BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #941746 przez Ada2424
Dziewczyny trzymać kciuki, zbieram się na wizyte a stres mam okropny..

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941754 przez Karolincia
Bujanka - Ja kupiłam w hm nowe i po kilku praniach pas się nie rozciągnął, więc podejrzewam, że te używane również się nie rozciągają tak szybko :)
Też się czzuję bardzo kobieco teraz, jak założe sukienke podkreślającą moje krągłości ciązowe to nawet lepiej się układa na mnie teraz niż przed ciążą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941755 przez Karolincia
nowa strona..:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941756 przez Karolincia
ehh... :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941767 przez MlecznaMama
Witajcie!!!

KAolincia wooow jakie ciachoo!!!!! nie mogę się doczekać aż je zrobię, ale muszę kupić produkty :) dziękuję
z synusiem na tym etapie ciąży miałam już 12 na + teraz tylko 6,5 ale waga startowa też jest inna. Wiem ,że to normalne że przybieramy, i po porodzie te kg lecą w dół jak szalone, chyba że się zaszaleje tak jak ja z synkiem :) i mi zostało 8 na + po ciąży... :)
u nas mgliście. na obiad orientalny kurczaczek.
Ada trzymam kciuki!
Anabella mam pytanko. Antek siada już na nocnik?
miłego dzionka!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941768 przez syza24
Ada powodzenia na wizycie trzymam kciuki ;)
Mleczna nie przejmuj się nie wiem czy widziałaś ja przytyłam już 10 kg i jak inne dziewczyny piszą, że tak mało przytyły to też mam dołka no i do tego lekarz który mówił mi, że powinnam trochę przystopować z tyciem bo do końca w takim tempie będzie 25-30 kg :blush: więc kupiłam sobie dużą porcję suszonych owoców, wafle ryżowe i inne zdrowe przekąski żeby nimi się próbować zaspokajać przy głodzie chociaż nie będzie łatwo bo jak mam straszną ochotę na dwie porcje obiadu to jak sobie odmówić :S

Ja dziś obudziłam się chora mam zatoki znowu zawalone gardło zaczerwienione i ogólnie osłabiona :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #941769 przez lalka
dzień dobry!!!!

Ada nie stresuj się......może potwierdzi dzisiaj na 100% płeć i nie będzie żadnego prawdopodobnie.....tak jak u mnie!!!

my już po śniadanku i po pączku..teraz do roboty...pirogi lepić!!!

miłego dnia!!!

Mleczna nie stresuj się ..ja też mam +9kg a jak szłam rodzić Jagusię to miałam +8kg!!!!i jak pomyślę ile dziewczyny przytyły tzn tak mało to aż żal ściska!!!na innym forum jest laska,która ma w tej chwili -14 kg..także i my to zrzucimy!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941770 przez Karlinka
Mleczna ja wielkopolski jestem. Przepis prześlę jak będę miała chwilę ,żeby go przepisać, bo wczoraj jak wysyłałam to mi się internet rozłączył jak na złość.
Co do wagi - może faktycznie zatrzymujesz dużo wody w organizmie. A w poprzedniej ciąży dużo przytyłaś?
Mi jak narazie waga sie waha 1-2 kg na plusie.
Anabelle niania wydaje się spoko ,ale cena trochę mnie przeraża ;/
Alesandra powodzenia na glukozie. Pomyśl sobie -nie ty pierwsza i nie ostatnia .Będzie dobrze :)
Bujanka co do spodni ciążowych pasem to ja mam jedne po siostrze. Ona je długo nosiła a pas jest nadal ok. Pewnie bym w nich całą ciażę przechodziła gdyby nie to że siostra szczuplejsza i są mi trochę obcisłe więc jeszcze kilo albo dwa i muszę sie z nimi pożegnać. Ale kupiłam sobie tej samej firmy, bo wiem że zapłacę trochę więcej ale przez te parę miesięcy je wynoszę.
Ada powodzenia na wizycie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941774 przez Karlinka
Zanim naskrobałam swoją wiadomość to wy już zdążyłyście conieco dopisać.
Dziewczyny nie przejmujcie sie aż tak wagą. Wiadomo nie ma co się objadać , bo jemy dla dwóch a nie za dwóch ale mozże to was pocieszy- moja mama ma trójkę dzieci i przy każdej ciąży tyła 25-30kg. A teraz to ja jej figury zazdroszczę ;) 50na karku a szczuplutka i czasem się pytają czy moja starsza siostra ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #941792 przez MlecznaMama
oj to rzeczywiście KArlinka mamy trochę do siebie jak ja jestem z Podbeskidzia...
Kochane jesteście moje pocieszycielki.... no bo właśnie patrzę jakie my tu mamy szczuplutkie Marcóweczki, że tylko 2 kg, tyją. Później to spada i jest niesamowita różnica. Ja dużo przytyłam bo z 53 kg osiągnęłam 75.... więc wiecie.... szaleństwo. a nie objadałam się!!!! mało uchu wówczas.
Syza świetny pomysł z tymi suszonymi owocami! chociaż jak się ma silna ochotę na czekoladę to ciężko pewnie.. :) zawsze miałam problem ze słodyczami.... dostaję tak silnej i nieopanowanej ochoty na słodkie że nie ma opcji....(silna wola jest, tylko słaba).
Najważniejsze żebyśmy były zdrowe i szczęśliwe!
KArlinka woooow to się mamcia trzyma! a ma jakaś metodę?

my dostaliśmy nianię z kamerką świetna od dziadków, ale były zakłócenia i nie chciała działać. więc dobrze ze mieliśmy możliwość zwrócić bo kosztowała z 6 stów... i zamieniliśmy nanię z baby ono bez kamerki, a też jestem zadowolona i koszt 160 ...
chociaż jakbym mogła mieć wybór wolałabym z kamerą....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941798 przez karola1322
hejka ja dopiero co z miasta wróciłam a jeszcze pojadę raz załatwić z nc+ bo mi doliczają od setki jak jest zapłacone jak wrócę będę brać się za ciasta na jutro i krokiety będziemy z mamą robić do brze ze katering se za mówiłam .... Ja w szpitalu schudłam bo tam za bardzo nie jadłam a teraz mam +7 kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #941803 przez anioleczek208
Hej Mamusie ;) co do tycia nie ma co sie przejmowac ;)kazda z Nas jest inna i kazda z.nas bedzie miala po porodzie talie osy zobaczycie ;D
ja jem wszystko na co mam ochote a i tak dopiero 2 kg na plusie ;) ale do konca ciazy dluga droga wiec jeszcze kilogramow przybedzie ;)
maz moj chory na l4 nie ma nic gorszego niz chlop chory w domu !!!! gorzej niz z dzieckiem chyba hehe
no i ja dzis wstalam z potwornym bolem glowy i gardla ;( byle bym sie nie rozlozyla ;/ macie jakies dobre sposoby na gardlo ?? plucze je woda z sola ale to jest okropne ;/ pije herbatke z miodem i cytrynka na przemian z sokiem z malin mam nadzieje ze pomoze ;)
dziewczyny powodzenia na wizytach i tej wstretnej glukozie mnie to czeka w srode 19 bleee na sama mysl mi nie dobrze ;/ Ale cytrynke mozna u mnie wcisnac hehe
u mnie na obiad dzis typowo poznanskie danie tzw pyry z gzikiem hehe
milego dziona ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #941805 przez anioleczek208
A co do pokoiku malenstwa to narazie bedzie z Nami w sypialni ktora remontujeny od podstaw meble panele nowe itp ... a potem jak podrosnie zrobiny mu swoj pokoik bo miejsce na niego mamy ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941812 przez Agula89
Ale ostatnio produkujecie ! :cheer:

Czytam czytam i skonczyc nie moge ;)

Fajnie ze ktos poruszyl temat monitorow oddechu bo zastanawialam sie nad tym. Czytalam Was i wiekszosc sobie odpuszcza, i ja juz chyba tez. Tylko co malucha co chwilke sprawdzac czy oddycha ? To moje pierwsze dziecko i bede osikana :)

Temat niani elektronicznej zostawie mężowi niech cos sam poszuka i sie wykarze ;)
Zauwazylam ze po ostatniej wizycie gdy byl ze mna bardziej zaangazowal sie w ciaze, co mnie bardzo cieszy :laugh: wczesniej przynosilam mu zdjecia filmiki ale teraz chyba dopiero uwiezyl :lol:

Pisalyscie kiedys o materacach. Lateksowe najlepsze? Bo sa i w polaczeniu z kokosem....

A ktos pytal o spodnie z pasem ciazowym, ja kupilam z H&M i polecam sa super. Jeszcze jedna pare chyba kupie albo ogrodniczki ktos ma ? :)

A pokoik malego wczoraj sobie wymyslilam ze moze styl marynarski ? W pasy bialo granatowe. Wstawie fote pozniej to dacie znac co o tym sadzicie :)

A ja lece zaraz na miasto, bo kilka bluzek dla mnie bo stare do pepka mi siegaja teraz ! I mam z 3 dobre :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941815 przez karola1322
anioleczek208 ja na gardło brałam prenalen i syrop też brałam mi to pomogło i oczywiście herbata z cytrynką

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl