BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #948615 przez Gosiaczek1331
Dzięki Kelis trzymam kciuki za wyjasnienie sprawy tez mam problem na siatkówce ale czeka mnie jeszcze laser bo narazie nie wiem czy dadza mi wskazanie do cc wszystko mam nadzieje rozstrzygnie sie w piatek mam miec ten laser a tak jak dziewczyny popieram ze jak Ci odmowi po raz drugi to kaz mu napisac to oswiadczenie napewno zmieknie a jak nie to rzeczywiscie moze pomysl o innym szpitalu Powodzenia dzieki za info

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948618 przez Gosiaczek1331
wcieło mój post

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948619 przez Gosiaczek1331
kolejna strona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #948624 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948701 przez martadiana
Chasiami ee to ty juz mozesz rodzic :D hehe 36 tydzien to juz ''mozna'' u mnie ci powiem myslalam ze mala lezy juz glowka w dol bo czulam kopniaki przez tydzien pod cyckami a od 2 dni czuje znowu po prawej stronie z boku i na dole mam bardzo miekki brzuch to raczej glowki tam nie ma :/ ale sie okaze co bedzie dalej ... ja tez mialam zamiar isc na msze w ciagu ciazy przynajmniej raz a tu dupa ani razu nie bylam :/

Monika
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kasiah jejku jak ci fajnie jeszcze troche i bedziesz miala malego przy sobie mi jeszcze rowne 40 dni do teminu zostalo hehe :D


A u nas lekarze strajkuja i dostalam smsa dzisiaj zeby rano zadzwonic i upewnic sie czy wogule bede miala wizyte :/ jak nie bede miala to sie wkurze ostro :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziewczny a no co klasc maluszka do wozka na kocyk i podusie czy jak ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948717 przez EwelinaS
Cześć dziewczyny siedzę od 21 i czytam ( nadrabiam forum) jest po 23 i mam dość padam na twarz.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
coś tam starałam się was podczytywać i widziałam że pisałyście o stanikach u mnie coś się w końcu pojawiło w piersiach także mam nadzieje że bede karmić i mogę sobie pomyśleć o staniku. Ostatnio pisałam że mam wizyte u lekarza i byłam 29.11 i wszystko u nas dobrze z tym że też zaczęłam brać żelazo także dołączyłam do większości z was :) Małego nie widziałam tylko słuchałam serduszka następna wizyta 19.12 i będę miała USG i pobierany wymaz na paciorkowca. Teraz przez ten tydzień nieobecności w domu muszę trochę poprać i ogarnąć. Zacząć pakować torbę i prać ciuszki dla malucha. No bo ja w porównaniu z wami mam w tym temacie mega zaległości. Mój J. skończył remont i przywiózł łóżeczko pod moją nieobecność także będę sobie teraz reorganizować mały pokój i może do świąt wszystko ogarnę. A po świętach aż do porodu może uda się odpocząć bez remontów i tego wiecznego syfu.
Pozdrawiam was wszystkie bardzo ciepło na fb wszystkie co mnie pozapraszały to przyjęłam. Idę spać w końcu do swojego łóżka z tym że sama bo mój na nocce...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948724 przez mama89muminka
Hej przywitam sie z rana i lece dalej spac :p

U nas bez zmian, caly czas w biegu. Po tej mojej ostatniej wizycie spojrzalam tak w karte i zaznaczone mam ze juz jest rozwarcie, w szoku jestem, ale moze dotrwam...

Martadiana co do uplawow to nie jest przypadkiem czop? Wiem ze moze byc zoltawy i chyba ja tak teraz mialam bo caly czas ze mnie cieklo to pieronstwo a teraz roz warcie sie zrobilo. Co do kladzenia bobo w wozku to tylko na kocyku, takich maluchow na poduszki sie nie kladzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #948727 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #948806 przez ela85
Hej dziewczynki.
Dzisiaj wstałm mega wyspana, mimo wstawania siku 2 razy :) . To sprzatanie wczorajsze mnie chyba tak zmęczyło, chociaż prawie wszystko robiła moja mama. Mi pozwoliła tylko odkurzać podłogi i wypłukiwać jej ścierki, ale taka byłam zméczona i nogi miałam popuchnięte że szok.Głupio mi ze nie wiele robiè, zwłaszcza przed świętami, ale jak to powiedziała mama ona nie chce, zebym czasem wcześniej wyladowała w szpitalu przez swiąteczne porządki.A tak wogóle to od wczoraj walczę z katarem, bo przed wczoraj bolało mnie gardło.
Ewelina zdrówka dla mamy. Fajnie, że na wizycie wszystko ok, ja też mam wizytè 19, więc będziemy we 3 :)
Dziewczynki jak piszecie, ze chętnie byście siè rozpakowały to ja trochę się dziwię :blink: , bo w moim przypadku to ja bym chciała zeby trwalo to jak najdłużej. Może dlatego, ze nie dostałam tak pożadnie np po żebrach, czasem tylko po pęcherzu. A i powiem wam, ze uwielbiam jak bąbel we mnie się rusza, zawsze jak postukam palcem w brzuś on odpiwiada, a zwłaszcza wieczorami lubię takie z nim zabawy, bo to aż takie łaskotanie mie od środka :laugh: które powoduje, ze śmieję się w głos.
Anna bólu nie zazdroszczę, może to ta cała rwa kulszowa cię dopadła.
Martadina co kładzenia w wózku, to ja przy swoim wózku mam taki specjalny materacyk, jakby gąbka z prześcieradełkiem i na tym zamierzam kłaśc dzidzię bez podusi oczywiście, bo podusie do 2 lat podobno nie są wskazane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #948810 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948844 przez Stokrotka34
Czesc dziewczyny, mi juz tez ciezko i juz czekam na porod, mam stresa a dzisiaj kpszmarnie glupi sen o wypadajacych zebach do tego:-( teraz mam dola na max:-(

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #948849 przez Monika_1985
Kasiah bo się pospieszyłaś prawie o miesiąc z mężulem to i rodzić musisz wcześniej ;) Będę mocno trzymać kciuki i czekać na same dobre wieści pod koniec miesiąca. :)

Luska jesteś moim podłogowym guru :) A co do ninoczki to jeżeli masz możliwość napisania do niej na fb to zgadzam to skrobnij jej trzy słowa że czekamy na wieści. Nawet jak nie odpisze od razu to będzie wiedziała, że o niej myślimy.

Elu Ty też w przyszłym roku kończysz 30tkę prawda? U mnie najbliższy rok też bardzo 30tkowy, nie tylko my z mężem kończymy ale też mnóstwo znajomych. W sumie fajnie bo trochę poszalejemy :) Co do torby do szpitala to za bardzo nie pomogę bo u nas wszystko jest w szpitalu. Myślę, że jak będzie miał kto Ci dowieźć ewentualnie te pieluszki to bym zabrała około 20 sztuk. A krem na odparzenia to chyba gdyby coś niepokojącego się w szpitalu działo to na pewno mają coś na stanie :). Kurcze mi to się wydaje, że ja mam dużo rzeczy do spakowania a nic dla maluszka oprócz ciuchów na wyjście nie potrzebuję zabrać ale większość z Was to chyba z walizkami musi pojechać bo przecież pieluszki czy podkłady poporodowe tyle miejsca zajmują!

Maju chyba też tak zrobię i poproszę przy okazji wymazu na paciorkowca by pobrał mi posiew. W końcu i tak będę musiała z tym jechać do laboratorium więc od razu załatwiłabym dwie rzeczy. Musze tylko pamiętać by odłożyć sobie na to kasę. Ty miałaś posiew brany na NFZ nie? Coś czuję, że razem z GBSem pewnie koło 100 zł zostawię w labo. Daj znać jak tam morfologia.

Aniu mi się wydaje, że w ciągu dnia trochę mi zawsze wywala bardziej brzuszek i na wieczór to mój zawsze ma oczy jak pięciozłotówki jak spojrzy na tą moją półeczkę na kubek :silly: Także pewnie dlatego z rana się w sukienkę wcisnęłaś a potem był kłopot :). Hehe ale powiem Ci, że piękny dostałaś prezent poślubny od męża. Już wolałabym jakąś patelnie lub wałek bo to i na męża mogłoby się przydać ;) .

Martadiana
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
A do wózka to ja też mam taką gąbkę od spodu ale i tak położę na to kocyk zimą.

Ewelina
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
No i super, że u malucha wszystko w porządku, a z tymi przygotowaniami to spokojnie zdążysz do świąt. Jeszcze 2 tygodnie całe przed nami :).

Mamo muminka trzymam kciuki byś dotrwała. Nie raz i z rozwarciem można po terminie urodzić :).

Aniu ja powiem Ci szczerze, że jestem pewna, że zabiję swojego na porodówce bo on w stresie cały czas żartuje a podejrzewam, że mi wyjątkowo nie będzie do śmiechu. ;) No i nieraz po leżeniu tak mam jak ty, tylko mnie biodro boli , pośladek i noga lewa. Poranny spacer z psem to dla mnie zbawienie bo chociaż rozruszam się i potem już jest lepiej. Stawy się rozciągają, dziecko i macica naciskają na nerwy, wszystko razem chyba daje taki efekt.

Stokrotko nie zamartwiaj się snami. :* Jeszcze trochę musisz wytrzymać!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #948855 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948866 przez kelis3
Hej Dziewczyny;)
Ale u mnie dziś piękna pogoda, słoneczko świeci;) Byłam własnie u koleżanki,która ma 4-miesięcznego synka, ale już słodziak z niego;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
No przynajmniej wiem na czym stoję i na pewno nie odpuszczę teraz tego cc. Mój mąż wymyślił ostatnio,ze musi mi przygotować komfortowy kącik karmnikowy;) tzn szukam fajnego, wygodnego fotela z oparciami,może ktoraś mogłaby coś polecić, Ektrop jest super z Ikei,ale nie wiem czy nie za wielki;/

Anna Święta się zbliżają, to moze i teściowa zaczyna przemawiać ludzkim głosem;P Ty taka chętna jesteś do rozpakowywania,a ja wręcz przeciwnie, w dwupaku chcę zostac ile się da;). Na pewno masz tylko brzuszek,który zrzucisz od razu po porodzie i będzie git;). Wogóle to mój mąż rośnie razem ze mną, już mu się przybrało prawie 7 kg 9ale to tylko dlatego że biezre leki,które zatrzymują wode w organizmie), więc nawet mnie wyprzedził i marudził wczoraj,ze kiedy on to zrzuci;D Wiec ja mówię: Kochanie balast zrzucamy w styczniu, a on oczywiście: taa, Ty brzuszek stracisz a ja co?! Wiec trochę mnie pocieszył i nie czuję się już taka wielorybowata, ale to tylko przez chwilę zapewne, bo ogólnie czuję się jak wieloryb właśnie. Ja wogóle chodze w ubraniach sprzed ciąży, w spodniach zakładam gumkę na guzik i jest ok.. Oj, to chyba rwa kulszowa;/, ja jak poleżę dłużej na kanapie to też tak człapie na początku...

Luśka super,że już końcówkę remontu widać, na Święta bedzie pięknie;)! Ale Ty jesteś porządnicka :woohoo: Podziwiam szczerze,że Ci się chce tak podłogo na kolanach szorować i codziennie jeszcze z mopem biegasz. No kurczę, przebiłaś PPD;D

Martadiana no zobaczymy co za prezent wymysli w końcu, on upierał się wogóle,zeby ta kolia była jakas taka mega gruba,ale już mu to wybiłam z głowy,bo po pierwsze takie mi się nie podobają, a po drugie to gdzie ja to założę?! Do Królowej Angielskiej się przeciez nie wybieram;P Ale on mówi,że urodziny dzidzi rto taka doniosła chwila,że i prezent musi być odpowiedni- kłócić się przecież nie będę;P Puchnięciem się nie przejmuj, woda to po porodzie raz,dwa i zniknie. Ja będę tez dzidzię kładła na kocyku. Chociaz na podusi też pewnie, ale ja akurat mam taką płaską.

Chasiami , straszne co piszesz, kurczę o nie wiadomo komu co jest pisane:( Ja też sobie obiecałam,ze przed Świętami muszę do spowiedzi się wybrać. Tylko nie szalej teraz za mocno!;D

Monika
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Mój staniczek też juz jest i też miękki, tyle że na fiszbinach;) Ale masz dobrze z tą koleżanką, nie mów ,ze jeszce z dostawą do domu;D

Kasiah rośniesz w oczach? Przeciez Ty jesteś taka szczupluteńka! Ale ja tez mam teraz wrażenie,że coraz większa jestem, chociaż we wsyztsko się normalnie mieszczę,wiec już sama nie wiem czy to tylko brzuszek rośnie, czy cała rosnę;/ A mozesz powiedzieć ile tak teraz w tyg Ci przybywa na wadze? Bo ja w ostatnim tyg to ponad pół kg załapałam;)

Ela prezeent to dopiero,jaksię Mały urodz, ale pochwalę się, pochwalęi;), a teraz na Święta to chyba sobie torebkę zażyczę. No zegarek na 30-kę to naprawdę super pomysł, taka pamiątka zostaje;). Ja tez bym chętnie mężowi sprezentowała, obiecałammu ostatnio na 40-kę, bo po pierwsze 30-kę już miał, po drugie dwa już ma więc mu się chyba nie spieszy, a po trzecie on się w takich zegarkach lubuje,że nie wiem czy do tej 40-ki zdążę nazbierać :laugh: Dzięki za rady na temat cc,własnie tak mam zamiar zrobić jak piszesz;) Ale masz fajnie,że domek budujecie, mam nadzieję,że i ja kiedyś się doczekam;), pewnie już się nie możesz doczekać wiosny, kiedy się przeprowadzicie;). Super..domek, dzidzia,ah... rozmarzyłam się;) Pieluszek ja mam tą małą paczkę 33 szt i więcej nie pakuję,jak będzie potrzeba to mi mąż dowiezie. Jak Twój ma blisko do szpitala,żeby w razie czego podrzucić,to chyba tez nie ma sensu az tyle brać, chyba że masz taką dużą torbę,że nie robi Ci róznicy;) Ja akurat krem zapakowałam taki do pielęgnacji pupki,zeby przy zmianie pieluszki móc posmarować. NAstępna spakowana;). Mama ma 100% racji- nie przemęczaj się lepiej, porządki nie sa najważniejsze. I dbaj o siebie,żebys się nie pochorowała na Święta! A z wypakowaniem to Cię w pełni popieram!;D

Maja oj męża nie chcę przechwalić, bo to wiadomo jak z tym bywa. Może nie jest idealny i czasem takim tekstem rzuci,ze mi ręce opadają,ale naprawdę nie mogę narzekać;) Trzymam kciuki,zeby wyniki wyszły wzorcowe!

Gosiaczek teraz będziesz miała laser? Ale to korekcję,czy baraż będą zakładac na siatkówkę?

EwelinaS zdrowka dla mamy! Fajnie,że z dzidzią wszystko ok i jeszcze ją zobaczysz przed Świętami;) Na pewno się ze wsyztskim wyrobisz do Świąt!- najważniejsze,że plan jest!;)

Mamomuminka rozwarcie już :blink: a ile?

Stokrotko, te sny w ciąży naprawdę bywają dziwne;/ Głowa do góry Kochana, jeszcze troszkę. Tobie na pewno jest ciężko w trzypaku, odpoczywaj jak najwięcej i ciesz się spokojem i ciszą;) A u ciebie już coś zapowiada poród? JAk szyjka?
Podziękowania: Stokrotka34, ela85

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948868 przez martadiana
Mamamuminka ja juz nie wiem co to jest dzisiaj np mam juz normalny sluz a wczoraj tego bylo naprawde malo wiec mysle ze moze sie cos oczyscilo czy co ..

Anna ja tez wlasnie mialam taki bol juz nie raz i nie wiem co to moze byc mowila dla lekarza to on nic :S a bol jak cholera...

Monika no wlasnie mi o to chodzilo czy na materacyk w wozku cos polozyc i polozek kocyk i starczy ;)

Storkrotka glowa do gory a sny na odwrot sie snia wiec spoko

Kelis widzisz jednak musisz miec cc tak myslalam wiec sie nie poddawaj :) moj tak samo 7 kg prztyl razem ze mna haha :D i to jeszcze czasami ma tak ze i zachcianki i sikanie jak baba w ciazy jednak to prawda ze chlop z kobieta przechodzi ciaze :D Ja teraz jak malo tyje to mi sie wydaje jak bym tyla tyle co na poczatku ciazy bo sie czuja taka wielka :/

Ja po wizycie polozna powiedziala mi zebym sie spakowala juz do szpitala bo jej zdaniem urodze moze tydzien przed terminem ale moge i szybciej i zebym byla gotowa. U mnie szyjka 3.4 to mowila ze dobrze. Mam za niskie zelazo tylko. Mala wazy 2200gr no i jest juz glowka w dol czyli w kanalach rodnych ;) Mowila ze juz pozycji nie zmieni raczej wiec dobrze.
Wszystkie kolezanki mi mowily o jejku w 8 i 9 miesiacu ty najwiecej prztyjesz wiec uwazaj co jesz a ja w ciagu 3 tyg tylko 1 kg przytylam wiec chyba nie tak zle :D to tak jakby mala prztyla hehe

U nas taki sztorm byl w nocy ze wszystkie korki wywalilo :/ ta pogoda juz mnie doluje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl