BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #942117 przez nesQa
Co do pieluch, to moja kuzynka tydzien po pierwszych urodzinach swoim dzieci zaczęła je uczyć na nocnik i szybko załapały. Trzeba mieć chyba dar do tego :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942177 przez Ada2424
Witajcie :)

Ja wczoraj ledwo się położyłam i od razu zasnęłam :) a rano maluszek mnie obudził kopniakami :) zabieramy się dzisiaj za kolejny przegląd imion dla córci w razie jakby faktycznie tak było, kurcze musi w końcu powstać nam jakaś lista z typami ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942197 przez lalka
Ada dlatego mi gin nie chciał powiedzieć przed 20 tyg płci!!!

dzień dobry!!!!

nic raczej nie napiszę,bo mam pustkę w głowie......

miłego dnia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #942198 przez Anabelle
Z nocnikiem to tez zależy jaki ma się tryb dnia tj czy jesteś z dzieckiem głównie w domu czy tak jak ja codziennie spacer co jakiś czas weekend za domem lub niedziela na rodzinnym spacerze i zakupach. Mamy 2 latke w rodzinie to ona sama krzyczy ija ija ija uwaga sikam ! :-D

Brzuszek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942224 przez Agula89
ooo Anabelle zdjecie w koszuli Alles mama ślicznie leży !! :) ja na świeta sobie u kogoś zamówie ;) Brzusia śliczny :)

ja to sie wczoraj załamałam jak przymierzałam swoje bluzki które myślałam ze bede w nich w zime chodzić" bo miały być dłuższe" a tu zonk !! połowa do wora !! bede w tunikach i sukienkach bujać sie do tego Marca :) mąż sie napewno ucieszy :laugh: już dziś kupiłam tunike i sukienke bo normlanie nie mam w czym chodzic :dry:

aaaa widziałam w gazecie M jak Mama do 20 grudnia na kod " MjakMama" jest 20% rabatu w sklepie Alles mama.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #942240 przez Anabelle
to masz jeszcze jedno :P



ona nie jest dopasowana na dole - materiał zebrałam ręką do zdjęcia.

ja nie kupowałam w sklepie alles mama bo tam mają drożej wszystko, ale jak będą zniżki to dobry moment, żeby posprawdzać ceny i koszty wysyłek - może się coś taniej upoluje :)

agula u mnie też większość bluzek kończy się w połowie brzucha - ratują mnie pasy na spodniach i spódnicach ale hmmm... chyba bez jakiś 2 tunik to będzie słabo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942264 przez syza24
kurcze całą wiadomość mi skasowało :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942266 przez syza24
Anabelle super brzuszek i koszula również ;)
Ja dziś dostałam powera i posprzątałam całe mieszkanie, miałam mega pajęczyn ale i z tym daliśmy sobie radę ale przy takim sprzątaniu wolałabym mieć mniejsze mieszkanie żeby mniej do sprzątania było :)
Spaliłam tyle kalorii że teraz leże i ciągle chce mi się jeść niczym nie mogę się zaspokoić :evil:
No i my też robiliśmy zdjęcia brzuszka bo mąż chce się pochwalić w pracy jak jego żona urosła :laugh: więc ja tez się pochwalę
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942267 przez syza24
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942276 przez kristi*
Anabelle, syza24 piękne brzuszki.

Ja po szkole, skończyliśmy wcześniej. Kolokwium napisałam, z działalności facet nam kartkówke zrobił :P, ale też łatwo poszło.
Jutro w końcu się wyśpie. No i leki tym razem działają, czuję poprawę. A mały w dalszym ciągu bardzo aktywny, a we wtorek mam wizytę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942279 przez Kalinka90
Anabell, Syza pięknie rośniecie :).

Anabell czy Ty pisałaś wcześniej, że masz nisko łożysko, czy coś pomyliłam?
Ja mam dziś też straszne smaki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942283 przez Agula89
Widzialan na Lovemum ( czy jakos tak :p) ze maja tansze rzeczy niz na stronce Allesmama. Anabelle ze tak spytsm jaki masz rozm tej koszuli ? Bo ja mysle caly czas :p a widze ze biustu jak Ja malego nie masz :cheer: co oczywiscie uznaj za komplement!

A ja siedze wnerwiona bo mąż mial wrocic wieczorem z szkoly a wraca jutro bo go kumpel wytutkał i nie ma z kim wrócic do domu a ma 200 km.... ehhh :(
I siedze od wczoraj sama jak taki cep..
Odkad jestem w ciąży to znajomi tez zapomnieli o nas bo wiekszosc co weekend czas spedza na imprezowaniu a potem po miesiacu im sie przypomina " oo Aga co u Ciebie jak sie czujesz ? "odpowiadam " dobrze" i koniec tematu bo o czym mozna rozmawiac z cieżarna.... tak własnie potem sie okazuje kto byl od imprezowania a kto od serca...
Jedynie ci co maja dzieci albo przynajmniej planuja je mieć potrafia sie odezwac albo odwiedzic
Sory ze Wam sie żale ale albo Wam sie z samotnosci wypłacze albo moj pies po raz kolejny zostanie tym obarczony :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942285 przez Ada2424
Agula ja też dzisiaj mam jakiś dziwny dzień, co chwile wyje i nawet nie wiem czemu. Na chwile mi przejdzie i za moment znów łzy napływają do oczu.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942293 przez Agula89
Ada2424 juz myślałam ze mi tylko hormony buzuja :) zastanawian sie sama o co Ci kobieto chodzi ? Czego ryczysz ? :) a słyszalam z opowiadań mam ze po porodzie to jest dopiero hardcor z hormonami :) podobno beczy sie z byle czego. Będę musiała męża ostrzec bo pomyśli ze mi odbiło albo Baby blues .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942303 przez Ada2424
Agula no ja też nie wiem z jakiego powodu, tu się śmieje a tu za chwile wpadam w ryk i łzy jak grochy lecą i po co na co nie mam pojęcia. Usłyszałam piosenke w radio taka wolną i już łzy lecą, dawno już tak nie miałam i znów mnie złapało.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl