BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #921273 przez Anabelle
Tarczyca w ogóle lubi platać figle, szczególnie w ciąży. Dobrze, że można ją dość łatwo kontrolować :)

Karlinka brzuszek jest, ale powiem ci, że minimalnie mniejszy niż wcześniej gdy miałam mega wzdęcia :)
W ogóle jakiś buuuum ciążowy :) Ja mam termin na marzec, szwagierka na kwiecień, sąsiadka na luty, kolejna sąsiadka na kwiecień. Jakieś pozytywne fluidy chyba były w powietrzu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921279 przez LusiaKlusia
Anabelle u mnie ja i moja młodsza siostra w ciąży jesteśmy. Dwie koleżanki niedawno urodziły a trzecia też w ciąży.:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921291 przez Agula89
O jej jakie brzuszki macie juz co nie ktorzy! :)
Zazdroscic i czekac na swoj pozostaje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921296 przez monia89
Ileee postów!
Witam nowe Mamusie :-)
Anabelll brzusio już spory :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #921307 przez Anabelle
Monia twój też nie najmniejszy :P W ogóle widzę, że większości mam przy małym odstępie miedzy ciążami brzuszek szybciej wyskakuje :)

Lusia szaleństwo szaleństwo - w sumie fajna data 2015 :P
Mi teściowa powiedziała że gośka jest w ciąży ale nie dodała która (a gośka to szwagierka i dziewczyna szwagra). Myślałam, że chodzi o dziewczyne szwagra a nie o szwagierke (bo ta ma 2 dzieci i 3 nie chciała) więc mówię do teściowej "piotrkowa gośka". Teściowa zdębiała, oczy wywaliła. Po chwili milczenia dodałam "tak??" :D Teściowa buchnęła śmiechem i mówi "nieee :P tego by brakowało, jeszcze wesele trzeba by było szybko organizować"
Mina teściowej bezcenna. Myślała, że nie tylko jej córka w ciąży ale jeszcze dziewczyna syna - więc doznała lekkiego szoku.

Niezła będzie banda.
W ogóle to w przyszłym roku teściowa będzie miała wnuki w wieku 10, 6, 5,4,3,2,plus 2 noworodki (mój i szwagierki). Nic tylko ognisko organizować w ogrodzie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #921322 przez bujanka
Hej chyba tylko ja jestem takim rannym ptaszkiem, ale za to o 21 już zasypiam :)
Czy Monnita nie miała wczoraj wizyty?
Jeszcze ja nie przywitałam kolejnych marcówek -Agula i Karola fajnie że nas coraz więcej :) A Karolin rzeczywiście sporo, popularne imię chyba :lol: A z tarczycą chyba rzeczywiście dużo osób się zmaga, niestety :dry:
Nesqa gratuluje wizyty, wiem ze spóźnione ale tak produkujecie że nie nadążam :P
Anabell super pokaźny brzuszek, ślicznie wyglądasz i chyba urósł od ostaniego zdjęcia (aaa teraz doczytałam, że wcale nie większy heh ;), to zalezy od ujęcia zdjęcia tamta fotka była z daleka robiona ;)), ja obiecuje wam pokaże mój ale już poczekam do 12 tygodnia ;) Też już mam co pokazywać, chociaż nic nie przytyłam :dry: a jak ważę się w domu przed kąpaniem bez ubrań to nawet kilo mniej pokazuje :unsure: A u Was jak z tym jest?
U nas w rodzince i z mojej strony i mojego G też sporo dzieciaczków, fajnie przynajmniej wesoło ;) czasem aż za bardzo :woohoo:

A ja trochę ponarzekam, mam dosyć tych zastrzyków, cały brzuch w siniakach, już nie wiem gdzie mam robić. A potem zastanawiam się czy to coś się dzieje z dzidzia czy poprostu te siniaki i zrosty bolą :( policzyłam że zrobiłam już 120 zastrzyków, a gdzie reszta :( Może któraś z marcówek też wstrzykuje sobie Clexane?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921341 przez Karolincia
Witam Was Kochane Mamuśki ;)

Bujanka - nie jesteś sama z chodzeniem spać po zmroku hehe :) ja tak samo 21.30 już spałam :D A wstałam o 8.00 :D
Ojej..a na co te zastrzyki?? :(
Czekam na ten Twój 12 tydzień ciaży i zdjęcie brzuszka :D

Anabelle - jaki brzuszek !!! Prześlicznie wyglądasz :) Widać, że Maluch rośnie :) Ładny sweterek :D Ja też ostatnio jak robiłam zdjęcie wyszedł niby większy, a teraz mniejszy brzuszek na zdjęciu :) zależy od ujęcia tak jak Bujanka pisze :) a też zależy czy jesteśmy po jedzonku,czy przed :D
Same brzuszki dookoła ,fluidki ciążowe fruwają w powietrzu :D

Monnita - jak wizyta wczorajsza?? :)

Nesqa - moje gratulacje, że wizyta przebiegła pomyślnie :)

Lusia - hehe ale się złożyło, że rodzice od dwóch córek wnuki będą mieć :D a siostra w którym tygodniu? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921347 przez LusiaKlusia
Karolincia siostra w 24 tygodniu jest. Urodzi albo pod koniec grudnia albo w styczniu :D Ona sama jest ze stycznia to chciałaby dziecko w styczniu urodzić :P

A Ja urodziłam Gaję po 3 dniach od moich urodzin. Mój mąż ma urodziny 15 marca więc fajnie by było jakby Dzidzia numer 2 pokazała się w tych okolicach :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921349 przez Karlinka
dobry dobry Mamusie :)
Nocka dzisiaj nienajlepsza , chociaż o dziwo humor rano znakomity :) Małża muszę gdzieś z pokoju wygnać i dzisiaj skończę sprzątać szafę :)
Co do ciąż to prawda wszyscy są w ciąży -moja szwagierka ma termin 5dni wcześniej niż ja, siostra szwagra ma na luty, a koleżanka na kwiecień :)
Bujanka och nie zazdroszczę ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921351 przez karola1322
Witajcie u mnie z waga było tak ze na początku schudłam 2 kg a teraz już przybieram na wadze spać idę o 21.30 lub 22.00 a wstaje raz o 7 raz 8 .. Umnie jest jeszcze siostra w ciąży w 17 tygodniu dużej różnicy miedzy nami nie ma pozdrowionka :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921355 przez Karolincia
Lusia -no to będzie impreza urodzinowa za urodzinową imprezą :D Super się złożyło :D ja mam termin na 18 kwietnia 2015 ,ale to się może pozmieniać ;)

Karlinka - dobrze, że chociaż humor Ci dopisuje, a pospać możesz w ciagu dnia :D no tylko nie przemęczaj się i nie szalej z tym sprzątaniem !! Hahaha...ale wysyp ciąż, jak grzybów po deszczu :D

Karola - a ja nie wiem ile ważyłam na samym początku ciąży czyli 4 tydzień, a teraz też nie wiem :P muszę się zważyć jak wrócę do domu :) To w niedużym odstępie czasu zaszłyście w ciążę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921365 przez karola1322
Siostra powiedziała mi jak ja byłam w 4 tygodniu choć o tym nie wiedziałam ja dopiero szłam do gina tydzień po miesiące bo testy były negatywne wiec nie spodziewałam sie ze jestem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921369 przez Karolincia
Karola - przynajmniej Maluchy będą się razem bawić, bo są w jednym wieku :) No proszę :) Ja się dowiedziałam o ciaży w 4 tygodniu, robiłam próbę ciążową :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921373 przez Karlinka
Lusia, Karola fajnie tak , że prawie w tym samym tygodniu ciąży jesteście z siostrami :)
Karolincia spoko nie będę przesadzać, Mąż mnie pilnuje ciągle ;)
Co do wagi to mi spadła o 2 kg ,ale już pół kilko nadrobiłam więc pewnie do końca września wyrównam wagę do tej sprzed ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921388 przez Karolincia
Karlinka mam nadzieję, że Cię pilnuje !! :) Nadrobisz te kilogramy :) Wiele kobitek na początku ciąży chudnie, a później nadrabiają :) Główka do góry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl