BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

8 lata 11 miesiąc temu #977565 przez Angela1
Maja a to jest pieczenie czy raczej ciągnięcie ???

Bo na pieczenie to ja używałam clotrimazolum- i pomaga . Jest bez recepty kosztuje 2zł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977566 przez Angela1
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977576 przez maja001
Angela clitimazolum mm i stosowałam i w ciąży i teraz też sie posmarowałam nim ale on jaos nigdy za specjalnie mi nie pomagał :( i to takie pieczenie raczej jest. Jedynie co mi pomgało to maksmirol komplex ale sa to globułki na recepte niestety :( A moja malutka w nocy budzi sie najedzenie ale roznie rz co 3 godz innym razem tylko raz. W dzień tez różnie spi
ela napisz jak juz bedziesz po wizyciue u pediatry
Asieńka ja spie z niunią w jednym łóżku, ona jak mnie ie czuje to nie spi a ja z drugiej strony chc się wyspać bo jak ze mną śpi to tylko podstawie jej w nocy cyca i śpimy dalej
mamomuminka Oskarek tez mi robi mega histerie gdzie popadnie w domu u rodziny, znajomych i na ulicy, Ja ylo czekam kiedy mu minie ten bunt bo inaczej oszaleje, Powodzenia na nowym mieszkaniu i dzieki za odpowiedz w sprawie izolacji dzieci.

A ja dzis byąłm w gosciach tzn najpierw bylismy poprosic na chrzest chrzestnego Laurki, póżniej prababcie a na końcu chrzestnego Oskarka i tak zszedł nam cały dzień w gosciach. :)
A na wtorek w końcu umówilam sie na masaż i się ciesze z tego powodu bo już krengosłup tak mnie boli ze ledwo zyje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977661 przez martadiana
Hej caly tydzien mnie nie bylo ale jakas zmeczona bylam tym wszystkim dalam mala dla mamy na noc w sobote to odpoczelam wkoncu jeszcze w sobote od 6 rano zoladek mnie bolal wymiotowalam jak kot wiec nie mialam na nic sily.. teraz wam mniej wiecej odpisze ale mam az 3 strony do nadrobienia..

Angela u nas z wakacjami jeszcze nie wiadomo nic mielismy do polski leciec w sierpniu ale moj facet chyba nie dostanie urlopu wiec lipa.. a tak to wybieramy sie ze znajomymi do paryza na weekend na pocztku sierpnia ale bez dzieci pewnie.. moja mala zasypia o 21 wstaje o 1 i 5 w nocy na karmienie i o 9 rano pobudka

Asienka ale wslosiasty ten twoj maaluszek :) a moja mala tez miala taki okres ze jadla tylko prawego cyca ale myslalam ze moze jej poprostu nie wygodnie sie lezy na lewym boku i dla tego lewego cycka nie chciala heh .. co do spania to corka spi w lozeczku w nocy w dzien spi w wozku zazwyczaj :)

Mon.tresor jejku ale dalas do myslenia z tymi szczepionkami :( az sie boje teraz zeby mojej malej cos takiego nie spotkalo

Maja co do plesniawek to prawda z ta pieluszka i siuskami .. ja mallej tak je wyleczylam i teraz jak ma bardziej biaky jezyk to tez nakladam jej pieluszke ona nasika i ta pieluszka jej czyszcze jezyczek :)

Anna dobrze ze dalas znac ze u was wszystko dobrze.. jejku twoja mala az 220ml zjada moja to 90ml i jej ddossc czasami 120ml ale rzadko.. podziwiam ze juz sie przygotowujesz do drugiej ciazy tez bym chciala ale jednak poczekam z 4 lata jeszcze :)

No nie chcem krakac ale moja mala od wczoraj butli nie jadla wisi na cycku wiec moze wroci do jedzenia cycka bo caly tydzien na butli byla tyko w nocy raz jadla cycka a ja pokarmu nie odciagalam bo nawet mi nic nie lecialo i te cycki sie dziwne zrobily ale moze zacznie sie normalna produkcja mleka :)


dziewczyny co to mofga byc za krostki u mojej malej ma je tylko na policzkach czy to moze sa potowki ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977674 przez maja001
dziewczyny ale spokój tu
martadiana moj tez ma krostki na policzkach ale one sa tylko wyczuwalne nie są czerwone, Może to potówki myśle ze chyba nic złego.

A moje dzieci spią a ja wcinam czekolade i mam nadzieje ze malej nic nie będzie bo chce zjeść jej troszkę więcej niz zwykle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977675 przez Angela1
Martadiana jak karmisz piersią to coś zjadłaś i stąd młoda może mieś wysypke.
Moja Zuzka tak właśnie reaguje jak się czegoś najem :whistle:

cisza na forum... dziewczyny zajęte maluchami ???

A oto mój balkon


część kwiatów już posadziłam.


A to moje skrzynki z truskawkami. już nie mogę się doczekać :silly:



i kolejne kwiatki.
Uwielbiam wiosnę , ale żeby było już ciepło...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977679 przez Angela1
martadiana
możesz dopisać do tabelki
Zuza urodzona 21.01.15
waga 4100g
cm 55

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977705 przez mama89muminka
Hej ja na szybko bobu tescia jestem i "trochu" mi sie nudzi...

Martadiana twoja Nikola nie jadla z cyca? Powiedz mi jak ja przerobilas ze teraz bez butli jestescie? A krostki to na pewbo nic groznego - przejdzie :)

Angela sliczny balkon!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #977756 przez Asik92
gh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977757 przez martadiana
Maja ja czekolade jem nawet czasami duzo i malej nic nie jest to moze itwojej nic nie bedzie :)

Angela wczoraj zgrzeszylam i zjadlam ogorka korniszonego odciagnela pokarm ale widocznie cos moglo zostac jeszcze ale mysle ze to moga byc potowki cos mi mala sie strasznie zgrzewa ostatnio .. zazdroszcze takiego balkonu :) dopisalam Zuzie do tabelki ;)

Mamamuminka no nie chciala cyca wszystko prubowalam zeby jadla ale nic nie chciala .. Przystawialam ja ale nie chciala czasami w nocy na spiocha tylko no a dzisiaj w nocy jak zaczela jesc tak je dalej tylko raz butle zjadla bo cos jej nie pasilo .. tak naprawde to chyba od niej zalezalo ;);)

A u mnie pakowanie w weekend juz sie przeprowadzamy az mi sie zygac chce tyle tego jest... :(

Teraz dziewczyny do was sprawa chcem uzupelnic tabelke wiec te ktore zostana wymienione na dole to prosze o odpowiedz to dopisze :):)

Monika podaj date porodu wzrost i wage Mikolaja.
Mamamuminka podaj date porodu wzrost i wage Poli.
Mamuska podaj imie, date porodu,wzrost i wage malej.
Ewelina podaj date porodu wzrost i wage Mikolaja
Jeszcze Luski mi trzeba ale ona juz sie raczej nie odezwie pewnie z lutowkami zostala :)

Uciekam papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #977758 przez Angela1
Zuzanna skończyła dzisiaj trzy miesiące.
Z jednej strony super - bardzo się cieszę . Jest coraz starsza , więcej gaworzy i częściej .

A z drugiej strony tak szybko uciekł mi ten czas.... to już 3 miesiące :pinch:
Chciałam jej zrobić sesję zdjęciową - takiego malucha - a tu ciągle nie ma czasu...
A czas tak szybko pędzi...

Rozumiem was dziewczyny że wpadacie na krótko.
Poczytać łatwiej nawet z dzieckiem na rękach, ale odpisać jednym palcem to ciężko.

U nas pełne zorganizowanie- każdy ma swoje obowiązki.
Najstarszy syn, pomaga w sprzątaniu, ten młodszy już nawet ziemniaki mi obiera :lol:
Bardzo chętnie chce pomagać i robić wszystko to co jego starszy brat... więc nauczył się ziemniaki obierać.
No fakt że potem muszę poprawiać , ale nie zniechęcam go.


Może dlatego mam więcej czasu , poza tym starszy syn jak trzeba to i Zuzy popilnuje.
Wtedy ja spokojnie obiad ugotuje...
A tak na co dzień to dzieci w szkole i przedszkolu , mąż w pracy a my z Zuzą same sobie gospodarujemy....
:whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Teraz są dwa schematy Polskich rodzin.
Pierwszy :
Jedno dziecko. Gdy już podrośnie rodzice nie chcą kolejnego z wygody....
Drugi:
To rodzina wielodzietna. Czyli dwoje troje dzieci...
Zauważyłyście u swoich znajomych ???

uciekam bo młoda się budzi na cyca i dalej pójdzie spać, a ja dzieciaki muszę do szkoły wyszykować :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #977759 przez mama89muminka
Asik ja wierze w to odwiedzanie, pare razy czulam takie zimno i samo swiatlo sie wylaczylo (w dwoch pokojach jednoczesnie), uwazam ze to byla moja prababcia, a raz moja siostra, jak sie Miro urodzil. Moze dla kogos to nic nie znaczy, ale czulam ich obecnosc i przy mojej prababci specyficzny zapach jej ubran.

Martadiana to super ze ci sie udalo, ja wlasniebtez kombinuje jak kon pod gore i marne efekty, Pola najzwyczajniej cyca nie chce :(
A dane do tabelki masz tu: Pola Isabella, ur. 27.01., waga 3560g i 50,5cm

Angela kurcze, ale masz pomocnego syna, takie poswiecenie - na nocniku :D
Edit: sory, to chyba nie nocnik! :D teraz lepij sie przyjrzalam :P co slepemu po oczach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977771 przez martadiana
Angela fajnie juz miec takie duze pomocne dzieci :P co do tych schematow to sie zgadzam wszyscy znajomi maja jedno dziecko i na drugie sie nie decyduja bo starsze jest za duze i oni zapomnieli jak to jest i nie chca wracac do pieluch ..... ale co jest zlego w pieluchach? :)

Mamamuminka dziekuje juz wpisalam.. chyba przechwalilam cycyki :(

A my dopiero na pierwsze karmienie wstalysmy i co nerwy !! z moich cyckow nic nie leci mozliwe ze mi pokarm zanikl? ale wczoraj mala ssala i bylo mleko wiec nie wiem co sie dzieje :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977797 przez Mamuśka 2222
Angela zazdroszcze pomocników :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Martadiana ja karmie caly czas piersia ale nie bylo i nie jest mi latwo mala je ale to nie znaczy ze nie mialam trudnosci z karmieniem do tej pory mam choc teraz z kazdym dniem jest lepiej a sa dni ze idzie zupełnie gładko albo np.ostatnio 2 dni to mialam cale przerabane mala wogole nie chciala mi jesc ale caly czas ja przystawialam zeby cos tam sobie zjadla choc troszke...przewaznie wieczorami mala wygina sie i nie chce cyca bo brzuszek ja boli wtedy robie wszystko zeby zaczela jesc najcześciej musze ja nosic na jednej rece i druga trzymam cyca i musz jakies dziwne różne ruchy wymyślać caly czas na stojąco przewaznie pomaga ale moj kregosłup to odczuwa...a jak to nie pomaga to ja odkladam i usypiam i jak sie przespi to potem je normalnie a butli to teraz juz wogole nie chce ruszyc...Ja tam stwierdzam ze najgorsze juz za mna i teraz zaczne czerpac sama radosc z karmienia piersia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977923 przez EwelinaS
Martadiana Mikołaj 05.02.2015 waga 4050 g, wzrost 58.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl