BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 6 miesiąc temu #461501 przez koticz
Lepiej rozłożyć wydatek na kilka miesięcy,mnie jeszcze remont czeka bo jednak zostajemy jeszcze przez jakis czas na wynajmowanym:( no i też mamy dwa pokoje wiec z sypialni rezygnujemy i przystosujemy ja na pokój dla malej bo nie wiem ile czasu przyjdzie nam tu jeszcze mieszkac.Tak,że myslę,że już w tym miesiacu zajmiemy sie kupnem farb i tapet(trzeba tez odświerzyć kuchnię) w małym pokoju stoi komoda wiec dokupimy szafe narozna i cala reszta wyposażenia koszty masakra.Rodzice dorzucą się do wózka i mam cichą nadzieję,że pościel też kupią:)

Zabieram się za obejżenie filmu z Agatą,sama bo mąż poszedł w długą z kolegami :dry: ale nic to jeszcze tylko 4miechy i już nigdy nie będziemy spędzać samotnych weekendów przed tv bo będą z nami nasze cukiereczki :kiss: jeszcze przyjdzie mi tęsknić za takimi dniami jak dziś:)

Gdzieś pod Łomżą kobita zabiła 6swoich dzieci...mówili teraz w teleexpresie :ohmy: masakra co za ludzie chodzą po świecie :ohmy:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461507 przez sylwka727
Kika jaka śliczna żabcia :lol: A ten detektorek naprawdę świetny właśnie mi brzuszek stwardniał więc się przestraszyłam i szybko położyłam jak puściło to dopplerek do brzuszka posłuchałam serduszka malutkiej i już jestem spokojna zjadłam kawałek czekalady i szaleństwo było przez pół godzinki :lol:

Lanusia śliczna pościel

Nam rodzice w pierwszej ciąży się zaoferowali że kupią łóżeczko a teściowie że wózek kupią a wyszło to tak że w 2 dzień ślubu ojcowie coś tam gadali i teść był wypity i do mojego taty mówi "Ty jesteś stolarz(zaznaczam że ojciec jest tapicerem :lol: )to zrobisz kołyskę" a tata do niego "DObra ja kołyskę to Ty wózek" :lol: hehe i teraz mama mówiła że jak się oferowali tamtym razem to teraz też oni kupią łóżeczko wstępnie mi się to podoba allegro.pl/lozeczko-lozeczka-dzieciece-b...rac-i2729738503.html model 9,10,11 bardzo mi się podobało to allegro.pl/18-el-lozeczko-z-aplikacja-ma...-el-i2695138411.html różowe, ale nigdzie różowego nie widzę... :dry:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461520 przez Depeche
Dobra, ja potrzebuję wsparcia i opinii, które imie ładniejsze:
LUIZA czy PAULA
piszcie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461521 przez andzia_zg
Mi się bardziej podoba Paula :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461529 przez Gosia27
Depeche mi osobiście Luiza, ale wiem, że mój Rafał zdecydowanie by wybrał Paulę ;)

Dziewczyny wy już kompletujecie wyprawkę, ja też bym tak bardzo chciała ale ciągle się wstrzymuję, boję się, czekam co przyniesie czas...
Dziś jeszcze szwagierka zaczęła opowiadać, że jej znajomej w 20 tygodniu również wykryto zespół heterotaksji i teraz leży w Centrum w warszawie, jak jeszcze powiedziała co ta maleńka ma to aż mi niedobrze ze strachu. A przecież mamy umawiać się na USG połówkowe w poniedziałek...staram odpędzić sobie złe myśli.
Pograbiłam dziś podwórko teściom i zrobiły mi się odciski na dłoniach. Mój Rafał stwierdził, że jestem deli"kutaśna" :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461533 przez lenusia7
LUIZA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461539 przez Depeche
Ja też jeszcze nic nie kompletuję, pewnie dlatego, że nie znam płci, a i te unisex rzeczy mam jeszcze u brata, który ma miesięczne dziecko. Muszę poczekać na to co od nich dostanę + usg i mogę zaczynać. Ty razem planuję zrobić to z głową, bo Laurą miałam mnóstwo zbędnych pierdół.
No z tym imieniem dla dziewczynki to się za Chiny ludowe z chłopem nie dogadam, więc piszcie, na razie wygrywa moja Luiza, boję się, że on nie odpuści, chociażby dlatego, że LAura to yeż mój wymysł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461547 przez koticz
mnie bardziej podoba sie paula.A ostatnio weszło mi w głowe Sara,ale nasze imię nie podlega dyskusji:)





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461551 przez kika1985
depeche Paula :)


ja zaraz będe piekla bezy , tesciowa mi 12 białek dała B) przyjeżdża siostr Sebka więc razem będziemy walczyły:P

gosia jaka delikutaśna :P sup;er z ciebie babka ze tyle robisz i pomagasz kazdemu:P


koticz Łomża jest 40 km ode mnie :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461562 przez AniaCzajka
Hej dziewczyny, dawno tu mnie nie było, dni minęły spokojnie, byłam z mężem na grobach naszych bliskich, a tak to jak zwykle mąż w pracy a ja w domu, jutro ma wolne to chociaż trochę pobędziemy razem:) a do wyprawki to ja już pomalutku kupuje, z jednej strony strony chodzi o wydatki a z drugiej żeby potem z wielkim brzuchalkiem nie biegać po sklepach:)

MIŁEGO WIECZORKA:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461569 przez aksa
mi się bardziej podoba Paula:)

młody dziś mi tak fajnie szaleje w brzuszku,że mam mega dobry humor :lol: :lol:

u mnie z tym imieniem to też przeboje..na razie jest kilka propozycji : Kamil,Błażej,Kacper,Marcel i Olaf może jakieś głosowanie przeprowadze :S :S

my dziś idziemy do brata m :)

Ania Czajka myślałam dziś o Tobie!!miałam pisać czemu się nie odzywasz! a tu proszę :lol:

kika bezy łał :lol: wstyd się przyznać ale nigdy nie robiłam a mój m i mój tata bardzo lubią

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461572 przez lenusia7
Aksa ztych Twoich to najbardziej olaf bo sama mam w moich 4 typach :P luiza i paula ciezki wybor oba sa fajne ale jak pisalam wczesniej Luiza bo mam taka w rodzinie i mowimy na nia Lusia :P Lece na mam talent ale bede was podgladac 1 okiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461573 przez xxElaElaEeexx
Ja napisałam dziś tą pracę na anatomię ,potem byłam na spacerze z psem przy okazji odwiedziłam koleżankę.Było mi miło ,bo powiedziała ,że mam ładny brzuszek i przynajmniej cała nie spuchłam :lol:
Jak wróciłam do domku oglądałam tv a potem wrócił facet z pracy i przywiózł mi pizze :P Zjadłam 5 kawałków i chyba pęknę ! Ale dzidziusiowi chyba smakowało ,bo szaleje strasznie :kiss: Teraz pójdę się wykąpać i zadbać o siebie (trzeba pazurki pomalować ,z brwiami zrobić itd.).
Ja na razie nie mam nic dla dziecka ;) .Wczoraj już chciałam coś kupić ,bo dużo rzeczy w tesco na promocji było ,ale stwierdziłam ,że jak w poniedziałek pójdę na usg to się dowiem jaka płeć i wtedy już będę kupować :silly: Ale zobaczymy co z tego będzie i czy w ogóle dowiem się czy to chłopczyk czy dziewczynka :)


depeche Paula

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461589 przez sylwka727
Depeche Paula :lol:
Aksa Kamil :lol:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461594 przez koticz
sylwka727 napisał:

Depeche Paula :lol:
Aksa Kamil :lol:


Zgadzam się w 100%





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl