BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 6 miesiąc temu #1011516 przez malina219
Aleksandra zamawiałaś na stronie producenta? Ja zawsze zamawiam na babydecor.pl bo maja -15% na fb czasami :) i po 2 dniach jest paczka u nas.

Beata w zyciu nie kupiłabym innego krzesełka :D Jest tanie, lekkie i idealne do blw, bo banalne do czyszczenia :) taaaak uwielbia w nim siedziec! :*


A tu królowa na tronie :D


Fotelik z muzpony.pl
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011526 przez *Beata*
Malina - super tron i śliczna księżniczka na nim siedzi :) Hania też bardzo lubi w nim siedzieć, dzięki niemu mogę coś zrobić w domu i jest lekkie do przenoszenia, jak gdzieś jedziemy to teraz już krzesełko jeździ z nami, kolejny plus, że w jego rozkładanie i składanie zajmuje małą chwileczkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011546 przez malina219
Beata dokladnie! Ja Kaline wsadzam daje chrupka kukurydzianego bądź kawałek bułeczki i jem w spokoju śniadanie! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011563 przez malina219
Aż się pochwalę :evil:


Www.muzpony.pl
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011619 przez kristi*
malina219 zdjęcia jak zawsze super, Kalinka prześliczna, zwłaszcza na krzesełku z tą nóżką :woohoo: , rajstopki cudne – chciałabym mieć córkę

Karola0303 gratuluję kolejnego ząbka :cheer:

Dziś Marcinek kończy 8 m-cy, wczoraj po raz pierwszy zjadł całą porcje zupki jarzynowej, dzisiaj już tak łatwo nie poszło :laugh: . Ostatnio próbuję zasypiania w wózku, bo już za długo przy cycu wisi, chociaż pozy do karmienia ma niezłe, hehe siostra sie śmiała i dziwiła, bo nigdy wcześniej nie widziała żeby dziecko z cyca na siedząco jadło :laugh: , bardzo też lubi do spania na brzuszku leżeć i cyca ciągnąć :cheer: . Z jedzeniem raczej są poprawy, trochę chętniej je, jak widzi że ktoś coś je to zaraz czołga się i łapki wyciąga. Jedyny problem mam z dopajaniem, strzykawka jest bardziej problematyczna i więcej z nią zabawy, a z kubeczka jednak coś mu nie idzie, a butli nadal nie chce.

Co myślicie o "głodówce" siostra mówiła że kiedyś jej położna radziła jak swojego synka przestawiała z cyca na nutramigen, że jak nie chce z butli lub tego mleka to nie karmić, jak zgłodnieje to wtedy zje. - Ogólnie chodzi o to, że nadal nie mogę wyjść na dłużej niż 1,5h, a zaczęłam znów chodzić do dentysty, jednak zajmuje mi to z dojazdem więcej czasu, jak wracam jest histeria straszna, a po dentyście muszę jedną porcję mleka ściągnąć laktatorem zanim go nakarmię. Zostawiam zawsze porcję mleka swojego, ale on nie chce go z innego podajnika niż cyc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011633 przez malina219
Kristi dziękujemy :kiss: A córeczka jeszcze przed Tobą B) co do karmienia to przerąbane, że Marcinek nie chce butli :( może faktycznie go przetrzymaj, aż zglodnieje i zje... Sama nie wiem :evil:

Kupiłam książkę "Alaantkowe blw" i są super przepisy, ale maja tez bloga wiec można online czytać przepisy :)

Kalina mi ladnie je obiadki. Dzis akurat z lyzeczki bo zrobiłam jej krem z buraczka, marchewki,ziemniaka,brokula i pietruszki ale wczoraj sama jadla brokula, marchew i indyczka. Także u nas blw idzie super. Wiadomo syfu przy tym sporo :/ ale widzę jak ladnie je i sie cieszy <3
To jej wczorajszy obiad - zostawila troszkę brokula, bo przesadzilam z ilością :D (to jej ulubione warzywo!)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011639 przez PaulinA.
Witajcie, dawno mnie u Was nie było. Doczytałam Was i widzę, że sezon chorobowy otwarty więc zdrówka Wam życzę, szkoda tych maluszków serce się kraje jak się patrzy jak się męczą przy chorobie, my też walczymy z katarem u Filipka. :(
Piękne macie maluszki dziewczyny. :blush: Widać jak czas leci i nasze maluchy dorastają i robią się poważniejsze. :)
My od paru dni mamy koszmarne noce Filipowi wyżynał się 3 ząbek na dole i był strasznie marudny i płaczący i w sumie dalej jest choć ząb się już przebił. W nocy budzi się co godzinę i tylko pierś pomaga żeby choć trochę się uspokoił i pospał. Z jedzeniem mamy trochę problem bo ciągle chce do piersi nawet jak nie jest głodny a ze stałych pokarmów to tylko owoce i biszkopty dobrze toleruje bo po każdym razie gdy dostanie jakąś zupkę to męczy go ból brzuszka i nie potrafi się załatwić przez kilka dni. Choć do jedzenia garnie się strasznie.
Od jakiś 2-3 tygodni nauczył się wstawać i teraz gdzie tylko może to staje, a stojąc i trzymając się kanapy chodzi tam i z powrotem. ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011644 przez syza24
Kalinka piękna, Malina masz talent do robienia zdjęć powinnaś coś z nim zrobić ;)
Kristi ja nic nie podpowiem bo u nas tylko mleczko z cyca i nic innego nie wchodzi w rachubę tylko Li wytrzymuje tak od 3 do 4 h bez cyca ale beze mnie to już góra godzina :evil:
PaulinA super że się pojawiłaś dużo zdrówka dla Filipka :) jaki on fajny mężczyzna się robi hihihi no i już chodzi z podparciem :woohoo: szybko moja Li tylko jak na razie stoi :lol: a raczkuje Filipek???
No i u nas też dziś sukces Li zjadła najwięcej od czasu dokarmiania i nawet dosyć mało wylądowało na podłodze :woohoo: bardzo jestem z niej dumna :blush: nie licząc tego że znalazła sobie zabawę po tytułem wyrzucanie talerza i po piątym razie zebrałam go w dwóch częściach z podłogi :evil: więc teraz muszę kupić taki na przyssawkę
no i tu zdjęcie Li kończącej obiadek ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011653 przez Alesandra
Super siedzą wasze dzieci moja Ala jeszcze nie siedzi wiec rozszerzenie diety przed nami. Myślę zacząć za jakieś 2 tyg. Tylko Antilopa zamówić musze :)
Kristi a probowaliscie nidonu ze slomka?
Syza moja Alusia to pół godziny nie wytrzyma beze mnie. Nawet do łazienki to szybciutko bo u męża plaCze. Toleruje tylko mnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011716 przez nesQa
Moja Lili też jeszcze nie siedzi, pełza i zaczęła raczkować, próbuje się podnosić opierając się o przedmioty jakby chciała wstać, a o siedzeniu nie myśli :P przewrotne dziecko.

Byłyśmy wczoraj na szczepieniu waży już 8260 i ma 75 cm. :cheer:

I ja mam szczęście, bo moje dziecko przy moim facecie i moich rodzicach czuje się dobrze więc mogę spokojnie wyjść z domu i większego problemu nie ma, ale jak jestem w domu i chcę wyjść z pokoju to leci za mną i woła poirytowana,, mama" lub,, baba" :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011778 przez Karola0303
Ja moge wyjść i zostawić mała z rodzicami jest czasem krzyk mama mama ama ale potem sie uspakaja



A na kontrolę idziemy w listopadzie. W pon chce iść zapytać czy mogę wprowadzać malej normalne mleko tego nieche mi pięć
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011786 przez nesQa
Ciekawe co Ci lekarz powie Karola, bo dzieci niby nie trawia takiego mleka, ale moja mama ostatnio powiedziała, że była karmiona zwykłym od krowy i żyje :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011795 przez Karola0303
No ta tylko juli mo skaza białkowe mleko krowie to jeszcze ni ake tego nie lubi widzi flacha i ryk musza byc piisenki z YouTube

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011850 przez Alesandra
Mleka krowiego tak jak kilku innych rzeczy nie podaje się diecku do ukończenia roku. A jak się nie ma prosto od krowy to tego syfu lepiej nie podawać wcale. Alternatywą jest mleko roślinne. Owsiane ryżowe kokosowe migdałowe. No ale to po roku. Do roku układ pokarmowy Dziecka dopiero dojrzewa i nie bez przyczyny who daje takie nie inne wskazówki. tak samo jak że sloiczkami. Do 6 msc tylko mleko. Nie ważne czy mm czy kp. niestety bie jest to uregulowane prawnie i dlatego o zgrozo na sloiczkach jest od 4 msca. Każdy jednak robi jak chce. Jednak w zdrowie dziecka mozna tylko raz zainwestować.
Nesqa kiedyś ro robiono rozne dziwne rzeczy i niestety niektorzy powielaja dawne błędy swoich rodziców czy dziadków.

Duże wasze dzieciaczki kochane I piękne :) super rosną ale dla mnie za szybko. Niedawno się urodziły a za chwilę 8 mscy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011853 przez Karola0303
Mleka krowiego nie dam.....
Z rozszerzeniem dieta musiałam od 4 bo nie chala mleka pić dziecko ma glodowac? Blw jest dla mnie za bardzo dziwne chodzi mi o mleko modyfikowane che jej zmnic na normalne mleko modyfikowane tylko niewiem czy mogę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl