BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 5 miesiąc temu #939460 przez meli1990
dziewczyny ja daje pulneo Dominikowi a tak to syrop z maji i sok malinowy pije. do tego jak marti pisze na wieczór daje Nasivin a w dzień kilka razy wodę morka mu psikam. tylko nie raz pluje mi lekami albo nie da sobie podać. więc jest ciezko. no i smaruje go specjalna maścią żeby mu się lepiej oddychało ale nie pamiętam jak się nazywa

luska fajne ciuszki kupiłaś. ja jak będę prała muszę popatrzyć czy nie będę musiała coś dokupić do wyjścia ze szpitala maleństwu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939465 przez meli1990
Dżasta86 to fajnie że z dzidzią wszystko w porządku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939496 przez Ejka84
Dzasta dobrze, ze z maluszkiem jest wszystko w porządku.
Ja dziś jestem nie do życia :( , nie wyspałam się - ostatnio w ogóle nie mogę sypiać, kręcę sie z boku na bok bo często budzi mnie ból organów wewnętrznych przygniecionych przez mego synuśka :P . Więc jak mi przygniecie trzustkę to się przewracam, a potem gniecie mi wątrobę haha :woohoo: .
No i wstaję jak potluczona i na oczy ledwo widzę...
Jutro moja kolej na wizytę, już nie mogę się doczekać ile ten mój skarb waży i czy wszystko jest o.k. :)
Luska ciuszki extra, ale ta koszula bije rekordy :laugh: , niezłe cacko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #939516 przez J.J.
Luska -dorzucam kolejny głos wygrany za body-koszulą, gdzie ją kupiła?, super odjazdowa jest :)

Ejka- współczuję nieprzespanej nocy, ale teraz już chyba tak już będzie, ja też budzę się co trochę, ale mały raczej śpi, ja tylko na siusiu, w ogóle ostatnio sikam jak najęta co 15 minut, ale już chyba o tym wspominałam

Dżasta - to dobrze że wizyta udana, migrena akysz :)

Dołączam jeszcze zdjęcie mojego brzuszka łącznie z głową (zgodnie z umową), tylko się nie wystraszcie, bo właśnie zjadłam obiad :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939531 przez mamdwaserca
Hej mamuśki ;-)
czytam Was, ale nigdy nie mam ochoty pisać tłumaczę się też tym, że mam już wszystkie ciuszki wyprane, wyprasowane i poskładane :)
teraz tylko kosmetyki, pampersy i mamy już wszystko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939551 przez K1C1A
J.J brzuszek ladniutki okraglutki i apsolutnie nie straszysz wrecz przeciwnie :)
mamdwaserca no to poszalalas ,wszystko gotowe jestem pelna podziwu u mnie jeszcze daleko daleko do konca mam jedynie pojedyncze rzeczy :whistle:
Bylam dzisiaj na glukozie ,nie bylo zle ale caly dzien mnie po niej mdlilo :sick:
Widze ze mamuski dopadla jesienna chandra, nie dajcie sie dziewczyny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939618 przez luska
Hejka
Dziewczyny cos czuje , ze zarobię jeszcze na tej koszuli , szkoda , że dwóch nie było , ale co wymagać w komisie .Dałam za nią całe 8zł

Ejka powiedz mi co z tymi twoim upławami z tymi grudkami ?? kurcze ja mam od wczoraj to sam , do tego dyskomfort i pieczenie :angry: Smaruje niby corimazolum czy jakoś tak , ale na razie bez efektu.

Dzis się wzięłam i zrobiłam zakupy w tej aptece gemini , faktycznie maja dużo taniej .co do kosmetyków , to ja stwierdziłam , że tym razem idziemy na minimalizm .Trochę poczytałam opinii i zdecydowałam się na balneum, ale nie tą serię specjalnych czy dermokosmetyków.zamówiłam olejek kojący do kąpieli , nawilża i myje .W razie co wzięłam krem z tek samej serii i alantan plus w kremie , w razie co mam sudocrem zawsze w domu na grubsze sprawy , sól fizologiczna i brakuje mi tylko kremu na każda pogodę i pierdół typu gazików itd , ale to przy następnej pari :P A i pampki bo było 30 szt , za 19.90 chyba taniej nie kupie tych premium care .Czyli posuwamy się do przodu ze wszystkim......

Dzasta za używki czyli znacząca większość 100zł , a reszta chyba drugie 100, w tym same body , jeden pajac , czapeczki i niedrapki ,,,,,,

młody wazy super , moj jakoś tak to mieli po 600g ale nie mówił mi lekarz , że ciąża młodsza , tylko , że idealnie rosną.ale najważniejsze , że torbiele się wchłonęły

Meli spróbuj jeszcze inhalacji z soli fizjologicznej

Ejka ja znowu mam problem z bezsennością , macie na to jakieś sposoby , no maskara jakaś .Chodzę spać ostatnio z synkiem około 20 , dziś wyjątek bo olałam i się z nim nie położyłam , tata się w końcu nad nim zlitował i poszli do łóżka :P ale jak ja już się z nim położę , to oczywiście odlatuje przed nim i tak wstaje około 24 i się np do 3 męczę , a około 6 muszę wstać

J.J bardzo zgrabniutki brzuszek i właśnie co ty tu gadasz , że straszysz czym niby??Wyglądasz na bardzo sympatyczną osobę i taka wesołą

Ejak o czekamy na relacje z twojej wizyty :)

Ach no to chyba na bieżąco jestem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #939621 przez Ejka84
J.J. masz extra brzusio :) , mój jest bardziej, jakby szpiczasty :P .
Luska - moje upławy mają się dobrze, tzn. dobrze bo ich już nie mam :cheer: . Nic mnie nie piecze, ani nie swędzi...
Grudki też się nie pojawiają, teraz mam taką lejącą mleczną, ale taką to miałam jak zaczęłam stosować luteinę i mam do teraz, ale bez grudek.
Jutro pewnie mnie przebada pod tym kątem to dowiem się czy już zniknęło to dziadostwo czy coś tak się jeszcze czai, ale nie sądze.
Ja w pracy padałam na twarz, ale po powrocie do domu wsadziłam dzidziusiowe pranie do pralki, rożek, kołdrę, poduszkę i jeden kpl. poszewek i nic więcej nie upchnęłam niestety :unsure: . Zabrałam się też za, usuwanie włosia z moich nóg :P , co by jutro u lekarza jakoś się prezentować :P . Słuchajcie nie wiem jak Wy to robicie, czy dajecie jeszcze radę, bo ja się tak zmęczyłam przy tym, że teraz to juz naprawdę padam na twarz :S . Lustrzyca aż miło! Nic nie widzę, muszę się porządnie zgarbić żeby coś dojrzeć, ale boję się już, że przygniotę małego :blink: . Wygibasy nieziemskie musiałam poczynić :laugh: . A gdzie jeszcze trzy miesiące? :unsure:
Lecę spać dziewczęta, jutro dam znać, jak u lekarza poszło. Dobranoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #939730 przez ivet89
Hejka dziewczeta ;)

Po ciezkiej nocy, kolejny dzien. Mam podobnie jak wy, nie umiem sie wyspac . Nie dogaduje sie tez z mezem. Wyszedl w nocy , nie wiadomo gdzie a ALeks sie budzil i plakal.Wczorajsz banki raczej nie daja nam szans na kredyt. Jedynie w lutym bo zarobek meza mimo ze na tej firmie nie moze byc brany pod uwage bo wczesniejsze poltorej roku pracowal przez firme wewnetrzna a musi byc minimum trzy miesiace. Ale mam dola :(

J.j. piekny brzusio i sympatycznie wygladasz:)

Ejka czekam na info jak po wizycie i trzymam kciuki..;)

Popieram te body- jedyne w swoim rodzaju, udany zakup;)
Ja dostalam dwie siatki ciuszkow, wiec bardzo sie ciesze.
Ciekawa jestem jakie bedziemy mialy brzuchy w 9 miesiacu i dolaczam do tych ktore musza poczyniac niezle wygibasy przy koszeniu heheh:) mozna sie zmeczyc, a co dopiero potem.
Milego dnia a najwazniejsze to dobrego humoru:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939744 przez J.J.
Dzięki dziewczyny za miłe słowa, ja jakoś siebie nie lubię oglądać na zdjęciach i prawie nigdy mi się nie podoba jak wyszłam, ale słyszałam że dużo osób tak ma :)

Zdecydowanie ciężko się już robi jak coś koło siebie trzeba zrobić, a może córkę do golenia zatrudnić? :) to starsze dziecko może na coś się jednak przyda :) jak skarpetki zakładam to od pewnego czasu nie kolankiem do góry do brzuszka tylko kolankiem na zewnątrz

Ejka - to fajnie że to "coś" minęło, ale na wizycie lepiej i tak wspomnieć

mamdwaserca - to żeś poszalała, przynajmniej nie będziesz myślała co dzień co jeszcze, głowa spokojna, pierwsza lutowa mamuśka gotowa :)

Miłego dnia, u mnie pokrapuje, może u Was lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #939795 przez Justyna_1709
Trzeba by się wziąć w garść i trochę popracować, bo zaległości w pracy coraz większe, więc... czas na forum :silly:

Dziewczyny, wiem, że ten temat był już wałkowany, ale możecie raz jeszcze (bo odszukać tu coś jest ciężko) napisać, co polecacie na pękające sutki, itd... Czas zacząć kompletować tę wyprawkę...

ivet89, współczuję maluchowi i Tobie. Dobrze, że już jest lepiej :)

luska, powodzenia przy pracach domowych. Swoją drogą, to powiem Wam, że te dzieci mają chyba coraz ciężej... Ostatnio zadzwoniła do mnie siostra, żeby pomoc jej przy lekcjach z jęz. polskiego jej syna (6 klasa). Niby wszystko ok, bom dyplomowany filolog, ale zatkało mnie jak usłyszałam, co to dziecko ma napisać... Sama musiałam chwilę poświęcić, by zebrać myśli i pomóc. Ale to wszystko jeszcze przed nami ;)

Ejka84, czyli jak w maści przeciw odparzeniom jest cynk, to dobrze? Dobrze zrozumiałam? Tlenek cynku - źle, cynk - dobrze? Czy to już jak są odparzenia?

luska, ciuchy superowe! i jaka ilość wow!! zazdroszczę :P no i zazdroszczę, że z kosmetykami już się uwinęłaś. Dla mnie to największa zagadka, więc na razie to odkładam.

K1C1A, podzielam Twoje zdanie - syrop z cebuli bleeee!

Dżasta, super, że wszystko dobrze :) a migrena, to pewnie przez halny! Mój mąż od 3 dni umierał, wczoraj mu dopiero przeszło, jak przestało wiać. Współczuje południowej Polsce, skoro w centrum to daje o sobie znać...

Ejka84, i jak po wizycie? Problemy ze snem... taaa znam to. Problemy z goleniem... taaa znam to. Po ostatnim razie wyszłam taka zdyszana spod prysznica, że mąż dociekał, co ja tam robiłam ;)

J.J., zgrabny brzuszek

mamdwaserca, wow! to szybko się uwinęłaś! zapraszam w takim razie teraz do mnie ;) Pranie i prasowanie czeka, a co się będziesz w domu nudziła ;)

ivet89, z bankami niestety nie jest łatwo... Sami przez to niedawno przechodziliśmy. Chociaż powiem Wam, że kupić mieszkanie nie jest ciężko. Gorzej je wyremontować i zrobić po swojemu. Tutaj to dopiero napad na bank potrzebny!

Wow nadrobiłam!!

Dodam tylko od siebie, że powoli kompletuję wyprawkę. Nabyłam ostatnio drogą kupna pościel dla malucha i inne dodatki do łóżeczka. Teraz kompletuję pierdoły typu smoczki, pieluszki tetrowe i flanelowe, wanienkę, itd. Już widzę, że sumka w koszyku całkiem spora, ale na szczęście konto jest moje i mąż rzadko tam zagląda :P Dopiero po fakcie przekona się, ile to kosztowało... Musze też posegregować ciuszki, zobaczyć czego jeszcze potrzebuję. No i wczoraj nareszcie zamówiliśmy meble do salonu. Na szczęście wycena nie była tak wysoka, jak myśleliśmy, więc dzisiaj podpisujemy umowę i przed świętami będziemy mieli już całkowicie urządzone mieszkanko. I nareszcie będę mogła wziąć się za pranie i układanie rzeczy dla Malucha :)

A teraz do pracy... Trzeba zarobić na tę wyprawkę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939808 przez J.J.
Znalazłam wczoraj wydaje mi się coś fajnego, co o tym myślicie, dobra cena?
allegro.pl/5-elementowa-posciel-bawelnia...acz-i4731026608.html

ivet - współczuję z tym bankiem, ale tak jest jak się zmienia pracę, to musi się trochę w tej nowej popracować, nie wiem jak kiedyś, wiem że kiedyś bank wymagał 3 inny 6 m-cy, ale co się odwlecze to nie uciecze, mój synek najlepszym przykładem, 4 lata namawiałam męża na 2-gie dziecko no i niedługo będzie :) a z facetami różnie bywa, mówią że z nami się ciężko dogadać, a sama widzisz że oni nie lepsi, a może on po prostu przeżywa ten kredyt?

Justyna_1709 - zgadzam się co do kosmetyków i sama zostawiam je na koniec, ale zobaczysz i tak w praktyce wszystko wyjdzie, właśnie przypomniałaś mi, muszę spojrzeć czy moje konto się już zasiliło, a może dopiero w poniedziałek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939819 przez K1C1A
Czesc mamuski :)
Wspolczuje wam bezsennosi ,ja co prawda juz nie pamietam kiedy przspalam cala noc ,ale mimo to i tak wstaje w miare wypoczeta ,moj organizm juz przywykl do malej ilosci snu ;)
Ivet niestety faceci czasem tak maja,moj tez czasem woli wyjsc niz sie ze mna klocic ,moze i lepiej bo czasem powie sie za duzo ale zawsze po 2 h wraca i sppokojnie mozna pogadac. Nasze hormony tez robia swoja ale tak czy siak mam nadzieje ze szybciutko sie dogadacie,zebys nie musiala sie s tresowac no i zeby synek nie plakal
Ejka golenie u mnie masakra,wczoraj cwiczylam ta akrobatyke ,smiac mi sie chcialo bo maz 3 razy zagladal do lazienki sprawdzic czy wszystko ok he he. dziewczynu pozniej to albo na slepo albo lustereczko i do przudu :laugh: :laugh:
Kocham cie a ciebie gdzie wcielo? wpadlas w szal zakupowy? jesli tak to pochwal sie co upolowalas?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939861 przez meli1990
J.J. fajny brzuszek

Dominik już lepiej się czuje. w nocy tylko raz się obudził. trochę jeszcze pokaszluje. mam nadzieje że mu przejdzie przez weekend. ja nie mam problemu z goleniem nóg gorzej gdzie indziej bo brzuch zasłania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939875 przez kocham_cie
O ja! wczoraj skończyłam 27 tydzień... tak więc zaczęłam 7 miesiąc ciąży i 3 trymestr :blink: :woohoo: :blink:

Jejku ale się pogoda popsuła :( od rana pada i tak podobno ma być cały weekend :dry:

luska no ale żeś zalatana ostatnio! usiądź, odpocznij bo po drodze gdzieś jeszcze jednego z chłopaków zgubisz ;) zakupy bardzo ładne, i to wszystko kupione w komisach? ... no i zazdroszczę że już praktycznie wszystko macie :silly: super i zwolnij troszkę kobieto!!!

Dżasta86 cieszę się że po wizycie wszystko ok :)

Ejka84 u mnie w nocy też co raz to gorzej w każdej pozycji źle i niedobrze... nawet poducha rogal już nie pomaga :/ a to przecież dopiero poczatek bo będzie jeszcze gorzej i ciężej ...
powodzenia na wizycie :cheer:

J.J. u mnie siusianie też rozkręciło się na całego :blush: brzuszek ładny i zgrabniutki a od przodu to prawie go nie widać :woohoo:

luska luska a ciebie jak tam cos piecze to spadaj do lekarza... kto jak to ale ty musisz uważać na wszelkie infekcje!

ivet89 nie dołuj się z tym kredytem... spróbujecie jeszcze raz za jakiś czas i na pewno się uda:)

Justyna_1709 na sutki ja używałam maltan bo to zalecali w szkole rodzenia i szpitalu... ale... ja nie miałam za bardzo kłopotów z sutkami więc nie wiem jakby się sprawdził przy naprawdę popękanych sutkach... wiem że polecany jest również bepanthen- też nie trzeba go zmywać podobnie jak maltana

K1C1A jestem, jestem :) i jeszcze nic nie kupiłam... na razie się rozpędzam :P

A jesli chodzi o golenie... naszych pussi girls to ja polecam kremy do depilacji :) ja inaczej bym sobie chyba nie poradziła... sru wale tego ile wlezie czekam 15 minut i lecę na zero :P hihihih Ja to się natomiast zastanawiam jak za miesiąc czy dwa będę wychodziła z wanny :woohoo:

nooo nadrobiłam... a teraz idę opierdalać przez telefon mojego ślubnego bo obiecał mi że wróci dziś szybciej do domu bo od tygodnia wychodzi o 6 i wraca o 20, bo zachciało mu się robić na urlopie łazienkę koledze... no dobra wiem że to dużo dodatkowej kasy dla mnie do wydania... ale jak mam ją wydawać jak nawet nie mam jak do sklepu wyjść ?!
nooooo jest książe! ma szczęscie że antek śpi!
to uciekam na jakiś shopping :lol:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl