BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #922540 przez lalka
bry!!!!
ja biorę od 6 tyg.witaminy!!!!teraz kupiłam sobie prenatal duo...w jednym opakowaniu jest prenatal clasic 30 tabl. i prenatal dha też 30 tabletek i zapłaciłam 37 zł!!!na tej stronie co podała Anabell wyszło 32 plus przesyłka...czyli ja nie przepłaciłam ;)
my już po imprezie..było fajnie...dużo żarcia narobiłam..pośmialiśmy się...przeszkadzał mi tylko zapach wszystkiego co z grila..nawet dym z grila..normalnie mdliło mnie!!!! :sick: :sick: :sick: :sick:

miłego dnia :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922545 przez Agula89
Ada2424
link dla Ciebie : kuchnialidla.pl/product/powidla-sliwkowe-z-czekolada

co do witamin widzę ze duzo z was poleca prnatal duo albo omegamed. Tylko muszę chyba jutro zadzwonić do mojego doktora i zapytać sie czy jak w skałdzie jest kwas foliowy czy mam "odstawić" dotychczas brany kwas foliowy, i jod bo biore dodatkowo jodid 200 i raczej nie powinnam łączyc wszytskiego bo za dużo tego bedzie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922552 przez Ada2424
Hej :) Jak tam dzionek u Was Kochane? :) u mnie piękna pogoda i samopoczucie super :cheer: wysłałam Męża po zakupy bo oczywiście milion zachcianek mam B) po obiedzie jedziemy nad zalew pospacerować troszke :)

Agula dziękuje :kiss: w takim razie jutro wypróbuje ;)

Miłego i słonecznego dzionka :cheer:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922555 przez bujanka
Dziewczyny apropo tych witamin' to ja juz kupilam prenatal 90 tabletek za 50zl tylko zwykly i teraz sie zastanawiam czy to dha jest bardzo wazne? Mam na opakowaniu napisane ze od 2 trymestru czyli od poczatku 13 tyg.czy od konca 13 tyg. Czy to juz nie ma takiego znaczenia? Milego dnia :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922603 przez Karlinka
Dobry :) coś dzisiaj pustki ,ale nie dziwota -piękna niedziela :)
Nawet się rano zmobilizowałam i upiekłam rureczki z kremem :)
Bujanka chyba tydzień dużej różnicy nie robi. A co do dha to z tego co czytałam too wydaje się być ważny, nawet bardzo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #922612 przez Anabelle


DHA jest bardzo ważny, bo wpływa na rozwój m.in mózgu jak i oczu dziecka...
Dla kobiety ciężarnej również jest bardzo ważny, dodatkowo są to tłuszcze a więc poprawiają wchłanianie witamin A,D,E, K.

Prenatal kupiłam na próbę ale te kapsuły są tak wielkie, że trzeba mieć studnie zamiast przełyku. Omegamed nie miałam nigdy. W ciąży z Antkiem i obecnej brałam Femibion natal 1 na początek, a później Femibion natal 2 z kwasami omega ( 1 kapsułka z witaminami, 1 kapsułka z dha).

Agula nie możesz brac witamin z kwasem foliowym i jeszcze kwasu foliowego. W femibionie np masz normalnie 2 rodzaje kwasów foliowych, jod, żelazo itp Tylko trzeeba kupic nowy femibion natal 2, tak jak na tej stronie dokładnie nazywa sie femibion natal 2 plus.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922683 przez Saga0304
Hej mamusie... :) nareszcie mam chwilkę by do Was sie odezwać... :) mam bardzo dużo zalatwien....jesli chcemy sie wprowadzić przed narodzinami maluszka trzeba dzialac :) i to bardzo szybko... Od teraz wracam juz na forum...pewnie Was nie nadrobie...chyba, ze tak jak dziś nie będzie nam sie chciało spać...to wtedy będę czytać.... :)
Buziaki dla Was...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922692 przez ewawawa
Witam Was wszystkie, jak tam po weekendzie? ja w końcu zjadłam z koleżankami swój wymarzony torcik ale nie ukrywam, że miałam wyrzuty sumienia z powodu kalorii :P

co do witamin ja tylko biorę kwas foliowy i już przed ciążą brałam tran i kontynuuje jego branie. ale co raz częściej mam zgagę więc będe musiała się zapytać lekarza przy kolejnej wizycie czy coś może mi na to poradzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922706 przez Agula89
dzięki Anabella za tabelke. No z kwasem foliowy tak myslałam zadzwonie i zapytam jeszcze co z tym jodem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922735 przez Anabelle
Agula no jeśli witaminy które kupisz nie mają jodu to musisz sobie suplementować dodatkowo, a jeśli mają to nie musisz - dość logiczne :P no ale zapytaj się ginekologa jak wolisz.

Ja zbieram siły przed dzisiejszym dniem - cały dzień załatwiania, choc byłoby to do ogarnięcia spokojnie, gdyby Antek samodzielnie nie chodził :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922744 przez kristi*
Hej, wczoraj to mnie brzuch męczył, czułam się jak nadmuchany balon. W nocy spać nie mogłam co chwilę się budziłam, ciągle coś nie kuło w brzuchu.
Coraz więcej osób mnie pyta kiedy będzie wiadomo czy będzie chłopak czy dziewczyna. Przez to ja z coraz większą niecierpliwością czekam na USG.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #922746 przez Anabelle
Eh ja się wybiorę na usg dopiero ok 15-16 tc :(

Agula a ile jodu przyjmujesz? Jod jest ważny przy regulowaniu tarczycy.
W femibion natal 2 plus jest go tyle:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922747 przez Ada2424
Hej :)

Mnie też coś dzisiaj brzuch kuje lekko. Za tydzień zobacze moją dzidzie :cheer:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922757 przez lalka
dzień dobry!!!!

ja mam dzisiaj haj lajf.....mąż od 10 do 22 w pracy...Młody w szkole potem do dziadków...normalnie żyć nie umerać

ja jutro dzidzię zobaczę

miłego dnia laski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922759 przez karola1322
hej.. Mnie dziś strasznie wyspało na twarzy i dzisiaj załatwianie jeszcze do ślubu miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl