BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #941229 przez kristi*
Anabelle Leoś śliczne imie

Z butelkami to poczekam - może do stycznia nie spieszy się, siostrzeniec miał aventu, canpolu i jeszcze dwie jakieś, i nie było z żadną problemu, no ale zależy od maluszka czy mu podpasuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941230 przez Ada2424
Monique póki co jestem pierwsza i jedyna zarejestrowana na piątek, ale jutro pewnie jakieś ciężaróweczki się dopiszą ;) a jak nie to mają do mnie dzwonić i na jutro mnie wcisnąć gdyby się okazało, że jedyna jestem, ale myślę że więcej chętnych będzie ;)

Alesandra ja to boje się, że nie zdąże z całą wyprawką, ale do lutego już wsio musze mieć przygotowane żeby spać spokojnie :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941234 przez kristi*
Dzisiaj miałam wizytę na NFZ, glukoza ok nie muszę powtarzać.
Niezły bałagan tam mają jedną położna w punkcie obsługująca, kobitki przed wizytą - pomiary, po wizycie - zwolnienia, i co którąś osobę do gabinetu na zdjęcie szwów :angry:.
Pół godziny stania w kolejce, jak w końcu do niej dotarłam, to narzekała że taki nazwał ludzi bo wczoraj wolne było, a na zmianie ona jedna, i że ma dość słuchania rozwydrzonych dzieci biegających po całej przychodni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941235 przez kristi*
Nowa strona :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941240 przez Kalinka90
U nas butelki is moczki avent, również obeszło się bez kolek. Teraz też takie wybiorę.
Dziewczyny macie jakieś sporządzone listy? Chętnie bym podpatrzyła, bo jakoś ciężko mi się ogarnąć.
Syza mieszkacie na poddaszu??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941244 przez Ada2424
O Syza wiedziałam, że którejś jeszcze coś miałam napisać...my też pokój dla maleństwa mamy ze skosami i pomalowaliśmy na dwa kolorki, pomarańczowe skosy jena ściana tez i reszta żółty i powiem Ci że ciekawie wyszło :) polecam w pokoju ze skosami dać dwa kolorki. Myśle, że róż i fiolet też super połączenie będzie :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941247 przez syza24
Karolinka mamy połowę domu ale sypialnie akurat są na górze i mamy trochę skosów a w dziecięcym pokoju akurat cała jedna większa ściana to skos jak pomalujemy to wstawię zdjęcia ;)
A co do listy to ja dostałam od położnej (tej co chodzę do lekarza) taką listę co na początek dla dziecka no i też jest torba do szpitala i powiem wam że jest super :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941250 przez syza24
wiem że fajnie wygląda połączenie dwóch kolorów bo tak mamy pomalowane większość domu a na pomarańczowo teraz mamy ten pokoik bo był jako gościnny i chcieliśmy żeby był taki pogodny ale już mi się znudził i to jest pokój południowy- bardzo jasny i już wiemy że ciemniejsze kolory będą super wyglądać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941260 przez Karolincia
Kristi - to miałaś przygody w tej przychodni :( a jak sie czujesz??

Syza - Czekam na zdjęcia jak pomalujecie !! :) My myślimy jeszcze nad kolorami w dziecięcym pokoju :) Nie ma skosów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941305 przez Anabelle

Kasia81 napisał: Hejka,
Jeśli chodzi o butelki dr brown to ja ich używałam cały czas przy Małym ale faktycznie masakra z myciem była :/ Natomiast nie miał ani jednego dnia kolek (a to dlatego tyle tych części tam, żeby powietrza dziecko nie zasysało) więc nie wiem czy one tak działały czy tylko mieliśmy szczęście i tak czy siak ich by nie miał.

Chyba szczęście, bo u nas podczas butelek dr browna też były kolki

monique - u nas Antek wybrał butelki - wszystkie wypychał językiem oprócz nuk - ale z lateksowymi smoczkami

co do kolorów, to u nas prawie wszędzie 2 kolory. Pokój Antka to niebieski i zielony - taka limonka.

idę robić drugą kolacje :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941321 przez Karlinka
ufff ale dużo piszecie.
Ja dzisiaj dostałam jakiegoś powera i wszystko sprzątałam co sie tylko nawinęło ;)
Co do butelek to ja myślałam tak jak Ada żeby kupić zestaw startowy Aventu ,ale w sumie doszłam do wniosku ze lepiej nie szaleć i poczekać czy wogóle tej firmy Łobuzowi podpasują butelki. Pewnie kupię dwie z czego każda innej firmy. Chociaż muszę zobaczyć, bo coś siostra mi dała po swojej córce -nowe zapakowane bo nie użyły ;)
Smoczek mam jeden z Nuk dostany dzisiaj od położnej, wiec pewnie kupię jeszcze jeden ,ale też inne firmy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941328 przez kristi*
Karolincia no przygody były, wizyta na 9:40 kilka minut opóźnienia i bałagan przy punkcie położnych i wyszłam stamtąd ok 12.
Czuje się dzisiaj ogólnie na pewno lepiej niż wczoraj, ale na wieczór znowu mnie kaszel męczy, byłam u lekarza i dostałam antybiotyk i syropek - podobno lepszy od prenalen bo trochę "mocniejszy"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941329 przez Karlinka
Kristi oj to długo Ci zeszło ;/ A podobno pod koniec roku na nfz mniej ludzi, bo im się limity kończą i nowych ciężarnych nie przyjmują

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941346 przez Saga0304
Co do butelek, wsród moich znajomych popularne sa Tommee Tippee, ich smoczki sa bardzo wygodne dla dzieciaczków... To ich stronka www.tommeetippee.pl
I ja znów nie moge dzis spac... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941347 przez jagodzianka44
MlecznaMama coś nas na październikowkach zaniedbujesz :D jak się czujesz? dla nas zawsze będziesz jedną z nas :* Rośnijcie zdrowo!:* juz bliżej niż dalej :)

Co do butelek mogę wam polecić butelki z Lovi z dynamicznym smoczkiem, są tak skonstruowane, że działają praktycznie jak ssssutek. Moja z innych pic nie chce. Kupiliśmy dr Brown.. Chujowka nie dość, ze Majka nie umiała z niej pic to lalo sie nam gdzies bokami i problemy z brzuszkiem tez po niej byly. U nas nie ma kolki, są problemy z gazami, ale ta butelka sie nie sprawdza. Dla mnie wszystkie te butelki antykolkowe to pic na wode fotomontaż, no jeśli dziecko będzie miało mieć kolkę to ją będzie miało. Fakt można zniwelować jej występowanie dlatego my profilaktycznie do każdej butelki mleka dodajemy Delicol + raz dziennie bioGaie. Niektóre dzieciaczki poprostu nie maja na tyle Laktazy żeby strawić Laktozę i trzeba ja im dostarczać , a laktaza właśnie jest w delicolu. Pozdrawiam i życzę szybkiego bezbolesnego to może nie. Bo co to za poród bez "poświęceń" rozwiązania. Rośnijcie zdrowo, a wasze szkraby niech was obsypują soczystymi kopniakami :*"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl