BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 10 miesiąc temu #895353 przez K1C1A
Meli wspolczuje mdlosci musi Ci byc ciezko tym bardziej ze masz szkraba i pewnie nie da ci odpoczac, mam nadzieje ze teraz bedzie tylko lepiej:) Malo kg przybralas w ciazy, ja mialam + 17 kg przez rok karmilam piersia i zamiast chudnac to tylam. U dalo mi sie zgubic 8 kg jak przestalam karmic ale +9 zostalo az sie boje ile przytyje w 2 ciazy zawsze bylam szczupla przed ciaza wazylam 58kg przy 170 cm nie musialam uwazac na to co jem bo nie tylam a teraz uwazam i malo co to daje :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895704 przez GabrysiaSta
Dzień dobry! a co tutaj tak cicho dzisiaj? Jak samopoczucie? Kto ma najwcześniej wizytę? no ja mam w poniedziałek ale komuś jeszcze się zbliża?
meli dobrze, że mdłości choć trochę ustępują u mnie się nasilają i jak coś to będę pamiętała o B6
Nas dzisiaj teściowa zaprosiła na wino które przywieźli z Rzymu więc trzeba będzie się wygadać bo ja nie gardzę dobrymi winami :silly: :woohoo: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895728 przez K1C1A
Dzień dobry:) faktycznie cicho tutaj. Ja niestety wizyte mam dopiero na 16 lipca:(. U mnie samopoczucie super mam wiecej energi niz przed ciaza oby tak zostalo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895816 przez Marti
GabrysiaSta, ja miałam wizytę wczoraj, a pierwsze usg umówione na poniedziałek. I caaaaała wielka lista badań do zrobienia...

My też jutro powiemy teściom, jedziemy do nich i program wizyty jest tak napięty, że jestem zmęczona na samą myśl.

K1C1A, ja w poprzedniej ciąży przytyłam 23 :) - wyglądałam jak hipopotam. Ale u mnie zeszło przy karmieniu piersią. A Ty nie z PL?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895866 przez K1C1A
Marti -mam cicha nadzieje ze teraz bedzie inaczej i szybciej kg poleca w dol.Ja mieszkam od 2 lat w Czechach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895899 przez GabrysiaSta
Marti i co się na wczorajszej wizycie dowiedziałaś ?????
ja też miałam +20 kg i przy pierwszej ciąży zgubiłam w 1,5 mies. :cheer: w drugiej przytyłam tyle samo tylko że z 1,5 roku bujałam się z większym brzuchem ale ogólnie wróciłam do wagi. Teraz jestem ciekawa ile czasu mi zejdzie zrzucanie po trzeciej ale mam ostre postanowienie ćwiczeń po porodzie więc może będzie luz :side: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895946 przez K1C1A
GabrysiaSta tez mialam wielkie plany do cwiczen po porodzie tylko checi brak,ale tym razem tak latwo sie nie poddam. Dobranoc Mamusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895975 przez magda113
Monika ja spodziewam się jeszcze gorszej reakcji i to nie tylko moich rodzicow ale pewnie też niektorych znajomych ze względu na moj wiek .Będe te komentarze grzecznie ucinać w połowie ,a jak trzeba to niegrzecznie Najgorsze w tym wszystkim że nikt nie widzi ze teraz warunki dla dzieci mamy o wiele lepsze niż powiedzmy 10 lat temu,że z jednego biznesu możemy utrzymać siebie i trójkę dzieci .Acha z tym wstrzymaniem się od dziecka jeszcze przez rok ,niestety daje takie rezultaty jak umnie ,wstrzymałam się przez rok a potem nie mogłam zajść w ciążę przez 5 lat ,Trzymaj się

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895976 przez magda113
Dziękuje dziewczyny cytryna uratowała moje życie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895982 przez luska
hej dziewczyn coś nie wielki ruch u nas :P

Marti no właśnie nie za bardzo mam do wyboru Toruń (gdzie chcę ) Włocławek (tu chyba nie muszę dodawać komentarzy ) Lipno które uważam za umieralnie , nie ma kompletnie nazwijmy to "zaplecza " ratującego.

Kocham cię współczuje tych wymionów.a dla Antosia zdrówka , moje też zasmarkane też kilka nocy wędrowaliśmy.
hehehe dokładnie wlazło to i wylesić musi , no ii pozytywne myślne , o połowa sukcesu.
Chyba twoi rodzice też w osłupienie wpadli :P
Niby przy kolejnej ciąży ruchy czuje się szybciej , u mnie o tydzień zawsze , ale teraz mam takie sadło , że szybko nie poczuje , zanim fasolka przez tłuszczyk się przebije :blink:
Luiza:)
Hheheh to się prezes zdziwi :P

MagdaK zdrówka dla córy . Pewnie każdą złapią te mdłość , oby szybko przeszło ,jak najszybciej i nas nie męczyło .

Sylwia jejku aż 16 lipca , nie wytrzymałabym
Ja z PL
Monia kurcze 7 kg w ciąży tylko przytyłaś :ohmy: jejku ja w pierwszej 22 :blink: 10 zostało , potem to już było 12 kg i tyle schodziło po porodzie , ale ta 10 mnie męczyła i ja też jak karmiłam nie chudłam , tylko tyłam .Po córeczce na plusie łącznie miałam 12 kg , w tym roku mi się udało i schudłam jakoś tak sama z siebie 8 kilo , i na plusie 4 ale teraz jest akurat .Pewnie znowu się roztyje

Gabrysia ja mam zaraz po tobie , bo we worek :) już się doczekać nie moge , dobrze , że mam zalatany weekend to mi się nie będzie dłużyło

hehe ja plan ma zawsze na cwiczenia , ale i chęci brak , czasu i sił , teraz nie planuje na pewno , bo wiem , że nie ogarneła bym :huh:

U mnie nadal te mdłość , ciągle i ciągle muszę coś mielić w ustach żeby nie zwymiotować. Łapie mnie też senność ii mam lenia , nie dobrze , bo nie da się przy mojej szarańczy .ale byle przeżyć wakacje i idą do szkoły :P Ale ze mnie wyrodna maka hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895983 przez luska
Myślałam , że posta wcięło , bo już się zdenerwowałam. A dziewczyn skąd jesteście ?? ja jak pisałam miedzy Toruniem a włocławkiem (totalna wioska ) , kujawsko- pomorskie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #896022 przez kocham_cie
Dobry... albo i nie dobry... zależy jak leży i dla kogo ;)
Szerszeń obgilany wstrętny nie dosyc że od 4 dni jest tak marudny że najchętniej bym go przez okno wyrzuciła to na dodatek mnie zaraził... i teraz ja jestem obgilaną wstrętną marudą :S jwhfiuefsudghfkghfjvbucby.... i tyle na ten temat ;)

Meli jak możesz, jak możesz mnie tak dołować i pisać o jakiś 7kg??? boshe ja tyle to chyba w pierwszym trymestrze przytyłam :P ja w poprzedniej ciąży miałam na plusie jakieś..... 22 kg :unsure: plus jakieś 4 które przytyłam tuż przed zajściem... ale na szczęście po powrocie ze szpitala było już -15 a po 2 miesiącach karmienia piersią w sumie byłam chudsza o .... prawie 27 kg :laugh: teraz... pysk mi się nie zamyka i pewno też dobiję do +20kg ... tylko martwi mnie że piszecie że po 2 ciąży waga już tak piknie nie spada :(

magda113 a co ty się tak tym wiekiem przejmujesz??? ile masz lat (bo chyba coś mi umknęło) kurcze żyjemy w XXI wieku i cięże po 30-40 są normą.... wyobraź sobie co przechodziła moja mama jak 20 lat temu urodziła moją siostrę w wieku 40 lat :blink: o boże ileż ona się nasłuchała od lekarzy że jest nieodpowiedzialna że umrze ona przy porodzie albo w najlepszym przypadku tylko dziecko... a jak przeżyje to na pewno będzie chore jakieś upośledzone.... ble ble ble... urodziła SN 4600kg klocka i co??? zdrowa jak ryba a mama pracowała do dnia porodu i po 3 miesiącach wróciła do pracy. a różnica wieku między nami... hmmm może kiedyś było to widoczne ale teraz??? ja mam 30 młodsza 20 a najstarsza 35... nigdy nikt nie wie która jest która a moja młodsza sis to naprawdę jedna z najbliższych mi osób na świecie :)

A ja mieszkam w PL w małej mieścinie koło Opola :)

Kurka moje dziewuszki z Wrześniówek 2013 są dziś na wypadzie weekendowym a ja siedzę w domu i tylko czekam na jakieś fotorelacje ze spotkania... tyż miałam jechać ale w związku z tym że w maju poroniłam w 6 tygodniu i od razu w pierwszym cyklu zaciążyłam doktorek powiedział żebym lepiej odpuściła sobie wyjazdy w pierwszym trymestrze :dry: ale za tydzień wybieramy się w torszkę mniejszym gronie do wrocka do zoo więc sobie odbiję :) mam nadzieję że i nam tutaj uda się tak fajnie zgrać i utzrymywac kontakt na dłużej :)

a teraz pytanie z serii intymne :
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Kurka rurka biorę malego pod pachę i uciekam z domu bo małż mój wziął się w końcu za graciarnię która ma być pokojem Antka i zaczyna kurwić że trzeba tira zamówić żeby ten syf wyczyścić... hihihi sam go narobiła więc niech sprząta :P

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896084 przez Marti
Hel Dziewuszki :) u nas po burzy sloneczko znowu wyszlo :laugh: wyslalam dziecię z mężem i teściami do rodziny i sie dzis bycze caly dzien. Jedyna wada - obiad musialam sobie zrobić, ale co to przy możliwości leżenia przed tv i podsypania do wieczora!!!

kocham_cię, wspolczuje gluta, czosneczek i cytrynka poszly w ruch?

taa, ja myslalam ze mloda jestem jeszcze, a tu moja ginka mnie na prenatalne kieruje. I poczulam sie staro :unsure:

ja mieszkam w Warszawie. Zawsze latwiej sie zgrać, jak sie blizej mieszka, bo mozna sie spotykać częściej, ale kciuki zacisniete :)

hehe, gon faceta do roboty, Ty tu hodujesz mlode życie, on tez niech sie przylozy!

luteine kiedyś dawno bralam- mialam tak samo...

luska, no to faktycznie kawalek musisz przejechać. Tylko nie czekaj jak juz sie zacznie, bo będziesz miala domowy poród :)

magda113, cudownie, ze pomoglo. Ja juz tez sie zaopatrzylam w duży zapas cytryn, chociaz u mnie nie jest źle.

GabrysiaSta, mialam tylko badanie, bez usg, wiec dowiedzialam sie ze wszystko ok, ale co z dzidzia to dopiero w pon będę wiedziala. No i to skierowanie na prenatalne dostalam, bo pani dr powiedziala, ze statystyki miedzy 33 a 35 lat nie roznia sie zbytnio :unsure: także mam nowy powod do schizowania, chociaz obiecałam sobie nie myslec!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896092 przez monique1983
Witam dziewczyny :)

Witam się z Wami dziewczyny, na razie nieśmiało żeby nie zapeszać. 22.06 robiłam test i wyszedł pozytywny. Wyniki beta HCG z 23.06 - 101,30 mIU/ml, a z 25.06. - 242,50 mIU/ml. Wizytę mam 4 lipca i jak wszystko będzie ok to założę suwaczek. W zeszłym roku byłam niestety w ciąży pozamacicznej i trochę się obawiam, aby tym razem wszystko było ok. Z moich wyliczeń wychodzi, że jestem w 5 tygodniu i 3 dniu ciąży, czyli z tego co zauważyłam tak jak MagdaK i Luska :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896187 przez meli1990
sorry ze nie odpisze wszystkim ale nie mam czasu zbytnio. Ja jestem z Rzeszowa. Czuję się coraz lepiej choć za dużo nie jem. schudłam już 3 kg. chociaż zejdę do wagi odpowiedniej. bo ja przytyłam później kilka kilo bo przestałam szybko karmić piersią. bo mój nie chciał jeść. dostałam tylko jakieś uczulenie. narazie wypiłam wapno jak nie przejdzie to będę musiała iść do lekarza. a do gina pójdę w środę może mnie przyj mnie a jak nie to w następny poniedziałek, wtorek. bo w środę zaczynam 9 tydzień. choć wiem że moja ciąża jest o ponad tydzień młodsza a oni patrzą według @ i im później to może być za poźno

Moni witaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl