BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #922899 przez lalka
Karola ja nie pomogę..nie mam problemu z trądzikiem...nigdy go nie miałam!!!

co by tu zjeść..na coś mam ochotę,ale sama nie wiem na co...może gruszka!!!
jutro mam wizytę,ale zleciały te 3 tygodnie!!!!ciekawe kto tam u mnie w środku mieszka..mąż jest przekonany,że chłopiec i codziennie inaczej mówi do brzucha..a to Stefan...to Franek..był nawet Mietek i Zdzichu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #922901 przez Dżasta86
KAROLA unikac cukru bo cukier to bakterie, tonik do twarzy , zakaz uzywania recznika do twarzy, i np kapusta kiszona ktora zabija bakterie we krwi :) plus jakis piling :) i to tyle ale dziala, jest jeszcze taki szwajcarski czy to norwesk miod do picia ale dosc droga inwestycja i trzeba zamawiac. To co napisalam na poczatku w duzej mierze pomoze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922903 przez karola1322
szukam dalej ja dopiero pleć będę wiedzieć jak będę 20 tygodniu o ile mi powie a jak nie to po weselu zapytam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922906 przez Nikaa
ewawawa wszystkie tak będziemy miały :D
ja jestem po wizycie dzisiaj - wszystko w porządku groszek rośnie sobie waży 50 gram :) :) i bardzo wstępnie ( bo to jeszcze mega wcześnie i wiadomo jak to jest) groszek coś tam ma między nóżkami :) :) :) :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922908 przez ewawawa
wiecie co chyba za bardzo przechwaliłam się barkiem dolegliwości... brzuch nie daje mi dzisiaj spokoju, masakra :( może jak poruszam się trochę na jodze to mi przejdzie

na szczęście przeszła ochotka na ciasta, co oznacza chwilowy brak wyrzutów sumienia z powodu zbędnych kalorii ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922917 przez Dżasta86
Ewa jak mnie bolal brzuchol to lekarz kazal mi wypoczywac, tez bym polecila tobie zostac w domu i wziac nospe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922918 przez Karolincia
Witajcie Kochane !! :)

Nie jestem chyba Was w stanie nadrobić :( Przepraszam :( Będe juz z Wami na bierząco :)

Nie działało mi forum, jakiś error wyskakiwał, i nie miałam mocy pisac :(

Powiedzielismy z moim N w sobote mojemu tacie o ciąży :) Baaardzo sie ucieszył, wyściskał Nas :)

Co do trądziku, też się z nim męczę, obecnie mi troszkę mniej krostki wyskakują, stosuje nadal kuracje , czyli myje buzię żelem , 2 razy w tygodniu peeling, tonik codziennie jest używany :)

Gratuluje mamusiom , te co były na wizytach, że wszystko w porządku :)

ewawawa- no prosze zaspokoiłaś głód na słodkie :) mi się to nie udaje i codziennie coś podjadam :P

Nikka - życze, aby prognoza sie sprawdziła i był chłopak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #922923 przez Dżasta86
A ja za za to jakos nie mam czucia na skorze na ledzwiach chyba od trzech dni odkad zaczelsm sie drapac :blink: nie wiem czy to mozna utozsamic z tym ze mialam w pt zastrzyk rozlusniajacy w dupsztala. Dziwne skora swedzi drapie sie i nic nie czuje. Normalnie Archwium X.

Mam smaka na kuraka z kfc :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922937 przez Anabelle

Dżasta86 napisał: Uuuu Anabell co to za spadek formy.... 30 km spaceru ty nie zartuj ja tyle ostatnio widzialam na rajdzie w podstawowce :P
Ty moze euthyroxu masz za duzo, tak pisze o nim duzo :P ale mi zmniejszona dawka pomogla.
Mi to sie nudzi juz , jestem bez laptopa nie mozna pracowac na tablecie, basen i rower.... ilez mozna... mozecie mi dzieci podsylac bo przynajmniej wy nie narzekacie na nude.

Wątpie, żeby to był eutyrox, bo mam 25N :P

lalka napisał: Karola ja nie pomogę..nie mam problemu z trądzikiem...nigdy go nie miałam!!!

co by tu zjeść..na coś mam ochotę,ale sama nie wiem na co...może gruszka!!!
jutro mam wizytę,ale zleciały te 3 tygodnie!!!!ciekawe kto tam u mnie w środku mieszka..mąż jest przekonany,że chłopiec i codziennie inaczej mówi do brzucha..a to Stefan...to Franek..był nawet Mietek i Zdzichu

Maz wymiata :P

Ewa - magnez 2 tabletki, nospa i do łóżka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #922940 przez Ada2424
Ja też się śmieje z mojego męża...kilka razy dziennie gada do brzuszka, głaszcze, całuje :cheer: dzisiaj do mnie mówi ty a dzidzia mnie słyszy jak do niej gadam, udaniec z niego jak trzeba :lol:

Mnie naszło na tosty z pieczarkami i właśnie wcinam :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922942 przez Anabelle
A to mój mąż nic nie gada. Wie, że na razie to dziecko nie szczególnie kumate w brzuchu siedzi :P
Ale jak Antek już kopał, to rysował po brzuchu, bawił się z Antkiem latarką, puszczaliśmy mu muzykę ;) Teraz jestem ciekawa co zrobi Antek jak dzidzia go kopnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922945 przez Ada2424
Mój pewnie tak reaguje bo to nasza pierwsza dzidzia, ogromnie się cieszy. Z pracy wydzwania po kilka razy i pyta jak się czuje czy coś mi kupić. Podoba mu się mój rosnący brzuch, taka fajna piłeczka teraz już :) Oboje się nie możemy doczekać usg :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922946 przez lalka
Anabelle żyjesz po dzisiejszym dniu???

mnie już ta samotność męczy...żeby młody chociaż w domu był.a on na treningu!!!
niech sobie tatuś pogada zabraniać mu nie bedę..takie to pocieszne!!!

co na jutro na obiad..macie jakieś pomysły???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922988 przez Karlinka
U mnie po wizycie ok, ale na usg idę jutro dopiero na lepszy sprzęt.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923004 przez Anabelle
Laleczka ja miałam ciężki dzień dzisiaj, zawroty głowy, duszności... ale Antek zasnął, oglądne top model i ide spać.

Ja bym sobie chętnie posiedziała cały weekend sama :P ale pewnie teraz tak mówię, a jakby tak było faktycznie to ... miałabym dość :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl