BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 6 miesiąc temu #461111 przez Beata 26
Asiulka - nie przejmuj się, ja już mam więcej :) i witaj wśród marcówek i nowego nałogu;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461117 przez Lafi
Asiulka miło powiatać:) kobitko ja dwa tygodnie temu miała mjuz plus6:) wiec bedzie ciekawie:) sle srał tam pies byle szkraby zdowe były.

Gosiu nie daj sie, współczuje ci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461140 przez sylwia2
Witam dziewczyny. My od rana w rozjazdach, najpierw Zgorzelec odebrac wyniki bo we wtorek wizyta :laugh: , pozniej zawiozłam babacie na grób jej syna a mojegp wujka przy okazji wizyta u kuzynki i jakąs godzinke temu byłam w domu. Zjadłam sałatke jarzynową,troche mi zajeło przeczytanie was hhehee.Nio i mam szpital w domu bo moj m przeziebiony ale jak na razie dziwna ta jego choroba ( tzn katar i gardło) Dziwna bo jak on jest chory to juz masakra humorku nie ma i nawet nie ma z kim pogadac a tu jakas szkolująca odmiana bo jakis zadowolony, szczesliwy siłę na brykanie ma i mnie gania wariat :ohmy: .
Andzia a jak nazywa sie ta nasza wspolna kolezanka. ?

Witam nowa kolezanke :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #461146 przez andzia_zg
Sylwia2 widziałam,ze dałaś pod zdjęciem Kasi Papli z córeczką "lubię to" :-) Ja z Kasia pracowałam przez pewien czas jak mieszkałam w Zgorzelcu :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461152 przez sylwia2
ja tak juz widze, No Kaske dobrze znam mieszka w tej samej miejscowosci co moj m. I byslismy kiedys razem na obozie w podstawówce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461155 przez andzia_zg
Sylwia2 ale ten świat mały :-) Ja zanim dostałam pracę w zawodzie w Lubaniu jako mikrobiolog pracowałam pół roku w KappAhl'u w Zgorzelcu (własnie z Kasią) :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461174 przez sylwia2
He he no mały. Teraz szczęśliwa mamusia juz 2 dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461183 przez andzia_zg
No dokładnie :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461202 przez sylwia2
Dzis przyszła mi druga paczka z misiem z bebilonu.:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #461248 przez xxElaElaEeexx
Witam ciężaróweczki! :kiss:

Ja dziś całe popołudnie przeleżałam w łóżku,a później byliśmy z facetem na grobach.

Mam dziś okropny dzień :bolą mnie strasznie zatoki i głowa,potem zaczęły mnie boleć jajniki a w pewnym czasie przez jakieś 20min dziecko mi tak na pęcherz uciskało,że myślałam ,że zwariuje :blink: Tyle dobrze ,że facet miał dziś wolne to zrobił obiadek,zmienił pościel,posprzątał moim świnką morskim i ogólnie się mną opiekował :side:

Ja mam wizytę u gin w poniedziałek :lol: Już się nie mogę doczekać ;)

Lafi Ja mieszkam w Żywcu ;)

Asiulka_Lech Serdecznie witam na forum ;)



Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461316 przez kika1985
hej

witam nową mamusię na forum :0 nie przejmuj się wagą ja mam juz 8 kilo na plusie:)

andzia gratuluje 6 miesiąca, ale ten czas leci kurcze

ja właśnie gotuję zupę buraczkowa
wczoraj mielismy małą imprwzkę w domu, przyszli znajomi z córką w wieku Dominika, dzieci szalały a my posiedzielismy i pojedlismy:)

my Sylwestra planujemy spędzic z moją przyjaciółka która urodziła 1 października i jej mężem , ona też nie pije więc będzie mi raźniej :)

dziś u nas brzydko , pochmurno, w planach mam odwiedzić koleżankę i musze od niej wziąć ciuchy dla siostrzenicy, a dla niej z kolei mam paczkę po Dominiku dla jej 3 letniego synka

macie może jakieś sprawdzone leki na zapalenie spojówek bo u Dominika zauważyłam wczoraj całe czerwone lewe oczko a nie wiem czy na pogotowie z takim czymś mozna jechac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461324 przez kika1985

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461326 przez andzia_zg
Dzien doberek :-)

Ale miałam wczoraj powera.Popołudniu zrobiłam sałatkę,a wieczorem wysłałam jeszcze męża po jajka i zrobiłam ciasto piernikowe. Przełozyłam je dżemem truskawkowym i polałam czekoladą więc jak będzie mi się chciało słodkiego to mam ciacho :-) dobre wyszło :lol:
Macie może jakieś fajne przepisy na ciasta? Bo tak mnie cos wzieło żeby nauczyć sie piec :)

kika na zapalenie spojówek to lepiej wybrać się do apteki niż na pogotowie. W aptece jest wiele kropli bez recepty. Spróbuj.
Ja jak mam czerwone oczy to zalewam wodą torebkę rumianku i potem kładę na powieki taka przestudzona torebkę. Rumianek dobry na takie stany zapalne. możesz spróbowac.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461327 przez lenusia7
Witam nowa mamusie, nie martw sie ja tu bije rekordy 10 kg wiecej :P Co do zapalenia spojowek to pamietam ze ja przemywalam sola fizjologiczna , robilam oklady z czarnej herbaty,absolutnie nalezy unikac rumianku a jesli to nie poskutkuje do lekarza po kropelki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461331 przez lenusia7
kika piekny domeczek :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl