BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #941941 przez Anabelle
Tyle wam chciałam napisać a tu siadam na komputerze i Bach! Włączyli prąd :-D
Z tel to szkoda nerwow :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941944 przez Anabelle
W sensie wylaczyli

Lalka czerwony super dla chłopców! Antek ładnie wygląda w czerwonym

Ada ale pocievha robi ci psikusy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941960 przez MlecznaMama
Ada łoooo ale niespodzianka. Ja zgadłam że bedzie babeczka u Ciebie. 90 procent to 90. Wszystko się może zmienić zawsze.
a nie było tak przypadkiem ostatnio że gin nie chciał Ci powiedzieć płci, i że to twój mąż się upał że widział ptaszka :):) ja pamiętam że gin coś migał okiem do męża ale wiesz nie powiedział chyba jednoznacznie że chłopiec będzie. albo źle pamiętam
KAolincia to wpadam do Ciebie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941964 przez Ada2424
Mleczna to było tak...gin zrobił przybliżenie na narządy i pokazał mężowi, mrugnął okiem powiedział, nam że wszystko wskazuje na chłopaka ale że jeszcze może na dziewczynke się zmienić. Później jak już wychodziłam z gabinetu to mi powiedział, że 70% daje na chłopca ale że zobaczymy na następnej wizycie czy się potwierdzi czy nie... dzisiaj znów odwrotna sytuacja...mówi do nas nie zobaczymy bo ma zaciśnięte nóżki i odwrócone jest tyłem, później stwierdził że na 90% dziewczynka nie wiem po czym bo widać nic nie było ani pozycji też nie zmieniło no i później mówi do nas, ale nie nastawiajcie się na dziewczynke i nie kupujcie jeszcze sukieneczke bo często się też tak zdarza jak jest tak ułożone że można pomylić ściśnięte jąderka z pipką, mówi będziemy jeszcze obserwować na kolejnych usg i w końcu już teraz sami nie wiemy, jeszcze gorzej nam mętlik zrobił niż ostatnio :blink: nie wiem już co mam myśleć serio. Czekam na to usg 4d jak potwierdzi córcie to zaczne konkretnie szukać imion bo dalej NIC. Śmiałam się wczoraj do męża że ale by było jakby nam dziś gin powiedział, że dziewczynka a na 4d że chłopak i takie koło macieja by było....

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941966 przez Kasia81
Co do kg to ja też niestety +9 ... I wcale nie czuje się sexi


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #941967 przez Kasia81
Szlak by trafił pisanie z Tel... Taki dlugi post napisałam a weszło 1 zdanie. Tez Wam się tak dzieje????


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941968 przez MlecznaMama
ohhh Ada..... kurde przekichane tak nie wiedzieć!!! kiedy następne USG?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941975 przez Ada2424
Mleczna 25 4d w innej przychodni i u innego lekarza. No mowie Ci ta niewiedza dobija bo co innego gdyby np powiedział teraz po raz drugi ze chłopak na 90% czy coś a tak ostatnio chłopak teraz dziewczyna, normalnie ruletka i to mnie wkurza :angry: umówiłabym się jeszcze gdzieś na usg do jakiegoś lekarza prywatnie ale nie wiem czy by mnie przyjął skoro nie jestem jego pacjentką

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941979 przez lalka
Ada a dlaczego miałby cię nie przyjąć?????chcesz dodatkowe usg i tyle...ot co!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941982 przez Ada2424
Lalka myślisz że przyjął by mnie?? Moja kuzynka jak była w ciąży i poszła do innego skonsultować czy na pewno wszystko jest ok z ciążą to wydarł się na nią, że nie jest jego pacjentką i ma się udać do swojego lekarza prowadzącego...

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941988 przez lalka
powiedz,że chcesz np usg 4d i tyle..bez badania...samo usg!!!!z tego co pamiętam laski na innym forum tak robiły!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #941989 przez monique1983
A ja zaliczyłam dzisiaj i diabetologa i ginekologa, tzn. wizytę ;) Diabetolog zadowolona z moich cukrów i z wyniku badania hemoglobiny glikowanej, powiedziała, że mam wynik jak zdrowa osoba i że gdyby nie ciąża, to w ogóle z takimi cukrami cukrzycy bym nie miała :) Kontrola za miesiąc. Co do wizyty u lekarza prowadzącego - dziewczynka została dziewczynką, urosła - waży ok. 760-860 g, ja nie urosłam, nawet waga trochę w dół, no ale przy tej diecie to się nie dziwię :) Siedzi sobie na razie główką do góry. A poza tym wszystko ok :) Nasłuchałam się bicia serduszka :) Na następną wizytę mam zrobić, morfologię, CRP, mocz, i toxo powtórzyć.

MlecznaMama - wagą się nie przejmuj, mnie akurat nie dużo przybyło, ale ja diecie cukrzycowej, także nie sądzę, żeby za dużo doszło, u mnie już nie ma czegoś takiego jak zachcianki ciążowe, bo zdrowie dziecka najważniejsze, ale pewnie gdyby nie to, to też bym bardziej pofolgowała i by było więcej na plus. Zresztą ja zaczynałam z niemałej wagi bo z 68 kg przy wzroście 165 cm, także do szczupłych nie należę, na razie 1,6 kg na plus, bo trochę schudłam po przejściu na dietę cukrzycową.


Monitor oddechu chyba też odpuszczam, no chyba żeby wcześniak się urodził, to może bym się zastanawiała. Co do niani jeszcze nie wiem, mieszkam w bloku, także pięter nie mam żeby biegać po domu, ale wydaję się fajną sprawą :)

Ada - myślę, że na tym 4d wszystko się wyjaśni, mają lepszy sprzęt może coś doktor wypatrzy :) Jakbyś była z moich rejonów to bym Ci poleciła Centrum Medyczne Sodowski w Katowicach, dr Włoch- świetna lekarka, na 1 usg już rozpoznała, że dziewczynka po jakichś tam kościach i później oglądała do skutku żeby mi powiedzieć co będzie i kazała mi się rożnie układać, i kolejne usg potwierdzają to co zobaczyła w 12- 13 tygodniu.

Wrzucam zdjęcie mojego brzuchacza ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941998 przez Ada2424
Lalka ustaliłam z mężem że czekamy do tego 4 d w końcu to już niedługo a jak tam na 100% nam nie powiedzą to wtedy jeszcze gdzie indziej się zapisze.

Monique piękny brzuś :) widzisz kochana ja u Ciebie zgadłam płeć a Ty chyba u mnie nie B)

Ja się z zakupami wstrzymuje póki co. Po 4d jedziemy zobaczyć wózki to wtedy może coś upoluje z ciuszków :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942014 przez kristi*
Co do wagi, to wróciło 5 kg które straciłam w I trymestrze, no i waga w końcu ruszyła, a gin tak rozpaczała czemu nie tyje, a już 2 kg na +

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942049 przez Alesandra
witajcie dziewuszki,
nie rozmawiajmy już o wadze :cheer:
czy jest może ktoś z warmi albo z mazur ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl