BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #938605 przez kristi*
Anabelle ja mam podobnie, gdyby nie ta ciąża to już bym się załamała, pierwszy termin miałam na początek kwietnia a drugi na koniec sierpnia. Na szczęście teraz chłopaczek rośnie zdrowo.
Też mi nie pasują takie odległe terminy USG i tak rzadko, niby prywatnie, ale jak to gin mówi nic się nie dzieje to nie ma sensu zaglądać – a mnie nerwy zżerały, co nie jest dobre dla maluszka. Ale od kiedy dodatkowo na NFZ chodzę to i częściej wizyty mam.

Co do imienia nie martwcie się na zapas, jak się maluszek urodzi imię samo przyjdzie. :laugh:

Moja siostra całą ciąże na synka mówiła Andy, jak się urodził zmienili na Antka, a jak wyszli ze szpitala to zmienili na Toni i tak już zostało

To się pochwale moim siostrzeńcem, jestem w nim okropnie zakochana :laugh: :laugh: :laugh:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938608 przez kristi*
znowu nowa strona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938610 przez kristi*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938613 przez syza24
Dobry wieczór mamusie ;)
Ale naskrobałyście pół godziny czytania :laugh:
Anabelle dobrze, że piszesz to wszystko kto będzie chciał to skorzysta ;) ja dostaje wózek ale wiem że będzie dostosowany do naszego trybu życia itp. dlatego kuzynka męża właśnie nam go zaproponowała i jak go zobaczyliśmy to stwierdziliśmy, że mimo tego że nie ma najnowszego designu itp.jest to wózek dla nas :cheer: no a fotelik mamy od kuzyna nie pytałam o atesty bo dopiero od ciebie tu się odwiedziłam ale mówili że kosztował w jakiejś wyprzedaży 570 zł wiec myślę, że będzie dobry :)
A co do imienia to ja chciałabym Liliana ale mąż mówi, że chciałby jakieś inne ostatnio mówił może Zuzia, Gabrysia albo Hania wiec będzie problem z wyborem a gdyby był chłopak to mieliśmy już wybrane Damian Paweł ale nie ma chłopaka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938618 przez nesQa
Co do tych wózków to racja. Każdemu pasuje co innego. Ja kupuje 3w1 :P, moja kuzynka taki kupila i rok czasu używała to nosidełko jako fotelik, bardzo sobie chwalila :).

O, suche usta to ja mam od 5dni, uporać się z nimi nie można :dry:

Duże te Wasze maleństwa. Moje w 21tyg zaledwie 316g ważyło :P.

Co do imion ja wybrałam dla dziewczynki Liliana, a mój dla chłopca Oliwier, zobaczymy co będzie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938622 przez Ada2424
Nesqa kiedy masz wizyte? Ja też kupuje 3w1 :) moje obie kuzynki takie miały i koleżanki też i każda sobie chwaliła :) ale tak jak ze wszystkim każdy ma inne zdanie na dany temat a i tak sami wybierzemy to co uważamy dla siebie najlepsze ;)

Kristi przystojniacha z Twojego siostrzeńca :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938623 przez syza24
No i jeszcze miałam wam pisać, że tak mnie nerwy ponoszą jak wszyscy mi dają "dobre rady" żebym niby odpoczywała bo po porodzie już nie da się odpocząć no dobra ale jak odpocząć jak mała budzi mnie o 4 nie licząc kilka pobudek w nocy w dzień ostatnio dużo rzeczy robię ale staram się odpoczywać ale ile można?!
Albo historie tego typu że dzieci potrafią być takie niedobre i takie sraty taty :evil: wydaje mi się że dużo osób nie wiem z jakiego powodu próbuje zniesmaczyć mi ten piękny stan macierzyństwa :evil: a mnie to doprowadza do białej gorączki i teraz staram się mówić że nie chce słuchać takich rzeczy i że cokolwiek będzie się działo to ja będę je zawsze kochać i obdarzać je taką miłością jaką tylko będę potrafiła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938624 przez Anabelle

Ada2424 napisał: Anabelle :lol: u nas znów na odwrót z imionami, dla dziewuszki w dalszym ciągu nic kompletnie, ani jedno nam w ucho nie wpadło, ale może nie będzie trzeba wybierać ;)

A bo tak często jest właśnie :D Chyba na złość mamusi :P :P

Nikaa napisał: Anabelle no hmmmm napiszę dyplomatycznie, że wybrał bardzo oryginalnie - eee to coś ciężko będzie o kompromis widzę
Ada dzięki :)

:lol: :lol: spoko mi też się nie podoba :D już mu powiedziałam, że jak urodzę i będę miała wreszcie ciszę i spokój na oddziale noworodkowym to coś wymyślę :D

Co do fotelików to podobno ważna jest też data produkcji bo plastik w konstrukcji traci na swojej trwałości z wiekiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938626 przez Ada2424
Syza też nie znosze takiego gadania i udzielania tych "dobrych rad" ostatnio nawet usłyszałam że "zobaczysz jak dziecko się urodzi jak w małżeństwie ci się zmieni na gorsze" to powiedziałam, że wiadomo, że dziecko wywraca życie do góry nogami i dużo rzeczy się w życiu zmienia ale to nie znaczy, że zaraz mam się z mężem rozwieźć tak jak ona bo nie będziemy mogli dojść do porozumienia, to się zatkała i zmieniła temat :P

Która jest godzina? Wiadomo, że 22 bo mój dzieć zaczął fikać :P zegarka już nie potrzebuje :lol: zastanawiam się skąd on wie, że to już ta godzina jest bo codziennie o 22 zaczyna harce B)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938634 przez Karlinka
Nika super, ze wszystko ok i że chłopaczek :D
Ja już zaczęłam mieć gdzieś te wszystkie opinie i "dobre rady". Ja ciągle słyszę ,jak to ja źle ciaże znoszę bo raz palnęłam że drzemki muszę sobie czasem uciąć (w 1trymstrze) i pod tym względem ciągle do szwagierki mnie porównują ale to ze ja 3miesiące wymiotowałam ale i tak do pracy chodziłam to już nikt nie pamięta. Teraz jest faza jaki to ja mam mały brzuch w tej ciąży i po co schudłam przed ciażą (a wróciłam poprostu do mojej normalnej wagi bo sporo przytyłam) a jakbym przytyła to by znowu gadali jak to się roztyłam . No ludziom nie dogodzisz ;)
Jak ostatnio zobaczyłam ranking najpopularniejszych imion to się okazało ,że nasze typy są w pierwszej dziesiątce ;p Wolałabym żeby były mniej popularne ale Filip na bank zostaje bo nam się podoba a mój Małż nie uznaje że w ciąży sie typy zmieniają ;ppp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #938641 przez kristi*
U mnie też z początku "straszyli" jak to jest mieć małe dziecko... (że niby co przestraszę się i wyjmę sobie dziecko z brzucha)
Po pierwsze mam młodsze rodzeństwo i najmłodszego brata, z którym dzieliłam pokój dług czas.
Po drugie ja od początku ciąży praktycznie budzę się w nocy, bo ciągle mi się sikać chce, i wstaje o 5:00, nie sądze by z dzieckiem się coś zmieniło zdążyłam się przyzwyczaić i nawet mi to pasuje, nie wróciłabym do wcześniejszego trybu....
Kiedyś z braciszkiem, teraz z siostrzeńcem nieraz zostaje jakoś problemu nie ma, ale po prostu ludzie tak mają - chcą nastraszyć.
Ale najbardziej mnie drażnią ci co dzieci nie mają - oni to mają najwięcej do powiedzenia.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938645 przez monisia100100
Witam
Jestem grudnióweczką 2013 , chciałabym Was zaprosić do odwiedzenia i polubienia mojej strony www.facebook.com/swiatwokollilki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938683 przez bujanka
Anabell Twoje rady są bardzo cenne :) Dobrze że nie wszystkie pierworódki jesteśmy bo bysmy się nie połapały w tym wszystkim :P A co do ciąży to wiem co przeżywasz, ja też już bym była na ostatniej prostej 3.01 miałabym termin :dry: ale ta ciąża ratuje duszę i serducho :blush:
Z tymi oryginalnymi imionami..... są piękne ale czy dziecko później nie będzie miało pretensji że takie daliśmy???? Moja córcia na Michalinę może w pewnym momencie mieć żal głównie jako nastolatka, więc trochę się obawiam, ale mam nadzieję że później w dorosłym życiu doceni :)

Nikaa gratulacje synka :cheer: udzielaj się częściej, jesteś w końcu na naszej liście :side: Leon też oryginalnie :)

Karlinka no właśnie temat chusty. Dziewczyny lepsza chusta bawełniana czy nosidełko?

Nesqa to rzeczywiście maleńk ten twój dzidziuś, moja w 20 tyg. 358 g i lekarz też mówił że wróbelek :P Ja też chyba zdecyduje się na 3w1

Syza nie słuchaj innych, może zazdrośni? :evil:

Ada dobry tekst do teściówki hehehe :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938686 przez Karlinka
Bujanka ale Michalina to bardzo ładne imię. Może niebyt popularne ,ale przynajmniej nie jakaś Dżesika czy Samantha więc myślę ,że córka nie powinna mieć pretensji...
Co do wyboru chusta czy nosidełko to jeszcze nie wiem. Narazie jestem w fazie myślenia czy wogóle mi się chusta przyda, kiedy miałabym Łobuza w niej nosić itp... Nie jest to może ogromny koszt takiej chusty ale trochę jednak kosztuje i nie chcę, żeby później leżała w domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938705 przez malina219
Dziewczyny co do wyboru niespotykanego imienia dla dziewczynki... Ciężka sprawa, ja mam na imie Malwina i od zawsze dzieci się ze mnie śmiały co to za imie itp , bo innej Malwiny ani w przedszkolu, ani później w szkołach nie było. Teraz imie to lubię i lubię jego oryginalność, ale jako dziecko płakałam i kłóciłam się z mamą jak mogła mnie tak nazwać. Chciałabym dać mojej fasolce na imię Kalina, ale zrobię to samo co mi zrobiła mama, więc nie mam pojęcia jak ją nazwę. Zastanawiałam się nad Mają, albo Julią :)
O 15 wizyta - nie mogę się już doczekać!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl