BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 3 miesiąc temu #955158 przez delma2
Hej dziewczyny ja nie moglam wejsc na forum bo cos mnie zbllokowalo..duzo tego do nadrobienia;)
Ejka84 ja tez mieszkalam z tesciowa i kotem ale nie eytrzymalam psychicznie i tydzien temu stwietdzilismy ze sie przeprowadzamy i tak znalezlismy sie u moich rodzicow..troche ciasniej ale przynajmniej psychicznie lzej, a ze tu sie budujemy to na budowe blizej;) max jej mowil ze zarax bedzie dziecko i trzeba cos z kotem zrobic zeby zarazkow nie roznosil to pow ze nic z tego , dziecku nic nie bedzie.
Ivet mi na zgage pomaga woda z miodem i cytryna ..ja jak zobaczylam 2 kreski tez plakalam i z 3 godz nie chcialam rozmawiac z mezem, chociaz planowalismy dzidzie i po zlotym strzale wiedzielismy ze sie udalo, a i tak bylam w szoku, wiec to chyba norma;)
Melli 2,5kg to juz ladna waga;)
Ja juz pisalam na fb ze mam cc na 2.02 wiec nic tylko czekac we wtorek nam gbs . To chyba tyle wiecej nie pamietam;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955201 przez Marlena_
Witam Mamuśki :)

no baba na uczelni mnie wyprowadziła z równowagi dzisiaj. obniżała oceny za pracę bo nic w wiadomości jej nie napisaliśmy tylko poprostu meila z załącznikiem pracy powysyłalimy, bosz co za durna baba :evil:

ivet89 oj znam ból zgagi :angry: ja to nieraz aż łzy w oczach mam jak mnie dopadnie, a własnie tak jak napisała Marti może pogadaj z wychowawczynia Mlodego bo niestety bachorki wredne bywają bardzo
K1C1A no tak 3.20 wspaniała pora, dobrze ze nie 3.15, mówią że to podobno godzina demonów :P
J.J. narobilaś mi smaku tym kurczakiem z rożna :cheer: ;)

"Nie ma rzeczy niemożliwych"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955205 przez meli1990
K1C1A super wygladasz

J.J. super widok masz

monique1983 u mnie podaje się tylko przychodnie gdzie maja wysłać kartę szczepień a później zapisuje się do danego lekarza już dziecko w przychodni. a położną wybiera sie tam gdzie sie chce i składa się deklaracje przed porodem a później daje jej znać jak się wychodzi ze szpitala. ale nie wiem ja kto jest gdzie indziej

luska ładną wagę maja chłopaki. Dominik już lepiej. katar już wodnisty a i brzuszek już nie boli. byliśmy na spacerze to tak wieje ze ledwo sie dało iść z powrotem i dziecko mi padło z tego wszystkiego i śpi już od 18:30 ciekawe o której się obudzi. a gin powiedział ze jak będzie już 36 tydzień ciąży to spokojnie mogę rodzić wiec 2 tygodnie i do wylotu :) do kiedy będziesz w szpitalu?

Dżasta86 nawet nie wiedziałam ze do 10 trzeba zrobić badania na tarczyce. ale zdarzyłam po była 9:50 a byłam w przychodni o 8:15 a od 8 pobierali ale dziś tyle ludzi było ze olaboga. miłego uziemienia :)

Marlena_ gratulacje napisania pracy

ivet89 trzymam kciuki za kredyt

zdrówka dla dzieciaczków

wreszcie jestem bezpieczna i nie zostanę bez kasy do powrotu męża. choć wszystkiego jeszcze nie wypłacił i mi ma dać resztę a ja mówię mojemu jak ja niby to odbiorę ciekawe jeśli już urodzę. bo napewno śpieszyć mu sie nie bedzie

wiecej nie pamietam co która pisała i do tego z 4 razy mnie wylogowało z forum

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955211 przez Dżasta86
Gosiaczek jak swedzi to 99 % opryszczka, jak zajad po pierwsze łykaj witamine B2 działa cuda w szybkim gojeniu, po drugie czy masz już ją na tym etapie że się sączy z niej? jak nie, to niejest jeszcze tak zle to najlepsze sa plastry na opryszczkę , odcinasz ja automatycznie od brudu więc też sie ładnie goi. Też tak nie boli , i wyglada to lepiej pod tym plastrem. Nie stosuj kremów raczej bo to strata kasy proszcza sie tylko rozciapuje i nic nie pomaga. jakis czas temu był program też o kobietach w ciązy z opryszczka w sensie czy wirus może się przenieść na małego ale nie pamiętam już czy może czy nie :/

Ivet witamy w klubie ja też mam cos ala zgaga chociaz ostatnio taki posmak w gebie miałam pod kroplówką, jakiś wirus sie chyba czepia. Co do kredytu warto sie zastanowić w czym wziąc bo to ma bardzo duże znaczenie trzeba to przeliczyć. Moj np na dom brał w euro, ale jak teraz się opłaca trzeba prześledzić.

Kicia mi też sie strasznie duzo wydawało tych ubranek ale jak tak poskładałam i przewertowałam i wyrzuciłam te bardziej uzywane to zostało tak że jestem happy;]

Marlena hehe no fajna babka :P co wykłada ze taka z niej foszystka polonistka ?

Marti dzieki za odpowiedz. Mam nadzieje że szybko ci zlecą te ostatnie tygodnie rozłąki. Kurde nie wiedziałam że dzieci mają az tak krótką pamieć, ale na pewno twojemu męzowi dało dużo do myślenia takie zachowanie synka no i mega wyrzuty ;/

Powiem wam że mnie jednak sie da sie uziemić kazałam skombinować mi drabinę i tak własnie wróciłam z miasta i wspiełam się na górę. Mój podrzucił mi pizze na góre i jestem szczesliwa :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955219 przez J.J.
Delma- witaj po przerwie, fajnie że masz już wszystko zaplanowane, data 2.02 to moje marzenie bo to początek ferii a chciałabym żeby starsza siostra miała czas na zapoznanie się z bratem :)

Marlena -taki miałam zamiar narobić Wam ochoty, ale niedobra jestem, co? :evil: Fajna ta babka z twojej uczelni :(

Meli- fajnie że kasa dotarła :)

Dżasta - i plan siedzenia na dupie nie wypalił, a to feler westchnął seler :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955257 przez Ejka84
Hejka, hejka.
Coś chyba mi na łączach siedzi bo zdjęcia zmniejszałam, ale straaasznie mi się poza tym ładują strony :angry: . Cały dzien chodze poobijana przez tą zarwaną nockę. Właśnie leci Burleska - chciałam obejrzeć a oko mi już leci :( . Wczoraj na prośbę mojej zastępczyni w pracy zostawiłam jej namiar do siebie. W razie czego miała dzwonić żeby dopytać gdyby miała z czymś problem. Słuchajcie - dzwoniła do mnie z 7 razy :woohoo: ! Toż to jakaś masakra. Za 8 razem nie odebrałam bo już nie miałam siły. Mam to w d...pie, niech jej ktoś inny pomaga. Pracowałam do 32 tygodnia, mieli czas żeby zatrudnić kogoś wcześniej, a nie teraz gdy mnie nie ma. A w dodatku jak się dowiedziałam że za jej brak doświadczenia i kompetencji dali jej taką stawkę jaką miałam ja po 5 latach pracy u nich tą zwątpiłam. Gdzie tu kuźwa sprawiedliwość :evil: ??
Jutro jadę po odbiór wyników z gbs - aż się boję :S .
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Co do moich dwóch kreseczek, to cieszylismy sie ze sie udało tak szybciutko bo nie przypuszczalismy ze pójdzie tak łatwo :P . A mimo tego ze zaszłam w ciązę świadomie, mam 30 lat to mam lęki i łzy w oczach że nie dam rady, że nie przekaże dziecku tego wszystkiego co powinnam, że w czymś się nie sprawdzę i takie tam... :blush: Obawy są ogromne, mimo tego ze wiem jak chciałabym wychować swoje dziecko. I wiem że dziecka nie da się zaprogramowć po swojemu, że trzeba zaakceptować jego indywidualność. Wiem to z teorii, ale praktyki boję się jak jasna cholera :P
Ale radość większa, niż te obawy :laugh: . Tylko że teraz to myślę częsciej o porodzie bo nie wiem co mnie czeka. Mam nadzieję że bez wzgledu na to czy będzie cięzko czy nie dzidziuś urodzi się zdrów jak rybka, ze nie będzie komplikacji żadnych... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955275 przez luska
Hej laseczki
Melduje się z mojego spa. Jak zwykle nic nie robia tylko czekam sobie nie wiadomo na co....... chociaż mam nadzieję , że jutro mnie wypisza z ewentualnym zalecenuem zgłaszania się na ktg

Ach o to chodzi, ja nie mam tych podkładów i nie kupuje ich......

Mila to w sumie moje chlopaki rosną ok , nie ma sie co martwić. Z tym łożyskiem to czytałam , ze jak przepływy są ok , to nie ma się co martwić, więc się nie stresuje . W koncu jestem pod opieką

Dzasta no jedzenie jest wprost pięcio gwiazdkowe jak cały"hotel" haha :-)

Dzata a w razie co jak bedzie trzeba to jak ty z tego pietra zleziesz. U was to chyba takie konkretne remonty


Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Ejka ty i tak długo pracowałaś i jeszcze cię wykorzystują......
A co do pęcherza pewnie jak bym wstała z pełnym to bym się posikała :P

Ivet w takim razie trzymam kciuki za ten kredyt:-)

Zdrówka dla młodego. Nam raz się zdarzyło, że córcia się skarżyła ale to się wkurzyliśmy ostro. Ale dokuczał jej ogólnie paskudny chłopiec z którym ogólnie panie mają mega problem. Rodzice napisali nawet petycje o zawieszenie go , ale bez zgody rodziców nic nie mogą zrobić. A mama twierdzi , że on jest grzeczny a wina leży w paniach , bo mu za mało zajeć dają......

Zgada to mi już życ nie daje , więc łącze się w bólu
K1c1 zdrówka dla mlodego , was to łapie oby nic z tego się nie wykluło

Marti i wsumie jak tak czytam , to twój ma fajną prace

U mnie młoda w brew pozorą twrdsza, a synek udaje twrdziela , ale widzę , że w środku go boli........

Ejka eee tam specjalnie to zrobiłaś :P

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Gosiaczek musieliście dużo przejść ,najwazniejsze , ze berbec już jest a za chwile wezmiesz go w ramiona:-)

Marti oj trzynasz nas w niepewności:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955278 przez Marta27
Witajcie po długiej przerwie
Wyjechałam przed świętami a wróciłam do domu dopiero w nowym roku. Nie było mnie bo miałam problemy z internetem u rodziców jakaś awaria mąż zapomniał tableta a Hubert przed świętami zrzucił mi telefon stłukł mi szybkę i internet przestał mi działać.
Nadrobiłam Was ale nie jestem w stanie odpisać każdej gdyż tyle naskrobaliście że już nic nie pamiętam. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie ponownie.
meli1990 czy ja mogę poprosić o zaproszenie na fb ?
A ja już po wizycie pobrany miałam wymaz na paciorkowca wszystko jest ładnie zamknięte żadnej infekcji i młody waży już 3 kg. Moja pani doktor 15 stycznia kazała mi odstawić aspargin i już mogę rodzić ale czuję że będzie podobnie jak miałam z Hubertem czyli przenoszę. Kolejna wizyta 16 stycznia

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955307 przez Dżasta86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Luska jednorazowo weszłam tylko z pełną asekuracją 4 mężczyzn :D większego pietra miałam jak szłam ostatnio po oblodzonej kostce na sylwka ;/

Marta no nie wiem, chyba musisz przejść przez chrzest bojowy :P i jakaś ofiara by się zdała :P aspargin to żelazo ??? a czemu odstawić ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955330 przez K1C1A
Marta fajnie ze do nas wrocilas,3kg to juz dobra waga do porodu
Luska dobrze ze wszystko dobrze ttzymam kciuki zeby cie wypuscili do domu
Meli ciesze sie ze bedziesz miala pieniadze i spokojna glowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955406 przez J.J.
Witam Was kochane!

Marta witaj z powrotem, ładna waga maluszka :)

Ejka- ja na szczęście odeszłam z pracy pierwsza więc moja zmienniczka powdrażała nowe dziewczyny, dlatego miałam spokój, za to moja zmienniczka po kilkanaście telefonów dziennie :) wyobrażam sobie te telefony do Ciebie, teraz powinnaś mieć ciszę i spokój żeby się przygotować do najważniejszego dnia w życiu :)

luska- to się wynudzisz bidulko w tym spa, wpisz no się w książkę zażaleń że brak rozrywek, nie ma żadnych animatorów? :laugh:

Ja dzisiaj w nocy znowu wstawałam jak głupia, chyba mi się parkiet wytrze od tego łażenie nocnego, a rano jak wytransportowałam moich to się jeszcze położyłam w założeniu na 2 godz, a zeszło 4 i tak wstałam o 12. Chyba muszę tak jak któreś z Was pisały na czacie przemęczyć się cały dzień to lepiej mi pójdzie ze spaniem nocnym.
A czy to któraś z Was pisała że można dokupić uzupełnienie do poduszki do karmienia, bo z mojej coś ostatnio powietrze zeszło? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955477 przez Marlena_
Witam mamuśki :)

aaa wkońcu pierwsza pralka ciuszków za mną :lol:

meli1990 super że z kasą się wyjaśniło :)
Dżasta86 ta babka jest od psychologii i profilaktyki uzależnień wredna jędza ;)
J.J. no jesteś okropna, tak chęci narobić :whistle:

a tu mój brzuchol wielgachny :P



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

"Nie ma rzeczy niemożliwych"
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955488 przez K1C1A
Marlena ladny zgrabny brzusio :)
J.J po drzemce do poludnia to kiepsko widze bezsenna noc obym sie mylila

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955498 przez mila2015
U mnie dzisiaj z tym internetem to do du...y.
Udało mi się ci nieco przeczytać, ale boję się że za chwilę znów zginie. Ostatnio wystarczy, że gorsza pogoda i tak się dzieje. Ale na szczęście wypowiadamy im umowę i z marcem mam nadzieję będzie lepiej.

Wiecie na co mnie ostatnio wzięło ... na sok pomarańczowy :) piję go 1 do 1,5 litra dziennie.

I w ogóle to mała tak się dzisiaj wierci, że aż miło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955503 przez Anabelle
Ale śliczny brzuszek z wystającym pępkiem <3
Mi nigdy pępek nie wyszedł, teraz też się tego nie spodziewam :P Choć jest prawie na płasko.
Szwagierka jest w o 1,5 msc młodszej ciąży, a już dawno jej pępek sterczy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl