BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #941839 przez kristi*
Karlinka to ja mam odwrotnie coraz bardziej jestem przekonana, że I trymestr lepiej znosiłam.
Alesandra powodzenia na glukozie
Ada2424 powodzenia na wizycie
syza24, anioleczek208 Zdrówka życzę, wszyscy dokoła chorują, też mi jeszcze nie przeszło, dzisiaj jakoś kiepsko się czuje i jeszcze ból głowy doszedł, ale czuje że chyba antybiotyk działa i syropki, bo gardło trochę mniej.

Wczoraj mieliśmy kolejne zajęcia szkoły rodzenia, oddychanie i masaże – super zajęcia, dzisiaj będziemy mieć zajęcia z lalkami :P

Wczoraj wieczorem jak już się położyłam do spania, mąż przyłożył dłoń do brzuszka – mały od jakiegoś tygodnia jest bardzo aktywny, wiercił się i nagle zrobił coś, że mąż się wystraszył a mnie aż poderwało – trochę mało przyjemne, ostatnio częściej robi takie numery. Czasem mnie w nocy budzi, a nie wierzyłam że to możliwe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941840 przez kristi*
znowu nowa strona....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941842 przez kristi*
a na obiad dzisiaj kapuśniak będzie, jakoś mnie naszło dawno nie jadłam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #941848 przez Ada2424
Jestem już po wizycie i szykuje się u mnie zmiana w tabelce bo gin dziś powiedział, że na 90% córcia będzie :woohoo: musze teraz imie szukać bo póki co pustka w głowie. Teraz to już całkiem mam mętlik w głowie bo ostatnio mówił, że na 70% chłopak teraz, że dziewczynka, ale leżała bokiem do monitora,tyłkiem i kręgosłupem z zaciśniętymi i podkulonymi nogami i ciężko było zobaczyć, gin mówi, że może być też tak, że jest chłopak i jajka ścisnął między nogami i też będzie widać jakby dziewczynka była, także w dalszym ciągu nic nie wiem :( wróciłam niepocieszona bo myślałam, że teraz to już na 100% będzie pewne. Dobrze, że to 4d mam niedługo. Ale co najważniejsze to zdrowe, dobrze się rozwija i to mnie cieszy najbardziej :) dostałam skierowanie na morfologie, mocz i tą glukoze :sick: ale to dopiero na początku grudnia będę robić.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941859 przez Karolincia
MlecznaMama- Zapraszam do mnie na ciacho i herbatkę :)
Po ciąży wiadomo, że sylwetka się zmienia, ale zobaczysz wrócisz do formy po ciąży :)

Kristi - w tym trymestrze gorzej się czujesz?? :( To dobrze, że leki działają i czujesz ulge w gardle :) Wiercioszek :) Kapuśniak ? mmm pychotka, ja mam barszczyk czerwony :)
Jaki Masaż Shantala dla niemowląt?? :)

Aniołeczek, Syza - Herbatka z cytrynką i z sokiem malinowym lub sokiem z czarnego bzu !! Leż w łóżku, ciepło się ubieraj! :) Prenalen n gardło tak jak Kristi napisała i syrop też jest tej firmy, ale ja piłam go dopóki nie poczułam smaku...myślałam, że zwymiotuje :sick: :sick: :blush:

W końcu się zebrałam w sobie i posprzątałam w szafach i komodzie, wywaliłam z szafy to czego nie noszę - 3 reklamówki się zabierało Siostra przyjdzie popołudniu to sobie wybierze co będzie chciała :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941868 przez anioleczek208
Dziekuje dziewczyny za dobre rady ;) bylam u Nas w aptece ale jak zwykle nic nie maja ;/ ale dala mi jakies inne tabletki na gardlo dla kobiet w ciazy...
Ada no coz nic nie poradzisz ale teraz to juz calkiem metlik w glowie ;)
Nasz synus tez coraz czesciej sie odzywa ;) w koncu !!! ;)
co monitoru oddechu to nie zamierzamy go kupowac a co do niani sama nie wiem... pomyslimy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941872 przez Ada2424
Anioleczek no nie mam pojęcia teraz już i jeszcze gorszy mętlik w głowie może na tym 4d w końcu będzie na 100% wiadomo bo ta niepewność mnie dobija już

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941878 przez bujanka
hehe Ada szoook :woohoo: myślałam że u Ciebie to już oczywiste że chłopczyk, a tu baba :silly: A kiedy masz 4d? To już chyba powinni na 100% Ci powiedzieć.
Aż sama się przestraszyłam że Michasia może mieć siusiaka :whistle: B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941885 przez kristi*
Karolincia to były masaże głównie na bóle pleców, panowie masowali panie :P, Przydatne do porodu i nie tylko.
Aniołeczek, Syza ja teraz jeszcze dostałam od dr, syrop islandzki – dla dzieci od 1r.ż., z porostu islandzkiego, i syrop gardlox ziołowy, są super, pomagają – lekarka mi przepisała bo powiedziała że prenalen dla mnie jest już za słaby.
Ada2424 zostaje ci czekać na to 4d – to może w końcu się dowiesz – trzymam kciuki, moja siostra dopiero w 8m-cu dostała 100% potwierdzenie, bo wcześniej nie byli pewni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941894 przez Ada2424
Dajcie spokój ja już sama zgupiałam teraz, chciałabym już na 100% wiedzieć a tak dalej ciort wie, ale nie poddaje się za 2 tyg 4d a później znów wizyta to już w końcu musi się potwierdzić co i jak. W razie co musze zacząć imie dla dziewczynki szukać ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #941900 przez Kasia81
No to Ada mnie też nastraszyłaś :) No ale najważniejsze ze zdrowa Dzidzia rośnie :)
Mnie właśnie przyszły pierwsze zakupy dla córci.... hmmm ale po tych newsach to dalej się wstrzymam z takimi zakupami ;)
ALe jak zobaczyłam te cudeńka to nie mogłam się powstrzymać :)

Co do niani to mam teraz dylemat bo planowałam kupic bez kamerki, ale teraz się napaliłam :) Tylko czemu te rzeczy są tak pieruńsko drogie???
A swoją drogą jest któraś z Was z lubuskiego ???


[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #941904 przez Ada2424
Kasia mi gin mówił dziś, żebym się wstrzymała z ciuszkami typowo dla dziewczynki bo to jeszcze nic pewnego... czyli dalej zostają mi uniwersalne, może to i lepiej bo później na następne się przydadzą ;) tylko kurde nie rozumiem jednego, skoro mówił, że jąderka tak samo mogą wyglądać jak pipka jak dziecko podkuli i podkurczy nóżki to jakim cudem stwierdził te 90% nie rozumiem już nic...eh czekam na 25...

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941933 przez Kalinka90
Ada a to niespodzianka, ale na 4 d to już na pewno Ci potwierdzi, nic się nie martw:*
A zakupy możesz robić, niekoniecznie ciuszk, ale inne rzezy które są bardziej uniwersalne :) Łóżeczko kołdreki itp.

Z tym tyciem, to naprawdę nie ma co się martwic ja 3-4 tyg. po porodzie zgubiłam całe 20 kg, które nazbierałam. Te kg to nie tylko dzieciątko i łożysko, ale w naszym organizmie zwiększa się ilość krwi, rosną piersi, organizm zwiększa zapasy na ogromny wysiłek porodu w dodatku jest zwolnione trawienie, ponieważ narządy są pościskane. Także nie martwcie się,aż tak ja też mam już +8.

Zrobiłam listę zakupów dla malutkiej rozpisałam na 4 miesiące, także od przyszłego startujemy z wyprawką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941937 przez lalka
Ada no ciekawie pisiorek zniknął????boję się ,że u mnie będzie tak samo...że "prawdopodobnie"córa...ale nic pewnego!!!!a mi podobają się czerwone wózki...taki fajny czerwony obczaiłam ostatnio.....i co tera???

Kasia fajne ciuszki..takie słodziutkie...a co do kamerki sprawdź używane...ja mam używaną i nie mam zastrzeżeń!!!

pierogi zrobione...sam farsz bym zjadła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #941939 przez Ada2424
Aaaaa przez 4 tyg przytyłam 2 kg, ale waga z 6tc się utrzymuje, na plusie póki co 0 ;) słuchaliśmy serduszka, pięknie bije :) ogólnie nie ma się do czego przyczepić bo wszystkie parametry ma w normie :)

Lalka no mąż cały czas mówi, że nie wierzy temu usg dzisiejszemu bo wie co widział ostatnio, nie mam pojęcia mówie Ci nic nie było widać poza pupką, kręgosłupem i zaciśniętymi nogami i całe usg tak leżało.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl