BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #977265 przez Asik92
op

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #977280 przez Anna1991
.]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977294 przez maja001
Ja na szybkiego
Anna fajnie ze sie odezwalas i calkiem nas nie zostawilas :)Moja czesto wpatruje sie w karuzele wiec cgyba zakup jej to dobry pomysl.Zobaczysz jsk czas prxy maluszku leci i nie obejrzysz sie a mala bedzie nie tylko siedziec ale i chodzic
Angela ja tez skyszalam o tym sposobie na plesniawki od mamy swojej nas tak podobniez leczyla ale jakos nie mialam ideagi sprobowac
Monika do ciebie mam prosve pisalas o jakims dobrym oreparacie na ciemieniuche mozesz go jeszcze raz podac bo wlasnie od dzis zaczynam walke z ciemiebiuchom
Uciekam bo moje stsrsze dziecko wlasnue zrobilo mi potop juz nie daje sobie z nim rady

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977304 przez ninoczka
hejka zyje.maluchy powoli rosna.biora zelazo bo mala anemia.powoli zupki i deserki.ach nic niewiem co u was.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977311 przez Angela1
Anna fajnie ze przyjeżdżasz do mojego miasta Lublina... :silly:
Ludzie uważają że to koniec świata i jeżeli chodzi o drogi to wcale im się nie dziwię.
Kiedyś ktoś powiedział że na zachodzie mamy Polskę "A"
Koło Warszawy to Polska "B"
A u nas to Polska nie "C" ani "D" tylko ................"Z"

i całkowicie się zgadzam, to piękne miasto, choć rząd i inwestorzy o tym zapominają.
Ale może to lepiej bo mamy spokój od turystów :whistle:

Tak wiec Anna jak znajdziesz czas to pozwiedzaj trochę bo warto.

Co do ciąży to super pomysł.
Zawsze chciałam mieć małą różnicę wieku między dziećmi ale my zawsze mieliśmy problem z zajściem.
U nas znajomi też nie wierzyli że chcemy trzecie
teksty w stylu "tylko tak mówisz... gdybyś chciała to byś miała " mnie dobijały
A potem jak się okazało że jestem w ciąży - początkowy szok - zastąpił reakcję i pytania w stylu " to co będzie trzeci chłopak?"
Gdy okazało się że jednak dziewczynka - najpierw zazdrość a potem teksty - to kiedy czwarte?

Tak więc nie patrz na to co mówią inni. Rób tak jak zaplanowałaś. My zawsze chcieliśmy mieć trójkę i cieszę się że się udało :silly:

A ludzie zawsze będą gadać- taka już nasza natura :blush:

Ninoczka - ja zawsze chciałam mieć bliźniaki. Tobie to się dopiero udało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977323 przez maja001
ninoczka fajnie ze sie odezwalas.Napisz co u twoich blizniakow

Angela chyba sie powtorxe ale cicho ci zazdroszcze tej trojki bobasow.Tez mi sie zawsze trojka marzyla.Tylko szkoda ze faceta sobie nie wybralam odpowiedniego by te trojke posiadac.Ale bardzo chciala bym miec jeszcze jedno dziecko i to w niedlugim czasie bo lata mnie juz gonia :(

Anna jak bedziesz miala miec maluszka to nam napisz bedziemy cieszyc sie razem z toba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977335 przez Asieńka*87
Maja, dzięki za miłe słowa, zapamiętam i jakby co będę cię głębić na priv.
Anna juz następny? WWow! Zazdroszcze. :-) też mi się marzy następne, trochę się obawiam ze mogłabym nie podołać ale jakoś nie wyobrażam sobie żeby Oliś nie miał rodzeństwa. Zależy wszystko od mojego M :-/
Anna super że sama szyjesz zabawki dla maleństwa, wrzuć zdjęcie jaj juz skończysz. U mnie leżą gotowe kolorowe arkusze z filcu zamówione jeszcze w ciąży i mój slomiany zapał nie pozwala się za nie zabrać :|
Z pozytywnych rzeczy to kolega mojego M który mieszka u nas wyprowadza się na początku następnego tygodnia :-D
A i jeszcze coś, jest 6 rano a moja wspaniala kruszynka nie obudziła się jeszcze od 21 jak ja położyłam :-D to już trzecia noc całą przespana.
Mleko mi chyba zanika, ponieważ mały zaczął jeść tylko z jednej piersi to Postanowiłam z drugiej odciągnąć a tam pustki! będę go przestawiać częściej i herbatki pójdą w ruch, nie poddam się. To jeszcze za wcześnie żeby zrezygnować z karmienia piersią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #977351 przez Mamuśka 2222
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977402 przez maja001
mamuska wiem ze sa takie dzieci które nie lubia jeżdzić autem moja sasiadka tak miała czasem ledwo wyjechała i sie wracała bo nie byo sensu dziecka męczyć. Moje skarby na szczęście uwielbiaja jazde autem a starszy to chyba kierowca zostanie
Asienka jakie męczyć, rozmowa z drugą osobą która jest w podobnej sytuacj to zadna męczarnia.

A ja znow mam dziwne szczypanie okolic intymnych a juz miałam nadzieje ze z porodem się skończa moje problemy :( :( :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977470 przez Angela1
a u nas tutaj na forum znowu cisza nastała :ohmy:

Zimno na dworze aż nie chce się z domu wychodzić :woohoo: Ja chcę już lata...
a tu zimno i boję się czy nie za szybko wystawiłam kwiaty i truskawki na balkon... :blink:
Może jutro zrobie aktualne fotki to się pochwalę.

Maja hmm.... ciekawe od czego ci się to zrobiło? Może trzeba się udać do Gin....

U mnie bez problemowo. Okresu brak i oby tak dalej. Nic nie boli nic nie dokucza... Córka grzeczniutka... :whistle:

Asieńka czy to znaczy że jak o 21-szej usnął to bez jedzenia do rana spał ?
Dobrze zrozumiałam ?
Moja panna to i owszem śpi ale w nocy przez sen dostawia się do cyca i śpi dalej :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977477 przez maja001
Dziewczyny zimno za oknem a na forum cisza to co brdzie jak zrobi sie cieplo.
ANGELA wlasnie mysle o wizycie u gina tyle ze nie dostane sie do niego wczesniej jak w piatek :( a prywatnie nie za bardzo mnie teraz stac bo skumuflowalo mi sie troche wydatkow lacznie z chrzcinami weselem na ktore nawet jak nie pojade to cos trzeba dac i oplata auta.A szczypanie sie nasila :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977479 przez Asieńka*87
Maja a może masz jakieś maści które Ci zostały z czasów wcześniejszych infekcji i maja jeszcze dobrą datę ważności? Raz przechodziłam podobną infekcję w ciąży po antybiotyku, masakra. Albo może w aptece coś bez recepty skoro do gina nie masz możliwości pójść. A jak jest taka sytuacja to od razu powinni przyjmować! :-(

A u mnie okres był na początku marca taki 3-dniowy i narazie cisza ale po ciąży to chyba może być nie regularny z początku?

Angela jest dokładnie tak jak ci się wydaje, u nas sytuacja wygląda inaczej, może dlatego że Oliwierek nie śpi ze mną w łóżku tylko w łóżeczku. Na początku się martwilam ze nie budzi się na jedzenie ale myślę że gdyby był głodny to z pewnością dal by znać ;-)

A tak A propos wasze dzieciaczki śpią z wami czy w swoim łóżeczku? tak po prostu ciekawa jestem. Oliś śpi w nocy w łóżeczku a w dzień to różnie trochę w wózku, w moim łóżku, w bujaku, gdzie zaśnie :-P

Mamuśka fajnie ze facet cie tak namawia do dbania o siebie to na pewno ci nie wyjdzie na szkodę a i samopoczucie zdecydowanie się poprawia :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977481 przez mama89muminka
O matko, wieki mnie nie bylo! Odpisze tak ogolowo, bo Miro siedzi na nocniku i niechce zeby zrobil cos na podloge (znowu)

Co do wakacji to ja wybieram sie do Polski:D moze takie pozne wakacje - koniec lata, poczatek jesieni. ja tam wole morze, ale to dlatego ze ja z gor pochodze, wiec mam ich dosc (swietokrzyskie, nie wielkie, ale i tak gory :P )

My szczepienia mamy obowiazkowe, czy chcemy czy nie... jedynie to szczepienia odgrypy sa wyjatkiem.

Chyba Maja pytala o izolacje dzieci jak sa chore... hmm, ja nie izoluje, bo nie mam gdzie, najzwyczajniej nie pozwalam Mironowi podchodzic do malej.

My juz w piatek dostajemy klucze, prawie wszystkie rupiecie popakowane, a w pokoju dzieci to az echo sie odbija takie pustki. Juz sie dozekac nie mozemy, bo nam tu ogromnie ciasno.

Miro w piatek byl taki grzeczny, nie wiem co mu sie stalo, a wczoraj juz mu sie cos upierdzililo, ze nie dalo sie z nim wytrzymac. Musialam jechac na rynek z dziecmi a ten piernik wcale nie chcial isc, kladl sie na ziemie... cos strasznego, ale to nie pierwszy az takie cyrki :dry:

Pola za to jest taka fajna, jak teraz kupki sie unormowaly to smieje sie, usmiecha, no nic tylko ja schrupac! Wreszcie przeszlismy na pampersy 3, sa jeszcze troche za duze, ale 2 nam sie ledwo zapinaly. Poza tym jakis wielkich sukcesow nie mamy. Raczej porazke piersowa, nad czym bardzo ubolewam. Poluje nad tymi nakladkami na sutki do karmienia bo to ksztaltem przypomina smoczek od butli i moze tak bedzie chciala jesc. Chociaz z drugiej strony pokarm mi zaczyna zanikac wiec nie wiem co z tego bedzie.
I musze leciec, mala mi jiz marudzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #977525 przez ela85
Jestem i ja, ale w kiepskiej formie. Katar i oczy mam tak zaatakowane ze szok.
Dziewczyny moja bratowa tez moczem leczyla pleśniawki.
My jutro lub we wtorek idziemy na kontrol z Olusiem, ciekawe bo nadal kaszle aż płacze tak go wszystko tam boli i mu nadal śwista.
Anna a co na to twój gin, bo niekiedy lekarze odradzają szybko kolejna ciążę. W sumie to podziwiam Cię ze juz chcesz następnego dzidziusia.
Oluś w nocy śpi w łóżeczku, a w dzień w salonie zazwyczaj w boksie lub wózku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #977564 przez Angela1
Och jak ja bym chciała aby moja córcia spała w łóżeczku... Niestety czasem tylko w dzień śpi a zazwyczaj w wózku, lub leżaczku bujanym.
Ale najczęściej i najbardziej lubi przy cysiu. :blink:

A czy wasze dzieci maja ustalone pory snu?
Moja od 23 do 7-8 rano śpi cały czas.
Ale w dzień teoretycznie spi ciągle ale ma też coraz dłuższe przerwy.
I śpi różnie .
Czasem ma dłuższą przerwę rano innym razem ranek przesypia a popołudniu sobie gadamy...

A jak to wygląda u was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl