BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #942471 przez Dżasta86
Hej dziewczyny ,

A ja spać nie mogę ;) brzuchol juz mi eksplodował patrz ta sie !


Co do znajmych, niestety mnie też spotkal ten los że w zasadzie moim głównym twarzyszem i przyjacielem został moj facet. Kolezanki poszły w odstawke, jak zaszłam w ciąże może moje hormony może nie, ale chyba przestawiło mi się kompletnie w głowie i, i tak bym się pewnie nie dogadała z dziewczynami które są singielkami szukają facetów i chodzą do klubów ;] chyba nie moja bajka już od dość dawna. Naszczęscie wawa jest tak duża że na pewno znajdę jakąś bratnia żenską duszę. I tak na sloika dobrze sobie radzę :) tak miało byc .
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942472 przez Dżasta86
I jak zwykle nie widać dodanego posta :P

co do piersi to ja też juz dwa rozmiary do przodu, jest już E jak nie F do tego już się pojawiły dwa rozstepy a kremuję sie i spię nawet w biustonoszu. Geny niestety robią swoje :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942506 przez Karolincia
Witajcie Mamuśki :)

Cały weekend mnie nie było, pracowaliśmy nad wykończeniem kuchni z moim Narzeczonym :) Obkupiliśmy się w ikea w sprzęt kuchenny garnki, patelnie, talerze, deski do krojenia itp :)
Zamówiliśmy narożnik do salonu trzeba położyć w nim panele , wysprzątać i można wjeżdżać z meblami, tv i narożnikiem oraz ławą :)

Dużo mam do nadrabiania :) Może uda mi się nadrobić, to co pisałyście :)

Co do znajomych to mam bardzo podobnie do Ciebie Dżoasta, ,Mój Najlepszy przyjaciel to mój przyszły Mąż, mam koleżanki na uczelni, ale nie utrzymuje z nimi aż tak wielkiego kontaktu poza nią.
Miałam pare przyjaciółek, ale sparzyłam się...narobiły mi wielu przykrości.., więc daruje sobie :)
Na dodatek wyprowadzam się z rodzinnego domu pod Łódź gdzie nie znam kompletnie nikogoo, moża uda mi się kogoś tam poznać jakąś fajną koleżankę :)

Dżoasta masz śliczny brzuszek :) Bardzo ładnie wyglądasz, ciąża Ci służy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942507 przez Karolincia
nowa strona...:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942520 przez Ada2424
Cześć Kochane :)

Jak u Was? Ale mi dzidzia dała popalić w nocy :woohoo: i rano też mnie obudziła :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942524 przez Karolincia
Kobitki powiedzcie mi, czy Wy też już macie mleko przedporodowe? U mine się pojawiło w zeszłym tygodniu czyli w 17 tygodniu ciąży, na początku sie wystraszyłam jak zobaczyłam na brodawce krople mleka...ale zadzwoniłam do mojej ginekolog i mnie uspokoiła, że to mleko przedporodowe i ponoć to bardz dobrze, że się pojawiło :)

Moge się pochwalić, że moje Maleństwo ma czkawkę :woohoo: Piątek rano, sobota rano, niedziela rano :woohoo: Leżeliśmy z Narzeczonym w łóżku i tak trzymał rękę na brzuszku moim i czuł wibracje :woohoo: :) Cuuudowne uczucie :) Zaczyna sie rozkręcać, bardziej się wierci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942528 przez karola1322
Hejka ja nie mam ... Boli mnie pod pemkiem z prawej strony nie wiem co to a wizyte mam w srode

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942533 przez kristi*
A mi zaczyna pępek wyłazić i zaczyna być widoczna kresa negra. Ostatnio też cycki trochę bolały, i częściej muszę sobie brzuch smarować bo strasznie ciągnie.
Dżasta ładny brzuszek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942539 przez Ada2424
Kristi u mnie tak samo, pępek coraz bardziej z dnia na dzień się uwypukla ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942547 przez Dżasta86
Karolincia to znaczy teraz sie wyprowadzasz z łodzi i urzadzasz nowe mieszkanie ? my tez mielismy ostatnio dzien zakupów w ikei, 99 kartonów szaf do garderoby. Niestety czekamy az przyjdą układać nam podłogi, pozniej malowanie i wstawiaja meble do kuchni ... konca nie widać

Pępek pomalutku wychodzi, zwłaszcza jak sie podnosze mnie to niestety psychicznie rozbraja :S obrzydlistwo, mam nadzieję że nie będę miała az takiej wypuklizny jak się czasami zdarza dla mnie to juz wnętrznosci :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #942561 przez Karolincia
Kristi - Mnie też ciągnie skóra na brzuchu ostatnio i smaruje 3 razy dziennie kremem :) Mi jeszcze nie wyłazi, jakie to uczucie gdy pępek wyłazi? Odczuwa się to? :)

Dzasta - Wyprowadzam się z Warszawy z bloku pod Łódź do domku jednorodzinnego :) Dwa odzielne wejścia do domku na dole teściowa, a my na górze :) Został Nam do pomalowania korytarz, położenie paneli na korytarzu, położenie paneli w salonie :) Umeblowanie salonu , meble juz kupione czekaja w kartonach :) Do końca urządzenie kuchni :) Urządzenie pokoiku dla dzidziusia :)
Jest jeszcze co robić, ale najgorsze już za Nami :)
O matko!!! :ohmy: :ohmy: To widzę, że Ty też się z remontem dalej męczysz :) Szybko pójdzie zobaczysz :)
A jakie meble do kuchni wybrałaś?? :) I na jaki kolor malujecie kuchnie?? :) Masz już jakiś pomysł?
Oj mi też się nie podonaja takie bardzo odstające pępki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942572 przez kristi*
Karolincia to nic nie boli - po prostu wystaje, przez koszulke widać pępek :laugh:. Ale co zrobić - to nieuniknione.
Nas czeka stawianie ścianki działowej z drzwiami do pokoju, chcieliśmy w zeszłym roku stawiać żeby sobie nawzajem z teściem nie przeszkadzać, ale się nie zgodził (a lubi słuchać okropnej i głośnej muzyki :angry: ). I teraz po zamianie pokoi, sam się upomniał, żebyśmy nie zapomnieli ścianki postawić :unsure: , dziwak, ale musze jakoś wytrzymać, może uda nam sie jakieś mieszkanie załatwić do końca przyszłego roku. A ze ścianką to czekamy na fundusze :P, teraz mieliśmy trochę wydatków i może grudzień albo styczeń sie zrobi. Na szczęście mała powierzchnia - szybko pójdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942583 przez Karolincia
Kristi - :) to dobrze, że to nie boli :) hehe fajnie to musi wyglądac :) A jak się czujesz?
Z teściem mieszkacie na tym samym piętrze ? Ta ścianka to będzie dobra rzecz, szczególnie jak się dzidzia urodzi. Muzyka nie będzie jej tak budzić :) Współczuję Ci tych "koncertów" za ścianą :)
Rany jaki ja mam od wczoraj apetyt :ohmy: :ohmy: :unsure: Powoli mnie już przeraża, a to budyń zjem,a to kanapke za jakąś godzinę :) Jak nie zjem to mi w brzuchu burczy :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942590 przez monique1983
Na początek to kupujecie pampersy z tym wycięciem na pępek czy nie? Ja generalnie myślę, żeby używać Pampers Premium Care. Jakie chusteczki nawilżane polecacie, a po jakich np. pojawiało się uczulenie? Jakich termometrów używacie? Czy ma któraś termometr bezdotykowy, jakiej firmy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942593 przez Kalinka90
monique ja ostatnio zakupiłam własnie termometr bezdotykowy jest bardzo przydatny gd
y dzieciątko zachoruje, nie trzeba go budzic w nocy, aby sprawdzić temp.. Ja synkowi sprawdzałam w nocy kilka razy czy temp spadła po syropie, on sie budził, nie dość że choroba męczy to jeszcze ja go tak męczyłam tym mierzeniem.

dżasta ślicznie wyglądasz :)

Mam nadzieję nie mieć wypukłego pępka, w poprzedniej ciąży nie miałam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl