BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #899903 przez Karlinka
u mnie dzisiaj też jakby trochę chłodniej :) porządnie się dzisiaj wyspałam to i samopoczucie lepsze :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899911 przez Saga0304
Hej dziewczyny :) ja tez sie boje o ta ciąże po poronieniu...inaczej sie teraz do tego podchodzi...uważam na siebie tak jak nigdy :) miłego dnia dla Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899917 przez lalka
MlecznaMama ja się czuję ok...mam lekką zgagę,swędzą mnie cycki,ale też trochę trochę mi duszno!!!!no i kawa mi nie smakuje

i już słyszałam opinie,że w tym wieku ciążę przechodzi się lajtowo.....myślę ,że wręcz odwrotnie!!!!!lajtową to ja miałam pierwszą ciążę,człowiek nawet nie pomyślał,że coś może być nie tak,że dzidzia może urodzić się chora!!!!ale też i bardziej uważałam niż teraz...ale ponad 12 lat temu nie miałam kompa i nie wiedziałam o niektórych rzeczach tego co wiem teraz!!!!
a wy dziewczyny jak się czujecie...czy tylko ja bez objawów??????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899934 przez Karlinka
lalka ja też bez jakiś większych ciążowych dolegliwości. Trochę cycki bardziej wrażliwe, czasem mnie coś w brzuchu ciągnie, i tylko trochę mi duszo i słabo ale wolałabym żeby tak zostało bo jakoś na poranne mdłości nie mam ochoty ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #899945 przez MlecznaMama
u mnie też na razie bez objawów szczególnych. Ale to jeszcze wcześnie. Zobaczymy jak się później rozkręci :). Mi nie smakuje bób na który jest teraz sezon. Zawsze czekałam na sezon, żeby się poobjadAĆ a teraz..... eh szału nie robi. Czekam na kukurydzę :D:D:D: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo:
Lalka właśnie teraz tak jest ,że człowiek się czasem niepotrzebnie naczyta w tym internecie. To masz już jednego potomka co? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899955 przez lalka
MlecznaMama tak już mam...mój pierworodny ma 11 lat i 6 miesięcy.....23.04 2013 urodziłam córeczkę,ale po 5 miesiącach aniołki mi ją zabrały!!!!!więc teraz mam schizy ciążowe!!!!ale obiecałam sobie,że co ma być to będzie(to chyba z wiekiem przychodzi)przecież ciąża to wspaniały okres w życiu kobiety!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899961 przez Saga0304
:( lalka bardzo Ci współczuje :( ale może teraz Aniołki dadzą podwójne szczescie :) mnie troszkę cycolinki bolą, i latam jak szalona siku;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899963 przez MlecznaMama
o Matko.... Lalka przytulam Cię!
Słuchajcie będzie dobrze! Mamusie które są w ciąży pierwszy raz zobaczycie jakie to cudowne zobaczyć dzidzi pierwszy raz na USG. Albo ruchy pierwsze coś wspaniałego! Już niedługo słuchanie serduszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899967 przez Saga0304
We wcześniejszej ciazy, każdy wynik jaki odbierałam z laboratorium, to analizowalam z " doktorem google";))) i na wizycie u lekarza, pytałam o rożne duperele;( wtedy lekarz mi powiedział..."...jak odbierze Pani kolejny wynik, to wkładamy go do teczki i czekamy na wizytę i ja powiem co i jak..." Dlatego powiedziałam sobie, że już nic nie analizuje, bo czasem jak sie coś o czymś czyta, to można mieć dosłownie każda chorobę!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899974 przez Karlinka
Lalka :( ale teraz musi być dobrze !!!! Może będzie tak jak mówi Saga i Aniołki dadzą podwójne szczęście :)
Mleczna Mama ja miałam łzy w oczach jak pęcherzyk zobaczyłam to się boje co będzie dalej. Generalnie dość łatwo się wzruszam także aż się boje swoich reakcji jak serduszko usłyszę ;) oby wszystko było dobrze ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899983 przez MlecznaMama
Karlinka to są tak zwane szczyty szczęścia a największym jest poród.... ah.... już się cieszę i czekam na Marzec!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899998 przez Karlinka
Mleczna Mama ja tez już się nie mogę doczekać kiedy marzec wreszcie będzie, ale to jeszcze dużo dużo czasu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900121 przez niagara
Zapraszam do sklepu dziecięcego :) W ofercie kocyki, pościele, zabawki drewniane, ręcznie szyte przytulanki i wiele innych.
Prowadzimy sprzedaż internetową!
www.facebook.com/pages/Maminnie/626172084131670

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900167 przez monique1983
Lalka - gratuluję serdecznie :) Bardzo mi przykro z powodu córeczki :(

Anabelle - czekamy tu na Ciebie :)

Karlinka - mnie też już trochę męczy to ukrywanie przed najbliższą rodziną, ale obiecałam sobie, że zaczekam do momentu, aż zobaczę serduszko, wizytę mam za tydzień i 2 dni.

Co do samopoczucia to trochę mdłości odpuściły, ale podbrzusze od czasu do czasu pobolewa, piersi też czuję. Co najgorsze non stop jestem zmęczona, wstaje rano z łóżka i już jestem zmęczona :pinch: Byle pierdołę zrobię i czuję się jak bym się natyrała przeokrutnie, nic mi się nie chce :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900187 przez lalka
ja byłam dzisiaj się zapisać na potwierdzenie ciąży...a położna mówi do mnie"dobrze to na jutro zapraszam" :woohoo: :woohoo: :woohoo: a ja zszokowana mówię,że chyba trochę wcześnie!!!!nie spytała się wcale kiedy była ostatnia@ i tak milutko do mnie,żebym sobie termin wybrała sama..no to wybrałam na 30 lipca,ale chyba pójdę w przyszłym tygodniu ;) ;) ;)

mąz kupił mi dzisiaj test płytkowy,bo na tamtym mówił,że nic nie widać i maliny takie wyszły jak się patrzy!!!!!sikać już więcej nie będę :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl