BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 1 miesiąc temu #974963 przez maja001
Monika z tego co piszesz moga faktycznie to byc kolki a na to nie ma lekarstwa trzeba przeczekac niestety :(Jedynie kropelki typu bobotik plus cieple oklady.Co do przelewania w brzuszku moj synek tak mial jak byl malutki ale ja nuc z tym nie robilam i tez duzo wymiotowal a przybieral na wadze

Monika Abgela mi tez szkoda kasy na siebie a juz na dzieci wydala bym majatek jak bym miala czasem az do przesady juouje Oskarowi kolejna bluzke czy spodnie mimo ze ma ich sporo

Gdzie sie podzialy niektore mamusie np ulka juz dawno sie nie odzywals

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974967 przez martadiana
Angela ja w sumie juz tez zaczela wiecej produktow do diety wprowadzac i malej nic nie jest :)

Maja moze i racja mala chora to tak nie przybiera ale je nawet wiecej niz wczesniej na cycku potrafi godzine albo i dluzej wisiec :) co do gosci z dziecmi to mysle ze jak jakies dziecko jest przeziebione to rodzic raczej nie bedzie ciagnac dziecka na chrzicny ludzie chyba wiedza ze masz mala coreczke ktora moze sie zarazi wiec moze nie ma sie co tak martwic ;)

Kasiah wlasnie ja na salatke jarzynowa tez mam smaka ale ten groszek i kiszony mnie troche zniecheca :/

Monika nie zapozno na kolki ? Czy twoj maly juz mial bo nie pamietam .. Moja mama mi powiedziala ze jak moja mala juz 2 miesiace ma i jak nie miala kolek to juz nie bedzie miala wiec moze to prawda i twojemu malemu to nie grozi.. moja mala tez sie delikatnie slini i rece do buzi wklada ale mysle ze to normalny odruch dzieci ;) mi jak corka placze to tez mam zaraz lzy w oczach i najchetniej bym z nia plakala..


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ogulem zaczelam sypiac z mala w ciagu dni po 3 godziny czsami nawet wiecej i czuje sie bardziej zmeczona niz jak nie walilam tych drzemek w ciagu dnia :/ a tak to w nocy na karmienie ledwo sie podnosze bo glowa ciezka z rana tez tak samo wkurzam sie ze tak wczesnie musze wstawac wiec chyba przestane drzemac bo to mi gorzej wychodzi..

A takie pytanko do was czy wasze dzieci jak spia to musza miec cisze ? czy moze grac tv glosno i normalnie mozna rozmawiac ? Bo moja mala wlasnie przyzwyczajona do halasu jest wiec chyba dobrze nie ?

Dzwonilam dzisiaj do ksiedza omowic chrzciny i kazal mi przyjsc na msze i przyniesc akt urodzenia malej ale mowil ze nie bedzie problemu z ochrzczeniem w maju wiec najprawdopodobniej u nas chrzicny 17 maja :) moj tato wraca z pl 15 maja wiec przywiezie malej kiecke i bedzie dobrze .. boje sie ze tylko czegos zapomne zalatwic i bedzie lipa :/

UCiekam bo mala mi sie budzi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 3 tygodni temu #974969 przez Angela1
mam w końcu zdjęcia z chrztu naszej małej księżniczki



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 3 tygodni temu #974971 przez Angela1
:silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974978 przez kasiah06
monika wygląda to faktycznie jak kolki :( a próbowałaś w tym czasie ogrzewać brzuszek suszarką mój Bartuś miał tak tylko kilka razy ale suszarka pomagała :) ja też z moim razem ryczę jak widzę że coś mu dolega a nawet na szczepieniu łezkami poleciała że o pobieraniu krwi nie wspomnę ;)

maja u mnie na szczęście wczoraj się okres skończył a wraz z nim cycowe problemy ;)

martadiana jak mój Bartuś spi to wszystko jest normalnie tzn tv,muzyka czy zmywanie garów itp myślę że nie ma co przyzwyczajać maluchów do ciszy kiedy śpią bo potem my będziemy mieć przerąbane a i maluszki by się męczyły budząc przy każdym hałasie :) więc ja myślę że dobrze robimy :) super że z chrzcinami bezproblemowo :)

angela piękna twoja córeczka prezentowała się jak prawdziwa mała dama :) a w tym ostatnim jej zdjęciu się zakochałam po prostu ;) ogólnie super z was rodzinka no i widzę że chłopcy podobni do taty a w niebieskiej koszuli synuś to wprost ksero tatusia :)

dziewczyny ja też tak mam że zanim sobie coś kupię to przeliczę pięć razy a młodemu kupuję lekką ręką i idąc na zakupy dla siebie wracam z niczym dla mnie i pakunkami dla Bartoszka :laugh:
kurcze ja strasznie się ciesze na pierwszą Wielkanoc małego i pomimo że wiem że młody jeszcze nic nie kuma to czuję że to będą wyjątkowe święta w końcu jego pierwsze :) no i ogólnie tak jakoś wszystko bardziej przeżywam :) nie mogę się już doczekać święconki itp. :) wy też tak macie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #974979 przez Asik92
lll

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #974980 przez Asik92
l

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #974984 przez Angela1
Asik mieszkamy w Lublinie.
Ale możliwe że mnie spotkałaś bo ja po całej Polsce się włóczę :lol:
A może gdzieś na wakacjach ???

:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975025 przez Mamuśka 2222
Angela przesłodka z was rodzinka :) Córeczka prześlicznie wygladała w dniu swojego świeta :)

Kelis wcześniej pisałaś zyczonka dziekujemy bardzo :)

Ja tez wpadłam na chwile życzyć wamZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH....ABY NASZE DZIECIACZKI BYŁY SPOKOJNE I RADOSNE :) :) :)
Podziękowania: kasiah06

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975062 przez mama89muminka
Witam sie i ja przedswiatecznie. I jak u was, mieszkania posprzatane, pisanki pomalowane? :)

Ja sienie odzywalam, bo nie mam do tego glowy ostatnio, mala mu sie przy bracie rozbrykala jak nic! Miro swoje bunty jak zwykle, a Pola chyba mi zabkuje, bo rece wpycha do buzi i slini sie coraz bardziej.
Do tego odnosze kolejna porazke w karmieniu cycem, ona wcale nie chce ssac! Teraz nawet w nocy nie chce tylko butle sie prosi. Od wczoraj probuje ja oduczyci butli i smoka, ale z marnym skutkiem, bo przeciez nie chce jej zamozyc glodem :( ze smokiemwciaz walczymy. Najgorzej mnie maz "pocieszyl" - pyta mi sie po co ja ja chce od butli oduczac :angry: ah szkoda slow...

Mala po rotawirusach zaczela wreszcie kupy robic regularnie(j), co mnuecieszy bo bardzo sie meczylysmy obie. Teraz nam lzej na zoladkach :)

Miro teraz nie chodzi do przedszkola to zajelam go robieniem pisanek, w czym ja jedna stluklam przy przenoszeniu, wiec ja okleilam siateczka (nie wiem skad takie cos mialam ale sie przydalo). Na chwile obecnapiernika usypiam, bo juz przesadza z rozrabianiem.

Angela sliczna masz corcie, jak lakeczka wygladala w tym ubranku! I rodzinke masz piekna, ale chyba tylko jeden syn podobny do ciebie? :D

Ja z braku czasu zycze wam juz teraz wesolego jajka i mokrego dyngusa! :kiss:

Załączniki:
Podziękowania: kasiah06

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975067 przez maja001
wcieło mi wiadomośc ale sie wkurzyłam i po pisaniu bo musze małą nakarmic :evil:

Asik 56 62 68 74 80 86 92 98 104 110 122...........takie sa rozmiarówki

WESOŁYCH ŚWIAT DZIEWCZYNY
Podziękowania: kasiah06, Mamuśka 2222

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #975080 przez Angela1
Wielkanoc to radosne święto, które zawsze napełnia nas nadzieją, radością i ciepłem.

Spotykamy się w gronie rodziny i przyjaciół, by wspólnie świętować ten niezwykły czas.

W tym świątecznym duchu BYCIA RAZEM pragniemy życzyć Wam wszystkiego, co najlepsze

oraz niekończącego się źródła energii w Waszych sercach do spełnienia kolejnych celów i marzeń!

DZIEWCZYNY ŻYCZĘ WAM WESOŁYCH ŚWIĄT
Podziękowania: kasiah06, Mamuśka 2222

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975085 przez kasiah06
I ja życzę Wam zdrowych , rodzinnych i ciepłych Świąt :) Cieszmy się nimi bo to jedyne takie wyjątkowe pierwsze święta naszych skarbów :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: Mamuśka 2222

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975095 przez maja001
martadiana moje dzieci spały normalnir przy telewizj i rozmowach a Laurka wogóle śpi przy krzykch mojego synka bo nie da sie tego uniknąć, Synek teraz jak już jest starszy potrzebuje więcej cisz niz jak był niemowlakiem
Angela śliczny fotki masz naprawde cudowna rodzinkę, ja tez zawsze chiałam miec troje pociech ae w mojej małżęnskiej nie zbyt ciekawej sytuacji to raczej nie możliwe dwójka dzieci to tak sukces
mamouminka Pola śliczniutka
kasiah ale masz świątecznego króliczka :kiss: Ja jakoś swiąt nie lubie więc mało mnie one cieszą ae jak mam wybierać to wole Wielkanocne niż Boże Narodzenie
A ja mam pewien problem, ale napisze wam o nim jak znajde chwile

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975114 przez Monika_1985
Martadiana z tego co słyszałam na kolki jeszcze nie za późno. Chyba do 3 miesiąca można się ich "nabawić". Z tym spaniem to właśnie tak jest, że im więcej tym człowiek bardziej zmęczony się czuje. Kurka, mój syn to nigdy nie spał 3 godzin w ciągu dnia :silly: Mój też sypia może nie w jakimś ekstra hałasie ale przy normalnych dźwiękach typu tv, muzyka, rozmowy.

Angela pełna słodycz! Rany julek do zacałowania :) Chłopaki też niczego sobie :whistle:

Asik
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
. Fajnie, że jedziecie do Twojej rodzinki, odpoczniesz od teściowej i nabierzesz sił :).

Mamo muminka jaki króliczek w koszyczku :*** U nas też Mikuś ślini się i wkłada rączki ale czytałam, że to niekoniecznie musi być objaw ząbkowania, że maluchy poznają tak świat, tzn. zaczynając od swoich rączek, no i ślinianki tez zaczynają pracować pełną parą.

Kasiah hihi jaki królicek ;)

U nas dziś dużo lepiej, mały zrobił 4 kupale i od razu spokojniejszy. Widocznie coś z brzuszkiem ma nie tak. Liczę na to, że kropelki i probiotyk pomogą. Oby teraz z każdym dniem było lepiej. Aaaa... i szumiś doszedł. Śliczny jest, chociaż mój mąż skwitował, że 20 zł by za niego nie dał :laugh: Jej Ci faceci ;) Najważniejsze że działa i dziś mały spał w ciągu dnia 40 minut z szumisiem - to jak na niego sporo :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl