BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #978800 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #978802 przez Anna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #978803 przez mama89muminka
Hej dziewuszki :)

My juz po przeprowadzce, szybko sie uwinelismy, o 1.30 w nocy sie polozylam spac, maz 2h pozniej :P nastepnego dnia sasiad zadzwonil na nas po policje i jak nas spotkal na korytarzu to zaczal narzekac ze "kto kur## sie wprowadza w srodku nocy" :dry:

Wszystkie dzidzie sliczne :)

Dziewczyny niebwiem jak to sie dzieje, wasze dzieci tez tak przed snem okropnie placza? Pola coraz to glosniejsze koncerty mi urzadza, juz nie wiem czy kazde dziecko tak ma czy mojej cos sie dzieje. A moze ze zmeczenia? Miro jak byl maly to caly czas plakal wiec nie bylo toznicy a Pola przewaznie jak kupy nie mizezrobic albo wlasnie przed spaniem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #978814 przez maja001
Witajcie.Gdzie wszystkie sie podzialyscie
mamomuminka Laurunia przed snem nie placze.Ale Pola moze miec taki rytm dnis.Jak wiadomo kazde dziecko inne

Anna sliczny maluszek.A po co dopajac dziecko na piersi nie rozumie twojej mamy?Bo soczki to juz co innego.Ja czasem dam malej troche herbatki ale tylko wowczas gdy mala boli brzuszek to podsje herbatke na brzuszek badz koperkowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #978823 przez Monika_1985
Aniu córa piękna!!! Nie ma jak gdzieś się wyrwać, jeszcze w taką pogodę :) .

Maju dałaś radę :) Ale wypad chyba udany? Oskarek wygląda na zdjęciach na fb na zadowolonego.

Angela ja marze o kebabie z sosem czosnkowym ale dla mnie to na ten moment tylko marzenie ;). Zazdroszczę :)))

Mamo muminka u mnie Mikuś też pochlipuje wieczorem jak już jest zmęczony i chce spać. Wtedy już tylko kąpiel cyc i do wyra ;). Może Pola też tak ma. No to sąsiedzi już was kochają hi hi ;).

My wróciliśmy do domku od rodziców. Wypoczełam i teraz czas wybrać farbę do salonu i powoli zabrać się za jego odświeżenie. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #978839 przez Angela1
Anna masz rację ostatnio cicho tu jakoś...

Cudna dziewczynka, chwalić powinnaś sie częściej , fajnie że można wstawić zdjęcie i pooglądać te nasze dzieciaczki.
Wszystkie są śliczne, Twoja córeczka jaką czuprynkę widzę że ma... tylko pozazdrościć. U nas włosków niewiele na głowie . HI.HI
A cysio wystarczy dziecku jak chce pić. Zgadzam się z Mają że nie ma co przepajać jak dziecko na cysiu a soczki to już inna sprawa...
Anna byliście nad jeziorem białym czy innym ???
Bo jeżeli chodzi o pojezierze łęczyńsko-włodawskie to dla mnie j.białe jest przereklamowane :S
My jeździmy nad j.białka - spokój cisza, duży brzeg piaszczysty , dla dzieci rewelacja...


Maja
Super że dałaś radę z tym wypadem do Zoo...
Zauważyłam że z maluchem łatwiej się podróżuje niż ze starszymi... :whistle:
U ciebie też tak było ???
że synek a to pić, a to jeść a to siku itd a córka tylko spała... ;)



Mamomuminka
U nas młoda przed snem też daje koncert.
A to chce cyca,a to na rączki. Już prawie śpi , a za chwilę znowu się budzi i znowu cyc...
Wygląda to tak że po kąpilei o 19-stej usypiamy się do 21-szej.
Wtedy usypia mocno i śpi bez przerwy w wózku lub łóżeczku do 3 rano.
Potem cyc już w naszym łóżku i do rana śpi z nami.
Nie wiem ile je bo ja usypiam z cycem na wierzchu... :silly:
I tak śpimy do 7-mej .
Bo ja wstaję żeby dzieci wyprawić do szkoły i przedszkola i ona się od razu budzi bo cycek jej uciekł
he.he.he.

Monika
ja to już tak mam - nie umiem utrzymać żadnej diety i na szczęście dzieciom nigdy to nie przeszkadzało.
Ale też może dlatego zawsze ładnie jadły i nie miały na nic alergii
Oby tak dalej... bo z Zuzanną okaże się czy też będzie ładnie jadła.
Wczoraj po raz pierwszy skosztowaliśmy jabłuszko... ale młoda się krzywiła - hi.hi. - nie ma to jak cysio mamusi.


A co robi reszta dziewczyn że się nie odzywacie...
Dajcie znać że jesteście....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #978840 przez Angela1
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #978848 przez Asieńka*87
Angela ładne zdjęcia i starszy synek też uroczy.

Anna ty tez masz piękne dzieciątko :-) widzę że w chuście najwygodniej

W Polsce piękna pogoda więc wszystkie gdzieś poza domem, my też się wczoraj wyrwalismu na przejażdżkę ale deszcz nie pozwolił na długie spacery

ja juz jem prawie wszystko, kebab tez juz był, Oliś znosi to dobrze, nie płacze, nie ma biegunek ale zauważyłam że kupki robi co 2-3 dni, nie zauważyłam żeby go to jakoś bardzo meczylo, nie wiem czy może powinnam znów zacząć jeść tylko lekkie potrawy? co myślicie?

Mama Muminka u nas nie ma problemu przed snem, jest wręcz idealnie. rytuał kąpieli zaczyna się ok 20. Potem kolacja i łóżeczk, nie zdarza się żeby nie chciał spać i upominal się o towarzystwo albo płakał,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #978925 przez ela85
Anna, Angela śliczne wasze dzieciaczki.
Mamo Muminka Oluś ostatnio też mi popłakuje nawet w dzień jak jest zmęczony i chce spać.
Wszystkie piszecie o spacerach a my narazie nie możemy bo Oluś osłabiony po antybiotykach i pani doktor nie kazała spacerować. Wczoraj skończyliśmy zastrzyki, dziś się okaże czy juz zażegnaliśmy chorubsko.
Dziewczyny Olek nadal oprużniania dwa cysie jeden po drugim lub z godzinna przerwą. Musze zrobić sobie badania bo chyba wyciąga ze mnie wszystko, jak karmię go ostatnio to jestem cala zalana potem i strasznie mi robi się gorąco. Próbowałam dać mu trochę butli ale on nie chce nawet złapać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #978949 przez Angela1
Ela a może warto brać witaminy.
Ja kupiłam sobie pharmaton matruelle
z kwasami omega w jednej tabletce

tyle że ma duże tabletki
w załączeniu zdjęcie




i w końcu znalazłam body ze spódniczka uszyta od góry




Kupiłam młodej aż dwie :lol: :lol: :lol: :lol:

Tyle że szukałam z długim rękawem... ale zima za nami wiec może być krótki
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #978956 przez EwelinaS
Hej dziewczyny ale te wasze maluszki sa przesłodkie a jak sie zmieniają strasznie same panny i kawalerowie. Mało sie odzywam bo mój ostatnio ma wiecej wolnego i latamy to tu to tam. Poza tym pogoda tak sprzyja że dużo spacerujemy sobie. No i w sobotę mamy chrzest, masakra tyle przygotowań i wg. Chcialabym żeby było już po, najbardziej martwię się o to jak Mikołaj będzie zachowywał sie w kościele. W wózku przesypia cała mszę no ale na chrzcie będę musiała wziąść go na ręce... u nas wszystko dobrze Mikołaj zdrowy rośnie mało płacze najczęściej jak chce spać a nie chce zasnąć :unsure: ale mocno go przytulam smoczek i zasypia. A tu aktualne fotki.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #978967 przez ela85
Nareszcie Oluś zdrowy, możemy wychodzić na zewnątrz :laugh:.
Angela w tym sęk, że ja łykam 2 kapsułki dziennie "mama dha premium", dziś pani doktor akurat była jak go karmiłam i sama powiedziała że nie podoba jej się to że tak mnie zalewa i dała mi na badania.
Ewelina ale słodziak z Mikołajka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #978983 przez Angela1
Ewelina cudny ten twój Mikołaj do zacałowania.

co do smoczka to chętnie nauczyłabym swoja panienkę do czego służy.. bo memła , memła i wypluwa. Wcale nie chce ssać.
Tak samo zresztą jak jeść z butelki.
Za to przy cysiu to mogłaby cały czas być.
Ssać na okrągło :blink: :blink: ale jak nauczyć ją smoczka ...

Ela
to nic już nie rozumiem.
Może ja też powinnam porobić sobie badania. Ale nie znoszę lekarzy.
Od miesiąca bolą mnie wszystkie stawy bo mam RZS tzn. Reumatoidalne Zapalenie Stawów.
W ciąży miałam spokój bo ta choroba wycisza się wtedy - cudowne uczucie - a zaraz po porodzie daje o sobie znać.
Zaskoczyło mnie tylko to że mój RZS dał o sobie znać przed miesiącem a myślałam że może będzie już lepiej.
Najgorsze że przy karmieniu piersią nie mogę brać leków.
Więc wygląda to tak:Wieczorem drętwieje mi większość stawów - nie mogę np. zacisnąć pięści , w nocy najlepiej gdybym w ogóle nie musiała się ruszać,
rano nawet nie mogę małej zmienić pieluchy bo jestem tak sparaliżowana :evil: :evil: :evil: :evil:
Więc dzień zaczynam od ćwiczeń wszystkich mięśni, aż się rozruszam.
Potem jest dobrze aż do wieczora....
Powinnam udać się do mojego lekarza ale wiem że będzie mi kazała małą przestawić na MM i podjąć leczenie :S
Ale nawet nie ma takiej opcji
Dlatego unikam lekarzy jak mogę...
ZA rok może dwa jak skończę karmić to pójdę do niej a teraz się przemęczę....

Ela
ale ty lepiej zobacz co to jest i zrób te badania . Trzymam kciuki
Najważniejsze żeby wiedzieć co ci dolega a potem zdecydować o sposobie leczenia ;)
A co to znaczy że jesteś cała zalana ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #979001 przez maja001
A ja znów w tyle
Angela dokładnie zauważyłam to samo z malutką lepiej mi sie jezdzi niz ze synkiem . laura przespała cała droge do zoo w zoo i z powrotem z momentami pobudki na cyca za to oskarek ciągle czegos chał a to jeśc a to pic a to mu się nudziło i w kółko cała droge w aucie Śliczne sukieneczki w końcu udało ci sie kupić, A malutka jaka usmiechnięta Z tymi stawami to nie za ciekawie, na pewno dokucza ten ból :(
Moika fajnie ze odpoczełas u rodzców
ela super ze juz mozeie wychodzic na dworek
Ewelina ale Mikołajek ślicznie wyglada. Trzymam kciuki za udane chrzciny

A mu jutro idziemy na szczepenie, kurcze wolałabym zeby było juz po, przy okazji zapytam pediatry czemu larze ropieja tak oczka i pokaże wysypke na policzkach ciekawa jestem co powie a i ile mała wazy.
Poza tym dzis prawie cały dzień byłam z malucham na dworze taka ładna pogoda A i mąz dostał wezwaie na komsję na 17 05. Kurze do tego dnia maja mu wypłacac kase a póżniej zostaniemy chyba na moim 1000zł i juz się zastanawiam jak my będziemy za te kase żyć, No chyba ze jakims cudem przedlużą mu jeszcze zwolnienie, choc watpie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #979002 przez ela85
Angela jak karmię to jestem spocona aż mokra i wtedy mi bardzo gorąco jest. A wczoraj to zakręciło mi się w głowie kilka razy w ciągu dnia. Mama podejrzewa że może to anemia bo przecież mało jest rzeczy które jadam ze względu na skazę u młodego. Dopiero zaczęłam rozszeżać swoją dietę. No nic w środę pojadę do laboratorium

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl