BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 1 miesiąc temu #974483 przez Monika_1985
Montresor akurat byłam na zakupach w galerii i dlatego weszłam do superpharmu więc niestety nie wiem kiedy będę tam następny raz. Tak to bym Ci kupiła.

Kasiah ale Bartuś ma czapę z daszkiem! :) Tak w ogóle to wygląda kropka w kropke jak mój znajomy :laugh: No i duuuży jest albo mi się wydaje?

Martadiana jak chcesz użyć ten Oillan na ciemieniuchę to polecam nałożyć go rano na głowę, potem drugi raz poopłudniu i wieczorem te co są mięcutkie paznokciem leciutko ściągam. Nam zostało dosłownie kilka łusek tych największych. Fajnie że wypad się udał i wróciłaś zadowolona chociaż trochę niewyspana ;)

Maju ta biała sukienka z body śliczna!!!Zajączek mnie rozłożył na łopatki :) Ta tiulowa też świetna i jaka elegancka :)

Ewelina a własnie sie zastanawialam gdzie sie podzialas :). A ty u rodzicow :) Z maty na pewno bedziecie zadowoleni.

Koniec nadrabiania terrorysta krzyczy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974534 przez maja001
kelis śliczny ten twój maluszek, Jesli chodzi o syroki to może i tak jest jak iszesz ale ani mojej córeczce ani synkowi jak miał skońzony miesiać syroki w żaden sposób nie zaszkodziły ani sie nie krztusiły ani nie bolał ich brzuszek. A w inhalator chyba musze sie zaopatrzyć bo to dobra rzecz. Jeśli chodzi o nesiwin soft 001 to ja stosowałam u obu moich dzieci jak skończyły miesiac i tez było ok hoc ie powiem że nie uwarzałam stosowałam nie dłużej niz 3-4 dni i raz albo dw razy dziennie o jednej kropelce, Jak dla mnie to rewelacyjne krople dla maluchów
Angela no może teraz z kompa uda mi sie wstawic fotkę tej sukienko bodów długim rekawkiem
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974552 przez Angela1
MAJA takiej właśnie szukam. śliczna. spódniczka wysoko uszyta wiec pod spód można spokojnie rajstopki włożyć.

Muszę zacząć po galeriach chodzić może coś znajdę.

Asik

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974556 przez maja001
ASIK fajna z ciebie dzuewczyna i oopieram w pelni to co napisaka Abgela .A jesli twoj maluch ma akergie to tym bardziej twoj oikarm by by najlepszy dla synka

Jaka pogods az njc sie nie chce.Dobrze ze zdarzylam pomakowac i w miare posprzatac.Jeszcze w lazience chce pomalowac i pokoiku ale to jak juz bedzie ladna pogods

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974558 przez Angela1
montestor ja swoje ubranko też tam kupiłam.
co do rozmiaru to dziwny jest...
Sukieneczka pasuje idealnie.
Spodenki są dużo za duże tak jak i opaska.
Płaszczyk to tak na teraz ale i za dwa miesiące też będzie dobry. :blink:

mimo iż takie różnice w rozmiarze to byłam bardzo zadowolona.
A jutro w końcu będę miała zdjęcia to w wolnej chwili wstawię. :silly:

Tak więc musisz dobrze wymierzyć synka i porównać z opisem rozmiaru.
Chociaż któraś dziewczyna pisała że ubranko dla chłopca było idealne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #974568 przez Monika_1985
Ewelina ale się wzięłaś za siebie, i fryzjer i brewki i ciuszki. No i super bo człowiek od razu lepiej się czuje patrząc w lustro :)

Montresor łał mamy pierwszy ząbek na forum :laugh: Gratuluję Arturkowi i oby jak najszybciej już jego samopoczucie wróciło do normy.

O rany Asik i u Was ząbek rośnie! Ale te dzieci pędzą w rozwoju :)

Maju hehe bardzo spodobała mi się historia z pediatrą. Mąż szybko i skutecznie został wyprostowany. :laugh: Kolejna świetna sukienka!

Kelis Olek jakie ma duuże oczęta :kiss: Przystojny blondyneczek B)

Martadiana cieszę się że Oillan pomógł :) Faktycznie nie pachnie fiołkami :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #974571 przez Mamuśka 2222

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Monika na ta słuzbe zdrowia to brak słów!!!dzis sie wystalam tyle u lekarza ze na karmienie malej ledwo zdazylam!Ja u laryngologa wczoraj bylam z podejrzeniem zapalenia ucha to lekarz z wielka łaska mnie przyjał i wcale go nie opchodzilo ze to 2miesieczne dziecko ktore moze miec zapalenie ucha on ma komplet pacjentow a w recepcji najblizsz wolny termin na 13 kwiecien i to w drodze wyjatku bo normalnie to jeszcze dluzej trzeba czekac.....masakra z zapaleniem ucha z malenstwem tyle czekac...z wielka łaska ale nas przyjał i teraz najlepsze...20 mocherów i pytam czy moge wejsc z maluszkiem 2 m-c ma zapalenie ucha....a one ,, a po co budzic jak spi,,sobie mysle ,, a po gucio (delikatnie mowiac)stara lampucero!!!,, na szczescie jedna miala troche oleju w glowie i sie odezwala ,,niech pani wchodzi my starzy mamy czas,a malenstwo niech idzie,,a cale badanie zajeło 2 minuty!!! i wyszlismy a tyle łachy nam na robili ze normalnie para uszami idzie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974577 przez maja001
mamuska
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Monika
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziewczyny czy dzieci kompiecie co dziennie, Bo ja synka kompałam co dziennie bardzo długo a córeczke juz nie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974598 przez Mamuśka 2222
Maja z pierwsza tez kapalam codzienie.....a teraz co drugi dzien kapie zeby naturalnej flory bak. nie niszczyc i nie przesuszac skóry codzien....chyba ze zrobi kupke to oczyszczam jej okolice intymne...ale u mnie kupki to ostatnia w czwartek była...a juz zaczela robic co drugi dzien raz w jednym dniu mi dwie zrobila to zaskoczona bylam...a teraz znowu cos dlugo nie robi lekarka nie kazala mi sie martwic....ale jak wiecej jak 7 dni to lece do lakarza migusiem....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #974610 przez Asik92
ll

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974614 przez maja001
martadians zapomnialam napisac ze dopiero dzis weszlam z kompa na tabelke dzieciaczkow ktora zrobilas i jest super tyljo widze ze nie wszystkie dzieciaczki sa tam wpisane tzn dlugisc waga i imiona po urodzeniu

mamuska ja z synkiem mialam takie problemy z kupka ze po kilka dni nie robil.A mala jest na piersi przeciez to nie powinna miec problemow z kupka gorzej jak .aluch jest na mm.A zapytaj pediatry czy nie moze ci przepisac debrabitu chyba tak to sie nazyea to jest na poprawe pracy jelit u maluszkow albo kup alwe syrop na przeczyszczenie mozna dtosowac u niemowlakow.Ale zapytaj najpierw pediatre

Asik masz racje to jest twoje dziecko i ty wiesz co dla niego najlepsze i zadna wredna baba nie ma prawa ci macic w glowie i decydowac za ciebie.A jak z kupka u malego zrobil w koncu?Jak wysypka. pytalas o ten bebilon pepti? A i tez poprosila bym pediatre o ten debribad fajnie reguluje kupki i bole brzucha u niemowlakow lepiej niz te wszydtkie krople typu infakol bobotik czy espumisam.Wiem ze mozna go brac nawet wiecej niz jedna butelke moj syn zaczal go brac jak mial niesiac a skonczyl jak mial 4 mies i alergolok mu przepisywala nawet po 2 op naraz przepisywala mi go tez pediatra a pozniej gastrolog.Tak sie przejelam twoim synkiem ze czadem mam wrazenie jak bym pidala o wlasnym dziecku mam nadzieje ze nie masz mi tego za zle. ale tak mi go szkoda z ta wysypka i zaparciami biedny maluszek:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974615 przez EwelinaS
Hej.
Monika no to miałaś przeboje w tej przychodni ja Ci powiem że jestem taka że już afera byłaby w recepcji nie lubie jak ktoś robi ze mnie debila i muszę biegać "od okienka do okienka" jeszcze z małym dzieckiem. Ja jak Mikołaj sie domaga czegokolwiek a jestem miedzy ludźmi to też jakieś glupie sytuacje mam. Ostatnio byłam z małym u chirurga jak go rozbieralam na poczekalni wszystkie mohery na mnie patrzyły a mi smoczek poleciał na drugi koniec korytarza bo zapomniałam odpiac z tasiemki i wyrwalam go małemu z buźki odbinajac pasy od nosidełka...
Wezmę sie za siebie ale po świetach świetach, Mikołaj na szczęście nie ma kolek i ja pozwalam sobie z dieta tzn tak naprawde jej wg nie mam :silly: i widze że boczki mi sie już odkładają i brzuch a tak ładnie po ciąży zeszło... po świętach zaczynam ćwiczenia i zero słodyczy!
Maja ja Mikołaja kąpie codziennie.
Mamuska
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974616 przez EwelinaS

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #974617 przez Asik92
p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974674 przez maja001
Asik daj koniecznie znac co powiedział pediatra, I fajnie ze do alergologa nie będziecie czekać może Hubercikowi szybko pomoże
Ewelina S ubranko sliczne tylko zależy ile koleżanka za nie chce ja za podobne oprócz buciów i nowe dałam 130zł

A ja po święach przejde sie chyba z niunia do pediatry bo od dwóch tygodni schodzi jej skóra a pleckach i brzuszku i ramion i kompie ja w emolium nawilżam oliwka i nic to nie daje jest jeszcze gorzej a wczoraj zauwazyłam ze teraz te płaty zaczynaja robic sie czerwon i jak by z takimi krosteczkami mam tylko nadzieje ze to nie poczatek AZS :( bo bym sie chyba załamała, A przy okazi wspomne o oczkach ze małej nie lecą łezki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl