BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #922772 przez Anabelle
lalka tez tak chce :D
mąż co prawda wyjechał z samego rana, ale jeszcze Antek mi został :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922778 przez Nikaa
HA ha Dziewczyny Księżna Kate jest w ciąży :P śmieje się po Mikołaja rodziłam chwilę przed royal baby a teraz znowu podobne terminy :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922781 przez Karlinka
Dobry:-)
Dzisiaj mam wizytę;-) jeszcze tylko 2,5h...
Dziewczyny czy któraś z was przyjmuje letrox50na tarczyce? Mam wrażenie ze to od tego codziennie boli mnie glowa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922783 przez Agula89
Anabella teraz biore 200 mcg jodid. Karlinka nie pomoge bo ja biore Eutyrox 100..
ja bym bombla chciała codzinnie ogladać więc trzymam kciuki za wizyty wasze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922785 przez Ada2424
Karlinka ja mam do Ciebie pytanko...bo Ty poczułaś się lepiej po skończonym 12 tygodniu tak jak ja i powiedz mi czy nadal tak dobrze się czujesz czy to wraca co jakis czas? Trzymam kciukasy za wizyte tez będe na wizycie w 13t6d :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922803 przez ewawawa

Nikaa napisał: HA ha Dziewczyny Księżna Kate jest w ciąży :P śmieje się po Mikołaja rodziłam chwilę przed royal baby a teraz znowu podobne terminy :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:


To czeka cie kolejny poród w podobnym czasie co Kate, jak księżniczka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922810 przez Dżasta86
Hej dziewuchy,

Czytajac wasze posty, stwierdzam ze straszna ostroznosc tu panuje. Ja mam bardziej luzne podejcie i 50 mg w tą czy tą roznicy nie robi, tak samo jak przyjmowanie ich tydzien wczesniej jak napisali na pudelku. Ja dubluje np kwas 400 mg i 100 w witaminach i nic sie nie dzieje nikt nie ma zastrzezen.
Ja wam zycze ciut wiekszego luzu bo to witaminy. Co innego gdyby dublowac skladniki witaminowe o wysokim stezeniu, ale to chyba kazdy rozumie. Przyjmowanie jodu jest obowiazkowe zwlaszcza wtedy kiedy mamy problemy z tarczyca. Patrzac sie w sklad codziennego menu jak na moje oko nie znajdzie sie go az tyle, wiec przyjmowac go trzeba tak czy siak.
O reszcie ja sie dowiaduje z kalendarza ciazy i wam tez polecam, np. od kiedy proponuje sie kwas DHA, czy zwiekszenie wapnia.

Karlinka przewaznie bierze sie euthyrox jak tu kolezanka napisala. Zapewne lykasz tabletke naczczo rano, dla odmiany lyknij raz w nocy i zobacz czy fsktycznie tego dnia bedzie cie bolala glowa. Duzo dziewuch ma migrene ciazowa, ja od euthyroxu mialam skoki cisnienia i dusznosci, zmniejszono mi dawke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #922812 przez Karlinka
Ada jesli chodzi o poprawe po 12tyg to faktycznie minęły mi wymioty;-) czasem odrzuci mnie od lodowki,czasem nam odruch wymiotny ale to nie jest to co wcześniej jest dużo dużo lepiej ;-)
Dzasta dzieki za odp. No wlasnie wiem,ze większość eutyrox łyka . Spróbuje lyknac w nocy tak jak radzisz o ile uda mi sir wstać bo nocki cale przesypiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922813 przez Ada2424

Karlinka napisał: Ada jesli chodzi o poprawe po 12tyg to faktycznie minęły mi wymioty;-) czasem odrzuci mnie od lodowki,czasem nam odruch wymiotny ale to nie jest to co wcześniej jest dużo dużo ;-)


No to się cieszę, mam nadzieję, że i u mnie to co było już nie wróci z taką siłą ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922839 przez Dżasta86
Karlinka lyknij raz cxy dwa razy przed spaniem tylko na probe, tak to powinnas naczczo 30 min przed sniadaniem. Nawet jak pobieraja krew na thc tez musi byc rano przed godz 10.00 rano inaczej wynik moze byc fake. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922856 przez Anabelle

Nikaa napisał: HA ha Dziewczyny Księżna Kate jest w ciąży :P śmieje się po Mikołaja rodziłam chwilę przed royal baby a teraz znowu podobne terminy :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:


U mnie dokładnie taka sama sytuacja ;)

Karlinka ja mam na tarczycę eutyrox

U mnie samopoczucie coraz gorsze. Zmęczona jestem nieziemsko. CHęci do czegokolwiek brak. Antek nie chce siedzieć w wózku od kilku dni. Chce tylko sam chodzić, musze wiec na spacery jeździć do miasta 15 lub 30 km i ... już mi sie nie chce. Spałam dzisiaj z nim godzine w ciagu dnia i nadal jakby ze mnie powietrze spuścili. Duszno mi, niedobrze, spać mi sie chce. Wczoraj 2 h nie mogłam zasnąć, mdłości miałam, ból głowy, samoloty jakieś mi latały. Coraz gorzej :(

Poza tym zgadzam się z dżastą. To czy przyjmiemy 150 jednostek jodu czy 200 to wiekszej różnicy nie robi. Podobnie czy łykniemy 2x2 magnez czy 3x2 magnez. To nie są leki przeciwkrzepliwe, heparyna czy leki hormonalne. Bez przesady.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922866 przez Anabelle
Agula - tak na szybko. Jak koniecznie chcesz 200 jednostek jodu to prenatal classic ma 200;.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922874 przez lalka
Anabelle poczekaj i tobie się tak trafi....mój J ma tak służby powstawiane,że co drugi dzień na 12 godzin...a co drugi wolny...ale jakos to przeżyję..tzn to jego wolne!!!

zgłodniałam ..własnie odgzrewam sobie barszczyk..taki do picia i zawijane..o i 1 gołąbek mi został!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922877 przez Dżasta86
Uuuu Anabell co to za spadek formy.... 30 km spaceru ty nie zartuj ja tyle ostatnio widzialam na rajdzie w podstawowce :P
Ty moze euthyroxu masz za duzo, tak pisze o nim duzo :P ale mi zmniejszona dawka pomogla.
Mi to sie nudzi juz , jestem bez laptopa nie mozna pracowac na tablecie, basen i rower.... ilez mozna... mozecie mi dzieci podsylac bo przynajmniej wy nie narzekacie na nude.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922896 przez karola1322
Mam pytanie Nie wiem czy któraś ma problem z trądzikiem na twarzy? czy macie jakieś sposoby żeby nie wydawać na dermatologa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl