BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 5 miesiąc temu #940226 przez Kasiuszka
Ejka pocieszyłaś mnie troche z wagą:) Bo jak Patio napisała, że tylko 3 na plusie to się strasznie zmartwiłam, że ja aż 7, myślałam, że może ja za dużo przybrałam i przesadzam z jedzeniem...
Kiciamam nadzieje, że chociaż troche znikną te rozstępy:/ Już sie nauzywalam tych specyfików, ale masz racje jeszcze podpytam w aptece;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940245 przez Ejka84
Kasiuszka - jakoś na razie nie rozpaczam o te 6 kg ;) , uważam, że póki co jest o.k. Poszło mi głównie w biodra i brzuch, nogi ręce są raczej bez zmian. Mam tylko nadzieję, że w te 3 miesiące nie przybiorę nagle do 20 kg :woohoo: , bo już byłoby nieciekawie :( . Ale staram sie nie obżerać, jestem aktywna więc się okaże. Czyli tak dzieląc to na równy rachunek to co miesiąc przybył mi 1 kilogram :) .
Nic dzisiaj nie robiłam szczególnego, a zmęczona jestem okropnie, może ta pogoda tak mnie śpiąco nastraja. Ale muszę przyznać, że jak na tą pore roku to mamy wyjątkowo ciepło, wiec nie ma co narzekać ;) .
Kicia - poprawkę wprowadzę do Twojego posta - nie córa tylko synuś hehe :P , ale waga rzeczywiscie fajna, ale termin mi sie z usg przesunął na 22 luty :blink: . Raz tak raz siak, nie wiem od czego to zależy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940328 przez Dżasta86
Hej laseczki.

Spać nie mogę :angry: :angry: przynajmniej mam sprawnego laptopa :)

Ejka ja też mam chandrę, i to 4 razy dziennie z innego powodu. Widzę ze wagę dzieciątka mamy podobną :) i termin też.

Ja dziewczyny dzisiaj teraz sie ważąc ( w nocy wiadomo najcięższy człowiek) przytyłam 9 kg. Tak więc Patio może śmiało w Top model startować :P.
MagdaK ja Cię rozumiem bo ze słodkim tak samo próbuje walczyć... i tak w dwa miesiące 7 kg przyszło. Słodkiego nie jem już od 3 dni ;] tak więc wprowadzam silną wolę do mojej diety, już ta fala obrzarstwa naszczescie mi mineła.

Kasiuszka, co do rozstępów myślę że skoro tak smarujesz skrupulatnie to niestety geny zrobią i tak swoje , mi też się pojawiły az trzy na piersi cóz moze po porodzie jakims laserem to usunę ... zobaczę.

A Jutro znowu wycieczka do Ikei po szafy, przynajmniej jakoś zleci ten dzień ... powiem wam że już serio zmęczona jestem brzuchem i nastrojem, tęskni mi się czasami za tym że sobie wskakuję frywolnie do łozka, piję kieliszeczek wina do obiadku, wbiegam po schodach, idę na siłownie .... juz taka żwawa chce byc znowu ;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940364 przez luska
hej laseczki
Jejku jak u nas ponuro , uWas też tak??

Patio z tym , że ja w razie co mam na zmianę pościel , chociaż nie, wydam ją , bo jest obrzydliwie cukierkowa :PA mam komu , to nie będę żałowała.Masz racje na zmianę się przyda, niepomyślani w sumie o większym zapasie w razie co , ale nie będę też przesadzała , bo ja muszę już dawkować rzeczy najpotrzebniejsze i zbędę , gdzieś muszę to pomieścić .....


Ola dzięki , już mi kumpela to pisała i faktycznie kupię je.Zastanawiam się też czy w takim wypadku nie kupić butelek z lovi , no ale na to jeszcze czas i mogę się zastanowić

Co do rozstępów , to ja mam chyba z dwa nowe , niby się smaruje i skóra wygląda ładnie i na nawilżoną , ale cóż,.......

Ejak ale widzę ty jesteś doinformowana hahah, ale właśnie okażę się w praktyce , bo tak naprawdę wszystko zależy od malucha i on dyktuje co mu pasuje, a co nie , co będzie najlepsze.

Super , że z malutkim wszystko ok , i waga też ładna .Czyli z tym upławami ok , kurcze tylko ja czuje cały czas taki dyskomfort.Rano też musiałam wleźć do wany ,umyć się laktacydem i cotrumazolum użyć i zobaczymy .Odebrałam wyniki moczu i niby są ok tylko ph mam wysokie bo 7......teraz tak patrze , ze to od diety zależy i by się zgadzało , bo 3 dni jadłam warzywa z patelni hahaha

Kasiuszka spoko tyjesz normalnie , czy tam w normnie ja na razie tez na plusie jakieś 6-7kg

Ejak ja juz kiedyś pisałam co mówili mi dwaj lekarza apropo terminu , liczy się ten z ostatniej @ , z usg do 12 tc jeszcze jest ten pomiar wiarygodny , później już nie .Każde dziecko rośnie się w swoim tempie .Jeno urodzi się donoszone z wagą 2900 drugie z 4500 i to ni jak ma się do tych pomiarów i określania daty porodu.Mi na początku z usg pomiary wskazywały na termin 24.02 a z @ 14.02 i czego ja miałam się trzymać ?? Ale lekarze i położna kazali mi się trzymać tego z ostatniej @ i po 13 tc wyrównało się.Na ostatniej wizycie pomiary wskazywały na ten 24 tc

Dzasta za jakiś czas i tak za tym będziesz tęskniła haha ale cię pocieszyłam , a może i nie będziesz przy maluszku miała czasu tęsknic , bo tyle będzie obowiązków , ze myślenie o takich rzeczach będzie stratą czasu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940367 przez Marti
Halo:) Ciężko się dokopać do ostatniego postu - uff, dało radę :)

Luska, ciuszki piękniaste! I jak dużo z jednej wyprawy przytargała :) No ale Ty trochę więcej tego potrzebujesz niż każda z nas :)

Dżasta, fajnie, że torbiele wchłonięte i nie masz już stresa (przynajmniej z tego powodu :evil: )

Meli, u nas też była faza plucia lekami, ale jedna dobra rzecz z tej miesięcznej choroby Piotrusia, która właśnie się skończyła - nauczył się brać leki i daje się już bez problemu zbadać. Zrozumiał, że wszelki opór jest pozbawiony sensu :) Pod koniec sam chrupał sobie tabletkę z antybiotykiem :laugh:

Co do wyprawki, to ja sobie pomyślałam, że jeszcze karuzelkę dokupię do łóżeczka, taką na pilota. Poprzednio miałam nakręcaną, ale już mam wizję, że moje starsze dziecko włazi mi na łóżeczko, żeby nakręcić karuzelkę i zlatuje stamtąd z wielkim hukiem.

J.J., śliczny kształtny brzusio :)

Mamdwaserca, super, że wyprawka skończona, ale na pewno jeszcze będą Ci się przypominać dodatkowe rzeczy do kupienia :)

Luska, tak, inhalacje z soli fizjo czynią cuda i to nie tylko u dzieci :) W ogóle uważam, że zakup inhalatora to jeden z lepszych naszych zakupów.

Ejka, ja też mam już problem z goleniem, nogi to jeszcze, ale wyżej jest ju problem. Ale ja jakoś nie mogę się przemóc, żeby tę czynność zlecić małżonkowi. W poprzedniej ciąży do końca goliłam sama z lusterkiem, tym razem też się postaram. Chociaż do porodu, to nie ogoliłam się jakoś bardzo dokładnie :)

Ivet, mam nadzieję, że z mężem już lepiej? Faceci (przynajmniej mój) nie lubią być na drugim planie, a przy dziecku i ciąży to tak trochę musi być... Szkoda że kredytu na razie nie dostaliście, ale spróbujcie za jakiś czas, na pewno będzie lepiej!

Justyna, ja na pękające brodawki polecałam i nadal polecam medelę:

www.smyk.com/medela-purelan-masc-na-brod...8,swiat-niemowlaka-p

albo inną czystą lanolinę. Nie trzeba zmywać do karmienia. Jest cudowna też na inne pękające rzeczy, np. zajady, podrażnioną skórę pod nosem po katarze...

K1C1A, a Twój młody jeszcze nie przesypia nocy?

kocham_cie, a krem do depilacji Ci nie podrażnia co nieco? Ja się boję, bo to jednak ostra chemia. A taki delikatny, to nie wiem, czy by sobie poradził z moim bujnym owłosieniem.

patio, oj słabo się postarałyśmy jak Ciebie nie było :laugh: Zrób sobie jakąś małą przyjemność i chandrze mówimy nie!!!

Dżasta, ja mam krew tu:

www.pbkm.pl/

Jeszcze nie patrzyłam na tegoroczne ceny, ale może mają jakąś zniżkę dla rodzeństwa... Przed porodem trzeba do nich podjechać, podpisać umowę (może być tata) i wziąć zestaw pobraniowy. Potem nie zapomnieć go zabrać do szpitala :) I już położne wiedzą, co z tym dalej robić.

Luska, myślę, że weź na razie spokojnie jeden komplet. Jakby co to przecież szybko drugi przyjdzie. Poza tym kołderki i poduszki nie będziesz używać od początku? Na razie jakieś kocyki wystarczą albo rożki?

My mieliśmy lovi, ale młody nie lubił (tylko że on w ogóle ze smoka niespecjalnie chciał pić). Zaczął dopiero po 6 mies i wtedy przeszlismy na rossmanowskie.

Kasiuszka, super że wyniki ok! Mnie też się wydaje, że jak się smarujesz wszystkim co masz, to taka musi być Twoja uroda :( Nie przejmuj się, rozstępy później trochę bledną, mi się zrobiło kilka na cyckach, ale już ich prawie nie widać :)

Dżasta, do Twojej normalnej aktywności to jeszcze sporo czasu, przy maluszku nie ma tak lekko jak przed ciążą :) Haha, widzę, że Cię pocieszam tak luska :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940368 przez Marti
Apropo krwi pępowinowej - teraz widzę, że mają możliwość podpisania umowy online :) fajnie, nie było wcześniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #940409 przez kocham_cie
Hej dziewczeta, witam się weekendowo...
U was też tak szaro buro i ponuro??? bllleee nic tylko cały dzień leżeć pod kocykiem i wcinać słodkości... hmmm marzenia ;)

och tak się nakręciłam na zakupy i niestety niewiele z tego wyszło... niby wszystkiego w sklepach masę ale jak się człowiek bliżej przyjrzy to takie to niepraktyczne, bo jak można robić bluzeczkę czy sukienkę bawełnianą dla noworodka i na plecach przyszyć 5 guzików :blink: :blink: :blink: no dziękuję kto by chciał leżeć na guzikach??? widziałam też parę fajnych pajaców ale kurcze ceny mnie powaliły i stwierdziłam że nie zapłacę ceny regularnej skoro za 2-3 tyg sale ruszy na całego!
Jedyne co mi się udało wyhaczyć to fajny wiosenny kombinezon- rampers, i tuniczkę z getrami też wzięłam już większe żeby było na wiosnę :) a najlepsze jest to że zapłaciłam za oba 45zł :cheer:




no i jeszcze moja sis kupiła taki kombinezon na wczesną wiosnę w HM... powiem wam że jest naprawdę milusi i na marzec- kwiecień będzie jak znalazł... więc polecam




J.J. ach wiesz tych szkół liczenia tygodni ciąży jest tak dużo że człowiek sam nie wie jak to liczyc...nam na paskach wyswietlają się tygodnie skończone... także jak jak jest 26 tydz i 1 dzień to jestes już w 27 tygodniu ciąży :)

Dżasta86 ja też walczę z bezsennością a jeszcze na dodoatek dopadł mnie ten cholerny syndrom niespokojnych nóg jak mnie w nocy złapie to szkoda gadać nie wiem co ze soba zrobić :(

patio oj patki dołujesz mnie z ta twoja wagą! co za sparwiedliwośc że taka chudzinka jak ty która mogłaby troszkę nabrać tak mało tyje a ja biegając cały dzień za dzieciakiem uważając na wszystko co jest mam już 8 kg na plusie???? phiii ;)

luska ojej pościel ze słoniem wymiata jest piękna... ale wiesz myśle że jedna ci na początek starczy tym bardziej że w razie czego masz przecież po młodszej szarańczy na przebranie... albo po prostu jak już tak cię męczy że to co masz jest w różu to znajdź coś tańszego na zastępstwo
A smoczki lovi... my używaliśmy i teraz też na pczątek je weźmiemy potem na pewno przerzucimy się na jakieś tańsze rossmanowskie ;)

Aaaaa! dziewczyny która zamawiała minky ten mniejszy? jak to wygląda na żywo? da radę na pierwsze miesiące?? bo mój antek ma ten większy 100x75 i do tej pory jest wystarczający więc zastanawiam się nad tym mniejszym na początek żeby był i do wózka i do kołyski

Kasiuszka ojoj to rzeczywiście udało ci się z tą glukozą... pewnie byłaś pewna że z taką historią rodzinną to i ciebie dopadnie... a tu taka niespodzianka! super

MagdaK Lili bardzo ładne imię więc się nie dziwię mężowi ;)

A tak wracając do imion... to wyobraźcie sobie że jak wybieraliśmy imię dla Antka, to nigdzie w naszym otoczeniu nie było tego imienia a teraz co rusz słyszę że ktoś nazywa syna antek... szlag... i tak samo jest teraz z Kają... wcześniej nigdzie nie słyszałam a teraz co rusz mi się obija o uszy :blink: :S :pinch:

Kasiuszka ja na piersiach jako tako rozstępów nie mam ale ja zawsze miałam duży biust więc skóra się już chyba przyzyczaiła.... ale za to widziałam że na brzuchu wyszły mi dwa nowe..... i się załamałam, bo myślałam że w pierwszej ciązy już mi wystarczająco popękała skóra i teraz już nowych nie będzie... a tu dupa!!! najchętniej bym te wszystkie kremy w kibli spuściła!

Ejka84 fantastycznie że po wizycie wszystko dobrze.... ooo też muszę iść do dendysty bo mi się plomba ukruszyła i miałam pytać gina o znieczulenie bo u mnie inaczej nie przejdzie ;) więc twój powiedział że można i nie ma problemu? to super mogę się umówić na wizytę i wymienić tą plombę

Dżasta86 no to z dodatkowymi kg idziemy praktycznie łeb w łeb.... hihihi dobrze że nie jestem sama :kiss:
A brzucho też mi już zaczyna przeszkadzać... i ta niegramotność... szczerze cieszę się że przechodzę przez to ostatni raz :P

Marti ja kremu do depilacji używam już od jakiegoś czasu bo niestety po maszynce, chodziłam i się drapałam jakbym wszy łonowe miała :cheer: hihihih a po kremie nic nie swędzi i włoski wolniej odrastają ;) swego czasu myślałam o depilacji brazylijskiej ale jakoś brak mi odwagi :woohoo: ała na samą myśl mnie boli

no i dobrnęłam do końca... nie było tego moje drogie Panie za wiele

To co może jakieś zakupy dziś znowu spróbuję zaliczyć??? zobaczymy na razie zbieram się na obiadek do rodziców :)

buźka miłej niedzieli

edit....
no i żeby nie było że tylko tak gadam o tym moim dużym brzuchu to wam go pokażę .... minę mam boską bo skupiałam się nad dobrym ujęciem brzuchola :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Magda M


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940430 przez Justa82
Czy ktoś może poradzić jak zrobić żeby mi się w końcu zaczęło chcieć? Ta pogoda jest wykańczająca :woohoo: .
Kocham_cie piękny, zgrabny brzusio. Zakupy też super a kombinezon w cętki słodki :) Macałam jak byłam w H&M i rzeczywiście jest milutki.
Ja też od początku ciąży jestem już 7 kg na plusie i szczerze mówiąc nie wiem gdzie mi się to rozłożyło. Ręce i nogi mi nie przytyły, brzuszek niewielki, chyba wszystko poszło w cycki, chociaż te i tak zawsze były pokaźne :lol:
Ja jak byłam ostatnio u dentystki to powiedziała mi, że zęby można leczyć do 8 m-ca ciąży i znieczulenie też można stosować. Całe szczęście u mnie skończyło się na przeglądzie i wszystkie ząbki zdrowe.
Z rozstępami jest raczej tak, że która ma mieć to i tak będzie je miała bez względu na specyfiki, które mogą je jedynie zmniejszyć. Podobno kremy trzeba zmieniać np. co miesiąc żeby skóra się nie przyzwyczaiła. Ja obecnie smaruje się olejkiem migdałowym i skora jest dość elastyczna i ładnie nawilżona. Póki co rozstępów nie mam i mogłoby tak zostać.
Byłam w piątek na masażu lomi lomi w wersji dla ciężarnych. Ale rozkosz!!! Polecam jeśli któraś ma możliwość. Niesamowity relaks dla ciała i ducha :)
Idę na ciasto marchwiowe. Mój maluszek też je polubił i nieźle po nim bryka. Może udzieli mi się jego energia. Miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940469 przez Ejka84
Hej dziewczęta. Pisałam wczesniej, ale klawiatura mi się poprzestawiała i nie wiedziałam jak ją naprawić i zostawiłam dla męża tą zagadkę :P .
Pogoda u mnie fatalna, siąpi deszcz, ale na szczęście jest ciepło więc nie narzekam. Obiadek u mamusi zaliczony ;) .
Ale muszę Wam powiedzieć, że jestem nie do życia dzisiaj, nie spałam pół nocy, tak się mały wiercił, za każdym razem jak mnie kopał to się budziłam, oprócz tego na siku ze 3 razy wstawałam bo bolał mnie pecherz, ale sie okazywało, że mały się tak tam wcisnął bo z sikania nic nie było :blink: . Pierwszy raz mi się chyba tak przytrafiło, żeby tak wariował, już byłam przerażona, bo myślałam, że mu coś dolega :S .
Mi doszedł kocyk Minky ale ten większy 100x75, to i tak mi się wydaje że jest malutki, bo drugi zamówiłam akrylowy taki gruby 100x140 :cheer: .
Kochamcie - dokładnie tak mi gin powiedziała ostatnio, że można znieczulenie brać bo to jest miejscowe i nie wpływa na dzidzię w żaden sposób. Brzusio masz śliczny i nie taki znów duży :) , mi rośnie z dnia na dzień, co raz większy ;) .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #940471 przez Dżasta86
Ja tak szybciutko bo oddaj fartucha leci ;]

Marti dziekuje a stronkę :)

Kocham cie , na niespokojne nogi jedz zelazo kup Biofer tabletki jest najlepiej przysfajalny i tak 4- 5 tabletek dziennie. Ja sie z nogami meczyłam pierwszy - drugi trymestr. Jedz regularnie po 2 dniach poczujesz roznice :) no i magnez jedz "_

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940484 przez patio
Oj tam, oj tam niby dużo nie tyję a brzuchol rośnie jak szalony :-P
Co do kocyków to ja zamawiałam i mały i średni. Ten mały to jest dokładnie połowa tego średniego - to taki idealny rozmiar do wózka, ale dla malucha który jeszcze się nie kręci i nie odkopuje. Ja trochę żałuję że kupiłam ten mały, bo ten średni po złożeniu na pół byłby idealny i cieplejszy.



Antoś 05.04.2014

Link - tabela Luty 2015 docs.google.com/spreadsheets/d/1ggTDIhF6...ldX8v_MCU/edit#gid=0
Link - przydatne rzeczy docs.google.com/spreadsheets/d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #940500 przez ivet89
Hejka dziewczyny:)
Melduje sie po weekendzie, ale tak szybciutko
i w skrocie bo juz pozno i padam na ryj po dwoch dniach gosci. Bo przeciez nigdy nie moze pasowac wszystkim jeden dzien:)
Aleks zachwycony prezentami , wszystko fajnie i milo minelo :)
Z mezem juz na drugi dzien lepiej, przeprosil i wyjasnil ze to bylo nie rozsadne no ale tak czy siak takie rzeczy zapadaja mi w pamieci ale to nie czas na klotnie i zlosci. Zwlaszcza teraz i wogole kiedykolwiek czesem lepiej o takich nieprzyjemnych sytuacjach sZybko zapomniec.
Jutro mam jeszcze jedno spotkanie odnosnie kredytow wiec jeszcze moze sie uda.

Ejka ale fajna twoj synus ma wage i ciesze sie ze wszystko ok.

Kocham cie super wygladasz. Ja mam chyba podobny brzuch. Moze dodam jutro foto. I te ciuszki boskie:) a ten kombinezon w centki kapitalny.

Marti mam nadzieje ze Piotrus juz calkiem zdrowy?
Meli a Dominikowi to pulneo podzialalo?
Zdrowka zycze duzo:)

Rozstepow jeszcze nie mam i smaruje bio oil. Po ALeksie mi nie wyszly ale nie mam gwarancji ze tez i teraz nie wyjda tym bardziej ze teraz mam wiekszy brzuch . I jem bez konca, slodycze itd! Pochlaniam jak odkurzacz!

Koncze i sorki ze tak ogolnie ale ledwo na oczy widze juz. tez mam niespkojne nogi w nocy i pobudki ciagle. . Aa i tez mmi teskno za swobodnym rusZaniem czy kieliszeczkiem wina:)

Dobranoc, wyspijcie sie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940508 przez luska
Post mi się skasował wrrrr :angry:
dobrze , że mam czas jest po 4 czyli jakies 2h zanim reszta wstanie .Mam tak serdecznie dość mojej bezsenności , że stwierdziłam , że przekręcanie sie z boku na bok jest bezproduktywne ,a tak to cisza spokój

Dziewczyny dzięki za rady co do pościeli , ale jednak moja rozrzutność wygrała :evil: , nie mogę się zdecydować i kupię dwie :lol: po starszyźnie wydaje , więc się przyda .Fakt , że kołderki mało będę używała na początku i poduchy najbardziej to mi się przyda ochraniacz , ale mieć wole w zapasie , tym bardziej , że w razie co mamy dostać drugie łóżeczko drewniane , nie wiem czy będę używać , czy nie przekażę dalej.Wszystko zależy jak się chłopaki urodzą i jak będą funkcjonować , czy nie trzeba będzie ich przenieść do innych pokoi

Kocham cie zakupy mimio wszytko jak dla mnie udane , kombinezon boski.Uwielbiam takie maluchy w paterce , maja miała dres i tunikę z leginsami z h&m ale już na większe panny niee ma

Z tymi tygodniami to pokręcona sprawa , ja staram się liczyć jak mój gin i w szpitalu .Czyli jak teraz mam te 26 + to dla nich mimo wszystko jest to 26 tydzień

EEEj ja się łącze z Wami z tymi kilogramami .Dzis wlazłam na wagę , a am kolejny kilogram na +czyli już 7

Lili mi się srasznie podoba cudne jest :)

Kocham cię u nas Antosi to jest od zatrzęsienia .......Ale ja znowu mam tak jak ty z Olkiem , jak nie było , tak teraz co chwile napoykamy kolejnego Olusia.Dobrze , że z młodą w ciąży mi się poprzestawiało i jak na razie spotkałyśmy tylko raz jedną Aurelkę .A co do imienia Kają , to u mnie w rejonie mało popularne , ale za to Maje , wszystko zaczynając od dzieci kończąc na chomikach ...........

Kocham cię wow jaka laska , no jak na moje brzucho nie jest jakiś mega wielki , wydaje mi sie , że cię prześcigłam :lol:

Justa haha co to miało znaczyć , że nieźle bryka po cieście hahaha :lol: oj kusisz masażem.Znalazłam fajny pakiet spa dla ciężarówek , a mój stwierdził , ze oszalałam , żadne spa i masaże , ja mam uważać na siebie i maluchy i dostałam wykład......aż się mi odechciało

Ive fajnie , ze sobie wszytko wyjaśniliście

i trzymam kciuki za ten kredyt :)

No to ja też juz mam nadrobionę i co teraz chyba zakupy czy coś :P

Ale ja w końcu uprzątnęłam graciarnie , jejku jaka ona duza , a jaki zajebisty pokój by z niej był , ale z pokoju nici , bo nie ocieplone i bez ogrzewania.Ale ja o mam nadziej graty się tam wszystkie pomieszcza , spędziłam tam całe popołudnie , bo chyba jak wlazłam o 13 tak wylazłam po 18 i myślałam , że jak tak się nagimnastykowałam , to będę dobrze spała i dupa :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940553 przez Gosiaczek1331
Hej Kobietki dawno mnie nie było bo jakiś leń mnie opadł i nie chciało mi sie pisać ale czytałam non stop połowy rzeczy juz nie pamietam ale cos tam staram sie odpisać
Dżasta myślałam że to tylko ja tyle kg na + ale dołączam sie do Twoich 9 masakra a ile jeszcze do koncówki :( ciesze sie że torbielki się wchłoneły
Kasiuszka jak narazie u mnie rozstepów brak ale napewno sie pojawią chociaż mama mówiła ze ona nie miała może geny zadziałajachociaz wczoraj m mowił ze cos mi sie robi pod tyłkiem oby nie :evil:
Luska Kochana masz Ty sie z tą bezsennoscia o 4 rano piszesz mi też troche dokucza ale potem rano to odsypiam Ty masz dzieciaczki wiec nie za bardzo mozesz a Twoje zakupy extra ja czekam na dostawe ciuszków od siostry zobaczymy co tam jest i bede kupowac co brakuje ale u mnie idzie to opornie bo kasy brak
Meli zdrowka dla Piotrusia jak on sie czuje?
J.J śliczna fotka i brzusio :cheer:
Mamdwaserca Boncius wyprawka skonczona ja w czarnej dupie :woohoo:
Ivet super że z mężem wyjasnione a kredyt to straszna rzecz ciężko i niektóre banki też maja wymagania a ma byc jeszcze gorzej ale mam nadzieje że Wam się uda trzymam kciuki ;)
Kocham Cię zakupy extra ten kombinezon w panterke extra a brzusio też super i fajna sukienka:0
Patio oddam Ci chetnie troszke swoich kilogramów Chudzinko:)
nie było mnie długo rocznica z m udana piękne kwiaty i kino fajny dzien mimo ze jakos nastroj nie dopisywał Odwiedzin siostry tez sie doczekałam okna umyte i do świat firany przygotowane teraz czekam na rodziców maja przyjechac na moje urodziny w niedziele magiczna 30 osiągne :laugh: tez tylko 3 dni ale super i tyle :) nie moge sie juz doczekac 18.11 mam wizyte moze w koncu lekarz bedzie pewny mojej dziewczynki i zobaczymy jak pieknie rośnie ostatnio miałm taka smieszna przygoda przyszli panowie od deratyzacji zeby w garazach zostawic trutki na szczury no i akurat zadzwonili do mnie zeby im otworzyc no i Pan jak mnie zobaczył to mowi o rozwiązanie juz blisko a ja na to ze eszcze troche a on na koniec roku ja nie ze na luty a on na poczatek pewnie a ja znowu ze nie na koncowke i tak pozniej popatrzyłam w lusterko naprawde mój brzusio taki duży??????????????Troche bez ładu napisałam ale przepraszam wybaczyci :kiss: e Komu nie odpisałam tez przepraszam A w srode ide w koncu na glukoze trzymajcie kciuki
A dziś moze rusze na jakis szoping chociaz pogoda brzydka aaaa i chodzimy na szkołe rodzenia no i tam tez zdziwko bo wiekszosc ma mniejsze brzuszki mmo zemamy ten sam tc kilka tylko takich rozmiarów jak ja :)))))dobra bo poszalałam Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940554 przez Kasiuszka
hej mamki:)
Jejuu jaki dzisiaj dzień...leje, ponuro , ale ja nawet mam jakieś niewykorzystane pokłady energii;) Dzisiaj zbieram się zaraz troche pocwiczyc, potem do biblioteki, troche chate ogarne, obiadek, zakupy i w koncu troche czasu z lubym:)

To mnie pocieszylyscie z tymi rozstępami ze jak maja byc to i tak beda;/ Czyli dbanie o siebie ponad wszystko na nic:( Ale bede dalej wcierac te specyfiki bo jakby mialo sie pogorszyc?! :ohmy:

Oczywiscie walcze jeszcze z cellulitem :angry:

Pocieszacie z tymi kilogramami, ze nie jestem sama;) Ale od dzisiaj i tak wprowadzam totalną eliminację słodyczy! A zamiast bede próbować jesc wiecej owoców:)

Kocham Cie Wyglądasz świetnie! A ciuszki dla bejbi wspaniałe:)

Ivet to dobrze, że wszystko już w porządku:)

Któraś z Was wrzucała rożki minky i ja wlasnie zamierzam chyba kupic ten:

allegro.pl/rozek-becik-otulacz-minky-78x...awy-i4707862016.html

oczywiscie szaro-cytrynowy;)

Miłego dnia! B) B) B) B) B) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl