BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #949439 przez kasiah06
kelis świetnie że masz już termin cc :) na pewno jesteś o niebo spokojniejsza :) a tego ordynatora i jego zachowania to wcale nie będę już komentować :angry: u nas też krem do pupy jest wymagany :) no ja to się śmieję że jakby ciążą trwała do 9 miesiąca to bym chyba nie wiedziała co to są dolegliwości ciążowe, a tak już coś wiem ;) chociaż i tak jak patrzę wstecz to ominęły mnie mdłości, omdlenia, nie miałam żadnych problemów czy wizyt w szpitalu więc bardzo cieszę się że tak było i tfu, tfu, żeby nie zapeszyć(chociaż przesądna nie jestem) oby rozwiązanie też takie było ;)

a ja też wolę jak facet ma trochę ciałka,niż jak taki chudzielec,chociaż mój to już taki misiek się zrobił :cheer: a jak się poznaliśmy to skóra i kości był, tylko zawsze miał fajnie umięśnione nogi i pupe i to mu nadawało takiej męskości pomimo chuderlactwa ;)

anna ja w koszulach też spać zbytnio nie lubię ale za to wszelkie piżamki uwielbiam :) a jak żyrafki ładne i mężulowi się podobają to dasz radę ;) ale masz historię poznania z mężem...normalnie jak na powieść jakąś :) super że będziecie mieć takie wspomnienia i wnukom opowiadać :) koniecznie pokaż kołyskę jak będzie już gotowa :)

maja cieszę się że z malutką wszystko dobrze :) ja na twoim miejscu podałabym antybiotyk synkowi,żeby infekcja nie przerodziła się w nic poważniejszego i też ze względu na bezpieczeństwo twoje żebyś się nie zaraziła
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


martadiana oby z psinką było wszystko dobrze, ale jakby jej coś groziło to przecież weterynarz na pewno podjąłby jakieś kroki...ciężko jest mi doradzić ci coś odnośnie wigilii, doskonale znam ten ból bo my tak zawsze dzielimy pomiędzy moich rodziców i teściów, ale na szczęście teściowa zawsze się zgadza żeby robić wcześniej a potem idziemy do moich bo tak to nie wiem jak bym wybrnęła...a może twoja mama jeszcze zmieni zdanie...

a ja czekam na kuriera... a potem pójdę odebrać gbs
mały mi głowę właśnie koło żeber wystawia i mam taki śmieszny zniekształcony brzusio ;)
kurcze wy to takie przygotowania do świąt porządki,pierniczki itp a ja jakoś w tym roku nie czuję tej atmosfery...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949440 przez kasiah06
popycham :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949453 przez Stokrotka34
Kelis a masz juz upatrzone jakies lozeczko? Te moje troche smierdzialy pomskreceniu, wiec warto je wywietrzyc:-)
Nie wszystkie zwiazki sie rozpadaja, a tym bardziej jesli dwie osoby sie kochaja i troszcza sie o swoj zwiazek!
Polecam jeszcze pomarancze suszone na ladnej wstazeczce na choinke:-)
Dobrze ze masz juz termin cc!
Spokojniejsza jestes:-)

Maja jak juz podejmiesz decyzje co dalej to skontaktuj sie z afwokatem, moje kolezanki tak robily i warto, walcz o to co nalezy sie Tobie i dzieciakom.
Super, ze u coreczki wszystko dobrze i ladnie rosnie:-)

A ja dzosiaj do doktora, cos od wczoraj mam wrazenie ze przy wkladaniu luteiny czuje jakies pieczenie :-\

A moja sunia wczoraj byla jak nacpana, 5 min patrzyla do miski zanim podjela decyzje o jedzeniu:-) ale dzisiaj juz oki:-)
Miala w uchu dwa duze glosy, dobrze ze jej sie nie wbily w blone to ucho nie zaropialo:-)

Kasiah ja tez bardziej jestem skupiona na ciazy i porodzie niz na swietach, tym bardziej ze nie robie prezentow bo z kasa slabo przez te wydatki.
Ale ubiore choinke ladnie i upieke pierniki i bigos ugotuje bo mam smaka:-)

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949491 przez martadiana
Kasiah widzisz u mnie szczescie w nieszczesciu ja tesciow nie mam bo mama mojego nie zyje a ojca nie zna to znowu z rodzicami moimi mam problem czy tu czy tu .. moze jeszcze sie cos wyjasni :)

Stokrotka ja tak samo jestem bardziej skupiona porodem niz swietami hehe i robie tylko bigos, saltake warzywna, pieczen z jajkiem i rybke po grecku bo i tak mnie w domu niebedzie ale niech cos bedzie a to same moje ulubione przysamczki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949495 przez ela85
Hej dziewczynki.
Martadina gratuluję szczeniaków- śliczne. Co do wigilii to ja na twoim miejscu podjechała bym do mamy wcześniej z opłatkiem, bo przecież nie rozdwoisz się.A twojemu tacie na pewno będzie miło skoro w zeszłym roku nie byłaś u niego. Wydaje mi się, że najważniejsze jest połamanie się opłatkiem, więc myślę ze twoja mama zrozumie jeśli pojedziesz na kolację do taty a z nią tylko połamiesz się .
Kelis no super, ze jednak pan ordynator ustalił ci termin, na pewno jesteś spokojniejsza jak wiesz na czym stoisz.
Maju może lepiej podaj ten antybiotyk synkowi, żeby nie pogorszyło się bo wiesz z zapalenia oskrzeli szybko może zrobić się coś grożniejszego. Dobrze, ze chociaż u malutkiejj wszystko dobrze. A temu twojemu to powiedz wprost, ze pieniądze są ci potrzebne min na leki dla Waszego synka, a przecież w małżeństwie nie ma moje czy twoje tylko wspólne, nawet jeśli ty nie pracujesz ale twoje domowe obowiązki to też praca i to ciężka.
Kasia trzymam k iuki za wynik gbs i za dostawę stelarza do wózka.
Co do świąt to też mam nadzieję, ze jeszcze w święta pojem smakołyków, które pózniej będą nie wskazane. U nas w tym roku choinka wyjątkowo będzie małutka, taka na komodę, bo musimy zostawić miejsce na łózeczko, bo mąż je rozłoży jak ja już pojadę do szpitala . A ja właśie leże i odpoczywam, bo tak mi nogi popuchły.Nie wiem dlaczego mam wrażenie, ze dziś sobota.
Podziękowania: martadiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #949509 przez maja001
dzieki dziewczyny za ciepe słowa, chociaz czlowiek ma poczucie, że nie jest sam i ktos go rozumie
kelis a ja myśle ze pierniczki wyjda piękne i sama będziesz z nich zadowolona,bo ja k człowiek się czegos boi to najlepiej mu to wychodzi oczywiście pokaz nam je tu na forum to ocenimi wizualnie
ela a ja mimo różnyh dolegliwosci nigdy nie miałam problemów z nogami w ciązy.
martadiana jeśli masz dobry kontakt z obojgiem rodziców, a z tego co piszesz to tak jest, to maz dwa wyjścia, albo wigilie spędzić w domu tłumaczac sie ze masz juz swoja rodzinę ijest ci teraz ciężko gdzie kolwiek sie ruszyć, albo jechac do ojca na wigilię a mamie powiedzieć że juz wcześniej umówiłas sie z tata ze w tym rok to z nim spedzisz ten dzień, bo przecież w tamtym roku byłas u niej a najwyżej jak tak bardzo mama chce byś przyszła to musi ja przesunąc o te dwie godzinki bo inaczej nie dasz rady być w dwóch miejscach jednoczesnie i ewentualnie mozesz jej powiedziec ze za rok znów bedziesz chiała{ jak nic sie ie zmieni wigilie spedzić z nią) Czasem tak trzeba i nie ma wyjścia- mama powinna to zrozumiec jak nie od razu to z czasem na pewno zrozumie
stokrotka jeśli do czegos dojdzie bez adwokata nawet sie nie rusze, na razie jestem na etapie zabezpieczania siebiei dzieci. Masz racje jeśli czujesz dyskonfort to niech zobaczy cie lekarz
kasiah daj znac jak wyniki z gbs???Ja tez powinnam mieć wyniki w przyszłym tygodniu. Równiez jak ty nie czuje atmosfery świat i mam nadzieje że szybko zlecą

Ja jednak dzis wykupiłam antybiotyk synkowi, bo pediatra stwierdzil, ze jak tylko mu się nasii kasze to mam na nic nie patrzec i podawac antybiotyk-mam nadzieje ze pomoże, bo mi szkoda małego. zadzwonilam też do ksiegowej zapytać co z urlopem wypoczynkowym i powiedziała mi że na zwolnieniu normalnie się nalicza a na macierzyńskim nie i ja już teraz sama nie wiem jak to jest, bo kazdy mówi co innego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #949577 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949626 przez kelis3
Anna porządek jest dla ludzi,a nie odwrotnie,wiec jesli Cię kłuje, to odpuść sobie lepiej to sprzatanie. Albo męża namów, a Ty będziesz nadzorowac z kanapy;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Martadiana ordynator na pewno nie będzie robił cc, tylko zastrzegł sobie monopol na umawianie terminów;) Dokładnie tak, jak mówisz, brak łóżeczka to juz nie problem. Jeśli nie zdążę kupić, to mąż szybko zamówi jak się dzidzia urodzi, a mały się najwyżej z nami prześpi,albo w wózku, da radę;P.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Nie martw się o psinkę, da radę, w końcu jest teraz mamusią! Ja też juz z niecierpliwością czekam na Święta, a zwłaszcza na te wszyskie pyszności :laugh: , nawet choinkę dzis ubrałam;). eśli chodzi o wigilię, to na Twoim miejscu poszłabym do taty,żeby było sprawiedliwe. Powiedz mamie,że w dwóch miejscach jednocześnie nie dasz rady być, a musisz to jakoś rozsądnie podzielić, w zeszłym rok byłaś u niej, teraz kolej taty. Powiedz,ze bardzo chtnNr wniosku: 46776159ie przyjdziesz, jeśli jednak przesunie tą wigilię wcześniej, a jesli nie uważa,że to konieczne, to możesz do niej wpaść np w pierwsze święto. Ja mam teściów i rodziców blisko i zawsze dwie wigilie musimy obskoczyć. I da się, tylko wszyscy musż asię wykazać dobrą wolą zrozumieniem;)

Kasiah, tak jak mówiłam, czuję się jakby mi spadł kamień z serca, zdecydowanie duzo spokojniejsza jestem. No niestety , każdego te ciążowe dolegliwości musza kiedyś dopaść;) Trzeba się jednak cieszyć,że dopiero teraz :laugh: a przynajmniej nie będzie nam żal się rozpakować, jak nam ten miesiąc w dupkę da;P Daj znać jak GBS!

Stokrotko, no własnie mam za dużo upatrzone, a jak to zodiakalna waga nie mogę się zdecydować :laugh: Mam upatrzone albo z Ikei, albo z Klupsia, albo od prywatnego stolarza, wszytskie mi się podobają i tu jest własnie problem;P W zeszłym roku miałam pomarańcze, ale w sumie może i masz rację i jeszcze dołożę;) Czekam na wieści wizytowe!

Ela ja też mam niewielką choinkę, w sumie to kupiłam ją w zeszłym roku na Święta, w doniczce, później stacjonowała cały rok na balkonie,żeby znów teraz "robić" za drzewko świąteczne, łączę dwa w jednym- mam żywą choinkę,a nie mam wyrzutów sumienia,że jakies drzewo musiałao być dla mnie wycięte;) Oj, współczuję puchnięcia, to nóżki w górę i leżakuj!

Maja może i te pierniczki nie wyszły takie tragiczne jak sie spodziewalam,ale utwierdziłam się w przekonaniu,że ja do takich rzeczy stworzona jednak nie jestem :laugh: Piec i gotowac mogę, ale grzebać się z takim ozdabianiem, to już gorzej, nawet w międzyczasie tzw zrobiłam dziś bezy,żeby się odstresować od tego ozdabiania :laugh:
Podziękowania: martadiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949642 przez martadiana
Ela zrobie chyba jak mowisz ale najpierw do taty pojade na wigilie a pozniej do mamy z oplatkiem i juz moze na noc zostaniemy na 1 dzien swiat :)

Anna to ladnie maz cie sprawdzal z dzieckiem hehe :D a co do lozyska to nic jej juz nie grozi :)

Aja bylam na zakupach swiatecznych i zostal mi prezent dla taty i dla mamy faceta i koniec :D:D
Dziewczyny jakie wy podpaski kupujecie ? i ile ? te always night ze skrzydelkami moga byc czy nie ? Bo bylam w sklepie i nie wiedzialam jakie wziasc.. jak wiecie jakie to powiedzcie mi tylko z firmy always bo tu nie ma tych co w polsce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949644 przez kelis3
Martadiana wsyztsko jedno jakiej firmy, byle były duże i koniecznie z bawełnaną wyściółką, nie siateczką czy innymi wynalazkami.
Podziękowania: martadiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949648 przez Stokrotka34
Martadiana dokladnie tak jak pisze Kelis wez cos wielkiego na poczatek bo leci duzo wiecej niz przy okresie.

Wizyta ogolnie spoko, tylko zdenerwowalam sie troche bo on mi nigdy nie podaje wymiarow dziewczyn, zawsze ,moj S. patrzyl na monitor i mi nadawal pozniej, on tylko sprawdza czy dziewczynki rowno w miare rosna, ogolnie to nie bylo mi to do szczescia potrzebne, ale dzisiaj jak mierzyl to wyszlo ze takie malutkie te moje male, a z drugiej strtony te pimiary czesto takie o kant tylka sa.
W przyszlym tyg ide do szpitala i tam juz bede do porodu, ale to nie wiem kiedy:-)

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #949657 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949668 przez kelis3
Stokrotko, nie martw się, najważniejsze że z dziewczynkami wszystko dobrze, tak jak mówisz te pomiary, to w cały świat są. A nawet jeśli urodzą się małe, to później i tak nadgonią rówieśników;) Jej, to Ty już może w tygodniu będziesz mamusią! Ale to już konkretny dzień masz wyznaczony,żeby się stawić w szpitalu? No i od razu pomyślałam,ze jakbys w tyg urodziła, to Święta już w czwórkę w domu;) Super!

Anna to Ty odważna dziewczyna jesteś,że tak szybko się zdecydowałaś! W tych czasach to już raczej rzadko spotykane,żeby się tak od razu decydować;), każdy się chce posprawdzać, przemyśleć, a tu tak spontanicznie :woohoo: N o to faktycznie,jak mąż tak długo pracuje, jeszcze na dodatek na dworze,to też byłoby mi szkoda go tak zaganiać jeszcze do pracy. Chociaż moj też w sumie długo jest w pracy, na szczęście nie na dworze, chociaż on ma takie 2w1, bo i w biurze, i na budowie, no ale nie pracuje fizycznie,więc nie jest jakoś mega zmęczony,ani zmarznięty. Ale tak czy inaczej, nie warto się szarpać, taki jeden pokój to nawet w jeden jakiś wolny dzień można razem ogarnąć i szybko pójdzie;) Trzymam kciuki,żeby udało się bezkonfliktowo wybrać płytki;)

A ja dziś wieczorkiem znów uciekam z mężem w rodzinne strony. Mój brat ma 30-kę i jedziemy "poimprezować" ;) Kurczę już tak sobie pomyślałam,ze chyba na takie wyjazdy to już trzeba torbę "szpitalną" ze sobą brać na wszelki wypadek, jak myslicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949679 przez martadiana
Anna ja tez tak mam ze u mnie mala czasami jest tak aktywna ze idzie oglupiec juz i az jestem zmeczona tymi ruchami bo boli a czasami jest taki dzien ze caly dzien jej nie czuje tylko minimalnie i tez sie martwie ale jak na drugi dzien mi daje po kosciach to juz przestaje wiec sie martw nasze maluchy chyba juz tak maja ze jak jeden dzien sie zmecza to w drugi sie relaxuja hehe

Kelis udanego wypadu jak ci dobrze :D a co do torby to wez i trzymaj ja w samochodzie nic jej nie bedzie a ty bedziesz przynajmniej bezpieczna i nie bedziesz sie zamrtwiac :)

Stokrotka jakby bylo cos nie tak z pomiarami to napewno lekarz by powiedzial ... widzisz ja swojej poloznej tez jak nie spytam to mi nie mowi kazdy lekarz jest inny niestety :/ ale ci fajnie juz coraz blizej i dziewczynki beda z toba juz nie moge sie doczekac je zobaczyc napewno beda slodziutkie :):)

A ja wyspana wkoncu nie dlugo musze jechac do mamy bo z nia do lekarza jade czy te zapalenie pluc sie wyleczylo czy nie no i oczywiscie jade w odwietki do mojej psinki :):)

Kurcze dziewczyny ja czasami tak sie nudze jak wczoraj wieczorem siedzialam i gralam w karty na kompie haha xd ze czasami juz bym chciala zeby ta mala wyszla to przynajmniej jakies zajecie bedzie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949681 przez Stokrotka34
Kelis lekarz ma do mnie dzwonic i dac mi znac czy sa wolne miejsca mysle ze sroda czwartek:-) ale na razie mam byc pod kontrola (KTG, przeplywy) i czekac na rozwiazanie :-). Najlepiej jak bym miala skonczony min 37 tc a to w wigilie:-)

A ja z ,oim po miesoacu znajomosci tez zamieszkalismy razem:-) doszlismy do wnioskunze stare dupy z nas aby sto lat prowadzac sie za reke:-D

Udanej imprezy:-) !!
A wiesz tak mysle ze tprba to jedno, ale karta ciazy i grupa krwi to zawsze i koniecznie:-) !

Anna tylko tam sie nie pozabijac;-) ja w ubieglym roku bylam na tym etapie :-) ciezkie chwile mielismy:-D

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl