała cały dzień na rękach, dwa razy wyszłyśmy na spacer, jeszcze szybciej wracałyśmy, nawet w wózku nie chciała leżeć, a taki wiatr wiał, wieczorem atak kolki, ok. 20,30 przeszło jej i jak zwykle cieszyła się do karuzelki nad kołyską, aż zasnęła

Miłej nocki dziewczyny, lecę się kąpać i pospać troszkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #654423 przez Depeche
Koticz kupilam mate Rainforest. A co do kota to a bleeeeeeeeee, ale moj pies tez lubi wymiociny ( oblesne zwierzaki), a i moj pies jeszcze sie po jajach lize.

Mamcia, no takie biale, ale w dotyku to jest twarde. Mowila zebynic z tym nie robic.

Moja mala ma obustronne zapalenie oskrzeli :( Nie miala ani chwili goraczki, ma tylko ten kaszel. Jutro dzien z dwojka, wiec raczej nie zjawie sie u Was na forum. A pojutrze bede juz pewne w psychiatryku.

Kika super, ze udaly sie zakupki.

AAAA jak mnie blizna po cc swedzi aaaaa. :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #654442 przez koticz

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Spokojnej nocy mamuśki


kika a co ma mąż w dowodzie wpisane?W sensie jaki kolor oczu???





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #654458 przez andzia_zg
Ja mam oczy ciemno brązowe,a mój mąż niebiesko-zielono-szare. Wojtek ma na razie śliczne niebieskie oczka.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #654498 przez ufolka
Hej
U nas dzień jak co dzień :) kupiłam sobie na allegro 2 pary spodni, dziś przyszły i fajne są, spodnie dresowe :) no i kupiłam bluzkę z myślą o chrzcinach ale taka beznadziejna że zastanawiam się gdzie ja oczy miałam !!;o teraz nie wiem w co się ubrać, nie mam zielonego pojęcia ;/ a wy co ubierałyście? albo co macie zamiar?

Depeche fajne że po szczepieniu okej, qrde ja nie wiem dziwna jestem chyba bo ja teraz nie przeżywam tak tych szczepień, no przeżywam jak każda matka, ale przy Amelce dużo gorzej było, a zwłaszcza teraz jak ją trzeba na siłę trzymać a ona płacze ;/

Paulina nie doczytałam, sorki :)

Mamcia fajne że pleśniawki zniknęły, odpukać i u nas już na wykończeniu są. y nie myślałaś o chrzcie a ja zapomniałam zaprosić swoją babkę która mieszka obok ! dopiero dziś prosiłam :P

Kika no to tak jak u nas z tymi rozmiarami, a w Pepco to trzeba patrzeć też na oko, bo tak rozmiar rozmiarowi nie równy czasami. Gratuluję zakupów :)

Koticz plz nie obraź się ale Twoje koty to oblechy :dry: ja miałam dwa razy kota w domu, ale jakby mi rzygał to bym go chyba na wioskę zawiozła ;/

Andzia fajnie że z pupką lepiej, a może on ma uczulenie też na pieluszki?

Panika ja już takie krwawienia miałam 2 razy, też się wkurzam bo nie chcę jeszcze okresu :ohmy:

Natka myślałaś o chuście??

Ja jeszcze na nóżkach nie obcinałam, rączki nadrabiają :blink: a kolor oczu jeszcze się Oliwii nie zmienił, ma ciemne niebieskie :) a z podobieństwem to też trudno stwierdzić :P

idę se popykać w gierkę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #654511 przez xxElaElaEeexx
Witajcie :)

My dziś cały dzień spędziliśmy w ogrodzie.Mamusia się opalała ,a Maja spała ,albo obserwowała świat ;)
Wieczorem byliśmy w kościele załatwić z tym chrztem i będzie 9czerwca o 9.30 :)
Muszę zaproszenia na allegro zamówić,ale nie mogę się zdecydować,bo wszystkie śliczne :woohoo:

Maja jak się urodziła miała takie szare oczka,teraz bardziej granatowe.Ja mam niebieskie,a mąż piwne :) A co do pazurków to w nóżkach tylko raz w dużych paluszkach jej obcięłam.
Ja jakoś jak na nią patrzę nie potrafię jej do nikogo porównać do kogo jest podobna. :) Ale większość osób twierdzi,że do męża. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #654560 przez aksa
bry :)

mój skarb dziś pobił rekord spał od 21 do 6 rano!!!! ani razu się nie obudził w nocy, a ja sama przed 6 się obudziłam i panika - poleciałam do małego sprawdzić czy wszystko ok :silly:

teraz nakarmiony znowu usnał! :cheer:

dziś idziemy na szczepienie - tzn z wynikami badań idziemy zobaczymy czy zdecyduje się małego zaszczepić, chociaż już konsultowałam wyniki z babeczką od noworodków i powiedziała ze wszystko ok także zobaczymy...boje się jak mały zareaguje i już mnie ściska w środku bo wiem, że będzie go bolało :dry:

a na chrzciny chce kupic sobie kieckę, w przyszłym tyg uciekne na zakupy a m zostanie z małym :laugh:

oczka ma na razie niebieskie, ja mam piwno-zielone zależy jakie światło jest, a m ma piwne..

a małego zawsze po kąpieli 'obsypuje' w pachwinach i pod paszkami mąką ziemniaczaną ma ładną gładziutką skórkę, wcześniej w pachwinach miał taką zaczerwienioną a po mące jest ok

trzymajcie kciuki za młodego oby zniósł dobrze to szczepienie..

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl