BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 4 miesiąc temu #952090 przez mila2015
Ja od 3 godzin w domu.

Roboty sporo bo święta tuż tuż a niewiele zrobione, więc troszkę działam.

Dlatego w skrócie: zaburzenia rytmu mojego serca nie są wskazaniem do cc. Wszystkie ktg w porządku, czyli ruchy są ale poprostu nie zawsze je czuje. Na dzisiejszym usg przepływy ok, ilość wód ok, waga od zeszłej środy wzrosła o 230 g i niby teraz waży 1960 g więc super. A co najważniejsze łożysko nie 2/3 tylko 2!
I potwierdzona dziewczynka.

Przepraszam, ale tyle napisałyście że nie dam rady przeczytać.

A jedyne minus to taki, że ciśnienie mi trochę ponad normę skoczyło. Ale pójdę już do mojgo lekarza po dopegyt.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952100 przez luska
No i teraz sie wkurzyłam miałam posta całego pięknego i mój szanowny lapka wyłączył zanim ja go wysłałam :angry: :angry:

Dobra cop pamiętam

Waga maluszków juz w tych tygodniach jest superaśna , a najważniejsze , że po wizytach wszystko ok.

Dziewczyny wyglądacie kwitnąco , Kocham cie ty ścinałaś włosy czy mi się tylko wydaje ??i gdzie ty masz niby te 15kg ??
Ivet jejku ja taki brzuszek to miałam w 16 tygodniu , napisz jeszcze raz , ze czujesz się jak wieloryb , to przejadę sie do ciebie i nakopie ci do tyłka :P Delma no ty tez mnie zabiłaś wielkością swojego brzuszka ,. jejku chyba zaczynam się czuć grubo i rozumiem ludzi którzy mnie pytają czy długo będę się jeszcze kulać , ja podług was to wyglądam jak na końcówkę , a i tak przez ten miesiąc brzuch mi nie urósł tylko raczej zmienił kształt

MakdaK cudne foto maluszka i jak ładnie twarzyczkę widać

Dzasta no teraz to masz prawo przesadzać :P Ale z tym twoim ciśnieniem to lepiej by było jak bys policzyła do 10 ;)
Ja to jak Ivet moje max to 103 na 80 a standard to około 80 /60

Gosiaczek olej zakupy sprzątanie itd .Cieszcie się tymi świętami we dwoje,bo będzie czas , że za takim zatęsknicie .Mi to się marzą spokojne święta tylko we dwoje i małą kolacja przy świecach , co najwyżej po 70 najbliższe , jak dożyjemy :P

Delma mi sie wydaje , ze te 1600g to spoko , każdy maluszek rośnie w swoim tempie :)

Własnie Meli ja też nie mam zaproszenia do grupy tylko od ciebie

Mila powodzenia w tymi szpitalu i odpoczywaj ile się da .ja traktuje to jak takie ubogie spa , ale jednak hahahah

Ejka no to łącze sie w bólu z postem
Ja mojego też nie zachwalam na razie, chociaż w sumie powinnam , ale jeszcze zapeszę i po co mi to :lol:
Ejka ty tardyferon bierzesz tak ?? bo nim chyba naprawdę rożnie się reaguje , ja mam rano rewolucje żołądkowe i zastanawiałam się na początku czy to jakaś jelitówka ale jednak po nim.

Marti no jak prywatnie takie jazdy to faktycznie nie fajnie , my jeszcze nie zapisani , bo mojej mamie z głowy wyleciało ......

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Delma jak pięknie u Was , bo u nas to leje od 3 dni

Dziewczyn ja współczuje wam podawania tych leków z dzieciaczkom , my mamy ten etap za sobą i moje dzieci to niestety lekomaniacy .Łykają wszystko od kapsułek po tabletki i paskudne syropy , większość bez popijania no chyba , ze naprawdę jakieś paskudztwo

Magda K super rozwiązania u Was z tą wigilią , u nas tez tak czasami jest , ze moi rodzice brat babcia lądują u teściów , no ale w tym roku moja mama uparła się , ze chce w domu wigilie spędzić swoim .Nie naciskam bo w zeszłym roku byli oni i uk .A i ja dzieki tem nie będę miała tak roboty , tylko porozbijam się w gościnach


Ha co do spania ja teraz śpię jak zabita , normalnie zwłoki w łóżku :D jak mi dobrze z tym

Kocham cie no faktycznie twój motylek pod koniec postanowił zadbać o linie :P

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Minoque wow fajnie jak nawet włoski było widac :D

Ejka po soku hahahaha :lol: :lol: :lol: rozwalasz mój system , no padnę
Ejak a czemu ma mieć ta cesarkę .Przeważnie lekarze czekają do ostatniej chwili z tą cesarką , no chyba , ze stan zdrowia nie pozwala
A co do wagi no chyba lepiej jak waży za dużo jak za mało

Gosiaczek super choineczka , my też juz zaodzialismy drzewko w ciuszki w niedziele , ale synek stwierdził , ze nieładnie bo nie stoi w odpowiednim miejscu....... :laugh:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



haha noge na noge powiadacie , ja to już siadam jak facet , bo nóg nie złącze bo wadze o brzuch hahaha rozwalacie mnie , jeszcze noga na noge , w moich snach chyba :lol: :lol:

Ivest z tego co ja wiem po cc masz prawo wyboru , i szanse na sn są ja rodziłam po cc normalnie i dziękuje za to losowi .Cesarke miała z wiadomych powodów

Marti w takim wypadku leż, leż i jeszcze raz leż , kurcze aż jestem ciekawa co mi powie na te moje twardnienia i ból brzucha , często i gęsto mnie ostatnio boli jak na @

ha no u udało mi się w koncu z przerwami na wywody Olusia ale grzecznie poszedł spać sam , kochany dzieciak ;)

Ide sobie fote strzelić fonem i wam wstawię ,w końcu mi wifi wróciło i normalne lustro przybyło w domu (pominę fakt , ze małż tak zamontował , ze szpara jest tak gdzie mamy akurat twarz hahahah on jest boski )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952103 przez meli1990
Dżasta86 ja do tej pory jak biorę krople żołądkowe to z cukrem :) muszę jakoś popróbować

Marti to życzę świątecznego odpoczynku

Wesołych Świąt dziewczyny jakbym się nie odzywała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952104 przez luska
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #952105 przez luska
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952107 przez meli1990
mila2015 to fajnie że jesteś już w domu

luska śliczny masz brzuch. a do grupy też ci wysłałam zaproszenie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952109 przez K1C1A
Ivet ja mialam cc bo mlodemu spadalo tetno. mimo przebicia pecherza nie bylo akcji porodowej.Tak bede prubowala naturalnie ,moja gin nie widzi przeciwskazan
Marti uwazaj na siebie
Mila super ze juz jestes w domu, malo czasu do swiat ale ty nie szalej i sie nie przemeczaj
Luska brzuszek juz duzy ,masz co dzwigac ,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952111 przez ivet89
Luska ale masz brzusio sliczny- i ty bedziesz miala blizniakow? Gdzie oni sie tam mieszcza?:)
Czy mi sie wydaje czy masz brzuszek bez rozstepow?
O to jestes przykladem ze udalo sie naturalnie po cesarce:) i serio lepiej wspominasz naturalny?
Hmm to mysle ze mi tez dadza wybor w takim ukladzie:)

Mila odpoczywaj i nie szalej za bardzo:)fajnie , ze cie juz wypuscili i ze z tym lozyskiem takie dobre wiadomosci:)

K1c1a no to moze ja tez bede mogla naturalnie..wszystko pewno sie okaze na ostatnia chwile. Dlugo dochodzilas do siebie po cesarce? Ogolnie bylas znieczulona? I jeszcze pewnie wymeczyli cie przy tym naturalnym sporo...
Moja kuzynka zaszla w ciaze po cesarce tak ze nie miala odstepu dwoch lat i powiedzieli ze absolutnie nie moze naturalnie. Tez byc moze chodzi o ocene blizny... nie wiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952112 przez Ejka84
Luska - taki brzuszek to ja mam, ale z jednym szkrabem :woohoo: . No i K1C1a ma rację co do kilogramów :cheer: . A jeśli chodzi o tą cesarkę kuzynki to dopytałam później to mi powiedziała, że tak ustaliła bo ma traumę z poprzedniego porodu, który też de facto zakończył się cesarką. No i Marti miała rację, że robią to wczesniej żeby nie dopuścić do normalnej akcji porodowej :blink: . Ale dżezy normalnie. Czyli nie żadne względy zdrowotne tylko strach po prostu :dry:
Meli - dzięki za linka - wysłałam zaproszenie do grona.

Ja też śpię w różnych pozach. Przeważnie na lewym boku, bo niby tak trzeba, ale długo tak nie wyleże. Więc przerzucam się z boku na bok. Na plecach trochę śpię, ale też nie za długo bo mi ciężko w narządach wewnętrznych ;) . Ogólnie często sie kręce w nocy i dlatego pewnie się nie wysypiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #952113 przez Marlena_
Ejka84 haha Ty to masz przeboje, po soku żurawinowym hahah :laugh: , a ja tez wiecznie siedzę z nogą na nogę :whistle:
J.J. zdjęcie wstawię ale jak jeszcze pomaluje swoje odrosty :) , dużo się nie zmieniło, tylko końcówki i tyci tyci z długości, bo jak powiedziałam swojemu P. że chce sporo z długości skrócić to rabanu narobił na pół osiedla :P
Gosiaczek1331 ja tam śpię na każdej stronie, na jednej bym się nie wyspała :cheer: a jak Małemu coś nie odpowiada to dostaje pod żebro :P
ivet89 fajnie że po wizycie wszystko okey :cheer: tylko nie dobrze że tamto przeoczyła
mila2015 fajnie że juz w domciu, tylko nie przesadzaj z tymi przygotowaniami do świąt :cheer:
luska jaka piłeczka przed Tobą ;)

Ja odebrałam dzisiaj morfologie i mocz, poprawiły się na szczęście :), moje dziecię po słodyczach zwariowało i mam wrażenie że leży w poprzek brzucha, P. jak jeżdził mi pacem po brzuchu w poszukiwaniu brzdąca to ten przed nim uciekał :silly: no i małż dywany wyprał- chwała mu za to :cheer: , z przygotowaniami mam spokój bo jak zwykle w święta i w wigilię będziemy w podróży :cheer:. Jutro wizyta u gin, ale pewnie nie zobaczę swojego berbecia bo usg na ostatniej wizycie mi robił. To mnie z tym pokarmem pocieszyłyście bo u mnie susza

"Nie ma rzeczy niemożliwych"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952117 przez Kasiuszka
Hej dziewczyny!

Ja dzisiaj na chwilke, nadrobię Was po świętach....bo przygotowania się już zaczęły ;)

Życzę Wam wszystkim w tegoroczne święta Bożego Narodzenia zdrowia, spokoju i radości!
Oraz żebyśmy wszystkie grzecznie dotrwały do terminów i każdej z osobna szczęśliwego rozwiązania!

Wesołych Świąt!!!

:cheer: :cheer: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952119 przez K1C1A
Ivet skurcze mialam przez 1,5 h ogolnie bylam po terminie i mi wywplywali nie kroplowka tylko jakas tabletka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
nie wspominam tego zle choc te skurcze bolaly pewnie to byl pikus przy dalszych jakie sa dlatego teraz mam pierta przed naturalnym ,znieczulenie milam ogolne bo nie bylo czasu na miejscowe. Bol po cc byl dla mie jak mega zakwasy jeden dzien lezalam a pozniej mimo okropnego bolu i w pozycji staruszki smigalam po korytarzu zeby szyciej dojsc do siebie,najgorsze bylo wstawanie z lozka do malego ,mialam wrazenie ze zaraz mi sie ten szew rozerwie.Byc moze to zalezy od blizny ja mam ogolnie wypukla ta blizne i bardzo widoczna ,ciagle jest rozowa,ale gin nic na to nie mowila.A ty jak wspominasz cc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952129 przez meli1990
Mój brzuchacz


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952131 przez J.J.
Marti- no to teraz się zastanawiam jak tam u mnie od środka, wizyta w środę też chyba poproszę o usg, brzuch mi twardnieje cały czas jak stoję, a skurcze mam zwłaszcza wieczorem, czuję ja i wtedy ciśnienie idzie do czaszki, a co to będzie przy porodzie :( a Ty uważaj na siebie, motywacja jest

Ivet – gin chyba przemęczona przygotowaniami do świąt, jakaś z tego wynika dziwna była, siostra rodziła 18 lat temu więc nie wiem czy pamięta cokolwiek

Mila- witaj z powrotem, czyli jednym słowem wieści ok, a ciśnienie jaką ma wartość?

Luska- ale się rozpisałaś, a następnym razem przy takim tekście jak np. o zakładaniu nogi na nogę to się chyba posikam, bo już nie dam rady trzymać :) wymiatasz :) ty to masz tylko brzuszek, reszta widzę w normie, a brzuszek musisz mieć gdzie byś chciała dzieci nosić?

Meli- no nie żartuj, odezwij się jeszcze przed świętami :(

Marlena -to dobrze że wyniki ok :) , ja też swoje spr. przez internet, białka nie ma, hemoglobina poszła w górę na 13,1, ja miałam znajomego co żonie nie pozwolił włosów obciąć, nie mogłabym tak, może twojemu z wiekiem się zmieni :)

Kasiuszka- dziękuję, wzajemnie, odpoczywaj i zbieraj siły na ważne wydarzenie po nowym roku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952132 przez Dżasta86
Ivet ja bym skonsultowała z innym lekarze twoj porod, bo tak samo słyszałam ze po cc mozna juz po roku normalnie starac sie o dziecko i rodzić droga naturalną ( tak mówił lekarz na szkole rodzenia ) Ivet mmhh z tym grzybkiem, to tak często jest niedoleczony jest uśpiony i praktycznie nie wywołuje żadnych dolegliwości. Dopiero przy osłabionym organizmie się ujawnia. Dlatego tak cięzko go zwalczyc i tak często nawraca ;/

Kurde Marti nie ma co świrować, musisz uważać na siebie . ! Aha tak sobie myslalam z tym okulistą dla twojego synka i enelmedem. Wiesz ja jak zawsze mam kryzysową sytuacje, a nie ma wolnej wizyty to albo dzwonie co godzine i pytam sie czy coś sie nie zwolniło, albo prosze o kontakt z kordynatorem oddzwania wtedy w ciągu 3 godzin i ustalamy wspólnie jakąś dodatkową wizytę. Jeszcze lepiej jak masz pod to podkładke np od internisty, że tak wizyta jest potrzebna w trybie szybkim :)

ja to sie martwię trochę tą wagą bo patrząc się na tę metrykę co wysłała Moniq to mój mały tak średnio się w niej mieści ;/

Luska ty to jak walniesz epopeje to czytam to na 3 razy :P no powiem ci dla odmiany że tyłek masz fajny :D chętnie sie zamienię :)

Meli dziekujemy za pieknie utworzona grupę :) bardzo łądny brzusio.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl