BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #948432 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948448 przez Anna1991
Popycham post

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948451 przez ulka1983
Hej :) witam po przerwie ale musiałam trochę ogarnąć się z wyprawką no i jakoś tak czasu na forum mi brakowało :( ale mam nadzieję że teraz to już będzie tylko lepiej ;)

Doczytałam was trochę i proszę numer telefonu od łącznika porodowego na priv :)

Stokrotka Kasia Asik dzięki za pamięć :kiss: przy dwójce dzieci chociaż już dużych zawsze jest coś do roboty a jeszcze tempo tak zwolniłam że chodzę jak żółw : :S

Mąż musi mi okna umyć ale jakoś się nie spieszy :unsure: i powoli zacznę przygotowywać się do świąt żebym ze wszystkim się ogarnęła a jeszcze prezentów nawet nie mam :S

Co do imienia dla dziewczynki to nie możemy się zdecydować zostały nam Magda Julita Jaśmina Patrycja ale chyba na przy Julicie zostaniemy chociaż bez przekonania :pinch:

Położna mi mówiła żę gbs to najbliżej porodu żeby robić bo to ważne szczególnie dla dziecka a jedna babeczka miała za wcześnie zrobne i potem już nie powtarzała a bakterie przez ten czas się pojawiły i był poważny problem :( ja myślę że dostanę skierowanie jak pójdę na wizytę 15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #948466 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948476 przez ulka1983
Ann u mnie jakby się coś niepokojącego działo to bym przez koleżankę was informowała ale wszystko póki co ok chociaż bóle podbrzusza mam ale to chyba główka uciska narządy i stąd te bóle B) ja na internet też nie liczę bo w szpitalu nie ma i tylko telefon zostaje

Ciekawe która z nas pierwsza się rozpakuje :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948488 przez luska
hej to i ja coś zdarzę skrobnąć więcej , bo dziś jakoś leniwie i pewnie zaraz do łóżka -pójdę.Nie wiem jak ja po tym lenistwie wskoczę na wysokie obroty ze sprzątaniem.Pan minie dziś upewnił , ze w środę skończą , jejeje .Bo już do domu dzieciaki chcą, niby z góry korzystamy normalnie , no ale i tak cały dzień u dziadków i już im tęskno
.

Mopów poszukujecie dobrych , na moje oko do mycia mopy się nie nadają , do przetarcia tak .Miałam swego czasu fazę , a raczej dopiero co mi przeszła , ze raz w tygodniu szmata i parterowo myjemy + codziennie mopem .Teraz po prostu nie mam sił ale minimum raz na miesiąc obowiązkowo w parterze moim zdaniem trzeba być , żeby umyć porządnie .A ja czekam właśnie na tego płaskiego mopa z viledy , zamówiła teściowa i kuźwa przysłali ale tylko jeden ......mi na razie z nim się nie pali , więc ona wzięła i czekam cierpliwie na swój .

Nie zdziwiła bym się jak by się okazało , ze Ninioczka już się rozpakowała , mam ja na fb , ale jak na razie cisza ......napisze do niej może da znać , ale jak nie ma neta to lipa.......W razie co ja mam mobilny w tele na szczęście, a w tablecie jest areo włożony więc też w razie koczowania na patologi muszę teraz zabrać ze sobą tym razem .Chociaż nie mam zamiaru koczować nigdzie i nie zamierzam się rozpakowywać do końca stycznia żeby się paliło waliło zaciskam nogi , jedziemy w niedziele zamówić meble nowe , a w standardzie te 4 tygodnie trzeba czekać i mam zamiar doczekać się ich .
Podziękowania: Monika_1985

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948492 przez martadiana
Kelis uu to bedziesz miala piekny prezent od meza :) Co do przeprowadzki bede wiedziala w tym tygodniu bo wlasciciel ma dac znac oby jak najszybciej poki jestem jeszcze na silach :)

Anna uwierz ze mam tak jak ty chcialabym juz urodzic i wziasc sie za siebie wkoncu a co do puchniecia to moje dlonie juz jakies 2 tyg popuchniete ja tego tak nie widze ale znajomi juz widza bo mowia ze mialam zawsze takie dlugie i cinkie palce a teraz takie okragle mi sie zrobily :O

Ula no wkoncu jestes :) moj tak samo mowi ze sie za cos wezmie to z tydzien czekam az to zrobi wypominajac mu to 2 razy dziennie hehe co do imienia Julita i Jasmina ladnie znowu Magda mi sie zle kojarzy :S A Jowita np?

Luska dobrze ze ten remont sie wkoncu konczy bedziesz mogla delikatnie ogarnac przed swietami :)

Ja tez mam nadzieje ze u ninoczki wszystko ok i ze jesli sie rozpakowala to ze wszystko z maluszkami dobrze..


Kurcze wiecej sie wam nie chwale ze moge se dlugo pospac bo sie polozylam o 1 w nocy i zasnac do 4 nie moglam a o 8 juz bylam na nogach :/ jeszcze o 6 rano mala mnie obudzila bo tak mi walila po zebrach ze ojejku to pol godziny przez nia nie spalam chyba jej sie nudzilo juz hehe

Jade pozniej do miasta z moim i wieczorem moze pojdziemy do znajomych bo im coreczka sie urodzila prawie 2 tyg temu i jestem jej strasznie ciekawa :D

A glodna jestem jak wilka tylko nie mam juz pomyslow co zjesc :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948505 przez chasiami
Witam! Melduję się :)
U nas wszystko ok :) w tym tygodniu muszę zrobic badania i za tydzień w poniedziałek mam gina, ale już nie będzie strachu bo w tym tyg zaczyna się 36 tydzień (moje postanowienie, ze bede się oszczędzac do 36 tyg a po tym tyg ide w ruch :D wkoncu poruszac też się musze )
od wczoraj mam jedynie jakieś dziwne wrażenie że dzidzius jakoś inaczej ułozony jest, bo zaraz pod żebrami nic nie mam, a miałam dupcię i to tak ze było ją bardzo mocno czuc na żebrach, albo mi się coś znów wydaje :P

anna martadiana ja w pierwszej ciąży byłam tak popuchnięta ze obrączki od 5 miesiąca ciązy nie nosiłam, a teraz mimo to ze wiecej przybrałam to jakoś nie puchnę :P Obrączke dalej nosze :D

Wczoraj byłam na spowiedzi :) bo chce byc 100% przygotowana w razie porodu :D a przy okazji na święta (za pierwszym razem też wolałam byc wyspowiadana - może nie powinnam tego pisac, ale jedna dziewczyna z forum zmarła przy porodzie jak z Alicją byłam w ciąży)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948511 przez Stokrotka34
Monika tak mi sie przypomnialo ja kupilam ten mop z viledy co reklamuja tylko wyciskany recznie i jestem bardzo zadowolona ladnie i wygodnie sie nim myje, a po scierke ladnie wyplukam i wysusze i do szafy:-) w bloku mam malo miejsca na przechowywanie:-)

Ja juz tez nie moge sie doczekac, az bede wygladac normalnie:-\ i ubiore jakies fajne ciuchy:-)

Chasiami nie strasz.

Aniołek Zosia 09.01.2014

Podziękowania: Monika_1985

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948518 przez kasiek9472

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #948537 przez Monika_1985
Ulko odetchnęłam jak napisałaś, że wszystko w porządku :).

Maju no właśnie kiedyś moja mama miała taką szczotę na długim kiju i pamiętam, że owijała ścierkę wokół niego i to dawało dobre rezultaty. Powiem Wam szczerze, że nie wyobrażam sobie myć podłogi na kolanach, zwłaszcza teraz :silly: Co do szczypania to ja już mam taką schizę na tym punkcie, że już sama nie jestem przekonana czy wszystko jest dobrze.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Martadiana mi w jednym miejscu naczynko pękło na brzuchu, a też w pierwszym momencie myślałam, że to rozstępy. Smaruj i obserwuj. Wieszanie masz zabronione! ;)

Montresor co do staników to po prostu trzeba czytać opisy. Jak jest napisane, że jest to miękki biustonosz na fiszbinie to będzie taki mega miękki. Natomiast jak jest napisane, że jest usztywniany lub gąbka no to wiadomo, że będzie grubszy. Tu np. jest taki z miękką pianką sklep.lupoline.pl/product,pl,2599,Model-1392,.html , a ja mam w domu z tego typu taki sklep.lupoline.pl/product,pl,2382,Model-1342U,.html A ten miękki zupełnie co kupiłam teraz to ten sklep.lupoline.pl/product,pl,2420,Model-1330,.html

Kelis ikea i Ciebie dopadła ;). Mam właśnie ten pompowany przewijak i pokrowce z ikei między innymi na niego (dostałam wszystko gratis od dziewczyny od której kupowałam przewijak). Fakt faktem kot pazurem mi zrobił dziurę w tej górnej nadmuchiwanej części i będę musiała chyba oddać go do naprawy koledze wulkanizatorow.. także dobrze, że już na przewijak nie wchodzi odkąd są zawieszone gadżety ;). Zapłaciłam 5.12. za stanior a 6.12 miałam go już u siebie więc baaardzo szybko.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ojej ale Ty masz dobrze z mężulem, koniecznie musisz się później pochwalić co Ci dokładnie sprezentuje małżonek :)

Aniu sama nie wiem jak można lubić mop ale mam nadzieję, że w końcu trafię na taki, który zacznie ze mną współpracować ;) Kochana, jaki wstyd! Już ciężko chyba nam wszystkim :)

Zaraz nadrobię ciąg dalszy ale wolę już wysłać bo 2 h już nadrabiam i ciągle ktoś z domowników mi przeszkadza.

No to ciąg dalszy... :)

Chasiami ale ten czas leci! :) Hehe widzę, że już Cię nosi ... ale w sumie się nie dziwię. :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziękuję wszystkim za rady w kwestii mopa :). Chyba zdecyduję się na tą płaską viledę. Tylko muszę poszukać dobrze bo widzę, że w niektórych miejscach chyba ze względu na okres przedświąteczny ceny poszły w górę :/.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948544 przez kasiah06
Dzięki za info o osłonkach :)

monika,montersor tak czytam że wy wizyty macie na 29 grudnia,a ja mam termin cc (o ile nic nie ulegnie zmianie dowiem się 18 ;) ) :blink:

montresor i bardzo dobrze że nie dałaś sobie wcisnąć jakiś dodatkowych rzeczy do materacyka skoro Ci nie potrzebne :) 4 schabowe- zazdroszczę boja to ostatnio jem oczami tzn oczy chcą a dupa nie może jak to się mówi ;) a wydaje mi się że rosnę w oczach :ohmy: no trudno będę się martwić jak urodzę ;) a to faktycznie masz teraz bakcyla z tym imieniem ;) oszczędzaj się dzisiaj bo ciężki dzień przed Tobą :)

monika no to Pan Kot pewno focha walnął :laugh: a staniczek najważniejsze że Ci się podoba, a taki delikatny,milusi bawełniany,bez usztywnień na pewno Ci się przyda jak piersi będą się przyzwyczajać do karmienia :) ja mam mop taki zwykły płaski, a do tego mam taki www.bona.com/pl/Polski/BonaSystem/Produkty.../Bona-Spray-Mop/ i on jest naprawdę rewelacyjny :) myślę że przy maluszku przyda się jeszcze bardziej :)

martadiana też ostatnio rano mogę długo spać,z reguły ok10 zmuszam się do wstania, ale wmawiam sobie że to przez ten antybiotyk ;) życzę jak najszybszej przeprowadzki :) mam nadzieję że to nie rozstępy i szybciutko zniknie :) trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :)

kelis dawaj znać na bieżąco co i jak, trzymam kciuki żeby jak najszybciej się wszystko wyjaśniło i żebyś zaznała spokoju :) ale słodziak z królika :cheer: jak mąż chce kupować to korzystaj :laugh: i dzięki za info o H&M jutro jedziemy odebrać wózek to zahaczymy o galerię, mam nadzieję że do południa nie będzie tam dzikiego tłumu ;)

anna zgadzam się w 100% poród dosłownie na wyciągnięcie ręki :) ostatnio z moją gin wspominałyśmy że dopiero co na potwierdzeniu byłam i oglądałyśmy kropeczkę a tu już kawaler prawie na świecie :) no ta końcówka jest masakryczna, u mnie wejście w 9 miesiąc to była jakaś magiczna bariera, też mam już dość siebie w tych rozmiarach i z tymi wszystkimi dolegliwościami...no ale jeszcze chwileczkę i będzie po ;)

ulka fajnie że jesteś i udało ci się znaleźć chwilę :) cieszę się że wszystko OK u ciebie :)

luska do środy już zleci :) o kurcze ale z ciebie perfekcyjna pani domu z tymi podłogami ;) aż mi się głupio zrobiło bo ja to tylko pastuję na kolanach a resztę mopami oblatuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #948546 przez ulka1983
Dziewczyny ja polecam płaski mop kupiłam w carrefurze za 10 :woohoo: i rewelacyjnie się u mnie sprawdza nie zostawia kłaczków i parę razy pociągnę i podłoga lśni :) kupię sobie kiedyś tego z viledy z wiadrem bo jest super ale to jak już będę na swoim ;)

Luska to już godziny pewnie odliczasz do przeprowadzki :laugh:

Martadiana ja też niektóre imiona odrzuciłam bo mi się źle kojarzyły ;) Jaśminka to mi najbardziej podchodzi a Jowita nie przypasowała mężowi :unsure:

Chasiami u nas też niedługo rekolekcje to mam zamiar się do spowiedzi załapać ;) no niestety różnie to bywa nigdy nie wiadomo co nam jest pisane :pinch:

Dziewczyny jakby się coś działo to na pewno bym napisała przez kogoś bo wiem że się martwicie :kiss: obiecuję żę będę zaglądać częściej a moze nawet co dzień jak czas przedświąteczny pozwoli :cheer: leżę sobie dzisiaj i czuję się gorzej :angry: jak coś robię to jakoś mi lepiej :whistle: i podobno jak więcej się ruszamy to poród lżejszy niby u mnie się sprawdzało B)

Dzięki za info o przecenach w hm bo moja Kornelia na to tylko czeka :cheer:

Monia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kasia mi pastowanie to zdarza się może raz na rok ale jak umyję nawet mopem to jest ładna podłoga to po co się męczyć :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948577 przez ela85
Hej dziewczynki witam i ja.
Martadina to fajnie że udaje wam się zamienić mieszkanie na większe za mniejszą kaskę :) , tylko ty się nie przemęczaj przy tej przeprowadzce.
Luska ty też się oszczędzaj jak już ten remont się zakończy, żebyś się nie przepracowała ;)
Kelis koniecznie pochwal sie prezentem jak już dostaniesz, ja w tym roku odpuściłam prezenty. Musze tylko kupić prezent dla męża, bo w lutym będzie miał 30 i może później nie będę miała kiedy się wyrwać, myślałam o zegarku. A i co do cc to może podpytaj swojego gina, lub ordynatorowi postaw sprawę jasno, że jeśli coć ci się stanie ze wzrokiem podczas porodu sn to on poniesie wszelkie konsekwencje skoro twierdzi, że cc nie jest ci wskazana.Życzę ci żebyś szybko wiedziała na czym stoisz, a lekarze podjęli własciwą decyzję.
Chasiami no ciebie nosi bo już tak blisko jesteś końcówki, więc już czujesz się bezpieczniejsza o maluszka, ja już w zeszłą niedzielę odwiedziłam konfesjonał, no bo stwierdziłam że nie będę później w kolejce stała :)
Ulka fajnie, że się odezwałaś i że u was wszystko ok.
A ja od rana trochę zabiegana, bo hydraulik przyszedł podłączyć nam piec i grzejniki w naszym przyszłym domku :) mężuś jak wróci to będzie już mógł w ciepełku sobie dłubać i przygotowywać do wiosennej przeprowadzki :laugh: .
Dziewczyny a i pochwale się spakowałam już torbę do szpitala, jeszcze tylko dopakuję parę rzeczy i wieczorem spakować zamierzam rzeczy dla maluszka. A właśnie jak myślicie bo pampersy "1" mam paczkę 43 szt czy to nie za dużo zabierać cała paczkę do szpitala? I czy krem przeciw odparzeniom do pupy brać do szpitala? Moja siostra mówi, ze jak już sie spakowałam to na pewno wcześniej nie pojadę na porodówkę jak około terminu .
Uciekam kochane bo zabieramy sie z mama za porządki, znaczy ja tylko trochę będę pomagała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948580 przez maja001
witajcie, jestem i ja
martadiana pwodzenia na wizycie
montresor widoznie spotykasz bardzo nietolerancyjnych ludzi, skoro maja takie podejście na nie, przeciez kazdy ma pawo miec własne zdanie....
luska zycze szybkiego zkończenia remontu I jak masz taka mozliwośc napisz do ninoczki że sie o ia martwimy i czekamy ciągle na relacje od niej. Moze odpisze
kelis ale masz super męża :) A ze szpitalem zrób tak jak pisałas pogadaj jeszcze z tym ordynatorem, może to cos da.
Anna żeby sie dało i doszedl w calości to z checią wysłała by ci kawał ciasta :cheer:
ula fajnie, ze sie odezwałaś, a przy dwojce dzieci to czasem na pewno ciężko znaleśc czas Julita ładne imię.A Eliza albo Elwira nie podobaja ci się???
chiasami u ciebie juz 36tc ale zleciało. Masz racje teraz juz możesz przestac sie tak oszczędzać bez obawy że malutkiej cos się stanie. Ja równiez pamiętam z forum tę dziewczyne co umarła przy porodzie, ona chyba z pażdziernika miała malutka. Ale tragedia, oby jak najmniej takich bylo. :( :( :(
Monika ja chyba tez mam po swoich przejściach schizy na temat szczypania mejsc intymnych. Jednak by dmuchac na zimne do końca ciązy postanowilam brac prowag a ja bardzo szczypie to i laktowaginal biore dopochwowo. Poza tym na poczatku stycznia bede chiała przy pbierniu GBS żeby gin mi pobrał tez posiew do badania, chce mieć pewnosc że żadne dziadostwa nie powróciły przed porodem

Dziewczyny ae wam zazdroszcze tego spania do 10 chocby, ja w pierwsze ciązy tez tak spałm a teraz 3 razy w nocy pobudka bo mały popolakuje a pózniej wstaje o 7 bo Oskar sie tak budzi juz po spaniu.
Dzis w końcu udało mi się zrobic badania morfologie i mocz zapłaciłam 25zł( wydaje mi sięze trochę drogo) i teraz czekam na wyniki. Ciekawa jestem jak moje pytki po zelazie i w ogóle jak wyniki wyjdą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl