BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #941190 przez monique1983
Dziewczyny ma któraś butelki z Dr Browna, bo myślę nad ich zakupem, tzn. plan jest karmienia piersią no ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, ze 2 butelki chyba warto kupić w razie czego, nie? Czy jak wezmę jedną 125 ml i jedną 250 ml to będzie ok? Jakiej firmy macie smoczki uspokajające?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941193 przez syza24
hej :)
Aleksandra super ciuszki ja tez mam straszne pociągi do kupowania ale muszę poczekać bo mam trochę dostać więc nie wiem co kupować żeby później nie leżało
karola1322 ja mam super bloga z przepisami na ciasta prawie wszystkie przepisy mam z niego może ci zainspiruje zjemto.blox.pl/html
Moja dzidzia tak ostatnio szleje, że szok jak byłam u rodzinki to wygiął mi się brzuch w półksiężyc :silly: a dzisiaj w pani kasie w kasie powiedziała ale pani się brzuch rusza :woohoo: zobaczymy co będzie jutro na wizycie u gin :lol: a na wagę nawet nie chce patrzeć bo brzuch strasznie mi urósł

Byłam dzisiaj w markecie budowlanym i wzięłam reklamy farb z kolorami bo musimy jakiś wybrać i zacząć malować, Starznie spodobało mi się połączenie różu albo fioletu z błękitem ale jeszcze trzeba się z mężem skonsultować jak on to widzi i czy będzie to ładnie wyglądać na naszych skosach? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941196 przez syza24
nowa :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941197 przez syza24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941198 przez Ada2424
Monique ja smoczki mam z avent i jeszcze jeden jakiś kupie z innej gumy w razie gdyby te z avent nie podpasowały, Butelki też planuje kupić z avent, są takie zestawy startowe na necie ;) też planuje karmić piersią, ale butelki tak czy siak trzeba mieć.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941205 przez Anabelle
monique ja mam wiekszosc butelek z rynku bo Antek byl wybredny
dr brown tez mam dwie sztuki, ale nie przypadly do gustu ani mnie, ani mezowi ani tesciowej. miarka daje w tylek, jest tłoczona, przezroczysta, widac liczby tylko pod odpowiednim katem co mega utrudnia sprawe w nocy, sam smoczek z wyglądu jak w avent, a butelka po rozłożeniu ma do mycia chyba z 5 czesci, w tym słomke, siatke gumową, nakładkę, smoczek, butelke... nikt nie chciał ich używać pod moją nieobecność, a ja odciągałam Antkowi pokarm przez pierwsze 3 msc, wiec jak miałam do mycia laktator po każdym użyciu i jeszcze te butelki to wywaliłam je w diabły.

jakby co to mam w domu : avent, lovi, tomme tippe, nuk, dr brown, canpol

;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941207 przez Ada2424
Aaaa wizyta w piątek na 11 :cheer: :cheer: wreszcie udało się na rano umówić po raz pierwszy :cheer: już niedługo zobacze mojego skarbka, ależ się ciesze i doczekać nie moge :silly: :) ja dziś znów mało co spałam, Męża złapała rwa kulszowa i łaził całą noc bo go bolało, dostał leki i l4 do końca tygodnia. Dzisiaj śpi w drugim pokoju bo znów mi nie da spać i pojade na wizyte jak zombie jak tak dalej będzie :P

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #941210 przez Karolincia
Monique - Ja mam smoczki i butelki tak samo podgrzewacz do butelek i laktator elektryczny firmy philips avent :) Kupiłam kilka smoczków ortodontycznych i uspakajających ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941214 przez Kasia81
Hejka,
Mati dziękuje za pozdrowienia i całusy :) Wysypka ciągle jest ale nic poza tym więc czekam na efekty leczenia :)

Jeśli chodzi o butelki dr brown to ja ich używałam cały czas przy Małym ale faktycznie masakra z myciem była :/ Natomiast nie miał ani jednego dnia kolek (a to dlatego tyle tych części tam, żeby powietrza dziecko nie zasysało) więc nie wiem czy one tak działały czy tylko mieliśmy szczęście i tak czy siak ich by nie miał.

Mąż mi dzisiaj przytargał trzy kartony ciuszków z piwnicy żebym przejrzała i okazało się że z 70 % mam takich uniwersalnych więc pranie, i do szafki :) Oczywiście muszę kupić takich typowo ślicznych dziewczyńskich :)) ale i tak kupa kasy w kieszeni..

I ostatnio zaczynam świrować czy moja gin się nie pomyliła i na pewno będzie córunia ;/ Tak marzyłam o córeczce a teraz wciąż nie mogę uwierzyć... Chyba bym ją zatłukła gdyby na następnej wizycie powiedziała że jednak chłopak :huh: Ja wiem, najważniejsze żeby urodziło się zdrowe :)))))


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941215 przez Alesandra
ja jeszcze 2 tygodnie mam do wizyty a dziś zaspałam na glukozę i w piątek muszę iść by wreszcie mieć to za sobą. dziewczęta już połowa ciąży za nami .czy wam czas też tak szybko zleciał?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941217 przez Ada2424
Kasiu będzie córunia zobaczysz :) właśnie powiem Ci, że najlepiej większość ciuszków kupić takich uniwersalnych, później przy kolejnym dzidziusiu dużo się zaoszczędza a jedynie można dokupić kilka takich typowo pod płeć :)

Alesandra ja to nawet nie wiem kiedy mi te tygodnie zleciały, jeszcze troche i 3 trymestr się zacznie :woohoo: bardzo szybko mi ta ciąża mija bardzo...

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941220 przez syza24
Kasiu ja nie mam takiego problemu bo od początku czułam dziewczynkę ale mój mąż cały czas twierdzi że jeszcze może okazać się że będzie chłopak a nie dziewczyna :laugh:
A czas strasznie leci dopiero było lato i początek a teraz już coraz bliżej do porodu już zaczynam się stresować czy zdążę wszystko przygotować do porodu :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #941222 przez monique1983
Dzięki dziewczyny za opinie :)

Anabelle - to z tego całego arsenału coś polecasz? :) A miałaś do czynienia z butelkami Mam Baby, dosyć dobre opinie też czytałam. Kurcze już sama nie wiem co wybrać :pinch:

Kasia81 - no właśnie myślałam o tych butelkach właśnie z tego względu, że dziecko podczas karmienia nie połyka tyle powietrza, ale teraz to już sama nie wiem :whistle:

Ada - to ja po Tobie, na 13 :)

Alesandra - też mi szybko czas leci, niedługo 3 trymestr zaczynam, aż ciężko uwierzyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941223 przez Alesandra
syza dlatego ja już ogarniam bo w grudniu święta i nawet się nie zorientujemy a już styczeń nas zastanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941225 przez Alesandra
kobietki a jest któraś z warmińsko-mazurskiego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl