BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #938706 przez lalka
dzień dobry!!!!

co do imion to dla chłopca mamy Natan a dla dziewczynki Lili(w tej właśnie formie)
Michalina bardzo piękne imię ...zawsze chciałam,ale za bardzo kojarzyło mi się ze "Sztuką kochania"W isłockiej..hi..hi..

Anabella bardzo oryginalne imię wybrał mąż...mój mąż dla pierwszego swojego syna wybrał...Kryspin...dla naszego pierwszego nie pozwoliłam mu wybrać!!u mnie nie przeszedłby Roger,Gerard i Żaneta

Ada moja dzidzia zaczyna fikańce o 22-30..serio tak dokładnie!!!
Nika gratuluję synka!!!

dziewczyny co do chust to mam znajomą,która zajmuje się właśnie chustami..jakby co to mogę dać namiary!!!

co do złotych rad...to jak można spać i odpoczywać na zapas????jakby co to piszcie,bo ja chętnie wypoczęłabym na zapas!!!u mnie w rodzinie to znowu panuje przekonanie,że się je za dwóch a nie dla dwóch!!!

mierzyłam się dzisiaj rano i mam obwód brzucha 115cm......no i doszło do mnie,że śmiała się ze mnie kierowniczka,że jak można mieć już taki duży brzuch w tym miesiącu!!!

mnie dzisiaj pierwszy raz od 2 miesięcy obudziło sikanie..nie chciało mi się wstawać,bo kiubelek mamy na dole..ale brzuch zaczął tak boleć,że musiałam!!!

miłego dnia!!!

właśnie Anabelle Wika pewnie już po wszystkim!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938708 przez Anabelle
Karlinka to napiszę ci gdzie mi się przydawało nosidło ergonomiczne, a czy kupisz nosidło czy chuste to juz zależy co tam chcesz ;)
Jak chciałam odkurzyć, a maluszek nie chciał leżeć na dywanie albo nie chciał zasnąć czy generalnie dawał w kość, to wsadzałam sobie do nosidła i odkurzałam. Zazwyczaj się patrzył, a jak się Antek znużył bujaniem moich bioder to zasypiał. Jakoś mi się to nie widziało żeby odkurzać a dziecko na dywanie - w końcu dmuchawa z odkurzacza zawsze jakiś ruch powietrza robi. Unosi kurz. Aaaa i zmywałam podłogę mopem też z ANtkiem w nosidle.
Jak jechałam gdzies autem to brałam wózek ale jak miałam sporo załatwiania tj jakiś urząd, poczta czy musiałam jechać komunikacją miejską to wygodniej było mi wsadzić Antka do nosidła i mieć wolne ręce niż brać wózek i martwić się czy jest winda, czy mogę wejść do okienka/pokoju z wózkiem czy musiałabym go zostawić na zewnątrz. Do tego jak szliśmy na spacer w weekend taki rodzinny to ja sobie szłam a mąż brał Antka do nosidła jeśli szlismy w dolinki czy na jakiś szlak
Zresztą mam fotkę od koleżanki z kwietnia 2013 z jej synkiem Piotrkiem też w nosidle jak odkurza. Dzieci początkowo protestują, ale jak się podśpiewuje, buja bioderkami i odkurzacz buczy to wszystkie nam zasypiały jak zaczarowane :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938709 przez lalka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938714 przez MlecznaMama
hejo!!!!
a mi się imię Malwina bardzo podoba, nawet je rozważałam kiedyś dla swojej dzidzi.
Dla rodzica każde imię które wybiera dla swojego dziecka jest najpiękniejsze.
Anabella Kristi Bujanka..... jak ja Was rozumiem. Na tydzień temu miałabym termin porodu i też dużo myślałam i ta ciąża w której jestem teraz daje mi szczęście i uważam że wyleczyła mnie z żalu, smutku.... bardzo mi było ciężko po poronieniu.... jak pewnie każdej z nas,,,,, Teraz jestem szczęśliwa i czekam.
Kochane moje Ada , Syza!!!!! nic się nie przejmujcie. Ja miałam koleżanki, które urodziły pół roku przede mną. I też słyszałam..."no skończy ci się, koniec luzu","śpij ile wlezie bo później koniec""jedz co tylko możesz bo jak będziesz kamic to tylko gotowane marchewki" dużo się nasłuchałam. Irytowało mnie to już wtedy, ale jak urodziłam przekonałam się że było inaczej. Mój syn bardzo ładnie spał, mogłam jeść niemalże wszystko. Macierzyństwo na każdym etapie jest dla mnie wspaniałe. Wiadomo pojawiają się trudności ale zamiast gadać"oooo będziesz miała ciężko", może by Ci wszyscy ludzie zaczęli mówić ile wzruszeń, śmiechu i miłości jest gdy pojawia się Twoje własne dziecko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938715 przez malina219
Lalka - Lili skrót od Liliana tak? :) Słyszałam, że nie można dać imienia Lili z powodu braku "a" na końcu co nie określa jej płci :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938716 przez ewawawa
Dzień dobry dziewczyny :)

Bujanka gratuluję dziewczynki, na pewno się ucieszy z takiej ślicznej sukieneczki :)

ja dla mojej prawie pewnej dziewczynki chcę dać na imię Anastazja albo Sylwia
a dla chłopca bym dała Fiodor - takie męskie i silne wydaje mi się to imię :)

z tymi imionami w Polsce jest dziwnie, niby mieli wprowadzić jakąś ustawę odnośnie dowolności w nadawaniu imion, ale czy to weszło i o co w tym dokładnie chodzi to nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938721 przez MlecznaMama
no tak.... ale niby znajomi moi mają córkę o imieniu Inez. JA myślę Lalka,że jakbyś się uparła.... a jakby nie pozwolili? to masz jakąś opcję?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938722 przez karola1322
witajcie my mieliśmy problem z imieniem do chłopca bo mi sie podoba Tymoteusz to mój się nie zgada on wolał Paweł Fabian Marcin Sebastian a do córki Mieliśmy zanim byłam w ciąży Julia . My będziemy wózek kupować 3w1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938724 przez ewawawa
u mnie taki plus , że nikt się do imienia nie wtranżala ;) ale Tymoteusz tez mi się podoba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938733 przez Aneczka84
Witam Mamusie :)
Fajnie czytać o imionach i takie zróżnicowane :) Mój miał ochotę na imię Leonarda dla chłopca, ale powiedziałam po moim trupie. Dla dziewczynki mieliśmy Sofia, no ale jest chłopak :D A z powodu pracy (przedszkole) wiele imion odpada u mnie bo mam skojarzenia z innymi dziećmi czy rodzicami.
Ja na początku też chciałam 3 w 1 wózek, ale skończy się na kupowaniu osobno wszystkiego z powodu fotelika bo z firmy romer. Dlatego spacerówka, a do niej jak już gondola, która nie jest bardzo droga. Każdy kupuje to co mu będzie potrzebne: my jednak dużo podróżujemy, będziemy jeździć po różnych powierzchniach. Tu we Włoszech jest płasko, chodniki zrobione, bez dziur, na ale do Polski też będę często przyjeżdżać. No i musi być wózek w miarę łatwy w składaniu do samolotu :/
Dlatego każdy musi pomyśleć co tak naprawdę potrzebuje.
A jak wasze samopoczucie? Moje ciśnienie jest niskie i nic mi się nie chce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938734 przez Karlinka
Anabelle dzięki za rady :)
Lalka chetnie poproszę namiar na tą znajomą od chust :)
Ja też często słyszę ,że powinnam jeść za dwóch i to najlepiej duuużo słodkiego . Na szczęście teściowa powoli zaczyna rozumieć ,że nie zjem wiecej niż kawałek ciasta bo jej kiedyś odpaliłam że dziecko nic dobrego z tego nie wyciągnie więc teraz zawsze jest dużo owoców ,bo to chętniej jem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938740 przez Ada2424
Dzień dobry :)

U mnie dziś lepsze samopoczucie, ból głowy odpuścił, udało mi się obyć bez apapu, Mężu wymasował skronie i zasnęłam :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938762 przez Kalinka90
Ja też zastanawiam się nad imieniem właśnie, bardzo nam z mężem podoba się Lena, nie znam żadnej Lenki, natomiast wiem, że jest ich wiele to w końcu najpopularniejsze imię w Polsce ostatnimi laty. Podoba nam się też Pola, lecz Apolonia brzmi trochę dziwnie. Mnie podoba się jeszcze Inga, Olga ale mężowi już nie i jest dylemat. Ale z Igorkiem do 7 mies nie znałam płci i też mieliśmy duży problem, zwlekaliśmy z wyborem do porodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #938768 przez MlecznaMama
KAlinka możesz dać po prostu Pola! miałyśmy Polę na Lipcówkach. Była też Mila. Można tak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938777 przez Ada2424
Dokładnie tak jak Mleczna pisze :) można dać samo Pola, na wątku o testach mamy jedna Pole :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl