BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 6 miesiąc temu #461442 przez katarzyna1702
Cześć Dziewczyny dawno mnie tu nie było znaczy się nie pisałam ale czytam na bieżąco pocieszyłyście mnie z tymi ruchami bo mój mały wczoraj i dziś siedzi cicho no może delikatnie smyra ale nie tak jak zawsze. Po za tym mam jaka s niestrawność w żołądku i wszystko mi bulgocze za dużo słodkości przez ten czas i o to efekty ;/ ale leczę się już siemieniem lnianym i tartymi jabłuszkami . Słoneczko u mnie wyszło to może spacer ruch wskazany i może w końcu Wiktorek się ruszy choć troszkę bo jak taka cisza to oszaleć można!!! Ja mam 6 pewnie teraz już z 7kg do przodu ale aż tak ciężko się nie czuje aż dziwne mogę przytyć oby te drugie 7kg i damy rade.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461452 przez Depeche
Cześć dziewczyny.
Fatalny ten dzień, wczoraj się przepracowałam w kuchni i dziś ledwo żyję. Na szczęście mam gołąbki , więc nie musze stać przy garach. Do lekarza idę we wtorek, może już będzie wiadomo czy to chlopak czy dziewuszka. Jakos nie ma teraz zadnego przeczucia i nic jeszcze nie kupilam. Ale wyżywam się zakupowo nad starszą córką, kupiłam jej dziś piękną czapę zimową z pomponami ( to nic, że w zeszłym miesiącu jej dwie kupilam ).
Bobas na szczescie zaczal sie ruszac, naprawde sie juz martwilam i zastanawialam sie nad wizyta w szpitalu.
A co do wagi, ja chyna wole nie wiedziec, wczoraj doopa mi sie nie zmiescila w spodnie ciążowe, ktore byly dobre na mnie jeszcze dwa tyg, temu.
Mąż poszedł szorować kuchenkę, kupił jakiś specyfik do nierdzewki i chyba będzie z nią robił porządek. A mówiłam mu, że sobie sam będzie tę srebrną szorował ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461454 przez lenusia7
dpeeche nawet mi nie mow o tej kuchence.... najwieksza moja porazka ... ze tak powiem stfu :) ani tego doczyscic probowalam tysiace plynow i tak zostawiaja smugi. U mnie tez cisza w brzuchalku wczoraj jeszcze bylo ok a dzis kompletnie nic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461455 przez Depeche
Pomaga tzw. impregnat do nierdzewki, niezle sa tez preparaty do stali. Jednakże nigdy więcej!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461461 przez Depeche
Lenusia, masz już to imię dla Twojego dzidzia, ja się nie mogę dogadać ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461462 przez lenusia7
Nie kochana moj syn nadal ma na imie Tatiana :D powiem ci ze ciezko mi zdecydowac , to nie takie proste nazwac kogos na cale zycie .. ale wybiore z tych czterech ... Dawid sebastian wiktor Olaf .. ktore okaze sie poki co z dnia na dzien zmieniam a do maluszka mowie serduszek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461463 przez Depeche
heheh no właśnie pytam, bo kojarzę tylko Tatiana, u mnie podobnie, dla chłopca wybrane, ja dla dziewczynki chciałam Luiza, ale mąż się nie zgadza, klops.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461465 przez lenusia7
Oj tak to juz jest kiedy nam sie wydaje idealne zawsze znajdzie sie ktos komu zupelnie nie odpowiada. Ja mialam jeszcze w zanadrzu Elizke . No ale to juz nie aktualne choc powiem szczerze ze jeszcze gdzies tam mam cien nadziei ze to bedzie dziewczynka bo taka sie brzydka zrobilam że łooo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461469 przez Depeche
To to nie dział. Ja z Laurą miałam piękną cerę, mało przytyłam i generalnie ciąża mi baaardzo służyła.Jedyne co potwierdzało te gderanie to taki rozlany brzuszek. Wszyscy do końca mówili, że będzie chłopak, nawet jak na usg sama widziałam przecinek.
Teraz spasałam się, mam pryszcze, więc nic mi już nie tłumaczy. AAAA i teraz mam raczej szpiczasty brzuch ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461470 przez lenusia7
a lekarz na usg mowil ze chlopczyk???????????????????????????????????????? Nawet nie zartuj bo znowu sie nastawie hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461471 przez lenusia7
ile ma twoja Laura??? sliczne imie wybralas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461472 przez katarzyna1702
Kuchenki powiadacie strzeżcie się przed takimi ze szkła mi się zamarzyła taka mleczna(lustrzana) to dopiero koszmar każda kroplę wody widać smugi itp. ja nie wiem z czego powinna być płyta gazowa aby była ładna czysta i praktyczna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461473 przez lenusia7
allegro.pl/ala-i-as-20el-serca-100x135-d...0-m-i2738340843.html zamowilam posciel zdecydowalam sie na ta w zdjeciu glownym paseczki pomaranczowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #461474 przez andzia_zg
lenusia super przepis :-) koniecznie musze upiec to ciasto, bo piernika został tylko kawałeczek a była cała blacha.

A jeśli chodzi o to,że trzeba ciasto przeciąć wzdłuż blachy tzn,że jak juz ułoże na sobie te 4 warstwy to wtedy nożem ciach po cieście zanim włożę do piekarnika? Jest jakis specjalny sposób układania tych 4 warstw na siebie? czy normalnie równo?

A jeśli chodzi o kuchenkę to ja mam taka srebrną. Jak na tym dziadostwie widać brud... masakra. Każdą plamke widać... wrr :angry: Jak kiedyś będę kupować kuchenkę to wezme zwykłą, białą. chociaż nie widać tak smug.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461476 przez lenusia7
Tak kochana jak wylejesz juz 4 wartswy na siebie to nozem cccccccccciachnij niech sie robi tulipan i do piekarnia :) nie ma jakiegos sposobu wylewania ich na siebie po kolei i zobaczysz jak fakjnie sie same uloza . Napisze ci pozniej stary przepis mojej babci na latwa babke z czekolada lub lukrem cytrynowym . Roboty 2o min a jest pyszna taka mokra mmmniam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl