BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #902707 przez Amorfivell
Lalka - bardzo dobrze znam to uczucie :) codziennie przechodze nagły spadek energii moglabym zasnac tam gdzie stoje niestety nie ma tak łatwo trzeba niestety pracowac ;/ a gdy juz czlowiek wroci do domciu to wszystko mija lub padam na twarz i spie do rana....

A jak wygladaja Wasze noce ?? ja co noc po 5 razy latam do toalety na siku ... i od 4 dni mam niespokojny sen ... kazdy szmer mnie budzi kiedys nic mi nie przeszkadzalo a teraz nawet jak samochod gdzies daleko jedzie to mi przeszkadza;/ jak jest u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902710 przez lalka
to moja fotka dzisiejsza...




u mnie tylko raz zdarzyło się ,że nie mogłam zasnąć,ale to i tak trwało jakieś pół godziny...a tak to póki co przykładam głowę do poduszki i śpię
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902756 przez Karlinka
Lalka ja tak jak ty z wielkopolski.
Mnie niestety też bardo męczy zmęczenie. Wczoraj zrobiłam sobie drzemkę popołudniową , ale zupełni mi to nie przeszkodziło spać dzisiaj do 9. Tylko oczywiście jakieś głupoty mi się śniły i co chwilę się budziłam. Teraz znów najchętniej wróciłabym do łóżka , ale niestety trzeba zrobić obiad, zakupy, trochę posprzątać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #902765 przez Anabelle
U mnie też niespokojne noce, słabo śpię, do tego 2 razy dzisiaj sikałam w nocy mimo, że specjalnie na noc nic nie piłam :O

Lalka <3 ah! wstawianie suwaczka to coś pięknego :) ostatnio jednak wstawiłam zanim zobaczyłam serduszko i serduszka się nie doczekałam. poczekam do sierpnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902782 przez annaj
Ja jestem z Opolskiego :cheer:
Ze spaniem to też ciężko, w nocy czasami wstanę do młodego, a w dzień to i 4 króciutkie drzemki potrafię strzelić. Za to zanim rano się rozkręcę to masakra. Dopiero obiad w połowie przygotowałam, ale za to już potem leci. Do toalety to ja w dzień latam co pół godziny, choć nie piję strasznie dużo. Ale takie uroki.
A w poprzedniej ciąży do końca myślałam że dziewczynka, nie chcieliśmy płci znać, a urodził się chłopak. Teraz to obojętnie tak jak piszecie byleby zdrowe było i w terminie się urodziło :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902929 przez MlecznaMama
Witajcie! ja już po pracy :)
ja nie mam żadnych dolegliwości,
ja też czekam z suwaczkiem do serduszka!
jestem z\ Podbeskidzia :)
a co tu taka cisza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902930 przez Saga0304
MlecznaMama pewnie dlatego taka cisza, bo wszystkie śpią :laugh: mnie tez coś łapie... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902940 przez Karlinka
Pewnie wszystkie czekają z suwaczkami do serduszka, ja również :)
Chwilę odpoczywam ,bo nawet głupie zakupy mnie zmęczyły. W planach jeszcze sprzątanie łazienki i powidła śliwkowe (właśnie mąż zrywa śliweczki )
Żeby mi się jeszcze chciało tak, jaki mi się nie chce....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902970 przez Anabelle
Ja jestem z Antkiem w piaskownicy i na huśtawce. Robiłam dzisiaj pre test o 14 i już widać kreski :-)

Muszę zadzwonić do gina i chyba sobie włączę jedną luteine dziennie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #902980 przez MlecznaMama
powidła śliwkowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????1 :woohoo: :woohoo: :woohoo: ja bym chciała!!!!!!
Anabelle widziałam na testach!
Ada nie martw się nic,,,!!!!!! sama pamiętasz co mi ginekolożka ostatnio zasugerowała ,a beta pięknie rośnie. Paplają co im ślina na jęzor przyniesie a my się martwimy!

Annaj aile ma Twój chłopczyk?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902987 przez annaj
Mój Marek ma 3 lata skończone w kwietniu więc różnica będzie niemalże 4 letnia. Ale chodzi do przedszkola, od września na 8 godz pójdzie więc pół dnia z dzidziusiem będę sama :cheer: A wogóle to jemu już też powiedzieliśmy o dzidziusiu, bo nie mogłam go nosić a miał nogę w gipsie i powiem wam ze fajnie to przyjął, co wieczór głaszcze mój brzuszek i mówi ze wtedy dzidziuś się cieszy. Ale dla niego ten temat obcy nie jest, nigdy nie ukrywaliśmy skąd się biorą dzieci a nawet ze mną porodówkę ogląda czasami :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902999 przez Karlinka
Mleczna Mama jednak nie będzie powideł -te śliwki się nie nadają. Ale to nic poczekam na węgierki to wtedy zrobię :) Ja tam lubię dżemy i ogólnie przetwory , co roku z mamą robimy bo nie ma to jak zimą taki domowy dżem , czy ogóreczki :)

Annaj to fajny chłopak z tego Twojego Marka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903008 przez Anabelle
Dziewczyny porobiłybyście sobie suwaczki dla waszych starszych pociech bo nie mogę zapamiętać kto ma kogo ;D

Może w pierwszym poście zrobimy liste terminów z OM oraz daty najbliższych wizyt ?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903010 przez MlecznaMama
ja suwaczek mam! i robię listę w swoim pierwszym poście. na pierwszej stronie jest. co prawda brakuje kilku mam

aaaah uwielbiam przetwory!!! niestety nie mam do nich ręki.. to znaczy jakoś nie mogę się za nie wziąć. nie wiem jak się robi, a chętnie bym porobiła bo uwieeeeelbiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903011 przez Karlinka
Anabelle dobry pomysł, trochę brakuje osób w tym pierwszym poście. Może przydałaby się jakaś tabelka?
Jak co to termin z OM tak jak w pierwszym poście 10.03
termin najbliższej wizyty 21.07 i zobaczymy czy mi coś zmieni w terminie porodu.
Dzieci (poza tym rosnącym w brzuchu) nie podsiadam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl