BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #936617 przez Anabelle
Amorfivell śliczne zdjęcia pamiątkowe a brzusio faktycznie zgrabny :)

Ja mam kurtkę która nie była ciążowa. Ma krój literki A i ma ściągacze na plecach. Z przodu jest na guziki tylko Kupiłam rozmiar 40 bo babeczka powiedziała, że jak coś grubszego ubiorę to lepiej 40, a teraz kupiłabym 38 bo te ściągacze dawały mnóóóóstwo miejsca, a guziki pozwalały na przeszycie ich i spokojnie 38 by wystarczyło. No ale mam rozmiar 40 - płaszczyk cienki, ale bardzo ciepły bo z takim lekkim puchem. Po ciąży z Antkiem wyczyszczę i sprzedam jako ciążową ;) Kupiłam ją za 300 zł - posłuży mi na 2 ciąże a później jeszcze sprzedam - jak patrzyłam na allegro to za 150 zł powinna pójść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936619 przez Anabelle
Ada najważniejsze że masz do niej zaufanie i dobry kontakt. Jeśli tylko babka faktycznie ma wiedzę, a nie tylko dobrą gadkę pełną empatii to jesteś w dobrych rękach :) Bo ta fatalna położna którą miałam miała jak dla mnie - mniejszą wiedzę ode mnie. Robiłam szkołe rodzenia w szpitalu w Krakowie z tamtymi położnymi a później przyszła do mnie położna z przychodni na wsi i w ogole nie znała połowy rzeczy które miałam kupione dla dziecka.
Mówiła, że mam dziecko po kąpieli smarować oliwką - olaboga! Akurat to jest moja działka jeśli chodzi o wykształcenie i mało z krzesła nie spadłam! Nie wiedziała co to emolienty co to tummy tub, nie wiedziała że są nosidła ergonomiczne, znała tylko pampersy i pieluszki tetrowe. Pieluszek bawełnianych czy bambusowych na oczy nie widziała. Ogólnie kosmos.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936622 przez Anabelle
Mówiłam już że zawsze trafiam na nową stronę? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #936624 przez Anabelle
ar ju faking kidi`n MI!

ooo Antek mi caps locka włączył :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936626 przez Ada2424
O ja to faktycznie położna kiepska ci się trafiła :ohmy: ja zawsze zagaduje inne ciężarne w przychodni co też chodzą do tego gina co ja i do położnej i pytam o opinie, to póki co nie zdarzyło mi się usłyszeć nic negatywnego. Ogólnie bardzo dba o swoje ciężarne, dzwoni, przyjeżdża do domu na wizyty w ciąży i po urodzeniu dziecka, ma zawsze czas żeby pogadać, doradzić, uspokoić. Prowadzi szkołe rodzenia na którą będę chodzić z Mężem od początku grudnia no i jest położną oddziałową położnictwa i neonatologii w szpitalu. Bardzo sympatyczna i wesoła kobitka :) jestem z niej póki co strasznie zadowolona.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936629 przez Dżasta86
cze dziewczyny,

U mnie też zimaaa, zaraz jade po czapke i rękawiczki..
Jak mnie przycisnie to w koncu kupię kurtkę bo co mam zrobić i to taką ze ściągaczem jak Amforvivell pisała.

Kurde wróciły mi mdłości co najgorsza dłużej trwaja w ciągu dnia jak na początku ciązy :( albo zasługa progesteronu albo wchodzącej macicy na żołądek .

Anabell ja swoją szkołę rodzenia zaczynam 12 listopada zobaczę jaki jest poziom. Jakby co będę konsultować/ radzić się Ciebie , chyba nie masz nic przeciwko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936635 przez Anabelle
Ada to bardzo fajnie trafiłaś :)

Dżasta jak tylko bede pamiętać lub będę mieć w notatkach to śmiało ;)

A jeszcze wam powiem że ta moja polożna z ciąży z Antkiem nigdy nie przyjechała jak sie umawiała, wpadała "przejazdem". Na dodatek raz weszła do domu sama. Tesciowa z Antkiem na spacerze, ja zasnelam, bo bylam nieprzytomna, a ta sama sie wpuscila do domu, weszla, obudzila mnie, siadla na lozku i sie pyta gdzie dzieciatko. Mylalam że zawalu dostane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #936638 przez Ada2424
To faktycznie kiepska ta położna. U mnie moja jeszcze nie była, ale dziewczyny mówiły, że dzwoni wcześniej i się umawia na określony dzień i godzine. Do mnie dzwoniła 2 czy 3 razy zapytać jak się czuje, czy mam jakieś pytania do niej a tak to widujemy się co 4 tygodnie wtedy jak na wizyte do gina ide bo ona obok w gabinecie jest i najpierw do niej wchodze a później dopiero na badanie i usg :)

Wczoraj teściu podał Mężowi dwie torby jabłek i właśnie z mamą konfitury robimy :cheer:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936641 przez Anabelle
ooo konfitury :D
a mnie naszło na lejsy grubo ciachane ser cebula :D

ja sie biore za ziemniaki, kalafior, nie mam pomyslu na mieso bo mi drób nadal nie smakuje, ale najwyżej Antek zje. Chyba że do ziemniaków i kalafiora jajko sadzone zrobie? Hmm :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936645 przez nesQa
Widzę, ze nie tylko ja mam smaka na chipsy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #936646 przez Ada2424
O jajko sadzone do ziemniaków też lubie i często jak nie mam ochoty na mięso to sobie robie. Na chipsy mnie wczoraj wzięło i zjadłam prawie całą dużą paczke laysów fromage.

Już po obiedzie :) objadłam się znów pizzą jeden gar konfitur juz zrobiony, jeszcze jedne został. Uwielbiam takie ciepłe konfiturki, właśnie jem na deser :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936648 przez nesQa
Nie piszcie o laysach,bo ja czekam aż mi je dostarczą, a mam taką ochotę :D

Konfitury z jabłek idealne są do tarty z jabłkami, mniam :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936649 przez lalka
dzień dobry!!!!!

u nas pogoda nie jest zła...troszkę zimno,ale mi to nie przeszkadza....po coś jest stworzona jesień i zima!!!!

co do kurtek to w płaszczyku jeszcze jesiennym przesuwam guziki i an wszystkich świętych mam w czym iść..a potem wyciągam kurtki zimowe,które kupiłam w lumpku(żeby nie było mi ich potem szkoda wyrzucić)z h&m za grosze!!!innych nie kupuję!!!

co do kombinezonu to mam po Jędrku..niebieski(ale jak będzie córa to mi to nie przeszkadza) i śpiworek do wózka też po młodym....

dzisiaj na obiad ja z młodym miałam zupę brokułową a mąż kaczkę z pyzami i burakami!!!na kolację zapiekanka ziemniaczana od wczoraj i biorę się za sałatkę z tortelini mięsnym!!!
mąż w pracy cały weekend więc siedzę z młodym sama..a i jutro do mamy na kawę,bo ma imieniny!!!

właśnie dzidzia mnie troszkę pokopała...przyłożyłam rękę i poczułam!!!!
półówkowe będę miała robione po 21 tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936706 przez Agula89
Hej :)
Wiecie co...pytalan kolezanek i u mnie w tej dziurze nie ma takich praktyk aby miec polożna w ciazy..tylko jak dzieciaczek sie urodzi zapisuje sie go do przychodni i z niej po powrocie do domu kilka razy przychodzi polozna..podobno obowiazek przyjscia ma jeszcze polozna z przychodni rodzinnej do ktorej ja jestem zapisana, bo maja za to placone ale roznie z tym bywa... zapytam poloznej /pielegniarki z gabinetu gdzie chodze do ginekologa jak to jest u mnie dokladnie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936708 przez lalka
Agula to się spytaj,bo od 21 tyg położna ci się należy jak nic!!!! ja wypełniałam(zapomniałam jak to się nazywa)wniosek i wcale to nie jest położna z przychodni rodzinnej...moją położną polecił mi mój gin...więc działaj,bo naprawdę warto!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl