BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #932507 przez Anabelle
Paulina jeszcze jakbyś wiedziała kiedy miałaś owulacje np na podstawie testów czy temperatury to lepiej byloby wiadomo kiedy, ale jak nie wiesz kiedy była owulacja a cykle masz zmienne to tylko orientacyjnie "książkowo" da się określić. Są kalkulatory możesz spróbować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #932510 przez karola1322
kurcze post mi nie wchodzi to już 3 raz pisze masakra ja z testów owulacji ani z temperatury nie korzystałam obserwowałam śluz... ciekawe ile razy mam edytować bo coś nie wchodzi






dołączam mój brzuszek z księżniczką jutro wkraczamy w 21 tydzień
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932511 przez kristi*
Jesteśmy w trakcie "przeprowadzki" zamiany pokojów z Teściem, nawet szybko idzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932517 przez Karlinka
Karola zdjęcie po światło, ale widać że brzuszek spory :)
Kurczę u mnie nikt nie chce uwierzyć , że ja niedługo połowę ciąży za sobą mam. Dzisiaj babka w sklepie ,gdzie mają też dział z odzieżą ciążową do którego podeszłam mówi mi ale proszę pani tam jest odzież ciążowa ;p

Kristi przeprowadzki zazdroszczę, bo możesz przy okazji mały remoncik trzasnąć ;) Mnie to już nosi , żeby coś zacząć zmieniać bo mam wrażenie że mi się czas do porodu kurczy a plany mam delikatnie mówiąc "na bogato" ;)

Małż mnie dzisiaj zaskoczył kwiatkiem bez okazji ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932522 przez karola1322
Karlinka pod tym oknem się nie da jeszcze było zasłonięte jak będę mieć nową spylanie to szafa z lustrem musi być to będzie w innym pokoju

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932525 przez Ada2424
A ja czekam na hod doga tak mam smaka, Mężu właśnie wraca z pracy ma mi kupić :)

No marcóweczki rośniemy :cheer:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932532 przez dotik1991
Zapraszam serdecznie Panie w ciąży na badania prowadzone przeze mnie w ramach pracy magisterskiej.
Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i zbieram dane dotyczące doświadczeń kobiet na temat swojego dziecka w czasie ciąży.
Badanie jest całkowicie dobrowolne i anonimowe. Odbywa się w całości przez internet. Polega na wypełnieniu dwóch wysłanych przeze mnie krótkich kwestionariuszy i odesłanie ich z powrotem na adres e-mail lub wysłanie na adres Wydziału.
Więcej informacji na ten temat pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Drogą mailową będzie również możliwość udostępnienia chętnym osobom końcowych wyników ogólnych z mojego badania.
Opis i wszystkie informacje będą zawarte w mailu, które wyśle po zgłoszeniu.
Zainteresowane Panie proszę o zgłoszenie się na adres mailowy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
(w temacie wiadomości proszę wpisać zgłoszenie)

Z góry dziękuję za zgłoszenia i poświęcony mi czas.
Dorota Kowalczyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932553 przez Aneczka84
Witam Mamusie, Ja mierzyłam temperaturę tylko w cyklu, w którym zaszłam bo miałam nieregularne :) i w sumie usg mówi 9 marzec a według temperatury powinno być 12 marzec - czego bym chciała. Mój tata 12 styczeń, mama 12 luty to by było cudnie 12 marzec :D ale cóż dzidzia sama zdecyduje :D
Mnie przyszła teściowa i teściu ciągle pytają czy ja coś jem, bo mam brzuszek mały i w sumie w ubraniach nic nie widać :D Choć ostatnio znowu zaczęłam jeść słodycze :) to pewnie zacznie rosnąć brzuszek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932555 przez lalka
Paulina to masz identyczne terminy jak u mnie ..zarówno porodu jak i @...więc mogę ci odpowiedzieć na moim przykładzie...16 czerwca!!!!




śmieję się do was (ja oczywiście a nie Matka Boska)ciocie forumowe :kiss: :kiss: :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932588 przez syza24
Hej ja dziś cały dzień w biegu ale za to jaka piękna pogoda :cheer:
Niestety dziś kolejny raz przekonałam się o wredocie niektórych ludzi ponieważ chciałam kupić telefon w promocji w mediaex... no i podeszłam do telefonu a za mną dwóch panów którzy po chwili poszli po sprzedawce no to ja spokojnie czekałam a jak przyszli to okazało się że są dwa i pan się zapytał kto był pierwszy to ja powiedziałam że ja, oni zaczęli się ze mną kłócić i wyrywać sprzedawcy telefony wiec żeby się nie denerwować po chwili kłótni przeklnełam na pół sklepu i wyszłam!!! A niech im się za to te telefony popsują a co?! :angry:
Ale na pocieszenie trafiłam na promocję ubranek dziecięcych w Tesco i sporo kupiłam. Powiem wam, że opłaca się wybrać bo body z krótkim rękawem są w obniżce od 30 do 50% wiec kupiłam na 3-6 mca będą akurat na lato. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932594 przez Anabelle
A w sumie jakie znaczenie ma dzien zapłodnienia?

Pewnosc ma sie tylko przy inseminacji, nawet jak wiesz kiedy było owu to nie znaczy ze tego dnia bylo zaplodnienie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932625 przez Agula89
Anabelle czasem dzien zaplodnienia jest wazny ;) haha
Ja to nie mam pojecia dokladnie kiedy ciezko to wyliczyc :) plemniczki 48 h godzin moga żyć wiec myslimy ze tego dnia byl stosunek ale zaplodnienie kolejnego..

No to ja wstawiam Wam tez swoj brzuchol a raczej brzuszek :) wyglada poprostu jak bym byla grubsza :laugh: ale w dżinsach juz ciasno...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932635 przez kristi*
Karlinka tak przeprowadzki są fajne, porządki dokończe w tygodniu, weekend w szkole. Niestety pokój większy ale otwarty, musimy postawić ściankę działową i drzwi wstawić ale szybko pójdzie mała powierzchnia,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932673 przez Ada2424
Ale mnie dzisiaj mdli :( już nawet się coli napiłam ale póki co bez zmian, do tego zgaga mnie męczy i katar :unsure:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #932674 przez Anabelle

Agula89 napisał: Anabelle czasem dzien zaplodnienia jest wazny ;) haha
Ja to nie mam pojecia dokladnie kiedy ciezko to wyliczyc :) plemniczki 48 h godzin moga żyć wiec myslimy ze tego dnia byl stosunek ale zaplodnienie kolejnego..

No to ja wstawiam Wam tez swoj brzuchol a raczej brzuszek :) wyglada poprostu jak bym byla grubsza :laugh: ale w dżinsach juz ciasno...

Plemniki potrafią przeżyć od 72h do nawet 7 dni - zależy od plemników i warunków w pochwie. Zazwyczaj norma to ponoć 72h dlatego zaleca się stosunek co drugi dzień w okresie starań - żeby uzupełniać ilość plemników :P
Dlatego nie za bardzo da się określić dzień zaplodnienia - ani ty do tego nie dojdziesz, ani gin - na inseminacji jest tylko pewniaczek :P

U mnie samopoczucie też kiszka.
Głowa boli, spiaca jestem, zmeczona, nos śluzówka opuchnieta, ciezej mi sie oddycha, gardło boli, wargi przesuszone mimo, że co chwile robie sobie herbate z sokiem malinowym -.-

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl