BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 10 miesiąc temu #897054 przez K1C1A
NiebieskaSmerfetka witam i gratuluję fasolki , super ze jest nas coraz wiecej
wer26 ja mam podobnie brak objawow , ale tym nie martwie w pierwszej ciazy tez tak mialam
kocham cie rozwaliłas mnie na lopatki <<cudnie w takim bądź razie wyśpie się gdzieś w 2017 roku>> he he dobre ale niestety prawdziwe
Mamusie mama pytanie -czy ktoras z was miala pierwsza cesarke? jak jest z drugim porodem tez bedzie cc czy niekoniecznie?
Ja cc mialam z powodu małego rozwarcia a malemu zaczelo spadac tetno wiec expresem do cieńcia ,zastanawia mnie jak to bedzie teraz.
oczywiscie zapytam gin ,ale moze ktoras miala podobnie i cos wie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897060 przez wer26
K1C1A to mnie pocieszyłaś. Jednak każda ciąża jest inna :)
Ja jeszcze o porodzie nie myślę., pewnie zacznę się bać w styczniu. A wy jak wspominacie swoje porody? Czy warto wg was zapisać się w swoim czasie do szkoły rodzenia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897065 przez kocham_cie
Moje dziecko biedne glodzone właśnie schowało się w łazience i zjadlo obgilana chusteczkę higieniczna :cheer:

wer26 bo to chyba jest prawda ze jak się chce za bardzo to nie wychodzi... U nas było to samo 2 lata starań i nic! O Boże ile ja się naplakalam a potem postanowiliśmy ze troszkę odsapniemy od testów owulacyjnych ciążowy dni plodnych nieplodnych, ja zmienię pracę troszkę zabdam o siebie ... I tak też zrobiliśmy,
po 5 miesiącachw nowej pracy ppodjęliśmy znowu starania i co? Udało się za pierwszym razem! a teraz przy drugiej ciąży też byłam przekonana ze troszkę to potrwa a tu ci niespodzianka strzał za pierwszym razem... Niestety potem okazał się niecelny bo ciąża biochemiczna ale za to przy drugim podejściu w pierwszym cyklu Po poronieniu się udało :D mój gin się śmiał że maluchy znały już drogę :)

K1C1A myślę że raczej zrobią ci cesarke bo będą się bali że szwy popuszczaja, a tym bardziej że to tak właściwie świeza sprawa... Z tego co ja wiem to chyba min 3-4 lata musi być po CCzżeby można było rodzić SN ale kto wie jak gin cię pooglada i stwierdzi że wszystko jest ok to pozwoli rodzić SN

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #897067 przez kocham_cie
wer26Ja sobie zajecia w szkole rodzenia bardzo chwalę a tym bardziej że chodziłam do przyszpitalnej więc mogłam poznać wszystkie położne i przede wszystkim techniki oddychania... Na początku porodu bardzo się przydały ...potem miałam już w dupie czy oddychm przepona dupa czy czym innym :-P

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #897082 przez monique1983
NiebieskaSmerfetka, wer26 - witajcie dziewczyny :) fajnie, że nas coraz więcej :)

Luska - jak tam? już po wizycie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897096 przez wer26
Kocham_cie to mnie rozbawiłaś , słyszałam , że jest ciężko ...no cuż jakoś to przeżyjemy , musimy :D . Chętnie zapiszę się chyba do szkoły rodzenia zobaczymy co to będzie. Coraz bardziej zaczynam czuć, że jestem w ciąży do tej pory to jeszcze taki szok. W czwartek idę na badania tak więc już powoli do przodu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897114 przez luska
Dziewczyny przeczytam wszystko później co am nadziergałyście :)
bo mam takie ifno , że zwaliło mnie z nóg u lekarza , przede wszystkim wszystko oki serducha biją i są BILŻNIAKI !!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897127 przez wer26
Luska to wspaniałe ...gratuluję !!!!
Za to muszę wam powiedzieć że ja jestem załamana. Mój mąż od poniedziałku jest na kursie podoficerskim, który trwa 3 miesiące. Niestety służba nie wybiera. Niestety mieliśmy nadzieje,ze bedzie mógł przyjeżdżać co tydzień na weekendy a dziś okazało sie,ze muszą pełnić dyżury i bedzie tylko w jeden weekend w miesiącu. Jestem załamana i chce mi sie ryczeć. Jak wróci będę kończyć 5 miesiąc ciąży , nie bedzie go przez ten cały czas ciąży , na żadnym usg ... To jakiś koszmar ... ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897128 przez GabrysiaSta
luska wow co za wiadomość!!! podwójne szczęście!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: SUPER!!! no to zaszaleliście ;) Gratulacje Kochana!
NiebieskaSmerfetka, wer26 witajcie i gratulacje!

Ja nie chodziłam do szkoły rodzenia bo wiem, że w bólu wszystko zapominam i miałam racje :) przy drugim porodzie jak położna powiedziała, że mam 10 cm rozwarcia to zapytałam a ile cm do końca ? :silly: :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #897145 przez monique1983
Luska - wow! ale news! gratuluję serdecznie! :woohoo: brałaś jakieś leki, które mogły na to wpłynąć, miałaś w rodzinie jakieś bliźniaki? :)

wer26 - trzymaj się :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897169 przez patio
Luska gratuluję!! Zawsze marzyłam o bliźniakach :) Najlepiej jednojajowych :P

Fajnie że jest nas coraz więcej. Ja znów wybieram się na wizytę w sobotę. Mam nadzieję, że znów będzie USG i teraz będzie lepiej widać i słychać kruszynkę :)
Kurdę, prawda jest taka, że tak najbardziej nie mogę doczekać się USG w 13 tygodniu. Przy ostatniej ciąży to badanie nie było dla nas pozytywne, więc teraz mam obawy, ale z drugiej strony wierzę że MUSI być dobrze :)



Antoś 05.04.2014

Link - tabela Luty 2015 docs.google.com/spreadsheets/d/1ggTDIhF6...ldX8v_MCU/edit#gid=0
Link - przydatne rzeczy docs.google.com/spreadsheets/d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897187 przez kocham_cie
Luska WoW cóż za wieści!!! Gratulacje! wielkie podwójne gratulacje!!! Jak mąż przyjął tą wiadomość???

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897202 przez K1C1A
Luska gratuluje x 2 :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897225 przez luska
Teraz mogę w końcu wam odpisać , ale jeszcze nie doszłam do siebie :woohoo: Co do badań ja tez dostałam na hiv ii kiłę i milon innych.Kartę ciązy już mam :)
Według mojej wagi jest 2 na plusie , ale u lekarza waga jest taka sama jak była u niego miesiąc temu , więc nie wiem w końcu
Wera witam i gratuluje :)

Gabrysia mi z om wychodzi termin na 14.02 i 7ygodniu i 4 dniu a na usg 5ydzien i 6 dzień czyli dokładnie tak jak ja sobie wyliczyłam , jak było możliwe

Sylwia ja już przeszłam ten okres , prawie .Ale na moim lapku do dziś widać skutki ii nie tylko , bo tv wrócił dopiero co z serwisu , jeszcze nam nie uznali , boo zalany , ale o tyle dobrze , że poszli nam na rękę wpisali co innego i jako naprawione a za rok wchodzi nam dodatkowe ubezpieczenie i prawdopodobnie nowe tv będzie.

Smerfetka wiam i gratuluję :)
Super , że nas coraz więcej

Wera jak na Blizniaki :woohoo: to chyba też mam bez większych objawów hehehe

Ja was podziwiam za trzymanie ciązy w tajemnicy , ja straszna w tej kwestij papla :P

heheh Kocham cie u mnie tak źle nie jest z tym spaniem , bo teraz śpią super do 8.30 dziś , w nocy przyłażą sami jak już ,Synek ma manie spania ze mną , ale też bez tragedii

Sylwia nie koniecznie ja po cc rodziłam naturalnie po 2latach od cc

Co do szkoly rodzenia , nie korzystałam

Wera kurcze , no też bym ryczała tym bardziej , że to pierwsza wasza ciąża.Ale co zrobisz , jak sama pisałaś służba.Najważniejsze , że później będziecie razem

Patio chyba ściągnęłam cię myślami , bo chodziłaś mi cały czas po głowie dziś . Kochana w aki wypadku trzymam kciuki za usg w 13 tc , na pewno będzie dobrze 3 mam za was kciuki :kiss:

Dzięki laseczki za gratulacje.W rodzinie miała bliźniaki siostra mojego dziadka , i tyle w tym temacie , nie brałam leków żadnych które mogły by jakoś na to wpłynąć .Szczerze to nie wiem czemu się tak zdziwiłam , bo nawet gadałam z mężem co by było gdyby były twingsy , bo miałam przeczucie.Pisałam Wam , że teraz objawy ciąży mam zupełnie inne niż zawsze i przechodziły mi namyśl bliźniaki , zresztą kupe osób na około mi tak krakało :P Lekarz mnie troche w kulki zrobił i nastraszył , bo podczas usg odwrócił odemnie monitor , że nic nie widziałam .Myślałam już pięknie , coś jest nie tak , i chwile sam oglądał już miałam pytać , co jest nie w porządku , a ona do mnie "mam dla pani pewną informacje................ciąża jest bliźniacza " i dopiero mi pokazał .
Patio mi też sie zwasze marzyły , ale nie teraz heheh mam już dwójkę i pyanie jak ja to teraz ogarnę.Czwórka dzieci już mii teraz słabo !!!!! masakra :woohoo: :woohoo: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897227 przez luska
Mąż jak gadaliśmy , że będą blizniaki , to stwierdził , że sznur i na drzewo hehehe .
Chyba nie dociera to do niego jeszcze, na razie mnie wspiera , ale widzę , że jest przerażony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl