BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 10 miesiąc temu #896231 przez MagdaK
Hej ja tak na szybko od trzech dni mam turbo mdłości 24h/dobę normalnie nie wiem jak się nazywam. Cytryna nic mi nie daje. W czwartek idę na wizytę. Dobrze ze szkoła juz się skończyła i moje dziewczyny mają wolne.
Witam nowe mamusie i serdecznie gratuluję.
Jak mi się poprawi to będę się częściej udzielać.
Jestem z Lublina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896242 przez K1C1A
Cześć dziewczyny :) :)

Monique witam i gratuluje :)
Meli,MagdaK - wspolczuje wam tych mdlosci oby szybko przeszly.
Moj szkrabek spi a ja mam chwile dla siebie. Dzisiaj smetna pogoda gdybym mogla to bym spala caly dzien. Noc byla kiepska ciagle mi bylo duszno mimo otwartych okien i sie budzilam a jak juz smacznie mi sie spalo to syn sie budzil ,zebow ciag dalszy wiec nocki nie beda lekkie :(

Co u Was dziewczyny macie juz jakies ciazowe smaki? ja jeszcze nie mam, jakos nie czuje sie ze jestem w ciazy i pewnie tak bedzie poki nie poczuje pierwszych ruchow dzidzi.

Wszystkim mamuśkom życzę miłej niedzieli :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896273 przez monique1983
K1C1A - ja na razie nie mam żadnych smaków, nie ciągnie mnie do słodkiego co mnie akurat cieszy, mogłoby już tak zostać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896274 przez Marti
Ale mam dzis mega mdlosci! Z dnia na dzien poczulam sie tak fatalnie, ze boje sie nadchodzącego tygodnia w pracy. Maz mnie namawia na zwolnienie na jakiś czas i chyba tak zrobie jak mi nie przejdzie, bo pracować w takim stanie raczej nie dam rady. Mam nadzieje, ze Wasza niedziela lepsza!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896367 przez MagdaK
Dziewczyny mimo moich totalnych mdłości i kiepskiego samopoczucia dzień zakończył się mega pozytywnie. Moja przyjaciółka jest położną i zadzwoniła do mnie, że ma dyżur na izbie i jest fajny doktor i żebym przyjechała to przyłoży sondę i zobaczymy czy wszystko ok. Widziałam maleńką kropeczkę i pulsujące serduszko. Na tym etapie wszystko jest w porządku. Jestem szczęśliwa pomimo tych okropnych nudności, które nie chcą mnie opuścić.
Marti wiem co czujesz ja wyczytałam że banany mogą być pomocne i zaraz polecę kupić
monique mnie też totalnie odrzuciło od słodkiego, a w normalnym stanie rzeczy UWIELBIAM :)
Melimam nadzieję, że wapno pomogło
K1C1A ja ze względu na mdłości mam coś takiego, że jeżeli pomyślę o czymś i nie powoduje to odruchu wymiotnego to to jem bo wiem że za chwile może się totalnie odmienić ciężkie te moje początki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896445 przez monique1983
MagdaK - super wieści, ja się właśnie zastanawiam czy w piątek na USG będzie widać już pulsujące serduszko. Myślałam, że to za wcześnie. Też jestem w 5 t i 5 d.c. Kiedy miałaś ostatni okres? Ja miałam 21 maja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896456 przez MagdaK
monique miałam identycznie 21.05 moje cykle są 26 dniowe. Widać było pulsujące serduszko, ale lekarz oczywiście był powściągliwy i mówił, żeby uważać bo to róźnie jeszcze może być.
Podziękowania: monique1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896545 przez meli1990
wapno nie pomogło. poszłam do lekarza i dostałam lek odczulający który można w ostateczności stosować w ciąży i jest lepiej. myślałam że pójdę do gina ale okazało się ze żadnego dzisiaj nie było. jakby pokrzywka się utrzymywała to pójdę jutro może mnie gin przyjmnie. tak się zastanawiam czy to nie czasem po tej witaminie B6. jak byłam u lekarza to zapomniałam o tym powiedzieć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896662 przez GabrysiaSta
Cześć, niestety jeszcze Was nie przeczytałam nadrobię później.
Dzisiejsza moja wizyta - niestety jest źle :( serca nie ma, wg miesiączki powinien to być 8 tydzień a płód jest wielkości 6 :( Kazała pojawić się w czwartek i zobaczymy czy się ciąża rozwija. Także trzymajcie za nas kciuki. I tutaj mam pytanie do Was czy któraś miała albo zna przypadek, że mimo 2 tygodni różnicy wszystko okazało się dobrze? Ale jakoś czuję, że mimo tego opóźnienia będzie dobrze! ale i tak do czwartku zwariuję :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896723 przez luska
Kocham cię ja już przytyłam 2 kg !!!! Masakra jak tak co Tydzień będzie kg , to się powieszę :woohoo: Ale ak poważnie mi zewszedł cały nadmiar po 3 ciąży :P

Zdrówka dla ciebie i młodego
Oj ja tam zjazdów nie odpuszczam , mamy 2011 listopad grupę , kontakt mamy do dziś w okrojonym składzie :dry: , ale mamy z tym że my masakrycznie po PL rozwalone , ale dajemy radę.Teraz razem (w sumie uda nam się we cztery rodziny ) jedziemy na tygodniowy wypad nad morze :laugh:
AAAA kurka przykro mi :kiss: najważniejsze , że teraz jes oki i będzie do końca :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Marti ja bym nawet sobie pogłodowała w takich luksusach :P
Marti nie schizuj się , będzie dobrze , zobaczysz badania będą książkowe może po nich będziesz spokojniejsza :kiss:

Witam nową mamusie :) i gratuluje i 3 mam kciuki :kiss:
hehehe dziewczyny idziemy łeb w łeb :laugh:

Meli co ty takia zabiegana , jejku i co za uczulenie się do ciebie przypałętało??

Sylwia ja mam smaka na wszystko i słone i kwaśne i słodkie , pochłaniam .Aczkolwiek dziś miałam takie mdłości , że nic mi nie wchodziło , już myślałam , że sobie walne śniadanie do miski z obiadem .Ale jakoś wcisnęłam zupę i jak mi się w końcu odbiło , to dopiero poczułam , że żyję .

MagdaK super , że sprawdziłaś , serducho bije , aj aż zazdroszczę , ale już jutro mam nadzieje , że i ja usłyszę

Gabrysia na pewno będzie dobrze , trzymam mocno kciuki za fasolkę!!!! skoro jeszcze ty masz przeczucie , że będzie dobrze , to nie ma innej opcji. Osobiście uważam , że nie ma co się tak sugerować @ , bo różnie bywa , ja wiem , że według @ powinnam być tez jakoś 7 tc , ale to jest nie możliwe , bo w maju mi się cały cykl przedłużył chyba do 32 dni i takim sposobem ostania @ była 9 .05 a owulacje dopiero 05.06. i teraz już wiem , że jest prawie 2 tydoniowa różnica . Także trzymaj się kochana będzie dobrze :kiss: :kiss: :kiss:

i trzymajcie kciuki za mnie ,bo jutro też wizyta , stresuje się jakby o było pierwszy raz :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896728 przez Marti
GabrysiaSta, trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze! Czwartek już niedługo, także trzymaj się kochana!

meli, a brałaś już kiedyś wcześniej b6? Bo jak nie, to całkiem prawdopodobne, że to to. Mój mąż miał kiedyś takie objawy po wit. A, ale zanim ktokolwiek się domyślił, że to o to chodzi, zeżarł tej witaminy tyle, że potem się odtruwał chyba parę miesięcy. Niby tylko witaminka, ale jednak ludzie różnie reagują.

MagdaK, super, że widziałaś serducho - ja też dziś byłam na usg i też widziałam :) Chociaż lekarz mnie próbował wkręcić i niby długo szukał. Mówi "widzi tu pani coś mrugającego? Wszystko tu mruga! Tu mruga, tam mruga!" Kurczę, niektóre dziewczyny mogłyby się zdenerwować takimi tekstami... Ale ja jakaś spokojna byłam i czekałam tylko, kiedy mi pokaże to właściwe serducho. Było :)

Banany są dobre, chociaż jak w niedzielę czułam się tak fatalnie, to nawet od bananów mnie odrzucało. Właściwie cokolwiek włożyłam do ust, to mnie mdliło. Na szczęście dziś jest lepiej i nawet dałam radę pójść do pracy. Ale jutro i pojutrze mojego szefa nie ma, więc popracuję sobie z domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896735 przez monique1983
GabrysiaSta - trzymam kciuki żeby wszystko było ok, z tym pojawieniem się serduszka różnie bywa u niektórych wcześniej, u niektórych później, dużo takich historii jak u Ciebie czytałam, a na następnym usg już było widać serduszko. Mam nadzieję, że u Ciebie też tak będzie.

Luska - jestem bardzo ciekawa co będzie widać u Ciebie na jutrzejszej wizycie, trzymam mocno kciuki :) Ja też się już nie mogę doczekać piątku, ale z drugiej strony się boję :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896783 przez MagdaK
Gabrysia różne są przypadki może tym razem coś w cyklu się przesunęło i stąd ta różnica. Na pewno Twój przypadek nie jest odosobniony. Z tym serduszkiem różnie jest. Wierzę,że będzie dobrze i trzymam mocno kciuki. Ściskam mocno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896805 przez magda113
Ula my też mocno trzymamy kciuki,musi być dobrze ,do czwartku niedaleko Dziewczyny czy wam lekarz też kazał robić badania na HIV mój powiedział ze teraz to jest obowiazkowe u ciężarnych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896807 przez monique1983
Dziewczyny przybyło Wam już coś na wadze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl