BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 4 miesiąc temu #951833 przez J.J.
Witam późnym wieczorkiem!

Mila- dokładnie jak się brzusio trzęsie w trakcie chodzenia to i dziecko jest spokojne, a jak leżysz to dopiero wtedy szaleje

Ivet – umnie z rana też było słoneczko, później się zachmurzyło a teraz wieczorkiem pada deszcz, śniegu w święta nie będzie ale będzie za to Kevin :) twardnienie i kłucie w środku miałam w środę jak poszłam na miasto, pół godziny temu miałam wrażenie że majstruje coś przy wyjściu, a chwilę potem dostał czkawki tuż nad moim pęcherzem, mam nadzieję że nic mu nie jest, też mi czasami cały brzuch skacze, czekam do czwartku do wizyty, podejrzewam że jak zwykle gin powie że to normalne, łączę się z tobą i frytkami

Gosiaczek - :cheer: dla Ciebie

Ejka- dzień, dwa i Ci minie, ja też tak ostatnio miałam jak trochę posprzątałam, najgorzej w trakcie nocnego wstawania było, czułam się jakby mi ktoś dechą po krzyżu rąbnął, mówili w prognozie pogody że będą wahania ciśnienia, mnie się ciśnienie uspokoiło, ale na ból głowy wzięłam paracetamol bo mnie na wymioty już brało, no i odpukać puściło, a od wczoraj się męczyłam :(

Marlena- i po co Ci te horrory były? Ja kiedyś jak oglądałam to później ciągle mi się wydawało że ktoś za mną chodzi :(

kocham_cie -nie widać tej 15-tki po tobie i naprawdę szczerze to piszę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #951844 przez MagdaK
Hej dziewczynki
Ja tak tylko na szybko zameldować że po usg wszystko w porządku. Kamień spadł mi z serca. Nerki ładnie pracują :).,, Maleństwo" waży 1823 g. Strasznie się cieszę. Odwróciła się główką do dołu.
Później odpiszę bardziej szczegółowo bo chciałam Wam tylko zdać relację a nie lubię z telefonu.

A to mój Pucuś kochany



DSC_0200.jpg
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951849 przez K1C1A
Kocham cie zgadzam sie z J.J wygladasz kwitnaco masz super figure u mnie dosc zebrzuch wystaje to i dupsko mi uroslo. MagdaK super ze z nereczkami w porzadkuno i waga malej imponujaca co wy jecie ze wasze dzieciaczki tyle waza? Ale dzisiaj wieje , bryyy . Milej niedzieli dziewczyny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951853 przez kocham_cie
Dzień dobry
o nie ta pogoda zdecydowanie mi się nie podoba! Ja chce albo śnieg albo wiosnę!

kicia j.j dziękuję za miłe słowa ale to chyba to lustro bo w rzeczywistości jestem dwa razy taka ; p

magdak piękne fotki no i ciesze się ze z nerkami wszystko dobrze

a ja dziś przy śniadaniu mialam pierwsze prawdziwe skurcze, wyskoczyłam zza stołu jak poparzona bo był naprawdę bolesny!Trwał z 30 sek.

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951858 przez Gosiaczek1331
Hej dziewczyny dziekuje za usmiechy :-) pomogły a ten smutek to nie wiem z czego moze to ze na swieta zostajemy we Wrocławiu i ze nie mam siły na zakupy ani zeby ogarnac mieszkanie a co mowic o jakichs przygotowaniach do Wigilii nie wiem tak i pogoda nie swiateczna a wogole nie moge sie wyspac bo trudno mi sie ulozyc wiem ze Wy tez macie z tym problem i ze tl ten etap ciazy gdzie moze byc juz tylko gorzej i to norma ale narzekam
Kocham Cie łącze sie z Twoimi kilogramami ja mam 14 na plusie a dziewczyny maja racje ze wogole po Tobie ich nie widac slicznie wygladasz kurde mowisz pierwsze skurcze jakie to uczucie bo ja nie wiem czego sie spodziewac:-)
Mila trzymaj sie tam w szpitalu naogladasz sie tam trudnych przypadkow
Magda super ze niunka z nereczkami wszystko w porzadku i waga imponujace dzidzia pieknie zapozowala moja juz tak nie chciala
Dzis będziemy ubierac choinke moze nastroj sie poprawi chociaz maz mi wymyslil gorączkę. 37,1 i kaze lezec w łóżku Kochany jest :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951861 przez Dżasta86
Kocham cie wez nie strasz skurczami :unsure: jeszcze czas jeszcze czas . Super wygladasz potwierdzam ze 15 kg to chyba za plecami trzymasz :) Ja też mam juz chyba z 14 na plusie.Pocieszam sie że do wiosny mamy kupe czasu po porodzie i będziemy miały czasu na zarzucanie KG :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Gosiaczek to faktycznie mężul wymyślił gorączke, chociaż moj tez jak termometr przyniosł kurier to mi mierzył i był zdziwiony że mam 37 ;]

Magda dorodny potomek :) i ładne zdjecie mój od poczatku nie chce pokazać buzki cały czas sie zasłania ;/
Chyba z was wszytskich mój dzidek będzie miał najmniejsza mase urodzeniową

Ejka no mi też cos w krzyz wskoczyło , jakos kłuje w jednym miejscu i idzie do nogi ;/ chyba jakis wirus.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951862 przez delma2
Aaaa umnie sypie snieg;)
Kocham cie jaki masz sliczny brzuszek..u mnie jakis taki maly:/ i te wasze dzidzie takie duzee kurde a moj tylko 1600 ,kurcze ciekawe czym to idzie?
Magda jakie sliczne zdj ;) moj odwrocil sie dupka,ale zato wyszlo sliczne zdj cykusia :d hehe li][/li]
  • [/ul]

    Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

    9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #951873 przez ivet89
    Melduje sie w nudna niedziele :)

    U nas sloneczko od rana. A zaraz jak zajdzie to pewnie bedzie ciemno :(
    Moj malz umyl mi podlogi w calym domu :) hura:)ale mi sie udalo!:) no ale to na tyle z jego pomocy.

    Delma zazdroszcze Ci sniegu! Gdzie mieszkasz? Podeslij mi troche chociaz na wigilie tylko.

    Magda ale fajna waga!;) niezle no i fotka fajna i dobre wiadomosci odnosnie nereczki:) mozesz miec spokojne swieta.
    Ja sie nie moge juz mojego jutrzejszego usg doczekac.

    Ejka jak tam przeszlo cos z krzyzami? Mam nadzieje ze juz dzis lepiej.

    Dzasta no masz racje :) choc w moim przypadku raczej niemozliwe. Korzystam caly czas z telefonu.

    Gosiaczek trzymaj sie dzielnie :) tez mam w momentach podobnie i na dodatek nic mi sie nie chce przygotowywac. Mysle ze choineczka doda nastroju i bedzie lepiej;)

    Marlena moj tez mi robi prezenty ubraniowe i uwielbiam jak to robi. Tylko spojrzy i juz wie ze bedzie dobre i bedzie mi sie podobac. A ja mam gorzej z zakupami, marudze, przymierzam a na koniec nie biore. Takze bardzo lubie jak ktos mi cos kupi.

    Kocham cie ale kwitnaco wygladasz:) pasuje Ci ten brzuszek i wcale nie widac zbednych kg :)

    Milej niedzieli ;***


    Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


    A ja mam wrazenie jakby mi brzuch troche zmalal i poszedl troche w dol - hmm :)
    Pochwalcie sie tez swoimi brzuszkami.

    Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

    9 lata 4 miesiąc temu #951879 przez Justa82
    Wiosna za oknem a w domu choinka :) Dziwnie się czuję :)
    Ale miałam dzisiaj noc. Spałam 4,5 godziny. Najpierw od 0.00 do 2.30, a później usnęłam dopiero przed 7 i wstałam przed 9.00. Oczywiście w przerwie między spaniem było cieple mleko i chlebek z powidłami śliwkowymi :) Najdziwniejsze jest to, ze wcale nie czuję się niewyspana.
    Meli jak też chce dołączyć do grupy na fb. Co mam zrobić?
    Mila pewnie weekend w szpitalu nie należy do fajnych i też niewiele Ci tam teraz robią? Puszczą Cię jutro?
    Ejka super wieści po wizycie :) Ja też niestety tak mam, że dorwę się do roboty, bo przecież tyle rzeczy przed świętami a później się wyprostować nie mogę. Obyśmy obie szybko zmądrzały :)
    Marlena mąż kupujący sukienki :) Wow! Gdzie Ty taki okaz znalazłaś? Może warto by go było sklonować? :)
    J.J. no i wszystko teraz jasne skąd się wziął Twój nick :)
    Ivet powodzenia na jutrzejszej wizycie. Ja na usg muszę poczekać do 12.01, a już bym chciała dowiedzieć się ile waży mój szkrabik :)
    Kocham_cie piękna z Ciebie mamusia! 15 kg powiadasz? Gdzie? Powiedz gdzie? A takie skurcze w tym czasie no normalne? Przeraziłaś mnie tym!
    MagdaK świetne wiadomości! Dobrze, że malutka ma zdrowe nereczki a zdjęcie przecudne!
    Gosiaczek czasami marzę o takich świętach tylko we dwoje :) Korzystaj z tego czasu, bo pewnie szybko się to nie powtórzy :)
    Ivet rozmiarowo mój brzuszek wygląda podobnie. Rzeczywiście niewiele się zmienił od ostatniej fotki :)

    Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

    9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #951882 przez Marlena_
    Witam was Mamusie w ta nudna niedzielę :D

    uwierzycie że ja jeszcze w piżamie chodzę :woohoo:

    hehe widzę że to nie tylko ja mam jazdy z robieniem awantur np o źle postawione buty w przedpokoju, poważnie na początku ciąży jak moje hormony szalaly jak nie wiem co to się przyczepiłam do P. że buty źle postawił :silly:
    K1C1A troche mamrotał jak go budziłam i powiedział że więcej ni da mi żadnego horroru obejrzec no ale cóż :P
    MagdaK fajnie że po wizycie dobrze :) dziec buźkę pokazał :) mój pokaże na sekundę i zaraz sie odwraca :)
    kocham_cie nie strasz skurczami :P ja wogóle nie mam blado zielonego pojęcia czego się spodziewać, w sensie skąd będę wiedziała że to skurcz :ohmy:
    delma2 wyślij do mnie trochę śniegu ;)
    ivet89 Twój małż umył podłogi a mój zrobil obiad :ohmy: dzisiaj jest jakieś święto czy co :P . haha z ubraniami masz tak samo jak ja, moge 10 razy chodzic i oglądać to samo i na koniec wraz nie kupię :P :whistle:
    Justa82 sam się przypałetał haha :P :whistle: (jak dobrze że on tego nie czyta :whistle: )

    a brzusie fajne piłeczki :laugh:

    a co się dzieję z nasza meli1990 nie widać jej ostatnio...


    Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


    Miłej niedzieli :)

    "Nie ma rzeczy niemożliwych"

    Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

    9 lata 4 miesiąc temu #951895 przez delma2
    Ivet mieszkam w gorach kolo krynicy zdroj hehe mamnnadzieje ze do swiat troche zostanie;) brzuszek uroczy;)
    Justa mleko w srodku nocy no tykko pozazdroscic ja jestem za bardzo leniwa ..
    Marlena kazda mamusia jest ladna i zgrabna;p takze napewno nie jest zle;)
    Załączniki:

    Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

    9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #951907 przez J.J.
    Dobry wieczorek!

    Ja wreszcie mam pokupione prezenty i sukienkę dla siebie, ale umęczyłam męża, chyba miał mnie dosyć, upssss :) a i choinkę mam ubraną przez Patkę :)

    MagdaK- wszystkie mówiły że będzie ok, a ty nie wierzyłaś, dzidzię ładnie odchowałaś, zazdroszczę fotek :)

    kocham_cie -to w takim razie ja poproszę takie lustro :) no to ładnie się wystraszyłaś

    Gosiaczek- to fajnie że już lepiej, czekam na zdjęcie choinki

    Ivet – ten twój brzuszek od ostatniego razu zmalał?

    Justa - z tym zmiażdżeniem to chyba nie wypali, takie chyba po prostu jesteśmy, no i się wydało :) 4,5 h powiadasz? Rekord jakiś bijesz? ja tylko 2 razy dzisiaj wstawałam, ale za to 2 przebudzenie było z bólem głowy, masakra co za pogoda, zamieniłam rogala na normalną poduchę i na szczęście usnęłam, wstałam zdrowa :)

    Marlena- ja też marudzę co do mojego wyglądu, ale chociaż udało mi się sukienkę dzisiaj kupić za całe 65 zł szarą w czarne serca, po świętach może wrzucę fotkę oczywiście jak ładnie wyjdę za zdjęciu :)

    Delma- idź ty chudzino, nie denerwuj ludzi :) Ty na pewno masz termin na luty?

    Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

    9 lata 4 miesiąc temu #951915 przez meli1990
    ja wysyłałam prywatne konto fb. a później was zaproszę do grupy. ktoś jeszcze chce na mnie namiar na fb?

    Ejka84 to fajnie że z dzieckiem wszystko dobrze. współczuje bólów krzyża, wiem co czujesz. sama wczoraj przez niego nieźle cierpiałam tak bolał

    Marlena_ , J.J. , Gosiaczek1331, Justa82 wysłałam namiar na mnie na fb

    Mila oby cię szybko wypościli

    kocham_cie ślicznie wyglądasz

    MagdaK to super że z nereczką w porządku

    Ivet lepiej się dziś czujesz? śliczny masz brzuszek i rzeczywiście jakby ci się obniżył. ja muszę zrobić zdjęcie i dodam jak nie zapomnę

    delma2 fajny masz brzuszek

    ja jestem tylko musiałam dokupić prezenty świąteczne i posprzątać przed świętami. i od kilku dni płacze z byle powodu i mąż bardzo mnie wkurza. co do fb to już sama się pogubiłam komu wysłałam namiary na mnie? teraz muszę was pododawać jak potwierdzicie mnie do grupy

    Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

    9 lata 4 miesiąc temu #951918 przez Ejka84
    Cześć dziewczęta.
    Już nie wiem co pisałam bo mi zajebiście długi post wcięło! I nerwa mam.
    Napiszę po prostu w skrócie:
    1. Ból krzyża przeszedł, jest o.k.
    2. Mój mąż dzisiaj powiesił mi wszystkie firanki i ubrał choinkę, pochwaliłam go za to we wcześniejszym wpisie który mi wcieło, ale już zdążył mnie wkurzyć głupimi tekstami między czasie, więc go nie chwalę :evil:
    3. Ogólnie chciałam napisać że wszystkie wyglądacie super, nie wiem gdzie te wasze kilogramy, ja mam 10 na plus ale poszło mi wszędzie niestety :( . W ramiona, uda, dupsko... ehh
    4. Poza tym jutro idę dopiero po prezenty. Mam nadzieję że nie złażę się na tyle żeby znów paść na pysk :P .
    5. Biorę to żelazo od 3 dni i sikam na czerwono :blink: , czy któraś też tak miała?
    6. Kochamcie - czy te skurcze to normalka? Bo nie wiem też czego sie spodziewac i jak reagować w razie czego.. :unsure: ?
    To chyba tyle, jak sobie coś przypomnę to dopiszę, bo póki co nerw mi nie daje...

    Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

    9 lata 4 miesiąc temu #951921 przez Marti
    Hej dziewuszki :)

    Daria, witaj z powrotem, na pewno wszystko będzie dobrze! Ja miałam to samo w poprzedniej ciąży i dotrwałam do terminu :) Uszy do góry!

    kocham_cie, gratuluje pedikiuru! Ja wczoraj obcinałam i się zasapałam, a Ty jeszcze pomalowałaś? Moja bohaterka :) I wyglądasz ślicznie, wcale nie widać żadnych kilogramów :P No skurcze mogą się już zdarzyć na tym etapie, byle nie za dużo i nie za często. Ale Ty masz dużą dzidzię, to pewnie do przodu masz wszystkie objawy.

    J.J., chciałabym żeby z tym ciśnieniem było to takie proste :) Moja ginka kazała kawkę jedną dziennie, ale ja piję nawet dwie czasem i nic, nadal 80/50 albo max 90/60...

    luska, właśnie o to chodzi, że te jazdy z okulistą prywatnie były! Publicznie nie byłam już bardzo dawno, ale teraz w Wawie tak się porobiło, że nawet prywatnie ciężko się dostać!

    Chyba normalne, że wszystkie zaczynamy panikować? Ja się w nocy obudziłam z jakąś wredną kolką w prawym boku, spać nie mogłam, poprzedniej nocy też się ze mnie lało, że się zestresowałam ehhhh No nic, musimy jeszcze ten miesiąc minimum przetrwać :)

    Ivet, powodzenia z kredytem i szybkiej przeprowadzki! Jaki mały brzusio! Gdzie Ty tę dzidzię schowałaś?

    Justyna, podkarmiłaś malucha :)

    Dżasta, mała dzidzia to łatwiejszy poród :) Oj, jak bym chciała kwiaty dostać :) Ale nie jest źle, dzisiaj zrobił obiad i śledzie na Wigilię :) Oczywiście pod kontrolą i ścisłym kierownictwem, bo inaczej byłyby bardzo awangardowe :P

    Meli, zdrówka dla Dominika, Piotruś jutro idzie do przedszkola, w tym tygodniu tylko dwa dni, to łudzę się, że nie skończy się kolejną infekcją... Ja też poproszę namiary na FB.

    Ejka, podoba mi się opinia Twojej ginki :) Uspokaja trochę :) Ja i tak nie mam szans na leżenie non stop, bo mi młody nie pozwoli... Odpoczywam ile mogę, ale nie jest tego dużo :S

    Mila, i co, wychodzisz jutro? Mam nadzieję, że uspokoił Cię trochę ten pobyt?

    delma, ja też myślę, że jedna lampka karmi jest spoko, byle nie za często :) Ja dzisiaj umoczyłam jęzora w białym winku. Dosłownie kapunia, ale oj, ale pyszne:)

    MagdaK, super, że z nereczkami dobrze :) Wszystkie się cieszymy :)

    Marlena, dawaj fotkę to ocenimy, jak z tą Twoją figurą :)

    A mój mąż wczoraj wymyślił, że jakąś sesję z brzuszkiem trzeba to zrobić, skoro to nas ostatni raz w ciąży :) Tyle że tych zdjęć Wam chyba nie pokażę :P


    Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

    Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

    Reklama

    Bestsellery

    • Koszulka Regularna mama

      Regularna mama

    • Koszulka Brioko baby

      Brioko Baby

    • Dzienniczek ciąży

      Dzienniczek ciąży

    • Dzienniczek żywienia dziecka

      Dzienniczek żywienia

    • Dzienniczek żywienia maluszka

      Dzienniczek żywienia

    Reklama

    Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl