BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 1 miesiąc temu #975237 przez kasiah06
monika z chłopami już tak jest ;) mojemu akurat szumiś się podobała ale czasem też skomentuje mój zakup jako wielkie g....mówiąc w skrócie oczywiście ;) najważniejsze że szumiś podoba się Mikołajowi i że spełnia swoje zadanie :) kurcze ale macie problem z tymi kupkami :(
martadiana
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

maja śliczny awatarek :) oj z tymi facetami :( ale masz slicznotke :) zakochać się można :) ja miałam sukienkę na chrzcinach i karmiłam ściągniętym mlekiem z butelki :)
angela uśmiałam się naprawdę :) ale masz mądrą córeczkę wie jak mamusi przyjemność zrobić ;) śliczna i pogodna z niej dziewczynka :)
asik super że jesteś u rodziców bo widać że święta udane i radość aż bije z twoich postów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975238 przez kasiah06

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975239 przez EwelinaS
Dziewczyny zdrowych wesołych świąt zdrowia dla nas i dla naszych maluszkow bo to najważniejsze!
Tak sie chwalicie to i ja sie pochwale dziś Mikołaj skończył 2 miesiące (no a ja 24 lata) wiec takie mamy świąteczne święta w tym roku :woohoo:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: kasiah06

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975240 przez EwelinaS
Dziewczyny zdrowych wesołych świąt zdrowia dla nas i dla naszych maluszkow bo to najważniejsze!
Tak sie chwalicie to i ja sie pochwale dziś Mikołaj skończył 2 miesiące (no a ja 24 lata) wiec takie mamy świąteczne święta w tym roku :woohoo:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975248 przez Angela1
Ewelina wszystkiego najlepszego z okazji Twoich urodzin .
Mikołaj śliczny chłopaczek z niego . Powiem ci że wcale nie wygląda na dwa miesiące lecz na więcej :cheer:
Nieźle go dokarmiasz , pogodny słodziak.
Podziękowania: malina219

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu - 9 lata 4 tygodni temu #975265 przez maja001
kasiaH to dobry pomysł z tym mlekiem ale nie wiem czy zdołam ściagnąc tyle mleka by nakarmc małą a to będzie kilka godzin przeciez poza domem
Ewelina S składałam zyczenia na fb ale złoże jeszcze raz wszystkiego Naj... Jaki synus elegancki i usmiechnięty. Śliczniutki


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #975266 przez EwelinaS
Dziekuje za życzenia Facebookowe też :laugh:

Angela Mikołaj ma 61 cm waży 5800, ale faktycznie wyszedł tu jak 6 miesięczna dzidzia. Karmie tylko na noc butla mm 120ml a tak to tylko cyc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #975274 przez mama89muminka
Ewelina spoznione, ale szczere zyczenia urodzinowe, duzo zdrowka i radosci z macierzynstwa :kiss:
Maly wyglada cudnie! I jak na 2miesiace jest konkretnych rozmiarow, moja Pola nieco starsza i ma zaledwie 57cm i 4500g :D nieporownanie

Maja hmmm skoro ci szwagier odmowil to bylo by chyba zrozumiale ze nieasz ochoty na wesela u nich. Tym bardziej ze masz dwojke malych dzieci. Wspolczuje ci sytuacji.

Ja jestem dzis padnieta, dzieci mi daja tak popalic, ze nienadazam,. Nawet obiad wygwizdany, zamowilismy pizze bo nie mam kiedy pozmywac naczyn a co dopiero ugotowac cos. Wypije moje ziolka i ide spac, dobrej nocki mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu - 9 lata 4 tygodni temu #975283 przez Angela1
Maja jest wyjście z tej sytuacji
tylko trochę trzeba zainwestować
po 1). kasa - możesz zakupić sukienkę specjalną dla matek karmiących
www.happymum.pl/sklep3/0,do_karmienia.html

po 2). czas - możesz ściągać mleko i zamrozić a na czas chrzcin wyciągnąć i podgrzewać do butelki.
Tyle że ty i tak musisz odciągnąć swoje mleko bo cycki ci pękną po trzecim karmieniu. Te 4-8 godzin wytrzymasz ale potem :woohoo:
Pamiętam jak po pierwszym dziecku wróciłam do pracy jak jeszcze karmiłam. Młody miał 5 miesięcy - po siedmiu godzinach jak już wychodziłam z pracy przypomniałam sobie że mleko powinnam ściągnąć. Jak dojechałam do domu - cycki twarde jak kamienie. Z jednego młodego przystawiłam a z drugiego laktatorem ściągałam :blush: :blink:

A co do szwagra - no cóż - jak to mówią dziecku się nie odmawia ,więc dziwny to człowiek, musisz zdecydować razem z mężem czy chcecie iść czy nie na to wesele.
Ja ci nie doradzę bo pod względem rodziny to ja mam bzika.
U mnie rodzina jest najważniejsza i zawsze staram się ich wszystkich ze sobą godzić bo różnie to bywa.

:silly: I nie ważne czy się lubią czy się kłócą, jak jesteśmy wszyscy razem to jest ok...


Ewelina to tak jak u mnie niby 5300g waży młoda ale na niektórych zdjęciach to taka duża :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #975286 przez Mon.tresor
Hej dziewczyny! Jestem po przeprowadzce, dzis ostatnie rzeczy rozpakowalam. Nie mialam kiedy komputera odpalic, bo sieokazalo ze mam pelno swoich rzeczy ktore tylko ja moglam ogarnac, w miedzy czasie wizyty tesciowej, swieta... teraz ukradlam M tablet i pisze usypiaajac Arturka, ktory od 19 mi zasnac nie chce. Ostatnio nie moge laktacji ogarnac, mlody chce cyca co 1,5h albo i czesciej... ale tez co dzien uczy sie czegos nowego. Przy M zaczal sie duzo smiac w glos, powoli sie przekreca z pleckow na brzuszek - umie z pleckow na bok, ale dalej juz ciezko. No i w koncu zaczyna raczki ogarniac - probuje lapac i dotykac, zwlaszcza broda M go fanscynuje, wyciaga raczki do jego buzi i dotyka brody.
zabek juz sie przebil, poluje zeby mu zdjecie zrobic, ale poki co slabo go widac, ledwo ponad dziaslo wystaje. Mam za to wrazenie ze mu nie wyszla jedynka tylko... dwojka. W srode mamy szczepienie to poprosze lekarza by na to zerknal, mam nadzieje ze maly nie bedzie mial problemow ze zgryzem...
Ja tez wyniki zrobilam, krew mam w granicach dolnej normy wszedzie... jutro na 10 lekarz. zobaczymy co powie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #975289 przez maja001
mamomuminks fajnie ze masz podobne zdanie co ja jesli chodzi o ten slub

Angela czyli jestes mediatorem rodzinnym.A u mnie cuezko bedzie sie dogadac z mezem. bo chic to przykre co napisze to maz raczej nie mysli o mnie czy o dzieciach a o sobie.A jak jyz ma wybierac ktira rodzina sie dla nuego bardzuej liczy to bedzie to jego matka i bracia a nue ja i dzieci :(

montresor powodzenia na szczepieniu.To juz macie drugie szczeoienie?

A u mnie Laurka jakas dzisiaj niespokojna zasypia sie i budzi.Niepokoi mnie tez jej oczko bo zauwazylam ze jedno ma czerwone na bialku jak by jej zylka pekla ale na razie zamierzam obserwowac.Chyba jakues problemy mam z laktacja bo jednego dnia cyce jak banie a drugiego miekki i puste.I ciesze sie ze w kincu zapowiadaja wiosenna pogode to zaczne z dziecmi wychodzic bo synek juz nie daje mi zyc placze i ciagle marudzi w domu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #975308 przez kasiah06
Witam w poświąteczny wtorek :) no to nasze maluszki mają już za sobą pierwsze święta :) a jak mamusie? zadowolone? u nas było miło nie narzekam a mój Bartoszek miał tyle wrażeń że jak w niedzielę padł o 18.30 to obudził się o 22 na jedzonko i spał do 7.30 ;)

ewelina chwal się Mikołajem bo mały przystojnak z niego :) buziaki na dwu miesięcznice :kiss:
maja ja ściągałam mleko od poniedziałku żeby było na niedzielę :) wzięłam ze sobą butlę i podgrzewacz do lokalu i było OK :) a karmiłam młodego z piersi o 12 przed mszą i potem dopiero o 20 i u mnie było spoko ale to pewnie indywidualna sprawa każdej z nas :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

mamomunika jejku jaka drobniutka Twoja kruszynka aż Ci zazdroszczę bo mój to nawet jak się urodził był już większy ;) zdjęcie w awatraku boskie :)
montresor może to skok rozwojowy że mały ma taki apetycik ;) super że jesteś już na swoim :) daj znać co po lekarzu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #975317 przez Angela1
Maja z tym mediatorem to bym nie przesadzała . Już mnie to męczy. Brat ciągle nie zadowolony - uważa że nikt go nie kocha nikt go nie lubi a najważniejsza rodzinka to jego i jego małżonki,
U mojego męża wszyscy zgrani jak jeden stają za sobą. A u mnie jakieś nieporozumienie.
Temu nie pasuje , tamten się wykręca - jakiś koszmar.
A ja to ten typ który lubi rodzinne spotkania.

Ale wiesz co ci powiem. Tak sobie myślę że masz malutkie dziecko i to świetny pretekst żeby pójść tylko do kościoła na mszę. złożyć życzenia i wrócić do domu.
Może to i wymówka ale jaka dobra . Wykazujesz dobrą wolę mimo że inni cię - obrazili - ale nie idziesz na wesele bo masz malutkie dziecko i to nie impreza dla takiego szkraba. A jak się uprzesz to i do kościoła nie pójdziesz. A Mąż to powinien się zastanowić trochę nad sobą... Kto dla niego tworzy najważniejszą rodzinkę.
Ale kiedyś to zrozumie - każdy facet kiedyś dorasta - czasem dopiero na emeryturze :laugh: - tacy są i ich nie zmienimy.... Ale warto próbować.

Jedno jest pewne skoro masz źle się czuć na weselu, lub co gorsza sama zajmować się dziećmi to lepiej zostań w domu.

Montresor
gratuluję przeprowadzki. Na swoim to zawsze lepiej. A z tym ząbkiem to tak może byc.
U mojego pierwszego syna między jedynką a dwójką urósł jeszcze jeden ząbek :woohoo: a teraz gdy mu wypadły i rosną nowe to na miejscu tego dodatkowego już nic nie wyrosło. :S i o co chodzi ????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #975380 przez maja001
Wejd pożniej, Chiałam wam sie tylko pożalić ze mój synek mnie wykończy, Kiedyś chcił się napić ace, więć kupiłam szafke na klucz a dziś sobie wziął do buzi preparat na mrówki, mam nadzieje ze nie połknął i właśnie go obserwuje, A i nauczył sie wchodzic na łózko pietrowe. :woohoo: Osiwieje z tym dzieckiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #975396 przez Mon.tresor
Arturek dzis konczy 3 miesiace <3
My w koncu mamy patelnie, bo na naszej indukcji zadne nie dzialaly... to byl koszmar - kupilismy 5 patelni specjalnie na indukcje i zadna nie dzialala :s dzis sie wkurzylam i kupilam w pepco 2 szt za 9,99 i dzialaja :D i tesciowa nam kupila jedna i tezdziala.

Maja, tak, drugie szczepienie, blonnicatezec krztusiec. Pierwsze bylo wzw. Bo Artur idzie indywidualnym tokiem i dostaje jedna szczepionke na raz. Ale maszzycie z tym swoim malym :o

Kasia, mozliwe, ze skok, ale on go ma juz chyba dwa tygodnie xD tak czy tak, maly wcina zeazmu sie uszy trzesa.
lekarz mowil ze wyniki saok biorac podnuwage ze karmie. Mam okropne bole kregoslupa i chcialam rtg zrobic i... nie moge przy kp. Zalecil mi cwiczenia, a jak spytalam o fitness to powiedzial ze to wystarczy.

Angela, nie dstrasz xD M. Mowi ze to jedynka, ze mi sie wydaje. Zobaczymy co jutro lekarz powie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl