BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #923233 przez kristi*
U mnie też zabawa skończyła się ok 4 rano najlepsze, że jak nigdy dużo nie piłam tak jak się zagadałam z żoną mojego kolegi z pracy, który też się dosiadł później, to później stwierdziłam że więcej już z nimi nie piję - pierwszy i ostatni raz w życiu miałam kaca :silly: . A w niedziele rano czekało nas jeszcze sprzątanie po imprezie tzn. zebranie naszych rzeczy z sali, bo jakieś chrzciny obiad mieli.

Fajnie powspominać, szybko zleciało, 28 września rok nam mija :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923237 przez ewawawa
pamiętacie, że mówiłam Wam, że będe samotnie wychowywać dziecko. Dzisiaj widziałam ojca mojej fasolki, ale on mnie nie widział. Najgorsze jest to, że on nie wie że jestem w ciąży i będę musiała mu to powiedzieć, zanim dowie się przez znajomych. Masakra nie chcę mieć już z nim nic wspólnego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923241 przez Ada2424
Ewa współczuje sytuacji :( ale wiem, że dasz sobie rade :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923246 przez karola1322
Ewa współczuje takiej sytuacji głowa do góry dasz rade... ja będę mieć ok 50 ludzi ... wesele mam przy basenie szkoda bo wody w nim nie będzie a sprzydała się by tym pijanym na ochłodę noc spędzimy tam i nie wiem o której skoczymy imprezę pic nie mogę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923256 przez bujanka
Ewa też współczuje :(, może masz chęć się wygadać? wiesz taka grupa bab to zawsze coś poradzimy, jeśli nie chcesz mieć nic z nim wspólnego to chyba na siłę nie będzie Cię do tego zmuszał? Oczywiście jeśli nie chcesz mówić to rozumiem, bo to Twoje prywatne sprawy, ale zawsze myślę że my wszystkie jesteśmy do dyspozycji by pomóc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923267 przez monique1983
Anabelle - też mam tą poduszkę co Ty i chwalę sobie, nie wstaję rano taka połamana. A duszności też mi ostatnio dokuczają.

kristi - a ja czytałam, że właśnie odklejanie się siatkówki jest wskazaniem do cc, ale jak może zrobią Ci zabieg tym laserem to będzie ok. Ja też mam wadę wzroku -2 przynajmniej tak wcześniej było, ale chyba trzeba się wybrać do jakiejś kontroli i sprawdzić czy się nie pogłębiła.

karola1322, Ada - to ja Was pobiję, 12 lat razem, a będzie dopiero rok po ślubie ;)

Ada - mój mąż na normalne wizyty ze mną nie chodzi, ale na usg genetycznym był sobie pooglądać. Na początku robiła mi usg przez powłoki brzuszne, a potem zrobiła dopochwowo bo lepiej było widać i pytała przy dopochwowym czy wypraszamy męża, powiedziałam, że nie, że mi nie przeszkadza, a niech dzidzię sobie poogląda.

ewawawa - przykra sprawa, ale chyba będzie lepiej jak się dowie od Ciebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #923272 przez Ada2424
W takim razie zabieram Męża ze sobą na genetyczne :)

Monique 12 lat wow to już dużo czasu jesteście razem :)

Ja dzisiaj zeszłam do piwnicy, wróciłam do domu i taką zadyszke miałam ąż ciężko mi było oddech złapać i w ustach sucho, musze przerwy robić chyba jak wchodze a co będzie później z wielkim brzuchem B)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923281 przez nesQa
Też czytałam o tym, ze jak sie siatkówka odklei to cc, ale moze to nie każdego spotyka :). Muszę mojej lekarce w ogole powiedziec, ze mam wade wzroku,bo nie pytała, a ja nie pomyslalam żeby powiedzieć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923371 przez MlecznaMama
Hej Kochane!
Co tu taka cisza!?
Jak Wam mija wieczór? Ja już odpoczywam przed telewizorkiem.
Świetnie,że macie takie wspomnienia ze ślubu. Ja bałam ślub w 7 miesiącu ciąży i mieliśmy kameralne przyjęcie,ale też wspaniale wspominam :)
Zaczyna mi się pojawiać bzuszek, a mdłości mi mijają :)
Nikaa ja uodziłam 5 dni po księżnej KAte :) a było to 8 dni po moim terminie :) zobaczymy teraz... :) ajnie,że będziesz mieć chłopaczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923374 przez Anabelle
dupa a nie forum.
co chwile 'użyłeś przestarzałego formularza"
aż sie pisać odechciewa :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923427 przez Agula89
Witam wszystkich.
U mnie nie zaciekawie...wczoraj o 17 dostalam goraczki,bole miesni,dreszcze...jednym slowem MASAKRA! wieczorem mialam 37,7 i nigdy w zyciu sie tak zle nie czulam..nie umialam sobie poradzic z tym wszystkim. Normalnie czlowiek by wziol cos na zbicie temp i z glowy... pytalam wczesniej lekarza to mowil ze paracetamol,czy polopiryne moge wziasc pow 38 stopni.Dzis goraczki nie mam ale czuje sie jak by czolg po mnie przejechal,glowa nie samowicie boli...znacie jakies sposoby, olejki, na bol glowy? Martwie sie czy bomblowi nic sie nie dzieje..:( bo boli mnie podbrzusze od wczoraj...ah tam ... zycze dobrego dzionka wam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923444 przez bujanka
Agula domowe sposoby, mi ostatnio pomogło mleko z miodem. Leż pod pierzynką, lepiej z leków nic nie brać tym bardziej jak gorączka minęła. Zdrówka życzę!
Anabell dziś znów od rana był error, na serio szwankuje coś to forum :angry:
Cały czas leżę i dziś witałam się z kibelkiem, na serio mojemu dziecku strasznie późno się przypomniało, że jest w brzuchu :lol:
A mam zapytanko do Was, macie śluz? Ja mam go sporo, taki bardziej mleczny. Normalne to na naszym etapie ciąży?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923448 przez Anabelle
Bujanka ja mam dużo śluzu i też bardziej mleczny. Czasem jak wstanę rano z łóżka to dosłownie po udach płynie. Ale wczoraj byłam u gina, miałam badanie i wszystko bardzo ładnie więc widać - to normalne. Miałam robioną też biocenozę - badanie czystości pochwy - w zeszłym tygodniu i też wynik ok.

Agula wcinaj czosnek! Dużo czosnku, na kanapki pakuj surowy. Miód jest jeszcze dobry, cytryna, sok malinowy najlepiej domowej roboty. Olejków nie polecam. Jak byłam w III trymestrze i chciałam taki sztyft do nosa z olejkami przy katarze to farmaceutka się za głowę łapała ze nie mogę nic wdychać w ciąży! W końcu kupiłam bo to był już koniec ciąży i używałam tylko w nocy żeby w ogóle móc spać, ale wiem, ze gdybys poszła do apteki, powiedziała że jesteś w ciąży to bedą się bali cokolwiek sprzedać. Jedynie syrop prenalen dla ciezarnych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923465 przez karola1322
U mnie tez był ten śluz w dużych ilościach i lekarz nic nie powiedział ze wszystko ok teraz jest go mniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923467 przez Nikaa
Anabelle a do nosa są takie sztyfty 100% wody morskiej nie pamiętam nazwy - to ma w składzie tylko wodę i nic więcej po prostu przepłukujesz nos ja to używałam jeszcze przed ciążą - myślę, że to w ciąży można bo nic tam nie ma z chemii - może to Agula możesz ( jeśli masz katar :P) ?

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl